Login lub e-mail Hasło   

Święta,święta i po świętach...

Świąt jeszcze nie ma, ale gdy są mijają jak zaledwie 15 minut...
Wyświetlenia: 1.665 Zamieszczono 20/12/2009

 Mam 10 lat i pamętam tylko święta z ostatnich 5 lat. Na pewno były piękne jak wszystkie inne, każdy inaczej odczuwa święta, jedni jak same wydatki na prezenty, pechowe spotkanie z rodziną, jedzenie zmyślonych potraw, albo, tak jak ja, czyli najpiękniejszy dzień w roku. Uwielbiam nastrój kolęd, które lecą wszędzie do okoła,wielką pachnącą choinkę na środku pokoju ,ciekawość prezentów podczas wigilijnej kolacji i frajdy ich otwierania, wesołe twarze każdego członka rodziny. Nawet kiedy  nie trafi się w prezent na, który ktoś oczekiwał, to jest nadal urok właśnie tych świąt. Człowiek cieszy się nawet z najdrobniejszych prezentów. Moje święta spędzam co roku u mojej Babci. Robi Ona kompot z suszu według mnie jest nie zbyt smaczny, ale każdy ma jakieś swoje upodobania.

Pierwszy raz piszę na eioba.pl i uważm że jest to świetna strona do wyrażania uczuć. Mam do Was pytanie. Co myślicie o moim pierwszym artykule?

* * * * * * * * * * *Wesołych Świąt i nowego roku* * * * * * * * * * *  

 

Podobne artykuły


19
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1359
18
komentarze: 4 | wyświetlenia: 5925
29
komentarze: 20 | wyświetlenia: 4604
7
komentarze: 74 | wyświetlenia: 688
19
komentarze: 28 | wyświetlenia: 2236
12
komentarze: 0 | wyświetlenia: 3060
5
komentarze: 62 | wyświetlenia: 1315
21
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1318
32
komentarze: 23 | wyświetlenia: 4569
17
komentarze: 9 | wyświetlenia: 2035
30
komentarze: 40 | wyświetlenia: 7282
22
komentarze: 13 | wyświetlenia: 3751
18
komentarze: 17 | wyświetlenia: 5122
 
Autor
ArtykułPiękny początek cudownej przygody z pisaniem, tylko tak dalej, masz szansę być prawdziwym artystom

Oczywiscie artystą, przepraszam za błąd, też nie lubię błędów, psują zabawę czytania, jak widać kazdemu się przytrafia :-)

Oczywiście, przytrafić może się każdemu. Tym niemniej muszę dbać o moją reputację dyżurnego "czepialskiego". :)

Gorące życzenia świateczne

Tekst ... sympatyczny ale nadaje się raczej na bloga, nie do publikacji jako artykuł. Tym niemniej, zagłosuję, na zachętę. :)

@Agnieszka Skarubowicz
" masz szansę być prawdziwym artystom"
wyłącznie pod warunkiem zwracania uwagi na język, również na ORTOGRAFIĘ.

  ,  21/12/2009

Może udało by się te wspomnienia bardziej rozwinąć i np., za kilka dni opisać czym się różniły obecne święta od poprzednich, bo na pewno każde są niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju. Może w tym roku kompot z suszonych owoców będzie miał już lepszy smak :-))) Pewnie znajdziesz pod choinką masę fajnych prezentów :-)) , w rodzinnym gronie zanucisz swoją ulubioną kolędę i później napiszesz za co j ...  wyświetl więcej

  Ivi,  21/12/2009

Nom, fajnie ze tak postrzegasz święta:) Ja tez jako dziecko uwielbiałam Boże Narodzenie( w sumie dalej uwielbiam).
Chodziłam po kolędzie, grałam na gitarze, śpiewałam. A najbardziej lubiłam jak wieczorem zapalało się choinkę, bo dawała ona takie śliczne światło, aż się ciepło na serduszku robiło. Dzieki temu co napisalas, dawne wspomnienia odżyły:)
dziękuję:D
I Wesołych Świąt:)

Nicole. Ty piszesz bardzo ładnie. Gdy czytam to co napisałaś, wiem że to najprawdziwsza prawda.I to jest bardzo piękne.Twoje świeta Bożego Narodzenia są radosne. Moje także.Zazdroszczę Tobie Twoich dziesięciu lat.Wtedy wszystko widzi się inaczej niż dorośli - bajkowo.Prawdziwie bajkowo.Proszę pisz częściej.Napisałem taki tekst w Eiobie: "Bajka, na zimę przytulanka". To ma być gorąca przytulanka na ...  wyświetl więcej

  Szymon K.  (www),  21/12/2009

Mikołaj zapewne przejął się tymi słowami. Prezent na pewno będzie ;))

Dziękuję za miłe słowa i Wesołych Świąt =)

  Tomasz Het  (www),  27/12/2009

Ciekawe jednym słowem.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska