Login lub e-mail Hasło   

Nanosekunda

Energie z Centrum Galaktyki odgrywają najważniejszą rolę w okresie dwudziestu pięciu lat ludzkiej przemiany. W grudniu 2012 roku nastąpi kulminacja nanosekundy(trwa od 1997 roku...
Wyświetlenia: 2.224 Zamieszczono 05/10/2009

Energie z Centrum Galaktyki odgrywają najważniejszą rolę w okresie dwudziestu pięciu lat ludzkiej przemiany. W grudniu 2012 roku nastąpi kulminacja nanosekundy(trwa od 1997 roku) wraz z zimowym przesileniem, podczas którego Słońce znajdzie się w jednej linii z centrum Galaktyki Drogi Mlecznej, które znajduje się ponad trzydzieści tysięcy lat świetlnych od Ziemi.

Słońce wstanie 21 grudnia, łącząc przekrój Drogi Mlecznej oraz płaszczyznę ekliptyki, zamykając tym samym procesyjny cykl trwający dwadzieścia sześć tysięcy lat

Wydarzenie to będzie niczym długo oczekiwany powrót do domu, ponowne połączenie się z naszymi najgłębszymi duchowymi korzeniami. Zostaniemy doładowani oraz odżywieni niewysłowioną kreatywnością Łona Matki i poznamy prawdę o swych początkach. Z upływem lat i zbliżaniem się do tego obiecującego spotkania po latach nasz Układ Słoneczny będzie się coraz aktywniej przygotowywał na to wielkie zdarzenie.

Tak, nadszedł czas wyciągnięcia wniosków. Odpowiedzią na złożoność życia jest zdolność do śmiechu; kiedy umiesz się śmiać, uwalniasz się z pozycji ofiary i zrywasz łańcuchy krepujące twą moc. Kiedy twój śmiech pochodzi z serca i potrafisz śmiać się z własnych dzieł, jesteś wolny.

Warto też zastanawiać się i dziwić, ponieważ  zadziwienie otwiera okna, ujawnia rzeczywistość.  Rzeczywistość tworzą przekonania - są one magicznymi konstrukcjami, wykreowanymi w twym umyśle, zasilanymi energią twojej wyobraźni oraz karmionymi twymi uczuciami. Przekonania to niewidzialne cegły- warunki, na których zgadzasz się wchodzić w interakcje z rzeczywistością.

Pod tym względem nasza cywilizacja, jak każda inna, musi nauczyć się tropić subtelne nici rozumowania na temat tego, jak przekonania stają się rzeczywistością, bo tylko tak pojmie tajemnice wszechświata. Pamiętaj, że to, jak postrzegasz i interpretujesz wydarzenia w twym świecie, określi wersję świata, w której się znajdziesz. Może się wydawać, że istnieje jedna wersja świata, lecz to także czysta iluzja. Możliwości jest jak grzybów po deszczu; wynikają z decyzji, opartych o twoje myśli, przekonania, uczucia, pragnienia i emocje.

Rzeczywistość, którą kreujesz, wcale nie musi być taka sama, jak rzeczywistość tworzona przez twego sąsiada z podwórka obok. Rzeczywistość jest złożona i podchwytliwa i takież jest tworzenie, natomiast moc jest najbardziej podchwytliwa.

A mocy, Drogi Przyjacielu, Droga Przyjaciółko, uniknąć się nie da; moc jest, a ty oraz moc jesteście częścią wszystkiego, co jest, zatem sam/sama Jesteś Mocą. Pytanie brzmi: Jak sobie z tą mocą poradzisz? Twoja kreatywność nie zna ograniczeń; twoim wyzwaniem jest pokonać lęk przed staniem się istotą pełną mocy.

Kiedy nanosekunda minie, nie da się już spojrzeć w tył i powiedzieć: „Szkoda, że nikt mi nie powiedział, że coś się działo". Mówię ci to teraz. Gra zwana Istnieniem to gra w życie, gra w trzeźwość umysłu, gra w świadomość, gra w energię i w wolność

Przejęcie odpowiedzialności za swoje życie jest pierwszym i najistotniejszym aktem wzmocnienia.

Przejęcie odpowiedzialności za swoje życie jest pierwszym i najistotniejszym aktem odnalezienia inspiracji i mocy.

Twoja świadomość nie będzie się mogła rozwijać, jeśli będziesz nosić w sobie warunki oraz powody, dla których nie możesz realizować swych pragnień

Wzmacnianie swej pozycji osobistej odpowiedzialności otworzy ci drzwi do wszystkich korytarzy wiodących do uleczenia starych ran oraz energii, które zablokowały płynność ludzkiego rozwoju.

Drogi Przyjacielu, Droga Przyjaciółko, jest to czas wielkiego wyboru myśli, mowy i uczynku.

Tak więc zostawiam Ci do rozważenia najważniejsze równanie w życiu ;

Myślisz + mówisz = masz

Z całego serca, życzę ci spójności i znalezienia własnego środka równowagi.

Hania

Podobne artykuły


13
komentarze: 62 | wyświetlenia: 1209
13
komentarze: 93 | wyświetlenia: 727
13
komentarze: 68 | wyświetlenia: 937
13
komentarze: 9 | wyświetlenia: 1406
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 1616
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1332
12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1328
12
komentarze: 31 | wyświetlenia: 1608
12
komentarze: 72 | wyświetlenia: 731
11
komentarze: 124 | wyświetlenia: 744
11
komentarze: 81 | wyświetlenia: 1117
11
komentarze: 69 | wyświetlenia: 549
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 923
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  Joooo,  05/10/2009

Bełkot

Jeśli w centrum tzw. naszej Galaktyki jest wielka czarna dziura, która pochłania energię, to cóż nam może promieniowanie czyli energia z Centrum Galaktyki? Chyba nie ma szans na zrobienie czegokolwiek.

Może już lepiej się zająć domniemanym wpływem okultacji gwiazdy Antares przez Księżyc około 21 października, albo utratą jasności epsilon Woźnicy na ponad rok, co się powinno zacząć tej jesieni, a jako ciekawe zjawisko występuje co 27 lat... -:)

Widzisz, żyjemy w czasach wielu nakładających się prawd, nawet komentarze do tego artykułu to potwierdzają.
Jest grupa amerykańskich naukowców, która dokonała bardzo ciekawych odkryć co do ruchu galaktyki. Udowodniono, że co 26 milionów lat powtarza się podobny scenariusz z jakim mamy obecnie do czynienia, czyli przekroczenia jednego z ramion Drogi Mlecznej. W tych momentach Ziemia doświadc ...  wyświetl więcej

Tak. Kalendarz Majów kończy się na tym - 2012- roku.Koniec, to początek.Wiesz Haniu, Twój wywód, nie chcę pisać artykuł bojąc się, iż to zakłóci jego urodę tajemnicza - to jak Ty - byt niezwykły.Obruszysz się? Nie! Bardzo proszę.

Panie Leszku, nie obruszam się acz nieco jestem speszona tak wysokimi notami Pańskich komentarzy. Nie mniej serdecznie dziękuję i mam nadzieję, że moje ego nie rozbryka się nadto.
Pozdrawiam
hania

Ciekawy i interesujący nanopunkt widzenia.

Bardzo dziękuję za komentarz i zainteresowanie.
Pozdrawiam
Hania

  marian R,  08/04/2010

Cóż, nie bardzo znam się na dziurach, czarnych, czerwonych czy niebieskich...a le z przyjemnością przeczytałem Twój artykuł Haniu. Pozdrawiam

Dziękuję za komentarz. Moim zamiarem było trochę ostudzić czarnowidztwo związane z niezrozumieniem kalendarz Majów... a właściwie trzech kalendarz przy czym dwa spośród nich, to kalendarze mierzące świadomość nie zaś czas. Stąd ten artykuł, bo jak wiemy, to przestajemy się bać.
Pozdrawiam serdecznie
HaniaDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska