Login lub e-mail Hasło   

Kanclerz i bliźniacy cenzurują kraj

Kanclerz i bliźniacy cenzurują kraj jak za najlepszych czasów komuny.
Wyświetlenia: 1.716 Zamieszczono 15/12/2009

Kanclerz i bliźniacy cenzurują kraj jak za najlepszych czasów komuny.

 

Władza nad środkami masowego przekazu to skuteczny sposób na manipulacje społeczeństwem i przekazywanie nam informacji dokładnie przefiltrowanych przez propagandę ustrojowo - poglądową!


Durna ustawa anty hazardowa niedopracowana do tego stopnia, że aż boje się zagrać w warcaby z siostrami, aby nie zostać posądzonym o prowadzenia kasyna na wysokie stawki.

 

Tak się zastanawiam czy gry typu poker w telefonach komórkowych to tez już hazard czy tylko gra?! A może to rząd prowadzi grę hazardową polegająca na złupieniu nas na wszelakie sposoby z ostatniej kasy to chyba też hazard uda się czy nie?!

Ale szczytem kontroli i cenzury jest pomysł całkowitej infiltracji internetu oraz połączeń komórkowych,to jest absurd godny bezpieki,CIA i KGB nie lepiej od razu dać nam obroże lub chipy lokalizujące nasze położenie i poczynania?!

Do tego typu kontroli potrzebne będą serwery o większej pojemności niż te, które posiada Google i Microsoft, ale oczywiście bez obawy zapłacimy przecież za to my, czyli społeczeństwo,z nami pospólstwem na smyczy nikt nie będzie ustalał zakresu naszej kontroli.

 

Przecież już dziś w epoce pseudo wolności i pseudo demokracji złego słowa, choć prawdziwego nie można powiedzieć na złote dzieci demokracji, jakimi są premier i prezydent szczególnie ten ostatni nie rozumie pojęcia wolność słowa, o którą ponoć walczył ? !

Najciekawszym elementem wprowadzania niewygodnych zmian dla społeczeństwa jest sprawdzony sposób odwrócenia uwagi od nich poprzez dobrze sprawdzoną w trzeciej rzeszy dezinformacje polegająca na wprowadzaniu do obiegu informacji durnych i kontrowersyjnych, aby społeczeństwo darło koty a w tym czasie boom i mamy droższy gaz, jedzenie i prąd!!

 

Jakoś Polska się prze to nie burzy?! Ale na niewinnego staruszka Jaruzelskiego lecą obelgi i kamienie!!

Skoro tak mocno chcemy udręczyć naszych prześladowców i ich popleczników, dlaczego nasz boski prezydent nie jedzie do Moskwy i nie powie prosto w oczy Putinowi: ty morderco Twoi przodkowie zabili miliony Polaków, inteligencję,Żydów,oficerów i zapłacicie nam teraz za to tak jak Niemcy Żydą po wojnie!!!

Oto odwaga a nie znęcanie się nad dziadkiem, który w tamtym okresie uratował nam skórę!

 

Warto zapoznać się z wypowiedziami Ojca Świętego z tamtego okresu dobitnie mówiącego o tym kroku Jaruzelskiego, krok ten uśpił czujność rządu Radziecki na tyle skutecznie, aby wojska radzieckie nie przekroczyły naszej granicy!

 

Ta manipulacja sięga daleko w nasze portfele, nie wiem, dlaczego wierzymy w konflikt naszych ugrupowań i polityków, którzy dzięki pewnemu podstępowi sprawują władze na zmianę od prawie 20 lat i nic się tak naprawdę w Polsce nie zmieniło nadal grupa przy władzy i ich poplecznicy, rodziny mają władze, kasę i zmieniają się na stołkach równo, co parę lat.

 

Nie mamy innych opcji?! Bo tak się nam wmawia i takie daje się nam listy wyborcze, żaden wybór nie będzie dla nich zły po prostu oni się przeformują ustawią na 4 lata i poczekają.

 

A Ty robolu dalej będziesz zasuwał za tysiąc złotych i dalej będziesz pod kontrolą Panów!!

Z informacji serwowanych w wiadomościach, co najwyżej możesz posłuchać o pseudo  wolności przejść pranie mózgu słuchając o bogatym świecie w TVN, która obrało dobra drogę kopiowania wszystkich dobrych europejskich i światowych programów w skali 1:1.

 

TVN również stworzyło idealną telewizję, TVN 24 ale nie jest to telewizja informacyjna, lecz plotkarska, która szuka na siłę płytkich temacików o stanie wojennym. Moim zdaniem krzyżacy wyrządzili nam razem z zaborcami większe bubu, więc dlaczego TVN 24 nie zajmie się już dziś szukaniem winnych tego problemu?!

 

Przecież gdybyśmy wykorzystali wygraną pod Grunwaldem byli byśmy potęga niech TVN 24 szuka wraz z Rządem i IPN-em już dziś winnych, powołuje komisje do wyjaśnienia sprawy grunwaldzkiej.
Kończę, bo widzę, że jestem na podsłuchu ikony bliźniaków zaczynają migać a to wróży tylko jedno znów ktoś buchnie księżyc a my jako naród będziemy musieli go odkupić z naszych podatków!

 

Wojciech dydymus Dydymski

Podobne artykuły


13
komentarze: 53 | wyświetlenia: 1203
13
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1014
12
komentarze: 70 | wyświetlenia: 1083
12
komentarze: 280 | wyświetlenia: 758
11
komentarze: 37 | wyświetlenia: 739
11
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1892
10
komentarze: 97 | wyświetlenia: 581
10
komentarze: 57 | wyświetlenia: 1037
9
komentarze: 0 | wyświetlenia: 546
9
komentarze: 74 | wyświetlenia: 547
9
komentarze: 5 | wyświetlenia: 894
9
komentarze: 33 | wyświetlenia: 671
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  ,  15/12/2009

Księżyca chyba nie buchną, bo i tam dotarł z pewnością wszechobecny (kosztowny) monitoring utrzymywany z naszych podatków, by "tropił" banalne zdarzenia urastające w mediach do wielkich zbrodni.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska