Login lub e-mail Hasło   

Polityczna agentura, czy brak znajomości elementarnych norm społecznych

Nazywam się Romuald Feliks Piątek, mam dużo spostrzeżeń natury społeczno-filozoficznej i chciałbym się nimi podzielić.
Wyświetlenia: 1.560 Zamieszczono 21/10/2009

Polityczna agentura, czy brak znajomości elementarnych norm społecznych i etycznych, w polskich służbach specjalnych


W państwie prawa, metody stosowane przez agentów w celu sprowokowania przestępstwa korupcji są nie do przyjęcia przez opinię publiczną, której też, jestem wyrazicielem. Działania takie nie tylko są niemoralne, obliczone na oddziaływanie psychologiczne, w czasie, przekraczającym wszelkie dopuszczalne prawem normy.

Gdy dodać wykorzystywanie seksualne swoich ofiar, jak w znanym przypadku agenta Tomka, oraz wykorzystywanie zależności, i tworzenie fikcyjnych uwarunkowań biznesowych, jest przestępstwem. W takiej manipulacji człowiekiem, prawdziwe motywy, które powinny być podstawą osądzania czynu, schodzą na dalszy plan. Diabelski plan kuszenia człowieka w warunkach zależności emocjonalnej, nie powinien mieć miejsca żadnych służbach państwowych, gdyż narusza to swobody obywatelskie, których gwarantem jest konstytucja a zatem i państwo.

Jako społeczeństwo nie dajmy się zwariować, gdyż takie spektakularne sukcesy agenta Tomka i innych, są obliczone na propagandę sukcesu za wszelką cenę, bez względu na koszty obciążające podatników. Mamy przykłady bardzo skutecznych prowokacji dziennikarskich i policyjnych prowadzonych w ramach obowiązków służbowych. Niech służby specjalne w swoich działaniach, przestaną tworzyć spektakle teatralne, jak to się stało w przypadku śp. Barbary Blidy. Wszelka działalność obliczona na upokorzenie i złamanie charakteru człowieka bardziej jest kojarzona z państwem policyjnym,czy dyktaturą, nie może mieć miejsca w demokracji.

Używanie zaś intrygi i prowokacji do celów politycznych szkodzi interesom państwa i powinno być ścigane z urzędu. Apeluję do organów sprawiedliwości, które stoją na straży praworządności, aby powstrzymać ten niecny proceder, w niektórych służbach specjalnych w Polsce.

 

Romuald Feliks Piątek ; autor „nowej filozofii świata”- neofilozofii

P.S. Książka ukaże się w przyszłym roku, aktualnie dostępna jest moja strona www.neofilozofia.cba.pl, zaznaczam, że moja strona nie ma nic wspólnego ze służbami specjalnymi.

Podobne artykuły


13
komentarze: 53 | wyświetlenia: 1211
13
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1022
12
komentarze: 70 | wyświetlenia: 1095
12
komentarze: 280 | wyświetlenia: 768
11
komentarze: 37 | wyświetlenia: 745
11
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1896
10
komentarze: 97 | wyświetlenia: 582
10
komentarze: 57 | wyświetlenia: 1041
9
komentarze: 0 | wyświetlenia: 548
9
komentarze: 74 | wyświetlenia: 554
9
komentarze: 5 | wyświetlenia: 897
9
komentarze: 33 | wyświetlenia: 683
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska