Login lub e-mail Hasło   

Jak wrócic do byłej dziewczyny ? I czy warto do niej wracać ?

Pewnie w twoim życiu spotkała cię sytuacja że zostawiła cię dziewczyna (tak wiem nieprzyjemne uczucie ) , wielu z was zastanawia się jak to tego mogło dojść , przecież wszystko...
Wyświetlenia: 11.754 Zamieszczono 26/12/2009

Pewnie w twoim życiu spotkała cię sytuacja że zostawiła cię dziewczyna (tak wiem nieprzyjemne uczucie ) , wielu z was zastanawia się jak to tego mogło dojść , przecież wszystko było wporządku , mówiła wam że kocha , że jej zależy a tu nagle koniec . Najgorsze co możesz robić w takiej sytuacji to prosić o następną szanse , błaganiem tylko zmniejszasz szanse na odzyskanie dziewczyny , stajesz sie mniej atrakcyjnym facetem . Nawet jeśli uprosisz dziewczynę by nie zrywała z tobą wiedz o tym że  zrobi to z litości i prędzej czy później to sie rozpadnie. Dla wszystkich zdesperowanych i tęskniących za swoimi byłymi dziewczynami jest jednak szansa w postaci tej strony  TUTAJ . Potrzebna również jest cierpliowść panowie , bez tego napewno nie odzykacie swoich byłych dziewczyn . Jeśli zostawiła cię dziewczyna nie łam się tylko pokarz jej że popełniła swój największy błąd w życiu !!! . Raz że dołowanie się opóźnia twój powrót do normalnego życia, dwa że która dziewczyna zechce '' smutnego misia '' którego może mieć na wyciągnięcie ręki . Atrakcyjny facet to taki o którego trzeba się postarać i który będzie stanowił wyzwanie dla kobiety . Moim zdaniem jednak każdy powinien odpowiedzieć sobie na pytanie czy ta nasza była dziewczyna jest warta tego by ją odzyskiwać .Jeżeli dziewczyna zostawiła cię dla innego faceta to pod żadnym pozorem nie powinieneś myśleć o wracaniu do niej . Nie rozumiem facetów którzy chcą do takiej kobiety wrócic ( jeśli jej nie wyjdzie z obecnym partnerem to wróci ) także panowie chcecie być kimś w rodzaju rezerwowego ? Bo ja napewno bym nie chciał . To samo się tyczy zdrady , jeżeli kobieta cię zdradziła to wiedz że on szuka czegoś innego , lepszego , fajniejszego . Jeśli raz to zrobiła to zrobi tez to drugi raz bo zawsze sie znajdzie dla niej ktoś lepszy niż ty . Jest wiele przyczyn rozpadu związku ale jedną z tych przyczyn jest to że jedna ze stron szuka czegoś lepszego . Potem jednak dwoje ludzi postanawia że wróci do siebie , jak myślicie dlaczego ??? bo sie za sobą stęsknili ?? Nie !!! bo nie znaleźli kogoś lepszego . Czy gdybyś ty znalazł lepszą kobietę od swojej byłej teskniłbyś za nią , zapewne nie . Oczywiście każdy sam zdecyduje czy wrócić do byłej czy nie ale warto sie nad tym zastanowić . Znam pary które sie rozchodziły by po jakimś czasie wrócić do siebie i się pobrać ale należy pamiętać że powrót nie musi się okazać udany , to zależy tylko od was jak będziecie prowadzili wasze związki .
 

Podobne artykuły


12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1383
11
komentarze: 278 | wyświetlenia: 1245
10
komentarze: 195 | wyświetlenia: 669
10
komentarze: 75 | wyświetlenia: 788
9
komentarze: 31 | wyświetlenia: 822
8
komentarze: 20 | wyświetlenia: 539
8
komentarze: 1 | wyświetlenia: 496
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska