Login lub e-mail Hasło   

Podróże astralne czyli OOBE

Niektórych z nas nurtuje pytanie co dzieje się z naszym ciałem gdy śpimy i naszym mózgiem i duszą oto odpowiedzi.
Wyświetlenia: 5.134 Zamieszczono 04/11/2009
Zgłoszony przez 3 użytkowników jako niskiej jakości

Podobne strony z OOBE

Te informacje znajdziecie w artykule OOBE-podróże poza ciałęm  a takrze na stronach  www.masterek6.webpark.pl ,         http://www.paranormalium.pl/artykul.php?id=141 ,
 i pamiętajcie do tego trzeba mieć cierpliwość .

Różne sposoby OOBE

Karzdy na swój sposub może osiągnąć OOBE można wyprubować swoje sposoby a można też poszperać w internecie życze powodzenia swoich sposobach i  w szukaniu .

Mój sposub na podróż astralną

Ja mam swój sposub zaczynamy najpier następujące ćwiczenia .

1.stajemy w dowolnym mjejscu i wyobrażamy sobie siebie patrzącego w naszą strone należy to ćwiczenie powtarzać codziennie przez trzy dni.

2.Teraz należy usiąść na łużku i wyobrazić sobie że szybujemy pod sufitem powtarzamy to aż poczujemy mrowienie to oznacza że jesteśmy gotowi do podróży astralnej.

3.Trzeci krok należy się położyć na łużku zrelaksować i wyobrazić sobie że wpadamy w wir i nasze ciało rozpada się na cząstki po otwarciu oczu będiemy już szybować jako ciało astralne.

Uwagi!

Uwagi! najlepiej gdy przed tymi ćwiczeniami mamy możliwość medytacii .

Jak wyjść ze stanu astralnego. Ciało astralne powinno powrucić do ciała fizycznego samodzielnie może się zdarzyć po długiej podróży wrócimy do innego ciała nienależy jednak się przejmować . Ten stan to sen świadomy. Wtedy wystarczy że obudzi nas jakiś dżwięk lub ktoś.

LD-świadomy sen

Jest jeden szkopuł najpierw należy nauczyć się świadomego snu zwany też LD. By nauczyć się snu świadomego należy być dość zmęczonym sennym to jest jedna z wielu metod potem należy położyć się w łużku lub usiąść wygodnie w fotelu zamknąć oczy i zacząć odliczać do 30 po trzydziestu sekundach otworzyć oczy na 2-3 sekundy potem znowu liczyć po pewnym czasie jeżei niezaśniemy zawcześnie gdy otworzymy oczy coś w otoczeniu pokoju się zmieni wtedy możemy sprubować pomyśleć o dowolnej rzeczy powinna się pojawić . Obudzimy się normalnie gdy usłyszymy jakiś dżwięk lub ktoś nas obudzi.

Różne fakty

Internet jest wypełniony różnymi informacjami o oobe i ld ale pamiętajcie niewierzcie wszystkim których artykóły czytacie są bowiem zwolennicy jak i przeciwnicy oobe i ld przeciwnicy muwią że podczas podróży przeżywali i spotykali stworzenia które były grożne i nieprzyjazne zwolennicy twierdzą zaś że to bzdura i że stworzenioa te są miłe i przyjazne obie strony jednak mają racje bo podróże astralne przenoszą nas w inne wymiary i poziomy podświadomości.

Podobne artykuły


11
komentarze: 32 | wyświetlenia: 1061
11
komentarze: 22 | wyświetlenia: 575
11
komentarze: 40 | wyświetlenia: 1053
10
komentarze: 11 | wyświetlenia: 550
10
komentarze: 1 | wyświetlenia: 872
10
komentarze: 1 | wyświetlenia: 985
9
komentarze: 13 | wyświetlenia: 525
9
komentarze: 20 | wyświetlenia: 853
9
komentarze: 24 | wyświetlenia: 446
9
komentarze: 44 | wyświetlenia: 673
9
komentarze: 36 | wyświetlenia: 773
9
komentarze: 0 | wyświetlenia: 680
9
komentarze: 1 | wyświetlenia: 667
9
komentarze: 0 | wyświetlenia: 674
9
komentarze: 56 | wyświetlenia: 218
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  sci,  04/11/2009

Polecam słownik

Kontrowersyjne są jednak troche takie artykuły bo tak naprawde to mam mieszane uczucia co do takich eksperymetów. Tu widac ,że tekst pisany przez amatora to nie spodziewam się jakiś konkretnych argumętów ku zachęceniu do takich praktyk. Gdzieś czytałem że OOBE to ściema a gzie indziej ,że jest niezbezpieczne. Świadomy sen miałem kilkukrotne i przyznam ,że jest to całkiem ciekawa sprawa ;)
P ...  wyświetl więcejDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska