Login lub e-mail Hasło   

Kobiecy decoupage:nauka prowadzenia bloga sukcesu

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://kobieceblogowanie.blogspot.com/
Pragnę zachęcić kobiety do zaczęcia pisania swojego dziennika, czyli założenia Waszego pierwszego bloga.
Wyświetlenia: 1.551 Zamieszczono 12/03/2010

Umiejętność zarządzania blogiem nie jest trudna, nie potrzebne są do tego celu dyplomy, ale pasja i wytrwałość. Osiągnięcie sukcesu w prowadzeniu bloga oznacza przede wszystkim dwie rzeczy: posiadanie wielu odwiedzających i umiejetność zarabiania na tych odwiedzinach. Wybrałam ten temat, ponieważ w pewnym sensie to moja autobiografia. Kiedyś nie miałam komputera i żylam szczęśliwie koltywujac moje różnorodne pasje. Historia mojego zycia nigdzie do tej pory nie byla zapisana, po za wspomnieniami ludzi z ktorymi mialam doczynienia.

Ale odkąd odkryłam Internet zauważyłam dwie podstawowe rzeczy:

1) Mam takie same pasje jak miliony innych ludzi.
2) Ta nieskończona masa ludzi żyjąca w sieci pragnie dzielić się z innymi swoimi doświadczeniami.

 

Świat jest w ciągłej ewolucji, upadaja mury, zmieniają się systemy polityczne, podnosi się poziom świadomości, a przede wszystkim zwiękrza rola kobiet we wszystkich aspektach codziennego życia.

Należałoby więc, kultywować wiedzę przekazaną nam przez nasze babcie i odrzucić wszystkie uprzedzenia i lęki. Podejść do internetu z odwagą i duchem inicjatywy, ale bez utraty kontaktu z rzeczywistością.

Nauka sztuki zarządzania blogiem sukcesu, to moja pierwsza najlepsza porada, którą chciałabym dać wszystkim kobietom, które szukają przełomu w swoim życiu. Uczenie się przez czytanie, eksperymentowanie i doświadczanie, to najlepsza droga do sukcesu.


W 2010 roku, każda młoda czy mniej młoda kobieta, możne czerpać satysfakcję i pieniądze ze swojej stałej obecności w sieci.

Polska blogosfera jest wciąż  niewielką siecią witryn i blogów, i napewno znajdzie się tu miejsce dla nas wszystkich!

Pierwszy krok:

-Załóż konto Google z pocztą Gmail i używaj przeglądarki Mozilla Firefox.

Google jest niekwestionowanym olbrzymem w świecie www i nie ma co go bojkotować! Nawet jeśli jesteście związani z Yahoo czy Hotmai, to warto założyć Wasze oficjalne konto w Google. Automatycznie staniecie się Publisher z mozliwoscia korzystania z ogromnej ilości usług gratis.

 

-Tworzenie Waszego oficjalnego konta Gmail:

imie.nazwisko@gmail.com

Nie używajcie numerów, symboli lub innych przekształceń nazwiska. Dajcie się poznać jako poważni ludzie z poważnymi zamiarami, Google ocenia Waszą reputację! (także w sieci istnieje dobra i zła reputacja, zarówno dla kobiet i mężczyzn!)

 

-Firefox jako przeglądarka do poruszania sie i zrozumienia funkcjonowania Bloga

Pobierzcie Firefox i zobaczyć co i jak wiele możliwości oferuje zarówno operatorom Blogów, jak i tym którzy poprostu chcą sprawdzić kulisy sieci.
Nie jest konieczne ustawienie Firefox jako domyślnej przeglądarki. Jeśli korzystacie z Vista lub XP, z zainstalowanym już programem Internet Explorer,  dodając Firefox, wciąż możecie otworzyć interesującą Was stronę z każdej przeglądarki w tym samym czasie. ... Zobaczycie od razu różnicę!
Na razie mogę Wam poradzic by czytac  i zapoznawać się z różnorodnymi żródłami informacyjnymi, ale nie ufać tym którzy chcą Wam sprzedac wiadomości, ktore można znależć gratis.Podobne artykuły


17
komentarze: 107 | wyświetlenia: 2248
14
komentarze: 2 | wyświetlenia: 1133
14
komentarze: 15 | wyświetlenia: 1074
13
komentarze: 5 | wyświetlenia: 572
13
komentarze: 53 | wyświetlenia: 804
11
komentarze: 37 | wyświetlenia: 500
11
komentarze: 70 | wyświetlenia: 687
11
komentarze: 137 | wyświetlenia: 629
11
komentarze: 92 | wyświetlenia: 651
11
komentarze: 34 | wyświetlenia: 994
10
komentarze: 9 | wyświetlenia: 512
 
Autor
ArtykułGmail? po co gmail? paskudna reklama.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska