Login lub e-mail Hasło   

Rozprawa o cyckach

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://wroclawiankajedna.blog.pl/archiwu(...)4362627
Kobiety, zapuszczają biust, niesłusznie wierząc, że wolicie Panowie dużą pierś, podczas, gdy już dawno temu naukowcy doszli do wniosku, że każdy lubi co innego.
Wyświetlenia: 15.466 Zamieszczono 20/08/2009

Z cyckami zawsze był ambaras. Kobiety, zapuszczają biust, niesłusznie wierząc, że wolicie Panowie dużą pierś, podczas, gdy już dawno temu naukowcy doszli do wniosku, że w tym, co mężczyzna najbardziej lubi - tyłek, piersi, nogi - odbija się jego własna osobowość.  Czyli, że każdy lubi co innego. "Science & mechanics" luty 1970 >>

Kto zatem lubi małe piersi? Wg badań, nierzadko, panowie z bogatych rodzin. Faceci z wyższych sfer rzadziej preferują bujny biust. Małopiersiaste panie przyciągają panów skłonnych do depresji. Dodatkowo - niepijących i bez ambicji.

Mężczyźni, którzy w dotykaniu babeczek -  lubią mieć pełną dłoń - są kontaktowi, dowcipni i lubią otaczać się kobietami. Palą, piją, brak im silnej woli i wytrwałości. Jeśli do tego lubią pełny pośladek - są bardzo emocjonalni, lubią porządek, często bywają dobrymi organizatorami.

Gdyby pójść jeszcze dalej i przywlec z książki "Naga małpa" teorię o powstaniu biustu... Okazałoby się, że to substytut tyłka...
Otóż, gdy ludzie poruszali się na czworakach - wypięta pupa była bodźcem, ale gdy stanęli na dwóch nogach - natura ponoć zadziałała ukształtowaniem piersi. Skądinąd -  w dekolcie - podobnych kształtem do pośladków. Z racji faktu, iż ludzie potrzebowali łączyć się na dłużej niż czas kopulacji (wychowanie potomstwa), konieczne było stworzenie intymnej więzi, stąd kopulacja twarzą twarz, a co za tym idzie - seksualna efektywność piersi.
Kurna, czy nie mogło zostać po staremu? Przecież każdy woli po lwiemu. Każdy oprócz kobiet, oczywiście, bo one namówiły naturę by łechtaczkę umiejscowiła im z przodu, by zacieśniać więzi.

Teraz tak, jeśliby trzymać sie powyższej teorii, duży biust bardziej przypomina tylnie krągłości, zatem czy przyciąga panów mocniej żądnych przyjemności? Wobec tego, czy faceci, którzy wolą małą pierś - nie potrzebują bodźców? Może nie mają temperamentu? Albo mają go aż tyle, że unikają dodatkowych podniet? A może wolą uprawiać seks twarzą w twarz, stąd lekka obojętność dla wielkości atrybutów kobiecych? Skomplikowane to mocno, ale załóżmy, że facet nie reaguje na wypięte pośladki, zatem nie reaguje też na duże cycki, które mają go podniecać, ale z przodu. Właśnie, może należy inaczej postawić pytanie. Na co reagujecie Panowie, którzy wolicie mały biust?
Szczególnie interesująca jest zależność depresyjna, bo niby dlaczego niebieski nastrój łączy się z niewielką piersią? Czy dany osobnik był niedokarmiany w dzieciństwie? Ponoć wielkość biustu do ilości pokarmu nie jest proporcjonalna, więc gdzie leży prawda? A może panie z płaskimi piersiami i tyłkami są oschłe, mniej serdeczne? Skupione? Zamknięte?

Jest jeszcze świeżutka doktryna - psychoanalizy kośćca, traktująca, iz z niego to właśnie można wyczytać najstarsze, odziedziczone deformacje. Mają one odzwierciedlenie w charakterze. Pomijając bezpośredni wpływ nieproporcjonalności na mózg - człowiek świadomy swojej ułomności rekompensuje swoją słabość bezwzględnością i przebiegłością wobec innych.  Coś w tym jest, zważywszy na instytucję kompleksów, a mianowicie, bardziej zakompleksiony człowiek - więcej osiągnie. I nie chodzi tu o wybitne anomalie, ale i o niezauważalne niemal zniekształcenia, które mówią np. o wesołości natury, talencie poetyckim czy sportowym. 
Zasada jest prosta, skoro szerokie biodro to i większy tyłek. Szerokie biodro zaś, w ewolucji, przystosowane do mnogiego potomstwa. Znaczy się, że rodzina zawsze była spora. Komunikatywność, otwartość, serdeczność. Wygląda na to, że wszystko gdzieś się łączy... ale co Wy Panowie na to?

Podobne artykuły


11
komentarze: 172 | wyświetlenia: 803
8
komentarze: 0 | wyświetlenia: 739
7
komentarze: 2 | wyświetlenia: 600
7
komentarze: 81 | wyświetlenia: 954
6
komentarze: 48 | wyświetlenia: 995
124
komentarze: 52 | wyświetlenia: 142241
119
komentarze: 23 | wyświetlenia: 242604
91
komentarze: 20 | wyświetlenia: 112329
90
komentarze: 29 | wyświetlenia: 122569
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Dodatkiem, takim złośliwym, do cipki jest...kobieta;D

Bardzo zabawne :) Widzę, że samo wspomnienie o sutkach przełącza Wasze mózgi na sterowanie z "główki mniejszej".

Wspomnienie o sutkach czy innej części ciała kobiety nie wzbudza we mnie ani podniecenia ani też nie przełącza mojego myślenia na mniejszą główkę jak to raczyłaś określić. Teraz rozwinę swoją myśl. Jesteście złośliwym dodatkiem do cipki, bo wy do niczego się nie nadajecie. Zostałyście stworzone aby rodzić dzieci i gotować. Możecie mnie wyzywać i wieszać na mnie psy, ale to nie zmieni mojego zdania o was. Z resztą koło ...tej części(którą wy uwielbiacie)...lata co wy o mnie pomyślicie.

  puma,  10/01/2010

Panie Krzysztofie ja nie zamierzam pana wyzywać ani wieszać na panu psów. Nie chcę nawet zmieniać pana zdania na "nasz" temat. Myślę tylko sobie czytając pana komentarz, że to musi być bardzo wygodne oceniać "nas" jedną miarką (mniej wysiłku w życiu ).Poznaje rożnych mężczyzn i wiem że najgorsze co mogłabym zrobić to oceniać wszystkich tak samo. Na szczęście w moim życiu nie wszystko jest tylko białe lub tylko czarne.

Widzę, że brakuje Pani odrobiny dystansu do swojej płci.

Ogólnie artykuł jakoś średnio przypadł mi do gustu. Moim zdaniem za dużo jest tu słów potocznym pomieszanych ze słowami "literackimi" (nie potrafię sobie w tej chwili przypomnieć, jak to się fachowo nazywa). Jeśli to jest rozprawa (chociaż bardziej to przypomina rozprawkę), to powinno być napisane z większą powagą.
Poza tym, u

...  wyświetl więcej

Panie Tomaszu, dziękuję za recenzję, pomieszanie słów można też nazwać stylem, co tłumaczy, że styl właśnie, nie przypadł Panu do gustu. Jak wiadomo o gustach się nie dyskutuje, ale za to porozmawiać można o piersiach i właśnie w tym kontekście padł tytuł tekstu. Rozprawa jako debata, dyskusja. Oczywiście, jeśli traktować świat z lekkim przymrużeniem oka, czego Panu życzę.
Serdeczności przesyłam.

  ,  18/02/2010

Sylwetka kobieca rozni się od sylwetki meskiej.Są to cechy płciowe różniące obie płci.Sylwetka kobieca jest spowodowana hormonami kobiecymi np estrogen,ktore są produkowane przez gruczoły wydzielania wewnętrznego.Można ogolnie okreslic,że czym wieksze piersi tym kobieta jest bardziej kobieca.Męzczyżni mający silna orentację sexualną w kierunku płci przeciwnej (heterosexualiści)przepadaja za kobiet ...  wyświetl więcej

  Ivi,  18/02/2010

co Pan opowiada
Tak się składa że mam dużo kolegów w większości heteroseksualnych ale jest tez paru homoseksualnych i jakoś jeszcze nie doszukałam się do tej pory zależności o której Pan pisze.
Nie jest prawda że orientacja wpływa na preferencje biustowe.
Heterykom się podobają różne biusty, każdy ma swój gust.

  ,  18/02/2010

byc moze Pani sie nie doszukała ale inni sie doszukali

  ,  18/02/2010

biust kobiecy ,czyli piersi ,czyli gruczoły mleczne sa bardzo ważne dla wykarmienia przyszłego potomstwa dlatego, ze najlepszym pokarmem dla oseska jest mleko matki.Na przestrzeni wieków następowała naturalna selekcja kobiet z dużym biustem,bo były one lepszymi karmicielkami dla potomstwa.Obecnie nie ma to takiego wielkiego znaczenia,ponieważ dysponujemy licznymi odżywkami sztucznymi,występowała moda na niekarmienie piersią.Obecnie jest wielka moda na karmienie piersią.

  Ivi,  18/02/2010

powiem Panu ze akurat wielkość piersi nie ma znaczenia jeśli chodzi o pokarm matki karmiącej. Niektóre kobiety z małymi piersiami mają dużo pokarmu podczas gdy ich koleżanki ,które zawsze dysponowały dużym biustem pokarmu maja mało. Akurat to jest stereotyp.

To straszna bzdura. Ilość mleka w piersiach nie zależy od wielkości biustu, ale od wielkości gruczołów. Są kobiety bardzo biuściaste, które mają mało mleczka i z niewielkim biustem, które mają go pod dostatkiem przez kilka lat.

I pomyśleć że takie bzdety wypisuje <baczność> Lekarz Ginekolog <spocznij> :)

  Ivi,  07/04/2010

:D czasy i teorie jak widać się zmieniają;)

I tylko niekompetencja jest niezmienna. :D

  Ivi,  07/04/2010

doszkalać w wykonywanym zawodzie bądź tez ogólnie należy się co jakiś czas. Takie życie

Ginekolog?! Lekarz wypisuje takie bzdety? Z tego, co zaobserwowałam, Pan Doktor szwankuje nie tylko jako lekarz, ale również jako człowiek na poziomie, dlatego też z ogromną ulgą przeczytałam na profilu tego Pana : "
Konto zostało zablokowane do: 29-04-2010, 13:51
Powód: Powtarzające się przypadki złamania zasad netykiety i wytycznych dla społeczności serwisu".

Jeżeli w główce kobiety puściutko, to ani małe ani duże piersi nie pomogą, bo... kto chciałby spędzić życie z ładną, ale pustą kobietą. Chyba tylko tak samo pusty facet i to chyba do takich osób ten artykuł zaadresowałaś.

@konradkostka: Zdzwiłbyś się jak wielu facetów o tym marzy!

Konradzie, kto chciałby spędzić życie z ładną ale pustą kobietą? Odpowiedź jest prosta - najzamożniejsi i najmądrzejsi tego świata. Rozejrzyj się dookoła.
Jeśli uważasz, że kieruję ten tekst do pustych facetów - obrażasz sam siebie, wobec tego, dlaczego go przeczytałeś, a nawet zadałeś sobie trud skomentowania (za co dziękuję).
Kieruję wypowiedź do wszystkich mężczyzn, bez wartościow ...  wyświetl więcej

Przeczytanie kilku akapitów i napisanie 2 zdań nie wymaga zbyt wielkiego trudu. Podaj kilka przykładów takich najmądrzejszych facetów, bo to co napisałaś wydaje się nie mieć pokrycia w rzeczywistości.

Chcesz nazwiska? Czyli prowokujesz, bym publicznie nazwała ich żony pustymi kobietami. Co Ci to da? Nic, bo i tak nie skłonisz się z refleksją. Nawet słynny przykład Arthura Millera jest kontrowersyjny, bo czy możesz bez dwóch zdań stwierdzić, że MM była pusta? Nie wystarczy Ci świadomość, że mężczyźni boją się mądrych kobiet? Macie głęboko zakodowane, by podporządkować sobie kobietę, atawizmów ni ...  wyświetl więcej

  pirx,  27/08/2009

Fajny tekst . Widzę , że komentują go sami frustraci . A szkoda . Odrobinę dystansu do naszych gustów panowie .;)

  korek,  27/08/2009

Bez różnicy. Mogli na przykład ożenić się z kobietą o małych piersiach, a jak pojawiły się dzieci to piersi stały się wielkie i mleczne-oni nadal kochają swoje żony. To co?Z panów depresyjnych lubiących małe piersi, niepalących, stali się pijący i szalejący w życiu?Małżonka, która posiada bujne kształty, po czasie trawania związku ma przestać pociagać, bo kiedyś podobały mi się kształty filigranow ...  wyświetl więcej

  pirx,  27/08/2009

"Bez różnicy." Czy aby na pewno ? Chyba łatwiej zakochać się w lasce z talią osy , choćby nie wiem jak głupią , niż tłustym wielorybie -intelektualistce ?

  korek,  27/08/2009

Zakochać sie każdy potrafi a co jest dalej? Mozna tak się zakochawać kilka razy w roku. JAk twoja osa będzie miała z Tobą dziecko, nawet jak stanie się gruba, to co zostawisz ją? Trzeba być pustym, by patrzeć tylko na zewnętrzne walory. Może ten tłusty wieloryb dla Ciebie stanie się osą. Osa jak głupia, jest 100 razy gorsza niż ktoś puszysty. Nie obrażaj wielu pań, które nie mają na to wpływu.Zgra ...  wyświetl więcej

Ładnie powiedziane, ale zobacz statystycznie korek. Najpierw zewnętrzne cechy przeważają, dopiero potem patrzysz na to co dalej. Jak ktoś cię czymś zewnętrznym nie zachwyci, nie ma szans na miłość na równi z pociągiem fizycznym. Łóżko to 90 procentach częściej używany mebel w malżeństwie. Wiadomo, ciało się zmienia. Jak ktoś wymienia na lepszy model, nawet pustą laskę, bo ma fajne cycki i zgrabny ...  wyświetl więcej

  pirx,  27/08/2009

Mężczyzna nie ma wieku .
Chciałem tylko pokazać , że laski z talią osy , mają większe powodzenie od wielorybów . Atrakcyjność fizyczna jest ważna , nawet bardzo . Czy tego chcemy , czy nie . Oceniamy i jesteśmy oceniani . Znam panów , którzy wyrzucają swoim żonom nadmiar ciałka .
Nie wiem jak inni panowie , ale ja artykuł odebrałem jako humorystyczne spojrzenie kobiety , na nasze sam ...  wyświetl więcej

  kasik4,  27/08/2009

Oby tylko kochanka, nie była obok żony;) dlaczego inne cechy? To jakieś rozdwojenie jazni. Chyba nie masz za duzo lat jak piszesz takie rzeczy. Inne u żony, inne u matki dzieci. Normalnie jak w średniowieczu. Mężczyzna nie ma wieku.Hihi dobre.

  pirx,  27/08/2009

Mężczyzna nie ma wieku . Nie ważne ile ma lat , zawsze jest atrakcyjny .Mężczyzna w prawie każdym wieku może uwieść kobietę . młodą , starą , jaką chce ;) Kobiety w tej materii mają gorzej ;).
Od kochanki wymaga się tylko seksu , ewentualnie jeszcze , by umiała zachować się w towarzystwie . Resztę kasik4 dośpiewaj sobie sama ;)

  kasik4,  27/08/2009
  pirx,  27/08/2009

O matko ! Ale zostałem "spsychoanalizowany" .

mężczyzna nie jest zawsze atrakcyjny, rety, co ja komentuję, aż mi wstyd, no dobra .... uznałabym zasadę: "każda potwora znajdzie swego amatora"

  pirx,  29/08/2009

" Mężczyzna nie ma wieku " - teki tekst usłyszałem w radiu z ust dość znanej osoby (kobiety , nie pamiętam nazwiska ). Wypowiedziany w kontekście prawdziwych mężczyzn oraz czasu na prawdziwą wielką miłość . W każdym razie jest w nim dużo racji . Ale nie chce mi się juz tego łopatologicznie tłumaczyć . Baby jakieś strasznie złośliwe się robią ;)

A no rzeczywiście baby są złośliwe i coraz mniej świadome ;) Jako druga baba, potwierdzam, że mężczyzna nie ma wieku.
Biologicznie - facet wytwarza plemniki do później starości, kobietę nie dość, że często głowa boli, to i szybko nie jest zdolna do reprodukcji. Ponadto, nie wnikając zbytnio w biochemię - skupcie się na twarzy pięćdziesięciolatka i jego równolatki, jeśli nie znalibyście ich ...  wyświetl więcej

Na ogół mężczyżni lubią kształtne i ładnie uformowane piersi, ale to nie reguła. Jak się kocha naprawdę to i z piersiami, jakie by nie były. Piersi są postrzegane jako atrybut , symbol kobiecości, ale chyba z przesadą przez dodofanów. Ciekawe czy Małżonka Boga ma piersi, wtedy by się można wzorować na takim ideale, ale nie wiadomo.?

Małżonka Boga, intuicyjnie można je sobie wyobrazić, ale bardziej interesowały by mnie piersi małżonki diabła. Ktoś ma pomysł jak wyglądają, oprócz faktu, że są nieczyste? ;)

  pirx,  30/08/2009

"kobietę nie dość, że często głowa boli," - tak się zastanawiam skąd wziął się ten stereotyp(?). Moim zdaniem nie do końca prawdziwy .

Kwestia utrwalenia często powtarzającej się wymówki. Czy prawdziwej? Może dziś mniej aktualnej - wszak m.in. obejmuje nas era singli, zatem widać coraz mniej kobiet styranych dniem, nie mających sił na częsty seks.

Piersi małżonki diabła... wydaje mis ei ze łączą zalety wszytskich typów piersi, jesli takie spotkam to nie omieszkam podzielic sie wiedza o tak zjawiskowym pieknie a na razie, jak to powiedział filozof ktorego imienia nie pamietam,: Kobieta idealna nie istnieje... jednak nikt nie zabroni mi poszukiwań:)

Życzę Ci byś nigdy jej nie znalazł, pomyśl jaki to wysiłek - nie tylko psychiczny - żyć w ciągłym zachwycie ;)

To prawda pełnia szcześcia wyczerpuje i demotywuje...

  budziol,  04/09/2009

Jako mężczyzna powiem tyle,że miłe i przyjemne są kształtne kobiece piersi,osobiście nie preferuje zbyt obfitego biustu. czasami bywa ,że kobieta mnie pociąga i przyciąga i to nie jej biust jest na pierwszym miejscu.pozdrawiam wszystkie kobiety bez względu na biust:)

  jelcz,  06/09/2009

Po liczbie komentarzy widać, że artykuł odniósł spory sukces ;) Gratulacje dla autorki.
Odniosę się do wyników badań podanych w tekście.

"Kto zatem lubi małe piersi? Wg badań, nierzadko, panowie z bogatych rodzin. Faceci z wyższych sfer rzadziej preferują bujny biust. Małopiersiaste panie przyciągają panów skłonnych do depresji. Dodatkowo - niepijących i bez ambicji."

Odkąd

...  wyświetl więcej

W tych okolicznościach przyrody oświadczam, że tekst jest oryginalny i zwyczajnie interesujący. Gdy patrzę na kobietę - interesuje mnie jej kompletność, a nie wyselekcjonowane szczegóły, z głębią jej wnętrza także, a może przede wszystkim.To zależy od wielu, rozmaitych przyczyn.Pozdrawiam.

  ,  18/02/2010

wielkosc biustu nie ma nic wspólnego zer stanem umysłu.Znam kobiety z duzymi piersiami i madra głowa

@kubasiewicz: Ja też, ja też!

Ciekawy artykuł :D

Wszystkie babki są przecież super!

Prawda jest taka że każdy lubi coś innego jak głosi art.

Male jest piękne!;D

Dobry tekst, gratuluję :)

"Niepijących i bez ambicji, skłonnych do depresji"- nie lubię... Dlatego Bozia mi dała duże cycki.

W temacie cycochów powiem tylko tyle: ilu facetów, tyle opinii i preferencji :P Np tutaj pokazują różne gabaryty http://redtube.net.pl/videos?c=15 i po wyświetleniach widać, że nie tylko wielkie bimbały mają powodzenie :PDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska