Login lub e-mail Hasło   

Morderstwa religijne

I na kamieniu Bóg napisał nie zabijaj, a rownoczesnie sam mordował niewinnych...
Wyświetlenia: 3.058 Zamieszczono 26/02/2010

 Zabójstwa na tle religijnym były,są i będą zjawiskiem powszechnym , usankcjonowanym prawem  boskim  i ziemskim. A  ziemskie pochodzi tez  od stwórcy(Biblia).Czy  Kowalski całując hostię  wie o  rzezi religijnej, w której śmierć poniosło 20 milionów ludzi.?  To   chińskie powstanie tajpingow w 1851 roku,  Bóg przemówił do pewnego Chińczyka Hong, informując o tym, iż jest on młodszym bratem Chrystusa, ma  pozbijać wszystkie demony i wprowadzić system teokratyczny. Nowy prorok powołał Związek Czcicieli Boga i utworzył milionową armię. W ciągu trzynastu lat dokonał tej masakry,aż został pokonany

Nie lepsi byli katoliccy purytanie. Palili,bili i wypędzali  heretykow.. Kto nie katolik, to wróg!! W 1994 roku 50-ciu wyznawców z sekty "Krzyż i róża" popełniło w podziemiach wyłożonych lustrami rytualny mord w Szwajcarii. Podobnie czynili wyznawcy tej sekty i w Kanadzie .Członkowie japonskiej sekty"Najwyższa prawda"byli tak oddani swojemu guru, ze płacili 2 tysiące dolarów za wypicie kropli wody z wanny, w której się kąpał. W 1995 roku gazem paraliżującym w metrze uśmiercili wiele osób.

Członkowie kalifornijskiej sekty "Bramy niebios" wykastrowali się, uwalniając się od żądz cielesnych, a czterdziestu z nich popełniło samobójstwo, wierząc ,ze kometą UFO pomkną do Boga. W 2000 roku zginęło ponad 900 członków sekty "Ruch na rzecz przywrócenia dziesięciu przykazań"Większość z nich  spłoneła zamknięta w kościele wierząc,ze zabierze ich matka boska do nieba.

Molestowanie i okaleczanie seksualne dzieci przez księży katolickich i protestanckich powszechnie jest znane. W Ameryce poszkodowanym kościół wypłaca wielkie odszkodowanie,a u nas zamykają dziób i cichutko każą siedzić,a jeśli sprawa się rypnie ,to i tak prokurator z wartościami katolickimi w kodeksie sprawie łeb ukręca,a skarżącym tak życie umili,ze dupa blada!

.O mordercach religijnych napisano już wiele, ale zdumiewa , ze niektórzy z nich są  przedmiotem czci religijnej. Na przykład szesnastowieczny Pius V we Włoszech wymordował około 2000 waldensów ,kazał zabijać hugenotów .Jest odpowiedzialny za morderstwa  w ostatniej krucjacie i za rzez muzułmanów w bitwie morskiej w 1571 roku. On także przywrócił do życia inkwizycje i kazał torturować i skazywać na śmierć katolików podejrzanych o herezje. Mimo to zaliczony został w poczet świętych.

Znanego zbrodniarza z drugiej wojny światowej-biskupa chorwackiego JP2 uczynił tez świętym, a ma na sumieniu ponad milion ofiar prawosławnych, żydów i muzułmanów. Uświęcił tez znanego hiszpańskiego inkwizytora i nazwał go utrwalaczem wiary w Boga. A teraz mimo, ze zdefraudował kasę watykańską, naprodukował ponad 500 świętych wątpliwej wartości, czeka w kolejce u swojego kumpla na przepustkę do nieba,a puki co ubłogoslawil go,by Polacy mogli wiecej stawiac pomnikow  i tworzyc  milośc blizniego. Czeka  na dpotkanie z bogiem w  doborowe towarzystwo .min papieża Piusa ,ulubieńca Hitlera .

O zbrodniczym  dzialaniu księży polskich ,ich haniebnej współpracy ze wszystkimi okupantami oraz tępieniu mośków,i ,należy pisać oddzielnie. I chociaż powiedziano wiele o tym   to i tak to jest temat rzeka.

A masowa zagłada żydów w obozach na ziemiach polskich to tylko zemsta nazistów?A może to  mord w imię Boga i Ducha i Syna Świętego za wiedzą Watykanu?

Bo tam, gdzie nie   ma  prawdziwego boga   z niebios miażdżące kary , sodomy i gomory. lecą , przekonalem się    na Kresach.Topiono mnie w Brzezince- bylem prawosławnym dzieckiem..W imię boga  torturują i przesladują., z religią ,czy bez religii  będą jednak dobrzy ludzi z dobrymi uczynkami i ludzi zli ze złymi uczynkami.Ale zeby dobrzy ludzie zaczęli popelnic złe uczynki, potrzebna jest religia .Amen

Podobne artykuły


18
komentarze: 130 | wyświetlenia: 2839
13
komentarze: 53 | wyświetlenia: 1083
13
komentarze: 5 | wyświetlenia: 938
12
komentarze: 280 | wyświetlenia: 586
12
komentarze: 70 | wyświetlenia: 983
11
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1830
11
komentarze: 37 | wyświetlenia: 678
11
komentarze: 137 | wyświetlenia: 835
10
komentarze: 97 | wyświetlenia: 534
10
komentarze: 57 | wyświetlenia: 977
10
komentarze: 9 | wyświetlenia: 626
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

O tym często dyskutowałem z Świadkami jehowy, i nigdy nie dostałem jasnej odpowiedzi

To samo robiłem nie tylko znikomi,a dyskusje z księżykami ,to tez zakręcania ogona wokół ble ble.Pozdrawiam

Szkoda, że w naszym pięknym kraju do mało kogo dociera, że KK to nic innego, jak zbrodnicza instytucja używająca pewnych religijnych sloganów jako fasady, za którą kryje się tylko i wyłącznie własny interes, władza i pełna kasa. Środki nie mają znaczenia - wszystkie chwyty dozwolone. Ślepota ludzka i obłudna religijność nie znają granic - byle wszystkie ceremonie zaliczone...
Najgorsze jedn ...  wyświetl więcej

Pana pogląd jest godny szacunku.Tez ubolewam,ze takich jak Pan w kraju nie jest tak wiele,co mają odwagę wyrażać myśli o kk.Smutne,ze lizą stoliki ludzie oświeceni,na stołkach rządowych .Pozdrawiam

Władza w naszym kraju to temat rzeka - żeby nie zejść z tego świata (bo do wieku ,,poborowego jeszcze trochę mi brakuje...:)) przedwcześnie, postanowiłem nie oglądać tv a w szczególności programów informacyjnych, zająć się sprawami na poziomie mojego miasta i nie zaprzątać sobie głowy wyborami innymi niż samorządowe. W ten sposób nie słucham kłamstw pazernych polityków, ich pustych obietnic, nie o ...  wyświetl więcej

Oby takich Marków było więcej niż pustych garnków co na szyjach noszą o których celnie piszesz.I bądź jak najdłużej młodym,wolnym i nieujarzmionym myslicielem .Pozdrawiam cię serdecznie!

  bardek,  05/03/2016

Cóż robić. Bogobojny ludek słucha radia Ojca Muchomora, widząc w nim borowika, sromoty niedostrzegając w swym zaślepieniu. Bogobojny ludek wybiera - kogo? Wiemy, wiemy. Paradoks demokracji. Czy to wolność? Dawniej żyliśmy dla socjalizmu, a dzisiaj dla demokracji. Dawniej partia była siłą przewodnią, a dziś? Tę siłę posiadają spadkobiercy zbrodniczej tradycji trwającej, powiedzmy, że 1700 lat. W gr ...  wyświetl więcej

@bardek Masz rację,gratuluję!Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska