Login lub e-mail Hasło   

Czy uległy facet ma szanse na podryw?

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://sagio.pl
Kobiety nie lubią uległych mężczyzn, jeżeli o tym nie wiedziałeś – to teraz masz okazję się o tym przekonać.
Wyświetlenia: 3.164 Zamieszczono 29/04/2010

 Dziewczyna widząc kolejnego pantoflarza, który próbuje ją zbajerować pozwalając na wszystko i dostosowując się do jej widzimisie nie zyskuje jej zaufania. Wręcz przeciwnie- traci je, ponieważ ona nie szuka człowieka, który będzie jej przytakiwał tylko faceta który umie sam o siebie zadbać. Wielokrotnie spotkałem się z sytuacjami w, których kobiety testują mężczyzn strojąc fochy, nie możesz przejść tego testu pozytywnie poprzez ciągle potakiwanie i godzenie się na zaistniałe sytuacje. Kobiety mają wahania nastrojów, więc pragną osoby która je ujarzmi i wskaże pewne granice, których nie mogą przekroczyć –jeżeli je wytyczysz, ona będzie z Tobą bardzo szczęśliwa i na pewno wasz związek długo przetrwa.

Postaw się jej czasem – miej własne zdanie i nie rezygnuj z niego dla świętego spokoju, niby chwila spokoju jest zbawieniem, ale na dłuższą metę związek się rozpadnie.

 

Ty organizuj czas i sprawiaj, że Ty będziesz panem w związku, a nie ona - facet jest po to aby dominować, nie pytaj się jej o wszystko, pokaż, że masz własną inwencję i ona może Ci towarzyszyć, ale nie musi.

Nie dawaj za wygraną, pamiętaj, że wszelkie wahania nastrojów są chwilowe i na pewno przejdą, a ona będzie Ci wdzięczna, że się nie dałeś.

Pantofle nie mają szczęśliwego życia ponieważ są tłamszone i gardzone przez kobietę, gdy przyjdą jej koleżanki – chcesz być jej papciem? – nie szukaj w takim razie dziewczyny bo to nie będzie miało sensu, ona nawet gdy mówi „lubię kompromis” to i tak woli jak postawisz na swoim (nie za wszelką cenę rzecz jasna).

Co na to Basia:

W tym miejscy powinnam bronić wszystkich kobietek na tym świecie i kategoryczniezaprzeczyć! Niestety obiecałam sobie, że będę szczerze komentować te rady i musze przyznać: TAK to prawda. Jeżeli facet na wszystko mi przytakuję to szybko mi sięnudzi… Chociaż pantoflarze czasem są wygodni w codziennym życiu, to na stałe nie do wytrzymania!

www.Sagio.pl – Dowiedz się czego chcą od Ciebie kobiety!

Podobne artykuły


41
komentarze: 9 | wyświetlenia: 90905
30
komentarze: 13 | wyświetlenia: 16565
27
komentarze: 5 | wyświetlenia: 5781
14
komentarze: 4 | wyświetlenia: 23038
13
komentarze: 4 | wyświetlenia: 33212
22
komentarze: 4 | wyświetlenia: 3871
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 17365
14
komentarze: 3 | wyświetlenia: 2185
47
komentarze: 23 | wyświetlenia: 158059
38
komentarze: 22 | wyświetlenia: 70338
31
komentarze: 35 | wyświetlenia: 8533
32
komentarze: 98 | wyświetlenia: 10113
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Raczej jako podryw pod pantofel ma

  swistak  (www),  29/04/2010

Czasem największy macho chce być zbiorowo zgwałcony przez stado seksitek udając opór.

tylko czasem? ;)

  Kitek,  01/05/2010

Skąd Ty to wszystko wiesz? I to tak dobrze, że chyba spróbuję tej metody. Szkoda tylko, że nie posunęłaś się trochę dalej. Dawno, dawno temu oglądałem taki włoski film, gdzie kobieta mówi do mężczyzny (małżeństwo):
-Ty mnie nie kochasz.
-Ależ kocham cię. Jak możesz tak mówić.
-Ależ ty mnie nie kochasz.
-Dlaczego tak myślisz?
-Bo mnie ne bijesz..
Czy oto chodzi?Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska