Login lub e-mail Hasło   

Koniec cywilizacji, czyli krótki film o wymieraniu.

Czy Europa naszych wnuków nie będzie już Europą jaką znamy?
Wyświetlenia: 1.051 Zamieszczono 22/12/2009
Zgłoszony przez 2 użytkowników jako zawierający nieprawdzie informacje

           Niedawno natknąłem się w sieci naz krótki film, którego treścią jestem poruszony. Tekst poniższy jest filmu tego streszczeniem. Celowo nie komentuję go ,niczego nie sugerując Czytelnikom.

 

              Aby kultura przetrwała, wskaźniku tzw. dzietności nie może byc mniejszy niż 2.11 dziecka na rodzinę. Każdy punkt mniej powoduje redukcję populacji.  Wskaźnik 1.3 jest progiem nieodwracalnym i po jego osiągnięciu następuje wymieranie. Wskaźnik ten dla całej Unii Europejskiej wynosi ok. 1.38 . Jesteśmy więc na progu.

             Jeżeli jedno małżeństwo ma średnio 1 dziecko, to  pokolenie dzieci jest o połowę mniejsze od pokolenia rodziców i stanowi zaledwie ¼ pokolenia dziadków. 

             Populacja mieszkańców Europy jednak nie zmniejszy się dzięki imigracji  islamskiej. Ze wszystkich imigrantów, których populacja powiększała się  w Europie po 1990r. 90 % stanowią wyznawcy Islamu. I tak np. W rodzinach francuskich rodzi się  1.8 dziecka na rodzinę a w rodzinach islamskich mieszkających we Francji  8.1 dziecka na rodzinę ! I już 30% mieszkańców do 20. roku życia stanowią wyznawcy proroka. Do 2027 roku jeden na pięciu Francuzów będzie islamistą. A po 39 latach Francja będzie republiką  islamską.

Na Wyspach Brytyjskich populacja Muzułmanów wzrosła z  osiemdziesięciu dwóch tysięcy do dwóch i pół miliona... Tzn. 30 razy!

Podobne procesy zachodzą w innych krajach Unii, a także w Rosji gdzie żyje  ok. dwadzieścia trzy miliony Muzułmanów.

Obecnie w Europie żyje ich ok. pięcdziesiąt  dwa miliony.

Bardzo podobnie sytuacja przedstawia się w Ameryce. Wskaźnik dzietności w Kanadzie i w USA wynosi 1.6. Latynosi w Stanach podnoszą ten wskaźnik do ok . 2.11.   W 1970 r. w USA żyło sto tysięcy Muzułmanów, w 2008 ponad dziewięc milionów...

Bez wojen i aktów terroryzmu problem islamski w zachodnim, chrześcijańskim jak dotąd świecie ,rozwiąże się sam.

Czas się obudzic.

 

A oto adres  filmu, polecam : http://www.youtube.com/watch?v=UYt1hTvKTZA

Podobne artykuły


12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1377
11
komentarze: 278 | wyświetlenia: 1235
10
komentarze: 195 | wyświetlenia: 663
10
komentarze: 75 | wyświetlenia: 780
9
komentarze: 31 | wyświetlenia: 817
8
komentarze: 20 | wyświetlenia: 522
8
komentarze: 1 | wyświetlenia: 491
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Polecam intensywne douczanie. Pozwoli ci to w przyszłości unikać potworków w rodzaju "islamskie" pochodzenie==islamista.

He ,he , jak to można łatwo postraszyć . A z końcówki artykułu cyt " Czas się obudzic." mam wyciągnąć wniosek , że czas na intensywną prokreację , czy jest to wezwanie chrześcijan do następnej krucjaty ? W pierwszym przypadku można odnieść korzyść ( becikowe i przyjemność z prokreacji) , a w drugim nie jest już tak wesoło , bo można stracić życie a nikt nie obiecuje łupów po niewiernych , no chyba że łupy są już z góry przypisane do właściwej i jedynie słusznej organizacji.;-))))))

  Ivi,  22/12/2009

ja nie zamierzam przezywać intensywnej prokreacji, bo nie sztuka jest mieć dziesięcioro dzieci które jesc co nie maja, ale sztuka jest prawidłowo wychować każdego potomka. Amen

Wiesz, nie brak ludzi którzy głoszą że liczy się tylko to, ilu przyszłych wyznawców jesteś w stanie urodzić. I nie mówię tutaj bynajmniej o Iranie.

  Ivi,  22/12/2009

no wiesz takie podejście jest chore bo jak już mówiłam urodzić nie sztuka:Da później z wychowaniem rożnie bywa.

Przeczytaj uważnie powyższy "artykuł", a zrozumiesz że wychowaniem dzieci zajmie się, przynajmniej wg. autora, Kościół, taki czy inny. Wszystko lepsze niż zalew Muzułmanów, oto ich motto.

  Ivi,  22/12/2009

w artykule chyba mowa o tym ze wkrótce będziemy pod rządami muzułmanów bo ich będzie wszędzie pełno
tzn ja tak rozumiem i ze oni celowo się rozmnarzaja żeby panować w Europie.

Oczywista oczywistość - współpracują w tym celu z NWO, żydami i masonami oraz operatorami HAARP. ;)

PS rozmnarzają > rozmnażają

  Ivi,  22/12/2009

hehe no zdarza mi się robić błędy ortograficzne:PPPP
coś taki spostrzegawczy:PPP

Noblesse oblique. :)

  Ivi,  22/12/2009

ok postaram się pisać poprawnie:D Specjalnie dla Ciebie:D lol

"Niedawno natknąłem się w sieci naz krótki film, którego treścią jestem poruszony. Tekst poniższy jest filmu tego streszczeniem. Celowo nie komentuję go ,niczego nie sugerując Czytelnikom".
W świątecznym nastroju napiszę raz jeszcze. Tekst artykułu jest krótkim streszczeniem filmu, który mnie poruszył. Nie zawiera on ani jednego słowa komentarza odautorskiego. Słowa "czas się obudzic" takż ...  wyświetl więcej

Pier...isz strasznie, szanowny kolego. Jeśli zechcą mieć dziesiątke, mając możliwość wyżywienia 2-3, a "wychowywać" będą je metodą dr. Pawłowa, to twoim zdaniem będzie to ich "naturalne prawo"?
Wypier...aj z powrotem do XIX wieku, tam twoje miejsce.

  Ivi,  23/12/2009

no nie do końca jest sprawa rodziców ile będą mieli dzieci i jak je będą wychowywać. Bo później te dzieci będą częścią społeczeństwa i będą budować rzeczywistość społeczną, a jeśli będą błędy wychowawcze prowadzące do dysfunkcji jednostek, to wtedy nie będzie to tylko problem rodziny, ale także ludzi, którzy z tymi jednostkami będą żyć i pracować. Trzeba być świadomym rodzicem, a nie takim na chybił trafił co ma multum dzieci a żadnego wychować nie umie.
Pozdrawiam Świątecznie

  Ivi,  23/12/2009

"Jeśli zechcą mieć dziesiątke, mając możliwość wyżywienia 2-3, a "wychowywać" będą je metodą dr. Pawłowa, to twoim zdaniem będzie to ich "naturalne prawo"?"
przynajmniej się Piotrze w tej kwestii zgadzamy:D

@Ivi
To chyba dobrze, czyż nie?
"Zgoda buduje, niezgoda rujnuje", pamiętam to hasło z jakiegoś starego soc-plakatu, z czasów dzieciństwa.

  Ivi,  23/12/2009

no dobrze, dobrze, aczkolwiek można się ze sobą także nie zgadzać, tylko trzeba to robić umiejętnie heh:D
Mamy rożne poglądy na pewne sprawy ale jakoś żeśmy się jeszcze nie pozabijali przecież:D

Zabijanie przez internet to wciąż jeszcze przyszłość. W sumie może to i lepiej że brak takich możliwości, taki Onet, czy Psychiatryk24 opustoszałyby w zastraszającym tempie. No i te wszechobecne bannery "Wchodzisz na własne ryzyko!" :D

  Ivi,  23/12/2009

hehehehe no mogłoby być dość ciekawie:D

Witam
"Bez wojen i aktów terroryzmu problem islamski w zachodnim, chrześcijańskim jak dotąd świecie ,rozwiąże się sam"
W Niemczech mowi sie o tym juz dosyc oficjalnie i to od dawna, ze chca przez przyrost naturalny przejac wladze nad swiatem.
Ile w tym prawdy nie wiem... Do tej pory sie nad tym nie zastanawialm
W tych rodzinach jest zawsze od 3 - 7 dzieci srednio. Gdzie ...  wyświetl więcej

więc wierzysz w nwo, jaszczury z oriona, i protokoły mędrców syjonu?
So sad.

Witaj :) potraktowalam to raczej, jako plotke i dowcip ... i wolalabym zeby tak zostalo

Wydawało mi się oczywiste, że mówię o zasadzie a nie o skrajnościach i sytuacjach patologicznych. Czy ludzie mają sie rozmnażac jak zwierzęta? Oczywiście, że nie. Czy powinni "skazywac" swoje dzieci na cierpienie? Oczywiście, ze nie ? Czy w swoich decyzjach, że tak powiem, prokreacyjnych powinni byc odpowiedzialni, oczywiście, ze tak. Nie obrażajmy proszę naszych inteligencji i nie rozmawiajmy o, ...  wyświetl więcej

"Od siebie, w tym miejscu, dodam jedynie, że sprawą rodziców i tylko rodziców jest to ile chcą miec dzieci i w jaki sposób będą je wychowywac."
W jaki sposób z cytowanej bzdury wywiodłeś treść powyższego posta, niech pozostanie twoją słodką tajemnicą. Jak dla mnie to całkiem non sequitur.
To co myśli o mnie matołek, publicznie głoszący bzdury, i nie umiejący odpowiedzieć na większość zadanych pytań, mam w głębokim poważaniu.

Panu Piotrowi z najlepszymi życzniami:

Wielkie to szczęście
nie wiedzieć dokładnie,
na jakim świecie się żyje.

Trzeba by było
istnieć bardzo długo,
stanowczo dłużej
niż istnieje on.

Choćby dla porównania
poznać inne światy.

Unieść się ponad ciało
które niczego tak dobrze nie umie,
jak ograniczać
i stwarz

...  wyświetl więcej

Zawsze można uciec w licentia poetica kiedy nie ma się NIC do powiedzenia, czyż nie? :)

  ,  24/12/2009

Mógłbym zagłosować na artykuł, ale odbyło by się to kosztem zebrania odpowiednich materiałów, poświęcenia sporej ilości czasu by w rezultacie uzasadnić swoje stanowisko komentarzem dłuższym od artykułu. A niestety z uwagi na ograniczony czas jaki posiadam w Mikołaja nie będę się bawił i autorowi robił prezentu.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska