Login lub e-mail Hasło   

6 Największych zabójców twojego libido

Zacznijmy może od tego co to jest libido i jak można w prosty i jasny sposób wytłumaczyć te słowo.A więc libido jest to - popęd płciowy lub też nazywany - pociąg seksualn...
Wyświetlenia: 1.299 Zamieszczono 17/12/2009

Zacznijmy może od tego co to jest libido i jak można w prosty i jasny sposób wytłumaczyć te słowo.A więc libido jest to - popęd płciowy lub też nazywany - pociąg seksualny,z łacińskiego-żądza.Można powiedzieć,że jest to pobudzenie seksualne które występuje wewnątrz organizmu i chęć zaspokojenia tych potrzeb.

Pamiętasz jak mogłeś/aś się kochać nawet kilka razy dziennie,a teraz nawet nie masz ochoty, co więc się stało z twoim libido?Jak często się kochasz?? Czy wogóle masz ochotę na seks???Jakie mogą być przyczyny niskiego libido?

Chciałbyś polepszyć swoje życie seksualne ale nie wiesz jak, szukasz przyczyny spadku twojego popędu płciowego.Przeczytaj sześć największych zabójców twojego libido i sprawdź co możesz zmienić w swoim życiu już teraz, aby poprawić swoje libido.

1 Stress - jeśli czujesz się przeciążony obowiązkami, twoja głowa pęka, nie masz czasu na nic, twoja praca cię stresuje, wtedy seks jest spychany na dalsze miejsce.Prawdę mówiąc wogóle się o nim nie myśli.Pora zredukować stress który ma wpływ na wiele czynników w twoim życiu, a już na pewno ma wielki wpływ na twoje libido.

2 Brak komunikacji - jeśli nie umiesz rozmawiać po za sypialnią to twoje życie seksualne na tym ucierpi.Zacznij słuchać co ma do powiedzenia twój partner, a kiedy zaczniecie rozmawiać na temat seksu, co na pewno nastąpi jeśli wasze życie seksualne jest dla was ważne, odkryjecie że poruszacie i rozmawiacie także na inne tematy nie tylko łóżkowe.

3 Alkohol
- wielu ludzi twierdzi że alkohol jest seksualnym stymulantem, prawda jest taka że nie jest.Oczywiście po alkoholu czujesz się wyluzowany, lepiej ci się rozmawia i w ogóle.Jest to twoje chwilowe alkoholowe wyobrażenie i do tego jest złudne.Nie będę tutaj nikogo pouczał na temat alkoholu, ponieważ sam nieraz lubię sobie coś wypić. Pamiętaj tylko jedno że długoterminowe nadużywanie alkoholu znacznie obniża twoje libido.

4 Zmęczenie
- kiedy czujesz się przepracowany czy też zmęczony nic nie przeważy twojego pragnienia snu i odpoczynku.Dlatego daj swojemu ciału to co potrzebuje, a ono zrobi to samo dla ciebie.

5 Zaniedbywania - mam na myśli zaniedbywanie samego siebie, jeśli nie czujesz się dobrze ze samym sobą i swoim ciałem to odbije się to na braku poczuciu własnej wartości i na twoim związku partnerskim.

6 Odżywianie
- jest kilka witamin i minerałów które twoje ciało wymaga dla witalnej i owocnej seksualności.Na przykład bez cynku testosteron nie może być nawet produkowany, co będzie miało fatalny wpływ na męskie libido. Dlatego tak ważne jest odpowiednie odżywianie czy też uzupełnianie suplementów w organizmie.

 

Artykuł pochodzi z serwisu wymarzony partner

Podobne artykuły


11
komentarze: 17 | wyświetlenia: 3023
11
komentarze: 123 | wyświetlenia: 1132
11
komentarze: 41 | wyświetlenia: 3411
10
komentarze: 81 | wyświetlenia: 2728
10
komentarze: 65 | wyświetlenia: 3798
10
komentarze: 7 | wyświetlenia: 2176
10
komentarze: 7 | wyświetlenia: 2223
10
komentarze: 38 | wyświetlenia: 2180
10
komentarze: 156 | wyświetlenia: 907
10
komentarze: 93 | wyświetlenia: 643
10
komentarze: 31 | wyświetlenia: 1705
9
komentarze: 2 | wyświetlenia: 2113
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska