Login lub e-mail Hasło   

Pozycje sexualne – Najczęstsze pozycje sexualne w naszej sypialni

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://wymarzonypartner.com/pozycje-sexu(...)pialni/
O to pozycje seksualne które są najczęściej wykorzystywane podczas igraszek miłosnych. Z czego to wynika, dlaczego akurat te pozycje w seksie są najczęstszymi pozycjami w łóżku?
Wyświetlenia: 6.759 Zamieszczono 05/04/2010

Pozycja od tyłu - ” na pieska”

Pozycja sexualna w której partnerka opiera się na kolanach i dłoniach, a partner znajduje się za partnerką. Pozycja ta ułatwia mężczyznie pieszczenie ciała partnerki począwszy od piersi skończywszy na łechtaczce.

Na jeźdzca

W  tej  miłosnej pozycji mężczyzna leży na plecach, kobieta siada przodem na mężczyznę, wykonując ruchy biodrami na boki lub, naprzemienne w przód i w tył. Ta pozycja seksualna pozwala na pocałunki, kontakt wzrokowy i pieszczenie ciała partnera.

Pozycja misionarska

Nazywana także klasyczną czy też “po bożemu” .Tutaj partner kładzie się na partnerce i to mężczyzna w znacznym stopniu kontroluje przebieg stosunku, zmniejszając pole manewru kobiecie.

O to przedstawiłem 3 najczęściej spotykane pozycje sexualne, zapewne te miłosne pozycje często występują i w twoich igraszkach. Powróćmy teraz do pytań które wystąpiły na początku artykułu i przeanalizujmy dlaczego akurat te pozycje są najczęściej używanymi pozycjami seksualnymi.

Zacznijmy od pozycji misjonarskiej czy też tak zwanej “klasycznej” – pozycja ta przez wielu jest odbierana jako wyrażenie tradycyjnego podziału ról: dominację mężczyzny i uległość kobiety. I nie ma się co oszukiwać – wiele osób wybiera ją właśnie z tego powodu.Jest także standardową pozycją, chyba każdy od niej zaczynał.

Na jeźdzca -pozycja w której mężczyzna ma chwile na odpoczynek ( może poleniuchować  i odpocząć) kobieta wykonuje większą pracę, można powiedzieć że dominuje w tej pozycji ograniczając ruchy partnera.Inną zaletą tej pozycji jest łatwy dostęp do łechtaczki co daje kobiecie możliwość  dodatkowej samostymulacji. Kobiety często osiągają orgazm w tej pozycji sexualnej.

Pozycja od tyłu ” na pieska”  jest chyba jedną z najbardziej naturalnych i instynktownych pozycji. Faceci uwielbiają tą pozycje, zaspokajają swoją wzrokową rządzę widok kobiecych pośladków i nie tylko. Do tego dochodzi głęboka penetracja która czyni miłosne igraszki jeszcze bardziej podniecającymi.

A jak jest u Ciebie, jakie pozycje sexualne są najczęściej spotykane w twojej sypialni?


Wymarzony partner - strefa intymności

Podobne artykuły


34
komentarze: 17 | wyświetlenia: 365792
33
komentarze: 18 | wyświetlenia: 186295
32
komentarze: 13 | wyświetlenia: 6103
29
komentarze: 28 | wyświetlenia: 37748
28
komentarze: 12 | wyświetlenia: 3635
27
komentarze: 40 | wyświetlenia: 4278
27
komentarze: 44 | wyświetlenia: 1654
30
komentarze: 31 | wyświetlenia: 67723
27
komentarze: 17 | wyświetlenia: 21638
26
komentarze: 22 | wyświetlenia: 2610
24
komentarze: 10 | wyświetlenia: 27799
24
komentarze: 21 | wyświetlenia: 3395
 
Autor
ArtykułSkąd wiadomo, że te pozycje są najczęstsze? I w "naszej sypialni" czyli czyjej? Bo wydaje mi się, że jest ich znacznie więcej niż 3 ;-)

Pozycji jest tyle ile jesteś w stanie sobie wyobrazić, a wytłumaczenie dlaczego są najczęstsze jest podane w artykule, a zresztą jak pani ma ochotę możemy dodać jakieś pozycje do artykułu, jakieś propozycje ;)?

"...Oto pozycje seksualne które są najczęściej wykorzystywane podczas igraszek miłosnych..." miej pan trochę przyzwoitości i podaj na jakie źródło się pan powołujesz pisząc takie rewelacje?

przemko110 - widać, waćpan początkujący i od niedawna praktykujący. Dojrzejesz to i listę zapewne znacznie wydłużysz. Nudne to i do kamasutry dalekoooooo.....

Wybacz hamiltonie bogu miłości, lista jest długa a artykuł miał być krótkiDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska