Login lub e-mail Hasło   

Amerykańskie Ciacho

Chciałbym wszystkich zachęcić do obejrzenia filmu Amerykańskie ciacho ( Spread ) . Tytułowe ,,ciacho'' grane przez Ashtona Kutchera to postać z dużą dozą nonszalancji i pewności...
Wyświetlenia: 1.508 Zamieszczono 25/12/2009

Chciałbym wszystkich zachęcić do obejrzenia filmu  Amerykańskie ciacho ( Spread ) . Tytułowe ,,ciacho'' grane przez Ashtona Kutchera to postać z dużą dozą nonszalancji i pewności siebie . Nikki (główny bohater )  to typ powiedziałbym ,, bogatego biedaka '' , nie ma domu , pieniędzy , samochodu . Wszystko co posiada to ciuchy które ma na sobie . Pomimo tego Nikki to pewny siebie facet który bez problemu uwodzi kobiety .Film szczególnie polecam osobą które siedzą w temacie podrywania kobiet .
Wiecej informacji na  temat podrywania  znajdziesz  TUTAJ Nikki posiada cechy prawdziwego uwodziciela , jest pewny siebie co przedstawia już na początku filmu mówiąc słowa : ,, Nie chcę być nonszalancki, ale jestem bardzo atrakcyjnym mężczyzną.
Nie mogę nic na to poradzić. Nie staram się. Po prostu jestem.''  . Przy pierwszym  podrywie jego postawa zrobiła na mnie wrażenie . Jest wyluzowany a przy tym ma poczucie humoru ,  przykład:
     Nikki:      Cześć. Jak masz na imię?
Samantha :Cześć, Samantha.
     Nikki :      Jestem Nikki.
 Samantha : Właśnie wychodzę.
   Nikki : Doprawdy ?   Czemu?
    Samantha:      Jest późno.
      Nikki : Masz rację ,  Powinniśmy się zbierać.  /          Następnie ważnym rzeczą jest  to że to  on jest nagrodą dla kobiety, daje jej to do zrozumienia  mówiąc : bez butów w łóżku , samantha mówi mu : ,,ale to moje łóżko '' , krótka odpowiedz : Albo buty albo JA .  Lecimy dalej  , kolejnym przykładem bedzie scena w której samantha wrzeszy na niego , rzuca w niego ciuchami on stoi (nie podoba mu sie to ale nie daje ponieść sie emocjom ) nie wdaje sie w kłótnie z kobietą co jest bardzo ważne , po chwili przytula ją do siebie mówiąc coś w stylu : wszystko będzie dobrze . Roztrzęsiona kobietka nie wie sama co ma z sobą zrobić i po awanturze pyta go czy nie jest głodny i proponuje mu omlet hehehe . W innej scenie głowny bohater stosuje technike push and pull , scena gdy mówi do koleżanki ,, muszę być w tobie tu i teraz ,, , nakręca ją do sexu , by za chwile usiąść przed tv - okazując tym brak zainteresowania . Przyciągnoł ją i delikatnie odrzucił , dobrze wiedział co robi i dostał to czego chciał. Kolejną rzeczą wartą uwagi jest to że  czasem Nikki odpowiada pytaniem , po czym zmienia temat i w taki sposób może uniknąć niechcianego pytania lub rozmowy , oczywiście to jednak nie działa zawsze . Amerykańskie ciacho to film który jest moim zdaniem pewną lekcją dla facetów  - gdy Nikki mówi o systemie punktowym ,  daje wskazówki  ,  podkreśla to mówiac ,, teraz patrz bardzo  uważnie to sie nazywa uśmieszek z przekręceniem '' .   Innym filmem który warto obejrzeć jest Hitch : Najlepszy doradca przeciętnego  faceta - przyjemnie się ogląda i również można z niego wiele się nauczyć . 

        Napisałem ten artykuł bo nie spodobało mi sie że większość skrytykowała  film  Amerykańskie Ciacho  , pisząc teksty typu dno itp . Pewnie posypią że komentarze że to tylko film , do którego scenariusz napisał zwariowany gość i nie należy  brać z niego przykładu , otóż nic bardziej mylnego , każdy kto będzie uważnie oglądał i wyciągał wnioski powinien sie czegoś nauczyć . Rozumiem że komuś film może sie nie podobać (kwestia gustu) ale jednak warto go obejrzeć i polecam go każdemu facetowi .

Podobne artykuły


17
komentarze: 71 | wyświetlenia: 2068
17
komentarze: 50 | wyświetlenia: 1770
16
komentarze: 15 | wyświetlenia: 1180
14
komentarze: 2 | wyświetlenia: 1088
14
komentarze: 15 | wyświetlenia: 1032
13
komentarze: 16 | wyświetlenia: 1007
13
komentarze: 5 | wyświetlenia: 384
12
komentarze: 8 | wyświetlenia: 938
12
komentarze: 53 | wyświetlenia: 753
12
komentarze: 0 | wyświetlenia: 1081
11
komentarze: 92 | wyświetlenia: 609
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska