Login lub e-mail Hasło   

Pan Bóg, nie mieszka w świątyniach murowanych

Nie jesteście z RODU BOŻEGO, jeżeli myślicie, że Bóstwo jest podobne do złota, albo do srebra, albo do kamienia, wytworu rąk i myśli człowieka.
Wyświetlenia: 4.335 Zamieszczono 28/12/2009

 

Od wielu wieków, w Polsce pachnie herezją, a największymi promotorami heretyckiej nauki, są biskupi i księża katoliccy. Nikt ich jednak nie spali na stosie, ponieważ stosy zarezerwowane są dla maluczkich.

Od wielu wieków, papieże i biskupi, poniżają Pana Jezusa i Boga Ojca, wprowadzając nauki, które prowadzą na manowce katolików. Nikt ich jednak nie ukarze, ponieważ kary zarezerwowane są dla gminu.

Jedyna broń, którą można walczyć z pogańskim Watykanem, to Słowo, tak pisane, jak i mówione. I dobrze, lepiej nie brać wzoru z monstrum, które panoszyło się po Europie przez setki lat. Lepiej nie brać wzoru z bestii.

Może kiedyś, Wy, katolicy dowiecie się, jakim fałszywym nauczycielem był Jan Paweł II. Może kiedyś, to odurzenie, winem papieskiej dyktatury, minie. A może, to już będzie za późno? Nie wiem!

Wdzięczny jestem Panu Jezusowi za to, że nie jestem katolikiem, że nie boję się, tak jak dawniej, facetów w sukienkach, którzy potrafili bez jednego wystrzału, zabić we mnie człowieka, a zrobić bestię podobną do nich, bez własnej twarzy, bez własnej woli, na obraz i podobieństwo szatana!

Katolicy!

Nie znacie Nauki Pana Jezusa i Boga Ojca. Wyrośliście na podstawach pogańskiej tradycji i dobrze Wam z tym. Nie macie wyrzutów sumienia, nie posiadacie miłości do Zbawiciela, ponieważ papieże, pod których podlegacie, wyssali z Was ostatnią odrobinkę tego nektaru.

Bestia przykleja się do Waszych serc, ledwo tylko pojawicie się na tym świecie i idzie przez Wasze życie, upajając się szyderczym śmiechem. Jesteście niewolnikami, wykonującymi wciąż te same czynności, przez setki lat. Jesteście niewolnikami, którzy nie dosyć, że są zakuci w dyby, to jeszcze zmuszani są do zapłaty, za swoje niewolnictwo.

Przed wieloma laty żył człowiek, który miał na imię Paweł. Przechadzając się i przyglądając Ateńskim świątyniom, powiedział:

``Bóg, Który Stworzył świat i wszystko na nim, On, Który Jest Panem nieba i ziemi, NIE MIESZKA W ŚWIĄTYNIACH ZBUDOWANYCH RĘKĄ LUDZKĄ i nie odbiera posługi z rąk ludzkich, jak gdyby czegoś potrzebował, bo Sam Daje wszystkim życie i oddech, i wszystko.(…)``

I dalej Apostoł mówi: 

``(…)Będąc więc z RODU BOŻEGO, nie powinniśmy sądzić, że Bóstwo jest podobne do złota albo do srebra, albo do kamienia, wytworu rąk i myśli człowieka.``

Dzieje Apostolskie 17/24-29

 

Nie jesteście z RODU BOŻEGO, jeżeli myślicie, że Bóstwo jest podobne do złota, albo do srebra, albo do kamienia, wytworu rąk i myśli człowieka. Nie jesteście z RODU BOŻEGO, jeżeli sądzicie, że całowanie obrazów, klękanie przed nimi i modlenie się do nich, jest Wolą Najwyższego. Nadal zachowujecie się tak, jak pogańscy Ateńczycy, sprzed wielu lat.

Czy myślicie, że zapis na skórze jakiegoś zwierzęcia, może zmienić Wasze serca? Nie jesteście rodem Chrystusowym i żaden zapis Mieszka I, czy innego władcy ziemskiego, nie zmieni Waszych serc. Wasze serca, zmienić może TYLKO Pan Jezus. Taka Jest Wola Boga Ojca.

Poganie, opamiętajcie się! Zrzućcie jarzmo niewidzialnego ciężaru, który zgina Wasze kolana! Zbuntujcie się przeciw faraonowi i pozwólcie Panu Jezusowi, wyprowadzić Was z Egiptu.

Poczytajcie Pismo Święte, a dowiecie się z Niego, że Pan Jezus nie chciał, by budowano Mu kościoły. Nie chciał, by modlono się do Marii i ustanowionych przez papieży, tzw. świętych. On Tylko, Jest Drogą do Zbawienia. Jego to, Wyznaczył Bóg Ojciec, na Zbawiciela ludów, narodów i języków…

Zastanówcie się nad Waszym życiem, ponieważ prowadzeni jesteście przez Waszych przywódców, w najczarniejsze dno czeluści. Pomódlcie się do Zbawiciela i zacznijcie czytać Jego Słowo.

Nie bądźcie uczestnikami fałszywych nauk Watykanu, który pewnego dnia, za swoją morderczą historię i oszukanie miliardów ludzi, zostanie zmieciony z ziemi.

Podobne artykuły


18
komentarze: 111 | wyświetlenia: 2284
13
komentarze: 11 | wyświetlenia: 977
12
komentarze: 25 | wyświetlenia: 1628
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 1002
11
komentarze: 2 | wyświetlenia: 539
10
komentarze: 2 | wyświetlenia: 763
10
komentarze: 107 | wyświetlenia: 1075
10
komentarze: 10 | wyświetlenia: 801
9
komentarze: 6 | wyświetlenia: 530
9
komentarze: 3 | wyświetlenia: 644
9
komentarze: 3 | wyświetlenia: 586
9
komentarze: 7 | wyświetlenia: 581
9
komentarze: 0 | wyświetlenia: 456
8
komentarze: 3 | wyświetlenia: 481
8
komentarze: 101 | wyświetlenia: 577
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Jakież to piękne: rozważania o tym, czyj bóg ma dłuższego, tom 5473. Czekamy na ciąg dalszy, z niecierpliwością. :)

  Elba,  28/12/2009

By wierzyć we własną drogę, wcale nie trzeba udowadniać, że droga innego człowieka jest zła.

Każda religia o której słyszałem, ma "wbudowany" argument pt. "Wierz mnie, bo to ja jestem jedyna prawdziwa". W oczywisty sposób wynika z tego że inne wiary/religie prawdziwe nie są. Tak więc uważam twoją opinię za całkiem nie związaną z rzeczywistością.

  Elba,  28/12/2009

Przydałoby się w tej materii więcej tolerancji, bo tak do końca to pewności nie ma nikt. Mocne pięści i głośna tuba tylko wykoślawiają rzeczywistość, ale to wcale nie oznacza, że taka rzeczywistość jest dobra.

Dobra dla kogo, szanowna koleżanko? Wiele osób nie zgodziłoby się z twoją opinią.

  Elba,  28/12/2009

Dla kogo? Ano właśnie dla rzeczywistości samej w sobie i dla indywidualnego jej odbioru przez każdego z nas. Również i Twojego Piotrze. Inaczej świat stanie się bezbarwny i nudny. I nie są to herezje, bo wg autora artykułu "największymi promotorami heretyckiej nauki, są biskupi i księża katoliccy".

>"Ano właśnie dla rzeczywistości samej w sobie i dla indywidualnego jej odbioru przez każdego z nas"<
Aby założyć że coś może być dobre lub nie dla rzeczywistości samej w sobie, trzeba by ją wyposażyć w samoświadomość, nie sądzisz?
No i na jakiej podstawie decydujesz co jest dobre dla mnie a co nie? Nie uważasz że właśnie próbujesz mi narzucić swój obraz świata? Jak ma się to d ...  wyświetl więcej

  Elba,  28/12/2009

Nie sądze, że brakuje Ci samoświadomości. Ale wracając do rzeczy, jak to jest wg Ciebie z tymi świątyniami?

Pisałem o rzeczywistości, nie o sobie. Polecam naukę czytania ze zrozumieniem, jak również zapamiętywanie własnych postulatów.

Co do świątyń, uważam że na swój sposób kerenor ma rację. Bóg, jako istota nieistniejąca, nie może mieszkać w żadnej świątyni. Jest tylko jedno miejsce gdzie można spotkać jego i jemu podobnych, ludzka wyobraźnia.

  Ivi,  28/12/2009

odrobina wyobraźni każdemu człowiekowi w życiu jest potrzebna i w życiu się przydaje:DDDD

  Elba,  28/12/2009

Mocno powiedziane i wiele tłumaczy. Najbardziej paradoksalne jest to, że rzeczywistość ma nieskończoną ilość wariantów, a więc i Twój, i kerenora wariant rzeczywistości też istnieje. Macie do niego prawo.

Wybacz szczerość, ale bredzisz. Pomijając to, skąd pochodzą twoje informacje o "nieskończonej ilości wariantów rzeczywistości", nie da się pogodzić istnienia WSZECHMOCNEGO boga, z jego nieistnieniem.

  Elba,  28/12/2009

Owszem da się, jako dwie skrajności na palecie wszystkich odcieni rzeczywistości. Muszę już kończyć. Dzięki za miłą pogawędkę.

Znów zaprzeczyłaś sama sobie i uciekasz przed odpowiedzią. Zastanawiam się czy warto z tobą rozmawiać poważnie, coraz bardziej w to wątpię. Chyba w przyszłości ograniczę się do wytykania absurdów w twoich komentarzach i artykułach.

  Ivi,  28/12/2009

"Wy, katolicy dowiecie się, jakim fałszywym nauczycielem był Jan Paweł II"
A dlaczegoż tak Pan niby uważa? Z ciekawości pytam

Mówił o miłości i nadstawianiu policzków, a ściskał ręce mordercom i kanonizował/beatyfikował zbrodniarzy. Wystarczy?

  Ivi,  28/12/2009

nie Piotrze nie wystarczy:P
Nauka katolicka mówi że winy się wybacza i ze żadnego człowieka nie można sądzić, bo to jest sprawa Boga

Po pierwsze, nie jestem katolikiem, nie rozciągaj swojego światopoglądu na innych, proszę.

Po drugie, pedofilów z irlandzkiego Kościoła, którzy przez kilkadziesiąt lat gwałcili i torturowali dzieci, też w imię tej nauki rozgrzeszysz? A tych którzy ich czyny ukrywali przed światem? Proceder na tak skalę nie mógł istnieć bez wiedzy, a w konsekwencji cichego przyzwolenia "wierchuszki" kk, z t

...  wyświetl więcej

  Ivi,  28/12/2009

Ja nie usprawiedliwiam żadnych pedofilów, morderców czy innych tym podobnych. Powinni oni odpowiadać za swoje czyny tak jak każdy inny człowiek.Wiem ze zaraz się przyczepisz że jest to niezgodne z tym co napisałam powyżej tj ze człowieka może sądzić tylko Bóg. Od razu wiec wole wyjaśnić, aby uprzedzić fakty:P Powinni ponieść odpowiedzialność za własne czyny, ale powinni także dostać szanse poprawy ...  wyświetl więcej

  57kerenor  (www),  28/12/2009

Witaj Ivi

Według Nauki Pana Jezusa, są Dwa Przykazania.
Jedno dotyczy miłości względem bliźniego, Drugie, ważniejsze, dotyczy miłości względem Pana Boga.
Pozwól, że w tej chwili napiszę parę słów, na temat miłości do Pana Jezusa i Boga Ojca.

Najważniejszym miernikiem Tejże Miłości, są Boże Prawa i Przykazania, lecz nie tylko Te z Góry Synaj.
Miłość do Zbawiciel

...  wyświetl więcej

Piotr ty kochasz tylko samego siebie.

Zdefiniuj "kochasz". :)Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska