Login lub e-mail Hasło   

Objawy zdrady – Jak rozpoznać że twój partner cię zdradza?

Czy zdarzyło ci się kiedyś podejrzewać drugą połówkę o zdradę? Pewnie nie raz- jest to normalny objaw osób żyjących w związku partnerskim,zazdrość jest czymś czego...
Wyświetlenia: 3.126 Zamieszczono 25/12/2009

Czy zdarzyło ci się kiedyś podejrzewać drugą połówkę o zdradę? Pewnie nie raz- jest to normalny objaw osób żyjących w związku partnerskim,zazdrość jest czymś czego nie da się uniknąć każdy jej doświadcza.Ale co jeśli on/ona cię naprawdę oszukuje czy zdradza?

Musisz pamiętać że zdrada jest symptomem a nie przyczyną. Oto kilka wskazówek które pomogą ci w rozpoznaniu wierności twojego partnera:

1 Praca po godzinach ale czy na pewno,zostawanie dłużej w pracy co mogło się nie zdarzać wcześniej,nagłe niespodziewane wyjazdy służbowe mogą być symptomem zdrady.

2 Telefony od osób które nie znasz,unikanie rozmowy w twojej obecność ,a jak pytasz kto dzwonił on/ona odpowiada, że pomyłka albo kolejna promocja.

3 Brak zainteresowania sexem z partnerem,częste stwarzanie wymówek typ, ból głowy itp.

4 Dziwne może się okazać gdy twój partner wraca do domu i idzie prosto do kąpieli lub pod prysznic,no chyba że to robi to na co dzień ty jako partner wiesz najlepiej.

5 Ona gdy ubiera się ładniej niż na co dzień a mówi że wychodzi na zakupy.On ogolony wypachniony i mówi że idzie z kolegami na piwo,albo jedzie na ryby.Niektórzy lubią wyglądać ładnie na co dzień więc w każdym przypadku jest inaczej musisz sprawdzić jak to wygląda w twoim związku.

6 Gdy stają się zapominalscy musisz powtarzać jej/jemu kilka razy.Ich myśli są gdzie indziej.

7 Kiedy nie masz pełnego wglądu do komputera partnera,ustawione hasła,albo zamyka komputer kiedy ty wchodzisz do pokoju.

8 Brak zainteresowania twoja osobą czego nie było wcześniej ,nie pyta się jak ci miną dzień ,lub co się dzisiaj wydarzyło.

9 Możesz coś podejrzewać gdy czujesz inny zapach niż jego/jej własnych perfum,na koszuli bluzce czy nawet na jakiś częściach ciała jak włosy czy szyja.

10 Ślady śminki,obce włosy na ubraniu,karteczki z numerami telefonu czy nawet paragon na którym widnieje zakup prezerwatyw,to są typowe objawy zdrady.

11Kiedy twój partner mówi że jest cały czas zmęczony,i nie angażuje się w związek.

12 Zmiana w stylu ubierania ,zakupy sexownej bielizny ,czy choćby większa ilość ciuchów może byc objawem zdrady,choć nie zawsze w przypadku mojej żony zakupy ciuchów i bielizny to coś co po prostu kocha jak wiele kobiet.

13 Gdy twój partner próbuje dostać listy pocztą zanim ty to zrobisz,albo nie pozwala ci czytać mówiąc że to firmowe lub prywatne listy.

Jak widzisz może byc wiele objawów że twój partner cię zdradza,należy podejśc do tego jednak z dystansem i nie oskarżać drugiej połówki o zdradę tylko dlatego że zmieniła fryzurę lub się ładnie ubrał/a.Niepokojące może sie okazać gdy występuje kilka czyników jednocześnie np:brak seksu,dziwne telefony,perfumy itp.

 

Artykuł pochodzi z serwisu  "wymarzony partner"

Podobne artykuły


17
komentarze: 32 | wyświetlenia: 1524
14
komentarze: 60 | wyświetlenia: 865
14
komentarze: 33 | wyświetlenia: 1154
14
komentarze: 21 | wyświetlenia: 1123
13
komentarze: 93 | wyświetlenia: 410
13
komentarze: 62 | wyświetlenia: 608
13
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1188
13
komentarze: 9 | wyświetlenia: 718
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 947
13
komentarze: 68 | wyświetlenia: 527
12
komentarze: 30 | wyświetlenia: 1539
12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 687
12
komentarze: 3 | wyświetlenia: 694
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 955
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska