Login lub e-mail Hasło   

Po 2 minutach zakochany!

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://sagio.pl
Pewnie zastanawiasz się o co chodzi w tytule tego artykuły? Niewielu facetów zdaje sobie sprawę z tego, że „zakochuje” się automatycznie po ujrzeniu ładniej dziewczyny.
Wyświetlenia: 2.317 Zamieszczono 29/04/2010

Chemia i hormony gwarantują, że nie będziesz mógł się od niej oderwać, a zakochanie się od razu jest najgorszą rzeczą jaką możesz zrobić. Facet który jest zakochany, z miejsca jest skreślony u dziewczyny, w końcu ona chce się zabawić i Cię poznać, a nie od razu iść z Tobą do łóżka lub przed ołtarz. Zapomnij o wyznawaniu miłości i traktuj ją jak jedną ze swoich koleżanek, a na pewno zyskasz u niej punkty za nie bycie „leszczem”. Kobiety lubią być uwodzone i zdobywane, nie chcą facetów, którzy już na pierwszej randce deklarują im nieskończoną i bezkresną jak ocean miłość. Aby nie być „leszczem” przeczytaj proszę, poniższe punkty:

Sprawiaj wrażenie tajemniczego- kobiety lubią tajemnice, ponieważ oddziałuje to na ich umysł, a to najpotężniejsza broń dla uwodziciela.

Nie używaj słowa kocham-wyrzuć ze słownika to słowo, facet mówi to raz lub dwa na rok, a już na pewno nie na pierwszej czy drugiej randce. Dla niej masz być obojętny i traktować ją jak jedną z wielu znajomych.

Nie rób maślanych oczu do niej i nie udawaj zakochanego.


Pokaż, że masz swoje życie i ona może Ci w nim towarzyszyć.

Spraw, aby myślała że jest dla ciebie obojętna przez co bardziej przywiąże się do twojej obecności i będzie czekała na najmniejszy sygnał z Twojej strony.

Nie pokazuj jej swoich emocji, pozwól aby zatęskniła - nie narzucaj się jej, pozwól, aby to ona wyczekiwała na Twój kontakt i nie mogła się bez niego obejść.

Zawładnij jej myślami, nie dawaj od razu 100% siebie, a powoli doprowadzaj ją do obłędu - zachowuj się normalnie, racjonalnie, a nie będziesz sprawiał wrażenia że jesteś zauroczony jej urodą - kobiety nie lubią facetów którzy lecą na ich urodę i chcą się tylko z nimi przespać, sprawiaj wrażenie, że naprawdę chcesz ją poznać.

Co na to Monika:

Jeśli facet mówi, że mnie kocham na pierwszej randce, a wierzcie to się często zdarza to od razu uciekam, po porostu wstaje i wchodzę. Tacy goście są nie do zniesienia na dłuższą metę, strasznie zaborczy i moim zdaniem niebezpieczni. Za to tajemniczy mężczyzna ma coś w sobie, to interesuję każdą kobietę- może to właśnie „to coś”? Udawanie obojętności to moim zdaniem najlepsza taktyka w uwodzeniu, wtedy będziesz dla mnie naprawdę pociągający.

www.Sagio.pl – Dowiedz się czego chcą od Ciebie kobiety!

Podobne artykuły


41
komentarze: 9 | wyświetlenia: 90918
30
komentarze: 13 | wyświetlenia: 16570
27
komentarze: 5 | wyświetlenia: 5785
14
komentarze: 4 | wyświetlenia: 23042
13
komentarze: 4 | wyświetlenia: 33213
22
komentarze: 4 | wyświetlenia: 3871
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 17366
14
komentarze: 3 | wyświetlenia: 2186
47
komentarze: 23 | wyświetlenia: 158129
38
komentarze: 22 | wyświetlenia: 70364
31
komentarze: 35 | wyświetlenia: 8540
32
komentarze: 98 | wyświetlenia: 10121
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  swistak  (www),  29/04/2010

Piszesz instrukcję dla seryjnych morderców na tle seksualnym ? Najwięcej lachonów na metr kwadratowy miał dewiant w skeczu kabaretu Moralnego niepokoju .

  Kitek,  01/05/2010

Scenariusz, który przedstawiłaś spowodował ciarki na moim grzbiecie. Tak jakbym zaczął poważnie obawiać się o swoje życie. Podobno kobieta zakochana potrafi wszystko. Nawet to najgorsze. W rzeczywistości - jeśli już zdarzy mi się jakaś randka, to zrobię wszystko, aby uniknąć tego scenariusza. A skąd Ty wzięłaś powiedzenie "leszcz". wiele razy słysałem powiedzenie "zakleszczyć się". Pochodzi od kleszczy.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska