Login lub e-mail Hasło   

Jak zrozumieć dziwne zachowanie kobiety w klubie? Rozszyfruj ją.

Zapewne przypominasz sobie sytuację kiedy wychodząc wieczorem z domu nastawiłeś się na podryw w klubie. Wchodzisz do środka, leci fajna muzyka, pełno ciekawych kobiet...
Wyświetlenia: 3.129 Zamieszczono 17/09/2009

Zapewnie przypominasz sobie sytuację kiedy wychodząc wieczorem z domu nastawiłeś się na podryw w klubie. Wchodzisz do środka, leci fajna muzyka, pełno ciekawych kobiet dookoła, czujesz ten klimat.

Rozglądasz się, wypatrujesz dziewczynę do której chcesz podejść. Nawiązujesz kontakt wzrokowy, gdyż zdajesz sobie sprawę jak istotny jest on dla dalszej interakcji. Wymiana spojrzeń, widzisz zainteresowanie z jej strony – no jak tu nie podejść(?!)

Podchodzisz, siadasz, zaczynasz rozmowę i naglę bum! Dziewczyna rozgląda się dookoła, pokazuje brak zainteresowania, zaczyna Cię testować(„dlaczego podszedłeś akurat do mnie?”, ”dzisiaj bawię się sama”, „mam faceta”)- oczywiście znając idealnie zachowania kobiet będziesz wiedział jak z tego wybrnąć i co to oznacza, jeżeli jednak nie, czytaj uważnie.

Zapewne zadasz mi teraz pytanie: dlaczego niektóre kobiety na początku są takie oschłe, obojętne? Odpowiedź jest prosta. Dziewczyna nie chce wyjść przed facetem na łatwą, na tą która tylko czekała, aż ktoś do niej podejdzie. Nie oszukujmy się – dziewczyna strojąc się na dyskotekę/ do pubu nie robi tego dla siebie! Ona chce się pokazać dla płci przeciwnej, przyciągnąć ją, dlatego od samego początku odcedza tych, którzy nie podołają jej wymaganiom od tych, którzy są naprawdę atrakcyjni!

Tak. Kobieta idzie do klubu poznać faceta! Ona sama tego nie zrobi, bo w jej głowie jest stereotyp: to on powinien do mnie podejść, dlatego czeka na tego odpowiedniego.
Informacja dla Ciebie - początek Twojej interakcji z kobietą jest decydujący!

Nie możesz pokazać się jako facet mało pewny siebie, facet który na tekst „dlaczego podszedłeś akurat do mnie?” odpowie: „ a tak Ooo”. Dla niej liczy się facet z jajami. Facet, który powie: „wydałaś mi się ładną i fajną dziewczyną... stamtąd gdzie stałem. ” :-)

Pierwsza rozmowa z kobietą to przede wszystkim testowanie z jej strony, ona chce wiedzieć kim jesteś, co robisz, czy masz dziewczynę. Dlaczego? Proste. Jeżeli wydasz się atrakcyjnym facetem będzie widziała w Tobie kogoś więcej i będzie chciała się o tym przekonać na kolejnych spotkaniach. Dlatego nie możesz dawać jej wszystkich informacji o sobie jak na tacy. Niech ona poczuje ten niedosyt, niech sama pragnie spotkania z Tobą!

Co się stanie jeżeli postąpisz niewłaściwie? Zgadnij? Przypomnij sobie ile razy spotkałeś się z sytuacją, w której zastanawiałeś się dlaczego kobieta po pierwszym spotkaniu się nie odzywa, nie odbiera, nie odpisuje! Spowodowałeś, że ona poczuła przesyt, utraciła wewnętrzną potrzebę zagłębiania się w Ciebie bardziej.

Rozmawiała z Tobą dla czystej rozmowy, dla zabicia czasu - w momencie kiedy jej koleżanki szalały, gdzieś na parkiecie! Ty wróciłeś do domu piszesz do niej, dzwonisz – zero odzewu – tak już wiesz gdzie tkwił błąd. Pamiętaj o jednym, że rzadko która kobieta pierwsza napisze do Ciebie, czy też wyjdzie z propozycją spotkania! To Ty musisz pierwszy się odezwać.

Zastanawiasz się zapewne teraz, jak powinna wyglądać idealna interakcja z kobietą. Najważniejsze jest pierwsze kilka minut, ponieważ pierwsze wrażenie możesz zrobić tylko raz.

Źródło: Sztukauwodzenia.com

 

www.all4men.pl/secure - Męski Portal

Podobne artykuły


18
komentarze: 130 | wyświetlenia: 2837
13
komentarze: 53 | wyświetlenia: 1081
13
komentarze: 5 | wyświetlenia: 937
12
komentarze: 280 | wyświetlenia: 574
12
komentarze: 70 | wyświetlenia: 982
11
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1829
11
komentarze: 37 | wyświetlenia: 678
11
komentarze: 137 | wyświetlenia: 833
10
komentarze: 97 | wyświetlenia: 533
10
komentarze: 57 | wyświetlenia: 975
10
komentarze: 9 | wyświetlenia: 626
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska