Login lub e-mail Hasło   

Dlaczego warto kupić nieruchomość na Mazurach?

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://www.ogloszeniamazurskie.pl
Po przystąpieniu Polski do Unii Europejskiej w maju 2004 roku rynek nieruchomości Mazury zaczął przeżywać „boom”.
Wyświetlenia: 2.630 Zamieszczono 15/12/2009

       Po przystąpieniu Polski do Unii Europejskiej w maju 2004 roku rynek nieruchomości Mazury zaczął przeżywać „boom”. Pojawiło się bardzo dużo nabywców i inwestorów nieruchomości z zagranicy, jaki krajowych, skuszonych niskimi cenami, pięknym krajobrazem, niezniszczoną środowiskiem i bliskością przyrody.
Nigdy w historii nie było lepszego czasu niż obecnie na zakup domu swoich marzeń lub domku wakacyjnego pośród przepięknych mazurskich jezior i lasów. Warmia i Mazury są jedynymi z najlepszych miejsc do wypoczynku lub też życia na obszarze Polski. Region północno-wschodniej Polski, gdzie położone są Mazury, charakteryzuje się przyjaznym klimatem, przepiękną rzeźbą terenu, niskim  zurbanizowaniem oraz zanieczyszczeniem.   

         W czasie kryzysu, gdy ceny domów są niestabilne w innych częściach kraju, nieruchomości Mazury mają w miarę ustabilizowane ceny. Średnia cena domu na tym obszarze mieści się między najniższym a średnim przedziałem w skali kraju. Ceny są wyższe, jeśli dom leży blisko jeziora lub lasu, a niższe, kiedy dalej. W związku z tym, iż ceny nieruchomości Mazury są niewysokie można wystawić je na sprzedaż w każdej chwili i nie będzie żadnego problemu ze sprzedażą.

         Jest wiele rzeczy do zobaczenia dla Ciebie i Twojej rodziny w północno-wschodniej Polsce. Warmia i Mazury są miejscem wakacyjnego wypoczynku dla ludzi z całej Polski, a także Europy ( głównie Niemiec). Mieszkanie w tym regionie pozwala Tobie i Twojej rodzinie mieć nielimitowany dostęp do wielu niesamowitych miejsc i zdobycia życiowego doświadczenia. Warmia i Mazury mają do zaoferowania dla ciebie i twojej rodziny jedne z najpiękniejszych jezior, kanałów, lasów, miejsc historycznych (poe bitwy pod Grunwaldem) i wielu innych atrakcji turystycznych.

         Wiosną i wczesnym latem, region Mazur zakwita wieloma różnymi odmianami roślin. Na Mazurach znajdziesz dużo różnych gatunków zwierząt, takich jak: kormorany, bobry, orły, łosie, jelenie, lisy. Człowiek przez cały czas przebywa wśród cudnych, czystych jezior i lasów!

         Jeśli lubisz łowić ryby lub pływanie region Mazury posiada ku temu wiele jezior, rzek i kanałów. Jeśli chciałbyś mieszkać przez cały rok na tym obszarze, powinieneś poszukać nieruchomości z bezpośrednim dostępem do jeziora czy kanału. Najłatwiej jest to zrobić w miejscowościach Mikołajki, Giżycko Węgorzewo na obszarze zwanym Krainą Tysiąca Jezior, gdzie nie brakuje licznych zbiorników wodnych. 

         Jeśli szukasz domku letniskowego blisko lasu to najlepiej szukać na obszarze Puszczy Boreckiej, Puszczy Augustowskiej, Rominickiej.  Oprócz przepięknych jezior, istnieje tutaj także sporo puszcz i innych skupisk leśnych, które razem tworzą przepiękny krajobraz. Wiele nieruchomości posiada bezpośredni dostęp do jeziora, kanału czy lasu. Jeziora i rzeki regionu Mazury należą do najlepszych obszarów do łowienia ryb, które można znaleźć w Polsce.

        Warmia i Mazury to idealne miejsce do mieszkania dla wielbicieli ciszy, spokoju, dzikiej przyrody, wspaniałych pejzaży, bliskości natury czy rybaków. Zakup nieruchomości nie wiąże się praktycznie z żadnym ryzykiem, gdyż ceny idą ciągle w górę, gdyż są zdecydowanie niższe niż w innych częściach kraju ( wybrzeże Morza Bałtyckiego).


Podobne artykuły


17
komentarze: 111 | wyświetlenia: 2193
13
komentarze: 11 | wyświetlenia: 901
12
komentarze: 25 | wyświetlenia: 1559
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 974
11
komentarze: 2 | wyświetlenia: 474
11
komentarze: 0 | wyświetlenia: 1326
10
komentarze: 107 | wyświetlenia: 1037
10
komentarze: 298 | wyświetlenia: 1022
10
komentarze: 10 | wyświetlenia: 733
10
komentarze: 2 | wyświetlenia: 733
9
komentarze: 13 | wyświetlenia: 672
9
komentarze: 0 | wyświetlenia: 290
9
komentarze: 3 | wyświetlenia: 610
9
komentarze: 0 | wyświetlenia: 1008
9
komentarze: 7 | wyświetlenia: 554
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Inwestycja w nieruchomości tak, ale tylko w nieruchomości położone w atrakcyjnych lokalizacjach np. nad jeziorem.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska