Login lub e-mail Hasło   

Szpan i moda w uwodzeniu!

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://sagio.pl
Szpan - zapewne przystępując do lektury pomyślałeś sobie „napiszą, że szpan jest zły”, a tutaj niespodzianka- nie jest zły jak dobrze umiesz się „zakręcić
Wyświetlenia: 855 Zamieszczono 09/04/2010

Jeżeli masz dobre, markowe ciuchy to o ile nie chwalisz się tym lub nie wyglądasz jakbyś pozjadał wszystkie rozumy to wszystko w porządku. Kobiety lubią indywidualistów z prostej przyczyny – masz klasę, jesteś bogaty. Szpanować można na wiele sposobów, ale najczęściej ludzie „lansują się” na ubrania, samochód czy kontakty. Jeżeli powiesz do dziewczyny „a ja znam…” to będziesz przegranym, ale jak mimowolnie idąc na randce spotkasz ciekawego znajomego i powiesz „cześć” to na pewno zrobisz na niej niezłe wrażenie. Pewnie zastanawiasz się czemu zazwyczaj najdziwniej wyglądający według Ciebie faceci skutecznie podrywają kobiety. Na przykład ubrani w różowe koszulki i spodnie rurki? To proste- wyglądają inaczej niż reszta, wyróżniają się stylem- mają gdzieś co myślą inni, dzięki temu kobiety zwracają na nich uwagę.

Fot: www.sxc.hu

Co na to Ania:

Samo słowo szpan już mi nie się nie podoba. Nie lubię jak ktoś się obnosi z czymkolwiek. Prawdą za to jest, że zawsze najpierw zwracam uwagę na mężczyzn, którzy czymś się wyróżniają np. różową koszulką i rurkami.

Moda

Każdy musi wiedzieć jak się ubrać. Jeżeli wyglądasz jak informatyk, z przetartymi spodniami i niechlujną bluzą to nie dziw się, że nie masz u boku dziewczyny. Kobiety lubią zadbanych i męskich facetów, a nie ciapciaków, którzy myślą, że ubierając się w cokolwiek zrobią wrażenie. Nie chodzi tutaj o to żebyś był od tej chwili projektantem mody i ubierał się tylko w najlepszych i najdroższych sklepach. Musisz nauczyć się dobierać kolory, wyciągnąć wszelkie ubrania ze swojej szafy i zobaczyć co masz tam ciekawego. Nawet za małe pieniądze, można się dobrze ubrać- więc weź jakąś znajomą pod rękę i idźcie razem na zakupy. Nie dość, że się do siebie zbliżycie, to jeszcze kupisz sobie dobre ciuchy dzięki, którym poderwiesz inne dziewczyny, nie mówiąc o działaniu terapeutycznym tego wypadu. Nie mieszaj styli i staraj się wyglądać schludnie i czysto, a nie będziesz musiał się za siebie wstydzić. Dobrze ubrany od razu wzbudzisz zaufanie dziewczyny co potem przełoży się na dalsze spotkania.

Co na to Kasia:

Ja nie szukam mężczyzn ubranych w najdroższe ciuchy, tacy przeważnie są lanserami. Mężczyzna musi być dobrze ubrany ale to nie znaczy drogo, wystarczy, że ma swój styl, który do niego pasuję. Wyjście na zakupy z koleżanką to dobry pomysł, zakładając, że koleżanka ma dobry gust. Dzięki temu z pewnością lepiej się ubierzesz niż jakbyś poszedł do sklepu sam czy z kumplami. Jeżeli nie potrafisz się dobrze ubrać to nie masz u mnie szans. 

 

www.Sagio.pl – Dowiedz się czego chcą od ciebie kobiety!

Podobne artykuły


26
komentarze: 18 | wyświetlenia: 4245
24
komentarze: 17 | wyświetlenia: 3068
23
komentarze: 42 | wyświetlenia: 3439
21
komentarze: 14 | wyświetlenia: 1868
21
komentarze: 12 | wyświetlenia: 1495
21
komentarze: 13 | wyświetlenia: 2628
19
komentarze: 2 | wyświetlenia: 1248
19
komentarze: 9 | wyświetlenia: 9009
18
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1364
18
komentarze: 30 | wyświetlenia: 62722
17
komentarze: 4 | wyświetlenia: 9060
17
komentarze: 19 | wyświetlenia: 4263
16
komentarze: 7 | wyświetlenia: 1563
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  Ivi,  09/04/2010

racja, kobiety(przynajmniej niektóre) lubią indywidualistów, nie chodzi jednak o styl ubierania, ale bardziej o osobowośćDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska