Login lub e-mail Hasło   

Czy warto zdobyć każdą wiedzę na temat OOBE? ||| Czytasz o OOBE? Nie uda Ci ...

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://www.druga-strona.pl/czy-warto-zdo(...)t-oobe/
Czy wiesz dlaczego wiedza na temat OOBE, może katastrofalnie zakłócić Twoje wyjście z ciała?
Wyświetlenia: 2.963 Zamieszczono 10/11/2009

Czy warto zdobyć każdą wiedzę na temat OOBE?

 

spiace dziecko

Od zawsze ludzie zakładali na siebie różnego rodzaju maski i nosili je. Ukazywały one to, w jaki sposób o czymś myślą, lecz w ten sposób ludzie w ogóle nie byli szczerzy. A czy Tobie zdarzyło się śmiać z dowcipu który nie był w ogóle dla śmieszny? Jestem pewny, że tak. Miałeś wtedy na sobie maskę, udawałeś po to aby nie zrobić przykrości tamtej osobie lub aby nie wyróżniać się spośród innych. Ale czy wiesz, że niektóre maski zakładane są nieświadomie?

 

Zjawisko OOBE jest zjawiskiem bardzo osobistym i nie da się go opisać w żaden sposób, tak samo jak Boga ( wszystko to co powiem o danym doświadczeniu w OOBE, będzie tak naprawdę dalekie do tego co wtedy tak na prawdę czułem, słyszałem i widziałem itd. ). Jest wiele religii które opisują wiarę w Boga, ale każda robi to na swój własny sposób. Ale czy na pewno nie tyczy się to w gruncie rzeczy tego, jedynego stwórcy? Wszystkie religie mówią o tym samym Bogu, ale na różne sposób. Tak samo jest z OOBE.

 

Podróże astralne są opisywane na różne sposoby, na przykład, że wyjście z ciała to zwykły sen. Inni z kolei mówią, że to świadomy sen. Jedni twierdzą, że OOBE odbywa się w mózgu, i nic nie wykracza poza ciało, a drudzy twierdzą, że odbywa się to w przestrzeni astralnej. Dzieje się tak, gdyż ludzie nie potrafią opisać tego w jeden uniwersalny sposób. Ale przecież wszyscy mówią o tym jednym wspaniałym zjawisku.

 

Ludzie w ten sposób zakładają Tobie nieświadomie maskę. Jednak takie informacje mogą Ci jedynie zaszkodzić, bo jeżeli okno, oobeuwierzysz tej osobie. Wszystko to, co myślałeś na temat OOBE i wszystko to co wydawało Ci się pozytywne, może runąć, a Ty zablokujesz się by wyjść z ciała. Oczywiście, nie namawiam Cię, abyś przestał czytać fora, blogi i inne strony na temat OOBE, ale żebyś miał spory dystans do tego co inni ludzie mówią na ten temat. Nie daj założyć sobie maski która być może jest fałszywa, która być może nie odpowiada Ci do końca.

 

Znam to wszystko z autopsji. Opowiem Ci historię która wpłynęła pozytywnie na moje wyjście z ciała. Dzięki temu, że pozwoliłem sobie założyć maskę. Jak zaczynałem swoje doświadczenia z OOBE, bardzo dużo czytałem. Na szczęście za moich czasów, większość materiałów jakie udało mi się znaleźć były bardzo pozytywne i motywujące do działania. Czytając je w czasie dnia, bardzo nakręciłem się i napaliłem na to doświadczenie. Tak bardzo, że jeszcze tej samej nocy, udało mi się wyjść pierwszy raz z ciała. Nie używając absolutnie żadnych technik. Moje wyjście było spowodowane dzięki założeniu na siebie pozytywnej maski na temat OOBE.

Mimo tej pozytywnej historii, nie polecam Ci zawierzać innym osobom, ponieważ teraz jest zbyt wiele wiadomości, które traktują źle o OOBE. Gdybym wtedy przeczytał negatywne informacje, a co gorsza jeszcze w nie uwierzył, to pewnie do teraz, ani razu nie udało by mi się wyjść z ciała. Unikaj schematów których nie akceptujesz, które wpływają negatywnie na Twoje wyjście z ciała. A w następnym artykule, powiem Ci jak skutecznie pozbyć się starych masek i rzucić nimi o ścianę, aby rozbić je w drobny mak.

Karol Leopold Cetlin

Ps. Jeżeli spodobał Ci się artykuł, proszę o głosy.
Pozdrawiam ;-)

Podobne artykuły


14
komentarze: 12 | wyświetlenia: 17487
11
komentarze: 4 | wyświetlenia: 6145
10
komentarze: 3 | wyświetlenia: 10225
20
komentarze: 6 | wyświetlenia: 11535
43
komentarze: 26 | wyświetlenia: 9191
37
komentarze: 34 | wyświetlenia: 8086
35
komentarze: 25 | wyświetlenia: 27687
28
komentarze: 12 | wyświetlenia: 3734
22
komentarze: 83 | wyświetlenia: 2104
18
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1411
17
komentarze: 31 | wyświetlenia: 1733
 
Autor
Dodał do zasobów: Łukasz Skrzynecki
Artykuł
Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska