Login lub e-mail Hasło   

Zanim coś powiesz, upewnij się, że w pobliżu - nie ma nikogo z PiS-u

To co działo się w ciągu ostatnich kilkunastu dni począwszy od 10 kwietnia skłoniło mnie do wyrażenia zdania. Dziś, gdy opadł już ten powulkaniczny pył sytuacja wygląda ...
Wyświetlenia: 10.589 Zamieszczono 01/05/2010

    ...jak w tym dowcipie:

Przychodzi pijak na dworzec autobusowy, szuka wolnego miejsca. Niestety dużego wyboru nie miał. Jedyne miejsce wolne było obok księdza, więc je zajął. Ksiądz jest niezadowolony, bo gość mocno "woni " do tego z jednej kieszeni wystaje mu butelka wina, z drugiej papierosy... Pijak wyjmuje gazetę i czyta. Po chwili zwraca się do księdza z pytaniem:

- Może mi ksiądz powiedzieć, co powoduje artretyzm?

  Ksiądz myśli: No teraz mu palnę kazanie!  I zaczyna:

- Jeżeli nadużywasz alkoholu, papierosów, prowadzisz życie niemoralne, cudzołożysz, kradniesz, nie szanujesz wartości - wtedy Bóg zsyła na Ciebie artretyzm

  Pijak kiwa ze zdziwieniem głową, zakrywa się gazetą i czyta dalej.

  Po chwili księdzu głupio się zrobiło, że tak z góry potraktował bliźniego i zaczyna w pojednawczym tonie:

- Przepraszam, wiem, że tak nie powinienem... A jak długo ma pan ten artretyzm?

- Kto, Ja? Dziwi się pijak. Ja nie mam, ale właśnie czytam, że ma go Papież.

Dziś jak widzę i słyszę, nagle amnezja ogarnęła wszystkich Polaków. Dziś jak ktoś napisze coś nie po myśli klakierów braci Kaczyńskich jest zdrajcą narodu, bo przecież Naród jest zapłakany stratą największych, najmądrzejszych i jedynych prawych Polaków. Wszyscy, którzy zostaliśmy wśród żywych nie jesteśmy godni wyrażać inne zdanie niż tych, którzy opłakują tych którzy odeszli pod Smoleńskiem.

Co było przed Smoleńskiem?

Najgorsze notowania prezydenta od początku kadencji

POLACY ŹLE OCENIAJĄ L. KACZYŃSKIEGO I PARLAMENT

 

Sondaż poparcia prezydenta, Sejmu i Senatu

Ponad 60 proc. badanych źle ocenia działalność prezydenta - wynika z najnowszego sondażu CBOS. Tylko, co czwarty Polak pozytywnie postrzega to, co robi Lech Kaczyński. Spadły też notowania parlamentu.

W porównaniu do czerwcowego sondażu negatywna ocena pracy Lecha Kaczyńskiego wzrosła o 6 punktów proc., zaś pozytywna zmalała o 5 punktów proc.

Jak podkreślają autorzy sondażu, są to najgorsze oceny działalności prezydenta Kaczyńskiego, odkąd pełni tę funkcję.

Połowa elektoratu Kaczyńskiego z drugiej tury wyborów prezydenckich dobrze postrzega sposób, w jaki sprawuje on swój urząd. 37 proc. jego wyborców jest przeciwnego zdania.

4 kadencje prezydenta Kaczyńskiego

24 lutego 2009 – 13:51

W obozie PiS-u podnoszą się niepokojące głosy. Na początku temat ignorowaliśmy, ale jest coraz więcej przesłanek mówiących o tym, że w głowach braci Kaczyńskich ulągł się perfidny plan zmonopolizowania stanowiska prezydenta RP.

18 października 2008 w wywiadzie dla Dziennika temat zasygnalizował Jacek Kurski:

„Dziennik”: Ziobro będzie kandydował na prezydenta?
JK: Może za 17 lat.
Dz: Siedemnaście?
JK: Dwie kadencje Lecha, potem dwie kadencje Jarosława Kaczyńskiego (śmiech).
Dz: Matko, Marta Kaczyńska nie będzie kandydowała?
JK: Nie sądzę.

 

Dorn: Niech się prezydent zastanowi, czemu go nie chcą

2009-06-22,

Ludwik Dorn radzi Lechowi Kaczyńskiemu i jego otoczeniu, żeby zastanowili się nad stylem sprawowania prezydentury. Były wiceprezes Prawa i Sprawiedliwości był gościem Sygnałów Dnia.

Prezydent nie ustąpi bez walki

  • Data publikacji: 21.04.2009 17:45

Szykuje się długa i wyczerpująca wojna pomiędzy rządem i prezydentem. Wszystko przez ustawę kompetencyjną. Lech Kaczyński już zapowiedział, że z projektem marszałka Sejmu będzie walczył do skutku.

 

Dlaczego Lech Kaczyński nie zostanie na drugą kadencję

Ano dlatego, że otacza się ludźmi, którzy robią wszystko, by mu to uniemożliwić. Pisałem już wielokrotnie o tym, że pan prezydent byłby nieco lepiej oceniany, gdyby nie to, że spada na niego odpowiedzialność za poczynania swoich ludzi. W końcu to on ich zatrudnia, więc trudno, żeby było inaczej.

Gorący komentarz publicysty DZIENNIKA

Michalski: Lech Kaczyński nie istnieje

» Michalski: Lech Kaczyński nie istnieje

 

Cezary Michalski w DZIENNIKU  fot. Piotr Gęsicki

"Żałuję, że na niego głosowałem, to błąd mojego życia" - przyznaje Cezary Michalski, komentator DZIENNIKA, podsumowując trzy lata prezydenta. "Lech Kaczyński w tej roli okazał się katastrofą" - wyznaje gorzko publicysta.

 

Cóż moi drodzy obłudni Polacy. Jak sami widzicie prezydentura Lecha Kaczyńskiego to ciąg wpadek, kłótni ze wszystkimi dookoła, pokazywania swojej wyższości itp. Jednak ten artykuł tak naprawdę nie chcę poświęcić kiepskiej, nieudanej, czy nawet katastrofalnej prezydentury Lecha. Myślę, że oceną jego prezydentury zajmą się jeszcze fachowcy.

Dzisiejszy artykuł chciałbym poświęcić faktowi, który sprawi iż wpadniemy z "deszczu pod rynnę"

Dziś rano, a jest 27 kwietnia 2010 roku zszedłem z pokoju do hotelowej restauracji w Paryżu na śniadanie, biorę pierwszy łyk kawy i...? Podnoszę wzrok na wielki telewizor i cóż widzę? Widzę jak telewizja francuska pokazuje zdjęcia braci Kaczyńskich.

Pierwszy król Lech, potem Król Jarosław i znów król Lech i znów Jarosław i znów Lech i znów król i król i król. Moi drodzy Właśnie dowiaduję się wraz z kilkunastoma Francuzami konsumującymi śniadanie, że Król Jarosław kandyduje do fotela króla brata bliźniaka. 17 dni po śmierci króla, mamy króla. Król nie żyje? Czy żyje król? Patrzę na twarze Francuzów. Patrzę, nie na ekran telewizora, bo przecież znam Lecha i Jarka, patrzę na zdumione twarze Francuzów. Myślicie, że Francuzi jedzą? Myślicie, że dyskutują? Myślicie, ze się śmieją? Nie moi drodzy Polacy. Kilkunastu Francuzów nie jedzą, nie piją, nie rozmawiają, otworzyli usta i nie mogą wyjść z podziwu jak 17 dni po katastrofie Polaków, jak 17 dni po śmierci brata bliźniaka, jego brat mówi, że to jemu należy się fotel brata i żeby mi tu nikt nie śmiał... bo przecież spuścizna po bracie, bo przecież fotel Prezydenta, bo przecież władza...należy się bratu bliźniakowi.

Na salę restauracji wchodzą następni, bon żur...bon żur, nikt z nich nie wiedział, że ja to ja. Znaczy nie wiedzieli, że siedzi wśród nich Polak, więc zachowywali się na pewno szczerze. Moi drodzy nie było tam kamery, nikt nie nagrał ich reakcji na to co w tych minutach zobaczyli. Umarł król? Nie, Żyje król! Polacy z takiej tragedii zrobili komedię ...

Wiem, powiecie teraz: co nas Polaków obchodzi co powiedzieli w jakiejś tam restauracji we Francji Francuzi. Dla nas Polaków ważne jest to co sami o tym myślimy. więc? Co myślimy? Co myślę, ja Polak?

Króla, który wprowadzał podziały, obrażał. Króla, który nawet nie próbował budować przyjaźni z naszymi sąsiadami Niemcami czy Rosjanami. Króla, który zajął się budową muzeum, czegoś za co tak naprawdę nie rozliczono jeszcze tych, którzy wydali rozkaz wymordowania 23 tysięcy Warszawiaków, wydali rozkaz pójścia na śmierć samobójczą młodych Polaków. Króla, którego popierała troszkę ponad 25 procentowa ilość Polaków. Tego króla zastąpić ma król, który jest jego bliźniakiem i w swojej dwuletniej historii rządów, pokazał już swoją nienawiść, oszczerstwa, próbę wprowadzenia państwa policyjnego przy czym oczywiście PRAWO dotyczyć ma wyłącznie ludzi nie legitymujących się członkostwem w PIS - przykład? Pan Kurski, oraz wysoko postawionych dostojników kościoła, który robi co chce, kiedy chce i jak chce- przykład? Ojciec Dyrektor i Doktor wielmożny i wszechmocny Rydzyk.

Władzę mamy oddać facetowi, który wspólnie z Arcybiskupem, który całe życie nie interesował się życiem Polaków  bo siedział "u Pana Boga za piecem "i podstępem wprowadził na przedsionki Wawelu zwłoki swojego brata i bratowej tylko po to by wywyższyć ich ponad wszystkich i przez to skłócić Naród do "Czerwoności" Powiedzcie mi Polacy, kto z nas wpadłby na taki iście "szatański " plan? Panie Jarosławie no i przy okazji zwracam się do owego bezmyślnego Arcybiskupa Krakowa, proponuję zająć się teraz rozbudową Wawelu o setki tysięcy krypt celem pochówku milionów Polaków, którzy w niczym nie ustępują wyczynom Twojego brata Lecha.

Prezydent Kaczyński spocznie na Wawelu

2010-04-14 00:09 | Michał Świgoń

Tak podają (już jako pewnik) polskie media. Postanowienie, które budzi wiele kontrowersji: kilkuset protestujących przed budynkiem krakowskiej Kurii, kłótnie w mediach, rodzinach, zażarte dyskusje w sieci. To decyzja, która ma zarówno swoje dobre, jak i złe strony.

Pisząc te słowa, mam żal do kardynała Dziwisza. Szczerze wierzę w jego dobre intencje, ale mam wrażenie, że swoim nieopatrznym, podjętym w pośpiechu, ostatecznym rozstrzygnięciem wplątał Kościół i większość polskiego społeczeństwa w wir poważnego sporu politycznego, niszcząc poczucie wspólnoty łączące miliony Polaków. Intencje były dobre: – Ta decyzja powinna nas łączyć. Śmierć bohaterska nie powinna nas dzielić. – mówił kardynał. A jednak podzieliła. Zastanawia mnie, że zasada: „kościelne młyny wolno mielą” tym razem nie miała zastosowania. Przemawia do mnie opinia biskupa Tadeusza Pieronka, że z tą decyzją można było spokojnie poczekać, poddając ją szerszym konsultacjom społecznym. /koniec cytatu./

Jarosław Kaczyński jest człowiekiem, który już pokazał, że z rządu można zrobić śmietnik i wpakować tam taki element, że nawet Łukaszenka z Białorusi by się nie powstydził. Najnowsze sondaże pokazują, że Jarosław ma spore poparcie, które waha się od 27 do 32 procent. Jednak poparcie dla Komorowskiego waha się w granicach 47 procent.

 

Panie Jarosławie, dla mnie straciłeś Pan wszystko wtedy, gdy pomimo danego słowa, ze nie będziesz Premierem  w przypadku gdy Prezydentem zostanie Twój brat Lech jednak nim zostałeś. Pokazałeś, że tylko gadasz - że zrobisz. Jak widzę dziś milczysz, na wszelki wypadek nic nie obiecujesz. Jeżeli myślisz, że durny Naród da się nabrać po raz drugi to się mylisz.

Ja zagłosuję na króla  Korwina  Mikkę.            

P O L A K

Podobne artykuły


13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 1545
13
komentarze: 9 | wyświetlenia: 1321
13
komentarze: 93 | wyświetlenia: 713
13
komentarze: 62 | wyświetlenia: 1187
13
komentarze: 68 | wyświetlenia: 918
12
komentarze: 31 | wyświetlenia: 1531
12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1271
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1310
12
komentarze: 72 | wyświetlenia: 717
11
komentarze: 65 | wyświetlenia: 1129
11
komentarze: 124 | wyświetlenia: 724
11
komentarze: 81 | wyświetlenia: 1054
11
komentarze: 69 | wyświetlenia: 540
 
Autor
Artykuł
Dodatkowe informacje

Powiązane tematy

Zadziobią ciebie brachu czarne kruki,jak śmiesz podważać sojusz kościelno -judaszowska-pisowski? W razie czego licz i na moją pomoc.Trafiłeś im poniżej pasa.Gratuluję!

Cóż Szymonie, dziękuję, ze się o mnie martwisz. Wiedząc, że istnieją tacy jak Ty dostaję skrzydeł w pisaniu prawdy. Pozdrawiam........

  Kalbur,  07/05/2010

Podpisuje się pod tym rękami i nogami! Ile jeszcze czasu musi minąć, żeby naród przejrzał na oczy? Szlag mnie trafia, jak widzę przydupasów kaczyńskich pod kościołem zbierających podpisy, żeby było śmieszniej, mieli czelność przed zakończeniem roku prosić uczniów o podpisy ! WRAGH

Trzymajcie mnie, bo ich skrzywdzę

trzymajcie mnie bo....to najlepszy komentarz tej sytuacji. Przecież to się w pale nie mieści jak można nie zauważyć w ruchach PiS tej nienawiści do wszystkich i wszystkiego kto i co jest przeciw NIM bo przecież tylko oni członkowie PiS i mohery są prawdziwymi Polakami. pozdrawiam Cię Kalbur, pozdrawiam

Zacnie, zacnie... popieram w 100%

Dziękuję Marto, dziękuję

Zgadzam się ze zdaniem autora. Naród Polski wybierze sobie nowego władcę, tego który jeszcze niedawno straszył wszechobecnym "układem", tego który wszedł w koalicję z gwałcicielem, i który "bezinteresownie" wstawił swojego brata na Wawel. Szczerze mówiąc niezbyt chce mi się żyć kolejne pięć lat pod rządami mściwego karła.
Wierzę, że Polacy to nie do końca tacy hipokryci za jakich ich mam.

bezinteresownie wstawił na Wawel....prawda, że to dobry dowcip......pozdrawiam

Dobry dowcip!

  koniu,  03/05/2010

Umarł król, niech żyje król! Chyba przegapiłem moment gdy Polska stała się monarchią.

  rys,  04/05/2010

brawo Janie
popieram
zgraja kolesi
rabusi
powinna wreszcie siedziec

Stara śpiewka o gigantycznych przekrętach jakoś się nie potwierdziła w ciągu dwóch lat sprawowania władzy przez PIS, mimo, że ministrem sprawiedliwości był najbardziej zdeterminowany w tych poszukiwaniach człowiek w dziejach Polski.

Panie Janie, pragnę zwrócić uwagę, że najbardziej zniewieściałym tonem dudni tutaj Pan; szanuję prawo każdego do posiadania własnej opinii, ale nie atakuję ani PiSu, ani byłego prezydenta. Podejrzewam, że autor tekstu nie miał zamiaru rozpoczynać kolejnej wojny między zwolennikami PO a PiSu, bo do czego to prowadzi - wie każdy.
Miło by było gdyby przedstawianie swoich argumentów miało formę ...  wyświetl więcej

  Kitek,  03/05/2010

A może powie Pan po co debata? Czy po to aby wypełniły się słowa “Jedzmy gówna miliony much nie mogą się mylić”. Wydaje mi się, że uwypuklanie katolicyzmu jest szkodliwe społecznie i jest to już od kilkuset lat udowodnione. Niech Pan poczyta trochę historii. Dzięki niemu mieliśmy rozbiory – jeszcze Panu mało?

Popieram,to samo myślę!

  koniu,  03/05/2010

Kłótnia, która partia jest lepsza, a która gorsza nie ma sensu. Wszystkie są złe. Teraz rządzi PO i nic nie robi, PiS ich krytykuje, wysuwa swoje pomysły na naprawę sytuacji w kraju, a mieli swoje 4 lata i też nic nie zrobili. Teraz wygra PiS, nie zrobi nic, PO będzie ich krytykowało, i " co oni by zrobili gdyby doszli do władzy" i tak w kółko, dopóki szary lud chodzi na wybory i ich nakręca.

Jesteś jak Salomon.Brawo,żyj długo jeśli chcesz.Głosuje na ciebie!

  ,  04/05/2010

Może być ciekawie jeśli wygra PO, nawet rozważę czy na ich kandydata nie zagłosować ;)))
http://blog.smith.org.pl/?p=1269

Nie zgodzę się. Szarym ludem jest ten, który ignoruje wybory, który kwalifikuje się do parafialnej kultury politycznej. Nie mówię, żeby biec na wybory gdy się wali, pali, ale w miarę możliwości. Jeśli ma się swoje zdanie, nie warto powierzać zwycięstwa wroga losowi.

  koniu,  03/05/2010

Dokładnie, ale skoro zmiany nie mają sensu? Każdy ma swoje zdanie i chce wybrać partię której program mu odpowiada, ale to dalej jest ślepy los. Żadna partia, nie powiedziała jeszcze nigdy prawdy w swoim programie wyborczym, więc jak cokolwiek wybrać.

  mARK m,  03/05/2010

Właśnie dlatego PiSowcy Pana pokroju budzą niechęć tak wielu ludzi, a co przykre, pratycznie każdy PiSiak z jakim miałem doczynienia czy to prywatnie czy słuchałem w mediach, ma zawsze tą jedną dołującą społecznie cechę - nie stara się nawet ukryć nienawiści i dezaprobaty do innych. Bo niezależnie od miejsca, niezależnie od czasu, sztuka ubliżania jest motorem dyskusji zwolennika PiSu. Panie Janie ...  wyświetl więcej

Szanowny panie MarkuM!Czyta Pan bardzo wybiorczo.Ja tylko sie dostosowalem do poziomu pana Filipka,ktory juz na wstepie brzydko wyrazil sie o "Kaczorach".W pozniejszym komentarzu uzyl obrazliwego dla mnie jako mezczyzny okreslenia "zniewiescialy",wiec tu nie ma miejsca na polemike o katolickich wartosciach.Takich typow jak Filip trzeba tepic ogniem i mieczem w mysl zasady:kto nie z nami ten przeci ...  wyświetl więcej

Proszę nie uogólniac, bo głupoty Panu wyszły. Ani nikt Pana nie nazwał zniewieściałym [Pan Filip użył zwrotu "zniewieściały ton" na sposób Pana wypowiedzi i nie odbieram tego jako atak na Pana godność] ani też nie musi Pan mnie przed niczym ratować. Wrzucił mnie Pan do jednego kotła z platformersami [cyt: "nowoczesna młodzież w Pana stylu to kupuje"], mimo że w zadnym zdaniu nie wyraziłem sympatii ...  wyświetl więcej

@mARK m
"Kto sam, ten nasz największy wróg" J. Kaczmarski "Mury". Tyle lat, a tekst nic nie stracił na aktualności. :)

Alez Panie!To nie uogolnianie!To sa fakty,przedstawiane w najprostszy z mozliwych sposobow.Tu nie ma zadnego zacietrzewienia ani ublizania,to sa niezbite fakty!Wielu ludzi po prostu zaczyna dostrzegac co te typy z PO wyrabiaja-wlasciwie nic dla zwyklych obywateli,wrecz przeciwnie wobec swojej szajki.Nie zapominaja o napchaniu swych portfeli,kosztem rzadzonych,przeciez oni caly majatek narodowy spr ...  wyświetl więcej

  mARK m,  05/05/2010

Gaz łupkowy? A kto miałby go w Polsce wydobywać z głębokości 7 km? Jedyną technologoę jaką mamy to emerytowani górnicy. Niech sobie Pan poczyta trochę o kosztach wydobycia takiego gazu, na świecie tylko Amerykanie ją mają i bardzo sobie cenią. Kolejna rzecz, że technologia stworzona została w oparciu o geoloogię kontynentu amerykańskiego, nie europejskiego. Poza tym co złego, że ktoś będzie miał k ...  wyświetl więcej

  Kitek,  03/05/2010

Dowcip o artretyzmie jest przedni.
Zapoczątkowanie monarchii dziedzicznej doprowadzi do kolejnych rozbiorów Polski. Pod „wodzą” b. Prezydenta L. Kaczyńskiego już się to zaczęło. Gardzi nami Rosja i gardzą Niemcy. Jarosław Kaczyński doprowadzi do jeszcze większej tragedii. Natomiast jeśli chodzi o decyzję abp Dziwisza, to nie należy tego rozumieć tak jak Pan to ujął. W tej decyzji nie było ż ...  wyświetl więcej

gardzą nami czy zaczynali się nas bać?! wiesz czego następstwem byly rozbiory?! dobrych reform które miały na celu wzmocnić Polskę, ale pewnie tego nie wiedziałeś i pisałeś te swoje mądrości...

  sci,  03/05/2010

To jest już żałosne.
Po, Pis, Po, Pis - kogo to obchodzi? Dziwić się, że nasze państwo jest w takim stanie, skoro ludzie u władzy zamiast pracować bawią się w wojny partyjne.

Pozdrawia młody, przyszły emigrant

  oculus,  03/05/2010

Nie ma nic gorszego dla Polski jak PiS z Jarkiem na czele. PO jest tyle samo warte co PiS, kombinatorzy od "jednorękich bandytów". Reszta tyle warta, co te dwie pierwsze zgraje darmozjadów. Polska idzie w złym kierunku i nie ma widoków na poprawę sytuacji na lepszą. Prawdą staje się powiedzenie, że największym wrogiem dla Polaka jest drugi Polak. Teraz mamy w koło nas samych przyjaciół a w środku ...  wyświetl więcej

a ja widzę - Korwin Mikka

  mARK m,  03/05/2010

A ja Ci napiszę czemu i Korwin nie. Nie wystarczy mieć słusznych i jasnych poglądów [takie założenie przyjmuję], trzeba też umieć komunikować się ze społeczeństwem. A Korwin i spółka są zbyt aroganccy w prezentowaniu własnych poglądów, czesto grubo przesadzają, nie myślą czy obrażają. Poniekąd idealnie wpisuje się w scenerię polityczną Polski, ale wielu z nas, szczególnie młodych ludzi, ma dość ch ...  wyświetl więcej

  mirek58,  03/05/2010

Polska z PiSem,czy PO jest i tak nic nie warta.Teraz trzeba byłoby wprowadzić dyktaturę.Ale kto się na to zgodzi.Tyle jeszcze z naszego kraju jest do wyrwania.A naród jak to widać tylko jest do powolnego wymierania.
Dzisiaj pokazano w tv nasze najmłodsze pokolenie,i całkowity brak opieki zdrowotnej w szkołach.Co to oznacza,to że następne pokolenie będzie chorowite i wcześniej odejdzie.I tu żadna partia nie pomoże,skoro wszyscy prowadzą taką samą politykę społeczną.

  marian R,  03/05/2010

Cóż kolego Mark, piszesz..........piszesz..........pewnie to mądre co chciałbyś, to na co czekasz...na ludzi młodych nie obciążonych, ale prawdę piszesz, że to frazesy, i utopia. Bo z tego co piszesz chciałbyś dziś oddać władzę ludziom nie obciążonym latami 90 - tymi? Czyli ludziom poniżej 20 roku życia. Przypuśćmy że jestem za, i co z tego? Pokaż mi choćby jednego człowieka poniżej 20 roku życia ...  wyświetl więcej


Nie przesadzajmy z tymi 20latkami. 30-35 lat to wystarczający wiek na dojrzałą politykę bez zmanierowania przeszłoscią [no chyba, że dziadek w Wermachcie ;-} ]. Bo kim oni mogli wtedy być - liceum co najwyżej.

Ja trochę inaczej podchodzę do polityki. Nie jest to rzecz, która musi istnieć w moim życiu jeśli żyje ona własnym życiem bez wzbudzania waśni między stronami, natomiast istn

...  wyświetl więcej

Cała nasza prawdziwa elita jest za granicą ,a te nędzne samochwalące się resztki zubożałych szlachetków ,popierane przez własne bojówki ,próbują przejąć pieniądze i gospodarkę.PIS śni o feudaliżmie i dziesięcinie ,aby za ochłapy i pozory demokracji zniewolić i sprzedać Polskę , tak jak to już wcześniej bywało ,a gdy skończyły się już pieniądze ,to wołali ,DO BRONI PATRIOCI ,gińcie za nas bo nikt nie chce dać nam pieniędzy ,a do pracy nie pójdziemy bo będą nam mówić :spieprzaj dziadu.

  Kitek,  04/05/2010

W pełni zgadzam się z Panem. Gdy się już wszystko okradnie i nie ma co kraść, wtedy najważniejsza jest OJCOWIZNA.

  ulmed,  04/05/2010

A tow. Putin czułym uściskiem właśnie obejmuje Ukrainę. Głupich nie sieją...Gadu, gadu...

  Elba,  04/05/2010

Cały świat też widział jak dwaj przyjaciele Putin i Tusk na oczach całego świata padli sobie w lesie katyńsko-smoleńskim w objęcia! Baju, baju, będziemy w raju...

  Kitek,  04/05/2010

I na tym rzecz ta polega. To samo robiła Katarzyna Wielka. Na zdobytym terytorium stawiała zamki. Polacy nie byli w stanie tego robic. Ich było stać tylko na ekspedycje karne.

Mam tam Ukrainę ,gdzie Ameryka ma Polskę.

Za oceanem? :)

Zgadłeś.

  Elba,  05/05/2010

O tu się z Wami nie zgodzę. My dziś przeżywamy tragedię, jutro oni. Albo odwrotnie. Jak mówi przysłowie: "Nie śmiej się dziadku z czyjegoś wypadku... ". Jako przykład niech posłuży więc nam Ameryka: http://demotywatory.pl/szukaj?(...)ma+ropy

  kosutsw,  04/05/2010

poziom artykułu jest tak wysoki jak poziom wody w brodziku... bynajmniej nie chodzi tu o ciągły atak na PiS bo co mnie to obchodzi. jednak cenie sobie merytoryczną polemikę, a nie bełkot niewiedzy i objawienia ograniczonego umysłu... zapewne większość z was nie zna historii Polski i Świata na tyle aby wiedzieć, że takie "przypadki" i "katastrofy" mają swoją genezę dużo wcześniej... polecam wszystk ...  wyświetl więcej

poczytajcie...poczytajcie.... gdzie mamy poczytać? w Naszym Dzienniku?

  kosutsw,  04/05/2010

dzepson udajesz prawda?! nie uwierze ci że jesteś aż tak głupi... nie czytaj ani gó*na wybiórczego ani naszego dziennika bo to skrajne gazety... poczytaj sobie czy to encyklopedie, podręczniki czy inne dostępne źródła wiedzy... poza tym uderz merytorycznie w to co napisałem a nie pisz tanich tekstów typu: "poczytajcie w naszym dzienniku"

piszesz "katastrofa" a masz (to słowo jest największą zmorą piewców teorii spiskowych) DOWODY??
piszesz, że ostatnie działania Rosji sugerują ich udział w "katastrofie" DOWODY??
piszesz, że Rosjanie zabili Kaczyńskiego dla polskich surowców DOWODY??
Aż się dziwię, że jesteś tak nieoczytany, że nie zestawiłeś sobie "katastrofy" z zabójstwem Kennedy'ego; koniunkcją planet; V3 i (oczywiście) Żydomasonocyklistokomuną

@kosutsw

Jak można się odnieść MERYTORYCZNIE do wypowiedzi osobnika twierdzącego że X kojarzy mu się z Y, a tak w ogóle to przypadki nie istnieją? Czy merytoryczne będzie stwierdzenie że mnie się NIE KOJARZY, a twój tekst odbieram jako nie niosący żadnej treści bełkot?

Zdania zaczynamy WIELKĄ literą. :)

  Ivi,  04/05/2010

Moim zdaniem również przypadki NIE ISTNIEJĄ!

Ale z braku dowodów wciąż pozostaje to tylko twoim zdaniem. :)

Czyli każda katastrofa, która miała kiedykolwiek miejsce była wymierzona w PIS?

merytorycznie to znaczy tak że x nie kojarzy sie z y bo x jest zielony i ma inny kształt a y jest czarny nie jest w ogóle podobny do x... wiem ze ciezko to tobie pojąć... kolejny argument na wasze braki to czepanie się szczegółów typu małych liter na początku zdania... pozdrawiam.

  Ivi,  04/05/2010

Jak tylko zbiorę poszczególne dowody na to "moje zdanie" to chętnie Ci je udowodnię na podstawie przeżyć własnych. Musisz jednak troszkę poczekać, bo takie refleksje się pojawiają dopiero z perspektywy czasu:)

dzepson obudź sie i otwórz oczy...

  Ivi,  04/05/2010

"Czyli" nie. Jeśli chodzi o katastrofę z kwietnia br to prawda jest taka, że prawdy się szybko nie dowiemy jak było naprawdę:P
Po jakimś czasie może okazać się że "przypadek" jednak przypadkiem nie był. Albo na odwrót.

Ja tam słyszałem (nie muszę podawać żródła- poczytajcie sobie) że Oswald; Manson; Niewiadomski i Agca też pisali zdania z małych liter...

Piszesz jak byś już ją znała. Cokolwiek powiedzą w mediach- odrzucisz to, bo nie będzie się zgadzać z tym, co już sobie ubzdurałaś, więc słowo "prawda" w twoich ustach znaczy "to co wiem o tym spisku"

@kosutsw

Więc teraz MERYTORYCZNE wskaż że twoje "wydarzenia z początku XX wieku" i wypadek pod Smoleńskiem są podobnego kształtu i podobnie zielone. Chodzi mi o konkrety, nie mętne pobredzanie o tym że jabłko to taka gruszka, tylko innego koloru i nieco innego kształtu.
http://pl.wikipedia.org/wiki/O(...)robandi

>ko

...  wyświetl więcej

  Ivi,  04/05/2010

Dzepson mylisz się - ja wszystko biorę pod uwagę w moich rozważaniach.:)

@ivi

Piszesz:
>Moim zdaniem również przypadki NIE ISTNIEJĄ!<

Tymczasem kilka komciów niżej piszesz:
>Po jakimś czasie może okazać się że "przypadek" jednak przypadkiem nie był. Albo na odwrót.<

Czy tylko ja dostrzegam tutaj pewne braki w logice :)

  Ivi,  04/05/2010

A ja dostrzegam to iż nie dostrzegłeś mych ukrytych satyryczno- groteskowych zamiarów. Ten komentarz miał taki być:) On ma ukryte znaczenie heh

Gratuluję, ukryłaś to znaczenie naprawdę dobrze. :)
IHBT

  Ivi,  04/05/2010

IHBT?
A dziękuje, lata praktyki.

Si, si, IHBT, przyznaję z przykrością. :]

http://www.urbandictionary.com(...)rm=IHBT (no. 1)

  Ivi,  04/05/2010

sympatycznie:D

a co powiesz o "wypadku" sikorskiego? co powiesz o katyniu? prawda o katyniu czekała 70 lat na swój czas... a i tak nie jest wszystko jasne i zrozumiałe...

  kosutsw,  04/05/2010

pisze zamach, bo myślać logicznie prawie nic w obecnej chwili nie wskazuje na przyapdek... przeanalizuj poszczególne fakty:
- o której rozbił się samolot i dlaczego ustalanie tego trwało zaledwie 2 tygodnie?
- skąd ta pewność że nikt nie przeżył upadku przy tak małej prędkości i wysokości?
- dlaczego ciała pilotów zostały znalezione na końcu skoro okpit był prawie nieuszkodzon ...  wyświetl więcej

"wypadek" Sikorskiego to wypadek, no chyba, że masz... te wiesz... DOWODY!

  kosutsw,  04/05/2010

dzepson widze ze na czasie jesteś... kto pilotował samolotem sikorskiego w dniu wypadku? kto nagrał film na którym widać jak samolot woduje? dlaczego anglicy jak "wydobywali" ciała ze środka to zmasakrowali cały samolot siekierami? co zgineło z jego biur kilka miesięcy przed "wypadkiem"?

@kosutsw

Przedstawiłeś listę pytań, niektórych doprawdy idiotycznych. Jednak pomiędzy pytaniem a dowodem istnieje "drobna" różnica, wiesz?

"piszesz "katastrofa" a masz (to słowo jest największą zmorą piewców teorii spiskowych) DOWODY??
piszesz, że ostatnie działania Rosji sugerują ich udział w "katastrofie" DOWODY??
piszesz, że Rosjanie zabili Kaczyńskiego dla polskich surowców DOWODY??
Aż się dziwię, że jesteś tak nieoczytany, że nie zestawiłeś sobie "katastrofy" z zabójstwem Kennedy'ego; koniunkcją planet; V3 i ...  wyświetl więcej

I co? fakt, że nie wiesz jakiej narodowości był pilot (btw był Czechem) ma mnie p[rzekonać, że to był zamach? Ktoś tu chyba problem z czytaniem (o rozumieniu nawet nie wspominam)

Nie no jak telewizja gruzinska pusciła film to przepraszam i na forum zwracam honor.
A odnosząc się do reszty twego co napisałeś: I co z tego?
Wiesz ile ropy ma Wenezuela? a Chavez wiecznie żywy?
Władze Smoleńska mataczą? a skąd Tobie to wiedzieć panie śledczy?

  kosutsw,  04/05/2010

wiem, ale widze że nie znasz odpowiedzi na te pytania i znowu rozmywasz temat piszac o różnicach między dowodem a pytaniem (teza - hipoteza)... to odpowiedz mądrze na moje pytania i mi rozjaśnij mój umysł... nieś kaganek oświaty dla ciemnoty...

ja wiem jakiej był narodowości, bo znam odpowiedzi na wszystkie te pytania... ty odpowiedziałes na jedno... wiec dalej pochwal się wiedzą... pochwal się co wiesz o filmie z internetu i udowodnij że nie mam nawet w 10% racji... czekam

Drogi kosutsw, prosiłem cię już abyś nie używał w "dyskusji" słów, znaczenia których nie rozumiesz. Lista pytań to nie jest hipoteza. W dalszym ciągu nie przedstawiłeś ciągu logicznego, łączącego wszystkie te wydarzenia o których piszesz w swych pytaniach.
Moja odpowiedź na twoje pytania, bądź też jej brak, nijak nie wpływają na to, że wciąż jest to tylko lista pytań, połączonych jedynie tw ...  wyświetl więcej

  dzepson,  04/05/2010

"... pochwal się co wiesz o filmie z internetu i udowodnij że nie mam nawet w 10% racji... " Ty sobie chyba jaja robisz.
Jeśli "film z internetu" jest wyznacznikiem tego, co jest prawdą a co nie to pora, żeby matka "urwała ci od interneta"

@dzepson

Noale co ty, krytykujesz Uniwersytet im. Jutuba i metodę badawczą Copyego-Pastea? Nie wierzę. :)

  Ivi,  04/05/2010

@Piotr G.
Pytania często są wstępem do hipotez, które się potwierdza lub obala. Ważne jest aby je zadawać, bowiem dzięki temu można często wzbogacić swoją wiedzę. Zresztą "kto pyta, nie błądzi":)

  dzepson,  04/05/2010

Tak, tylko że pan kosutsw myśli, że jak zada pytanie i wspomni o filmie w internecie to już wiadomo, że Kaczyńskiego Ruscy zabili... śmiech na sali

@ivi
Masz dziś "dzień truizmów" czy co? :)

@dzepson
true

  Ivi,  04/05/2010

@Piotrek
za dużo energii mi się nagromadziło przez weekend:)
@Dzepson
No nie wiadomo od razu że go zabili, ale filmik można przeanalizować, zresztą z tego co wiem jest on teraz badany.W takich sprawach jak ta np powinno sie brać pod uwagę wszystkie poszlaki i nieścisłości.:)

>W takich sprawach jak ta np powinno sie brać pod uwagę wszystkie poszlaki i nieścisłości.<

Ale czy "branie pod uwagę" musi koniecznie oznaczać "OMG!!! Zabili go Ruscy, ci sami co Sikorskiego!!!! Co na to SEJM????!!!!!!111 GDZIE BYŁ WTEDY TUSK??????????????????????!!!!!!!!!!!111111"?

"...filmik można przeanalizować..." po co? Zeitgeist też można przeanalizować, albo traktować go jak każą "rozrywkową demagogię"

  Ivi,  04/05/2010

Piotrze, reagujesz nazbyt emocjonalnie.
Należy zbadać sprawę dokładnie i wziąć pod uwagę każdy możliwy scenariusz. Tym bardziej że pewne nieścisłości występują.

I jeszcze teraz Komorowski wepchnie nas prosto w ręce rosyjskich oprawców... i będzie drugi Katyń... i zabory... i rusyfikacja... i w kontuszu nie będzie można chodzić. A wszystko przez film z internetu

  Ivi,  04/05/2010

@Dzepson po to, żeby np wykluczyć lub potwierdzić udział osób trzecich w wypadku.

@ivi
Mówimy z pozycji ludzi którzy znają tylko wycinki, które przeciekły do opinii publicznej. Każda więc próba "analizy" w tej sytuacji musi przypominać rozważania pewnych trzech ślepców o naturze słonia.

Prowda. Najlepsze w całej tej spiskowej karuzeli jest to, że głos zabierają osoby, które nie mają żadnych kompetencji ani dowodów na podparcie swoich karkołomnych tez. Jak widać powyżej z argumentacją też nie jest najlepiej. Im ktoś ciemniejszy, tym łatwiej mu wcisnąć bzdurę a jedynym argumentem pozostaje film z internetu, albo pytanie, na które nie ma odpowiedzi...

  Ivi,  04/05/2010

Ja wiem. Ale uważam że filmik powinien być wzięty pod uwagę w toku wyjaśniania sprawy przez odpowiednie władze. Polskie władze. Każda inna nieścisłość również powinna być rozważona. To jest normalne postepowanie wyjaśniające

A skąd wiesz, że nie jest brany? nikt nie udzielił ci jednoznacznej informacji w tym temacie

  Ivi,  04/05/2010

"Im ktoś ciemniejszy" nie wiem czy to było do mnie czy też nie. Bo nie wiem teraz jak się do tego odnieść:P

  Ivi,  04/05/2010

Jest brany. A propos orientuje się ktoś może czy otrzymaliśmy już czarne skrzynki?

Raczej do tego od internetu (nie mogę zdzierżyć, że ktoś powołuje się na "film z internetu") Chyba, że też jesteś zdania, że to zamach był... ostatnio słyszałem, że był zamach, bo "teraz to można jednym guzikiem coś wyłączyć na odległość" cała życiowa prawda i solidne dowody... Jak mi to samo powie inżynier lotnictwa po dogłębnym przeanalizowaniu wszystkiego i jeszcze opublikuje swoją jednoznaczną opinię w The Economist to wtedy uwierzę

  Kitek,  04/05/2010


@ kosutsw
Szkoda, że w historię nie zaleca Pan sięgnąć dalej jak tylko do II Wojny Światowej. Z tego okresu trudno jest wyciągnąć właściwe wnioski. W zasadzie nie sposób.

  Ivi,  04/05/2010

@dzepson
No to czekamy:)

  Kitek,  04/05/2010

@kosutsw
Jeśli chodzi o Sikorskiego to radzę zapytać Anglików a nie Rosjan. Oni o niebo lepiej to wiedzą niż ci drudzy. Akta o Sikorskim mieli odtajnić po 50 latach, a minęło już trochę więcej i nic!

Więc poczekajmy na odtajnienie zamiast pieprzyć trzy po trzy, w kółko przeżuwając te same informacje i nie odkrywając absolutnie nic nowego.

  Ivi,  04/05/2010

obyśmy się jednak doczekali:)
ameno!

Cóż kolego, poziom mojego artykułu nie dorównuje poziomowi wody w brodziku. Może masz rację, niestety nie napisałeś poziom czego? Poziom wiedzy, poziom ortografii, poziom stylu... widzisz łatwo jest napisać ale czy Twoje stwierdzenie ma jakikolwiek sens? Poziom artykułu? Cóż to znaczy? Co do dalszych Twoich stwierdzeń to przyznam, że poziom merytoryczny twojego komentarza przerasta poziom informac ...  wyświetl więcej

Cóż kolego, poziom mojego artykułu nie dorównuje poziomowi wody w brodziku. Może masz rację, niestety nie napisałeś poziom czego? Poziom wiedzy, poziom ortografii, poziom stylu... widzisz łatwo jest napisać ale czy Twoje stwierdzenie ma jakikolwiek sens? Poziom artykułu? Cóż to znaczy? Co do dalszych Twoich stwierdzeń to przyznam, że poziom merytoryczny twojego komentarza przerasta poziom informac ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  05/05/2010

Szukałem przynajmniej jednego przypadku na świecie, w którym komisja badająca wypadek lotniczy wydała swoją opinie w ciągu miesiąca. Nie znalazłem. Te procedury trwają miesiącami. Doszedłem do wniosku, że nie warto dyskutować z " geniuszami ", którzy wszystko wiedzą po trzech tygodniach. Szkoda czasu. Oni i tak nie uwierzą w żadne opinie, jeśli nie będą pokrywały się z ich " wiedzą ". Prędzej dadzą sobie łeb urwać. No i dobrze, niech sobie dadzą urwać. Po co komu taki łeb.

szanowny panie darkwater jeżeli nie widzisz ciągu logicznego w tych pytaniach to nasza dyskusja się mija z celem... poza tym hipoteza to jest poniekąd pytanie bo jest to przypuszczenie które należy zbadać... czy jest możliwe np to że na pokładzie samolotu była bomba... natomiast teza to stwierdzenie faktu, np to był wypadek a nie zamach....
dzepson odpowiedz mi na zasadnicze pytania czy wie ...  wyświetl więcej

poziom artykułu to jego treść bo w innym wypadku móglbym napisać że poziom interpunkcji ortografii... a co do merytorycznej walki to jak do tej pory tylko jedziecie po mnie o male literki, o hipotezy, ale odpowiadać na jasno zadane pytania nie ma kto... no prosze ośmieszcie mnie na tym polu.. udowodnijcie że nic nie wiem, g... widziałem i w d... byłem... proszę bardzo czekam na to z niecierpliwością...

ja wiem ze angoli o sikorskiego nalezy pytać, chodzi tylko o fakty... że pewne sprawy nie ujrzą nigdy światła dziennego albo poczekają 70 lat... a ta "katastrofa" jest jedną z takich spraw... nie wierzycie to odpowiedzcie mi jak to możliwe ze przy takiej technice jak dzisiaj, "ustalanie" czasu w którym rozbił się samolot trwa tylko dwa tygodnie... to chyba jakaś kpina... ktoś już się gubi w tym co mówi i w tym co zrobił...

kitek dlaczego? nie było tak paktu R-M, nie było podawania rąk stalinowi przez zachodnich przywódców?! wiesz kiedy pierwszy raz świat usłyszał o katyniu?! cała II wojna to czysta hipokryzja i co najgorsze historia zatacza koło... bagatela przez 70 lat było milczenie owiec, aż do 10 kwietnia 2010 r.... dodatkowo można jeszcze przypomnieć uroczystości żałobne dotyczące śmierci Piłsudskiego... kto wtedy był taki miły dla nas jak w obecnej chwili rosjanie i jak to się skończylo parę lat później...

Jeżeli ktoś wie jaka jest procedura zgłoszenia i lotu samolotu z prezydentem to będzie czekał na wyniki śledztwa ,z których może poznać tylko to ,co mu wolno.Reszta dyskusji w tym temacie może być prowadzona tylko na poziomie klubu ' pod wezwaniem PIS' .

przecież każdy z nas zdrowo myślących Polaków wie już dziś - był tylko jeden start i mogło być tylko jedno lądowanie. A odpowiedź kto jest winny ? M O B B I N G , przecież wszyscy wiemy , że Jaśnie wielmożny bądź co bądź Zwierzchnik Sił Zbrojnych nie znosił sprzeciwu. Przecież Ci którzy nie są z nami stoją tam gdzie stało ZOMO. Kto zastanawiał się nad tym czy lądować? Piloci myśleli jak a nie czy. ...  wyświetl więcej

przecież każdy z nas zdrowo myślących Polaków wie już dziś - był tylko jeden start i mogło być tylko jedno lądowanie. A odpowiedź kto jest winny ? M O B B I N G , przecież wszyscy wiemy , że Jaśnie wielmożny bądź co bądź Zwierzchnik Sił Zbrojnych nie znosił sprzeciwu. Przecież Ci którzy nie są z nami stoją tam gdzie stało ZOMO. Kto zastanawiał się nad tym czy lądować? Piloci myśleli jak a nie czy. ...  wyświetl więcej

poziom tego postu masz żenujący... nie masz żadnych ale to żadnych dowodów na to że Prezydent naciskał na pilotów, ba wręcz wiadomo już że takiego nacisku nie było... ale ty dalej swoje POpaprane wersje rozgłaszaj światu... ani pis ani tym bardziej po nie jest godne mieć Polskę pod skrzydłami,ale taki menty społeczne jak ty niech sobie darują wypowiadanie się w takim tonie...

Jarek?

  marian R,  09/05/2010

Nie mam dowodów że prezydent naciskał? Nie czytasz gazet? Nie oglądasz telewizji? Nie czytasz netu? Przecież wszędzie podawali te informacje- przecież to mobbing, kto dogodził prezydentowi, miał różne pomysły i nienawidził odmowy przykład braku wykonania rozkazu w Gruzji przecież mówi wszystko cytuję :..."Bo pilot nie chciał mieć kłopotów jak jego poprzednik ...

... który ze względów pogod

...  wyświetl więcej

marianr przeczytaj jeszcze raz to co napisałeś. takie głupoty pisać, nie zazdroszcze... władze rosyjskie kłamią na każdym kroku, a szczytem ich beszczelności była wypowiedź gubernatora (czy jak to się tam nazywa) smoleńska który po 3 tygodniach od wypadku przypomniał sobie nagle ze przecież to było o 8:38 czasu miejscowego... no to ja się pytam czy przez 2 tygodnie nie mógł dojśc do siebie z radoś ...  wyświetl więcej

  dzepson,  10/05/2010

Rosjanom wypadek był na rękę? A co mogli zyskać na zabijaniu (jeszcze w takim miejscu) człowieczka, którego kadencja się kończy, rodacy nienawidzą a za granicą obśmiewają?

  maxelk,  26/05/2010

Jesli nie kpisz, to ,,grabula". Jesli jaja sobie robisz, to plus cofam.

  maxelk,  28/05/2010

Bladzi razem z innymi !

Bladzi? Znaczy nieopalony? To może do Samoobrony? Na solarium?

  maxelk,  29/05/2010

Drogi ,,marianie M" ! Jesli Cie razi - powinno byc ,, Błądzi". Wybacz, pisze z drugiego konca swiata i mam anglojezyczna klawiature . Pozdrawiam ! Chcialem dac sobie minusa, ale cos nie wchodzi.

Błądzi razem z innymi? I tak nie rozumiem, ja piszę na klawiaturze rosyjskojęzycznej i też mam kłopoty więc nie chodzi o to bym Ci na złość coś tu sugerował, naprawdę myślałem, że chodzi o blady znaczy nie opalony więc taki żart sobie powiedziałem, że do samoobrony bo tu w Polsce się śmiejemy z Leppera, że kiedyś się tak opalił pewnie w solarium był, no i od tej pory jak ktoś opalony znaczy z samoobrony. лаздравляю тебя мой друг макселк

  Ivi,  04/05/2010

Na polityce się nie znam, ale uważam że ta nagonka na PIS jest przesadzona. Myślę że to głownie ze względu na skojarzenia tej partii z KK, a jak wiadomo w naszym kraju KK itp są passe :P

  Nunak,  04/05/2010

"Gdyby wybory mogły coś zmienić, już dawno by ich zakazano"

W Polsce nie ma nagonki na PIS tylko na nacjonalistyczne przywództwo podpierające się ,jak wszystkie skrajności ,kościołem .W islamie talibowie też rekrutują terrorystów za pomocą wybranych wersów Koranu ,a spójrzmy na Irlandię Pn. i ich zamachy bombowe .Wszystkie te nacjonalizmy są podobne do faszyzmu w początkowym okresie i dopuszczenie do władzy PIS jest też przyzwoleniem dla dyktatury i zniewo ...  wyświetl więcej

W całej rozciągłości Twojego komentarza Witold Marek z Tobą się zgadzam. Nic dodać nic ująć. pozdrawiam.

I ja podpisuję się po tym. Faszyzm, okraszony ideologią socjalistyczno-religijną. Oj, juz nie jedni mieli za to nauczkę, postarajmy się być mądrzejsi doświadczeniem innych i nie kręcić bata na siebie

Witold Marek, marian R i mARK m. widzę, że jest nas już trzech o podobnym zdaniu na podobny temat. Proponuję założyć jakąś grupę " Obrońców Polski przed Faszyzmem socjalistyczno-religijnym PiS "

Każdą grupę można rozbić ,ale słowo puszczone w obieg żyje własnym życiem ,nie da się nic z nim zrobić.

Grupa już założona................"Obrońcy Polski przed PiS" zapraszam do wstępowania

Ta strona będzie chyba najpopularniejsza, mam nadzieję że jej nikt nie zamknie.

Obrońcy Polski przed PiS
Witam inteligentnych Polaków, którzy wiedzą, że PiS i mohery to katastrofa.
Artykuły: 1 | Dyskusje: 0 | Członkowie: 1

ZAPRASZAM do grupy

Na prezydenta kandydata wystawiać to bez sensu, ale może do wyborów do sejmu, wystawimy swoich reprezentantów?

Gaz łupkowy? A kto miałby go w Polsce wydobywać z głębokości 7 km? Jedyną technologoę jaką mamy to emerytowani górnicy. Niech sobie Pan poczyta trochę o kosztach wydobycia takiego gazu, na świecie tylko Amerykanie ją mają i bardzo sobie cenią. Kolejna rzecz, że technologia stworzona została w oparciu o geoloogię kontynentu amerykańskiego, nie europejskiego. Poza tym co złego, że ktoś będzie miał k ...  wyświetl więcej

mARK m widzisz nie wiedza nie boli ale można się ośmieszyć... licencje na wydobycie gazu już zostały wykupione... m. in. przez tych amerykanow o których wspominasz, oraz z tego co wiem również orlen... tu masz linka do artykułu... http://biznes.onet.pl/zloza-lu(...)a-detal

  mARK m,  06/05/2010

Oświeć mnie, gdzie wykazałem się niewiedzą. Cały czas piszę o Amerykanach w tym poście :-]] Informacja o przyznaniu licencji jest zbędna, skoro jest to moja odpowiedź na post kogoś innego, kto już o tym napisał [dlatego mój post dubluje się pod tym artykułem, nie wiem za bardzo czemu, ale mniejsza o to- jest tu i ciut wyżej, miałeś prawo przeoczyć].

  ulmed,  05/05/2010

Niewiedza boli! Boli bardzo, pewno niebawem się o tym przekonamy.
No, cóż, szkoła Miecugowa, Wojewódzkiego okazała się bardzo skuteczna. Takie proste sztuczki, a efekt jest. Któż by się przejmował Polską, kasa rządzi.

przecież każdy z nas zdrowo myślących Polaków wie już dziś - był tylko jeden start i mogło być tylko jedno lądowanie. A odpowiedź kto jest winny ? M O B B I N G , przecież wszyscy wiemy , że Jaśnie wielmożny bądź co bądź Zwierzchnik Sił Zbrojnych nie znosił sprzeciwu. Przecież Ci którzy nie są z nami stoją tam gdzie stało ZOMO. Kto zastanawiał się nad tym czy lądować? Piloci myśleli jak

...  wyświetl więcej

Wojewódzkiego oglądałem może 4-5 razy ,co do Miecugowa ,nawet nie wiem czym się zajmuje ,ale dokładnie oglądałem programy regionalne z donośnym krzykiem PIS i związków {politycznych}.Na tej podstawie można było potwierdzić bojówkarsko - faszystowski charakter partii do czasu aż p.Jarosław wprowadził zakaz wypowiedzi dla mediów przez nieupoważnionych ,najbardziej radykalnych posłów .

Bardzo mnie cieszy, że z taką naiwnością wierzysz, że każdy przeciwnik PiS to zwolennik PO, fan TVN i Wyborczej. Kłamstwo wielokrotnie powtarzane staje się prawdą tylko w głowie jego nadawcy. 'Prawdą', która będzie musiała się zderzyć z rzeczywistością, w której nie tylko jest PiS i PO/TVN/Wyborcza. Ale oszukujcie się, szybszy będzie wasz polityczny koniec, a mnie najbardziej cieszy to, że będzie ...  wyświetl więcej

Wojewódzkiego oglądałem może 4-5 razy ,co do Miecugowa ,nawet nie wiem czym się zajmuje ,ale dokładnie oglądałem programy regionalne z donośnym krzykiem PIS i związków {politycznych}.Na tej podstawie można było potwierdzić bojówkarsko - faszystowski charakter partii do czasu aż p.Jarosław wprowadził zakaz wypowiedzi dla mediów przez nieupoważnionych ,najbardziej radykalnych posłów .

Dla laików politycznych może się wydawać ,że jeśli ktoś z uwagą słucha wypowiedzi PIS ,to jest zwolennikiem ,a przecież słucha się dlatego aby mieć argumenty przeciw. To tak jak szukanie agentów SB w PZPR ,to jest światowy hit w wykonaniu IPN .Wszyscy agenci nawet reżimu w Kambodży są spoza władz partii.

  mARK m,  06/05/2010

Wszystkim mogło się też wydawać, że skoro PiS, którego członkowie z taka nieoPiSaną czułością przytulają się do chwały ;-] likwidacji najbardziej oszukańczego ustroju "jaki był w PRL, potępił ten ustrój jako anty społczny, oparty na kłamstwie i terrorze, powinien być konsekwentny w swoim mocnym postanowieniu krytykowania PRL-wskiego kłamstwa. Ale co się dzieje w demokracji IPN-owskiej "wcale nie u ...  wyświetl więcej

a jak teraz skomentujecie to że na miejscu "katastrofy" są porozrzucane osobiste rzeczy ofiar "wypadku"?! spasiba rosjanie?! także ja mówie spasiba michnikowi, wajdzie, olbrychskiemu i innym ich pokroju... spasiba za to że mieszacie nam w głowach, spasiba że oszukujecie Polaków i jeszcze raz apeluje żeby te 3 osoby były wpisane w panteon sławnych osób które sławiły i sprawiały że Polska była silna ...  wyświetl więcej

aż się dziwię, że jeszcze nie powiązałeś śmierci Zielonki, na którego zwłokach aż gęsto od ruskich odcisków palców z zestrzeleniem samolotu z prezydentem...
"...kto nas uchroni przed gównem wyborczym i michnikiem..." Jezus jest odpowiedzią na wszystko
"...natomiast do medwiediewa i putina oraz innych zamieszanych w ten proceder mam..." a masz może dowody?

>"...natomiast do medwiediewa i putina oraz innych zamieszanych w ten proceder mam..." a masz może dowody?<

No przecież Katyń, Ribbentropp - Mołotow, Jałta i Stalin. No i nie zapominajmy o rozbiorach i żydokomunie.

no tak... i jeszcze do tego pamiętam jak miałem kiedyś Łunochód-zabawkę i mi się rozleciał... to była taka metaforyczna zapowiedź zamachu...

Alenocoty, to była zapowiedź upadku Imperium. Zapowiedzią zamachu był Mir, spadający w fale Pacyfiku. Przecież to że spadł w 2001 roku, zaledwie kilka miesięcy przed zamachami na WTC nie może być przypadkiem!!!!!!1111

Zwykli Rosjanie nie chodzą szabrować cmentarza jakim jest miejsce tragedii ,oni przynoszą kwiaty .To tylko nawiedzone świnie ,hieny cmentarne ,które za nic mają śmierć i Boga ,pod pozorem wiary i poparcia partii , szabrują co się da .Żadnemu Rosjaninowi nie przyszło by do głowy że potrzebna jest ochrona cmentarza ,świętego miejsca nawet dla komunistów .Co natomiast robi brat byłego prezydenta -nic. A niech sobie grasują hieny ,byle był pretekst do wygrania wyborów.

Jak zwykle tekst nie wszedł na swoje miejsce ,to jest do kostsw.

Apropos szabrowania cmentarzyska, znacie to? http://tinyurl.com/36ku6js

  rpawelek,  10/05/2010

"Co natomiast robi brat byłego prezydenta -nic. A niech sobie grasują hieny ,byle był pretekst do wygrania wyborów."

Jaką to trzeba być hieną by coś takiego napisać... ale cóż.
Co ma robić tam według Ciebie brat Prezydenta? Gdy wszyscy zapewniają, że jest ok, pozabezpieczany teren i wszystkie szczątki ofiar, a p. Kopacz mówi o przekopaniu wszystkiego metr wgłąb.

  dzepson,  06/05/2010

Jak do ostatniej cyfry daty 2001 dodać ilość liter w nazwie stacji kosmicznej wychodzi 4. A katastrofa się w kwietniu zdarzyła...

TAK SAMO JAK ŚMIERĆ PAPIEŻA!!!!! PRZYPADEK??????//

  dzepson,  06/05/2010

wszystkie siły wrogie Polsce atakują w kwietniu... kwiecień ma 8 liter... jest czwartym miesiacem... 8+4=12
1+2=3 jest 7 dni w tygodniu.... 3+7=10
A którego kwietnia była katastrofa?

Była to pierwsza taka katastrofa w historii Polski (1)
Wydarzyła się w kwietniu, czwartym miesiącu roku (4)
Wydarzyła się dziesiątego dnia miesiąca (10)

1410 - CZY TO MOŻE BYĆ PRZYPADEK????????

  Ivi,  06/05/2010

? Ty się Piotrek wyspałeś?:P

Nie znasz jeszcze długich macek FSB, POprawna POlitycznie kobieto. Przypadki nie istnieją !!!!111

  Ivi,  06/05/2010

Jadłeś dziś coś innego niż dotychczas?:D

  dzepson,  06/05/2010

1+4+1= 6 f to szósta litera alfabetu f jak Fitzgerald Kennedy ... i wszystko jasne

Jest 10 liter w imieniu Fitzgerald - jak 10 kwietnia.
Kennedy na pierwsze imię miał John - cztery litery, znów wskazują na kwiecień.

  Ivi,  06/05/2010

ja na Twoim miejscu obliczyłabym tez położenie piramidy cheopsa, skoro już w numerologa się bawisz:P
Piramida cheopsa jest ważna, weź to pod uwagę

  dzepson,  06/05/2010

obawiam się, że teraz wiemy stanowczo za dużo...

I teraz przyjdą po nas ciemną nocą, do drzwi załomocą ....
Pytanie tylko kto? HAARP, FSB, Mossad, M12 czy może ktoś ponad nimi? :)

  Ivi,  06/05/2010

Ciebie HAARP chroni i jaszczury z Oriona

może loża Wielkiego Wschodu Polski?

>może loża Wielkiego Wschodu Polski?<

Na prochy Jakuba de Molay, jesteśmy zgubieni!!

  Kitek,  06/05/2010


@ darkwater
Absolutnie się z tym nie zgadzam. Co tu ma do powiedzenia loża Wielkiego Wschodu Polski. Tu raczej trzeba zwrócić uwagę na B'nai B'riht. Poza tym: “Na prochy Jakuba de Molay, jesteśmy zgubieni!!” O jej!
@ kosutsw
„fakt że jako człowiek dosyć wartościowy z wizją silnej Polski ale sam w swych działaniach...”
Czy ma Pan na myśli produkcję pługów (rzymsk ...  wyświetl więcej

Ja po prosu wiedziałem że z Tym Wszystkim stoi B'nai B'riht. Przecież Protokoły Mędrców Syjonu wyraźnie na to wskazują. 100% racji Panie Kitek !!!!1

  Kitek,  06/05/2010

A widzisz Panie Piotrze! Czasem się zapomina o rzeczach ważnych. Nie pochlebiaj sobie. Nie jesteś wyjątkiem.

Mea culpa, mea culpa, mea maxima culpa. Jak mogłem zapomnieć że za wszystkim stoją Żydzi i pedały, albo cykliści, zawsze mi się te rowerowe terminy myliły. :)

  Kitek,  06/05/2010

Bicie się w piersi niczego nie zmieni. Gady z - bodajże Oriona tak szybko nie wybaczają. One muszą widzieć zmiany praktyczne.

(|)v(|)
Czy te oczy mogą kłamać? :)

  Ivi,  06/05/2010

tak

  Kitek,  06/05/2010

Co Ty opowiadasz?

  Ivi,  06/05/2010

ja czy on?

  Kitek,  07/05/2010

Och! Czy musisz znać to tak szczegółowo.

załośni jesteście ale piszcie sobie wasze mądrośći... rozum naprawdę nie boli.. logika tez ale jak wy juz zjedliście wszystkie rozumy to macie swój swiat bez wad... poza tym piszecie z taką ironią że naprawdę załość. dodatkowo dlaczego nie bierzecie hipotezy o zamachu za realną?! bo co jest niemożliwa?! otóz powiem wam że jest możlia i każdą ewentualność można brać... tym bardziej skoro samoloty s ...  wyświetl więcej

  Age  (www),  14/05/2010

Tak moim zdaniem, to należy brać pod uwagę również taką opcję, że pilot obawiał się konsekwencji nie wykonania polecenia lądowania... Przecież już słyszeliśmy, że pilot, który nie wylądował w Tibilisi to "tchórz".

  dzepson,  07/05/2010

"...umowa nie ma zastosowania do katastrofy smoleńskiej, gdyż jest to porozumienie wojskowe, a śledztwo prowadzą rosyjscy prokuratorzy cywilni..." ty chyba czytać nie umiesz. w tekscie jest wyrażna i jednoznaczna odpowiedź rzecznieka...
"...ostatnio w telewizji zostały pokazane zdjęcia..." to prawie tak wiarygodne jak "film z internetu"
"...dlaczego nie bierzecie hipotezy o zamachu z ...  wyświetl więcej

Taaa, ale jak rozpoznać schizofrenię bezobjawową? :D

  Kitek,  07/05/2010

@ kosutsw.
Pizesz: "załośni jesteście ale piszcie sobie wasze mądrośći... rozum naprawdę nie boli.. logika tez ale jak wy juz zjedliście wszystkie rozumy to macie swój swiat bez wad".
Powinieneć jeszcze dodać do tego: A na głupotę polopiryna nie pomaga.

tak masz rację... na ślepote też... jednak miejcie swój świat i swoje tuski i komorowskie a i o gw michniku, wajdzie i olbrychskim nie zapominajcie... siejcie swoją tanią propagande... nie odpowiadając na niewygodne pytania... bądźcia jak rząd słońca peru...

Jaką ślepotę? Rzecznik wyraźnie powiedział z czego taki a nie inny stan rzeczy wynika, a że nie powiedział co chciałeś usłyszeć to znaczy, że kłamie tak? Dobrze, że są jeszcze tacy światli obywatele jak ty. Radzę zaraz zadzwonić na policję i opowiedzieć o spisku, który odkryłeś. Naród musi wiedzieć!

Kosutsw ,przecież Komorowski i Kaczyński to daleka ,ale jednak rodzina .

  dzepson,  11/05/2010

W związku z tym mam nadzieję, że głosować nie będziesz

  Age  (www),  14/05/2010

Lista wymienionych przez Ciebie postaci jest imponująca :)

Kosutsw ,czy widziałeś ,jak wygląda samolot który przepadł ,czyli wpadł w dziurę powietrzną przy lądowaniu ?Ta sytuacja jest identyczna. Samolot ,który traci nośność na skrzydłach wygina się środkiem ku dołowi ,a dziób i ogon pozostają wygięte ku górze i dlatego ocalały .Duże lotniska i większość samolotów ma specjalne radary na tę przypadłość.Jeśli masz problem z eliminowaniem wad ,to możesz nas nazwać 'czyścicielami'.

wiem koleżankom i kolegom, nie podoba się to co napisałem bo jest w całości oparte tylko na prawdzie, a ona boli.

Prawdzie? Twój artykuł z tym akurat ma mało wspólnego, ale żeby ten komentarz nie był do niego podobny to może bardziej merytorycznie: (odniosę się nie tylko do artykułu, ale również Twoich komentarzy):

"jego brat mówi, że to jemu należy się fotel brata i żeby mi tu nikt nie śmiał... bo przecież spuścizna po bracie, bo przecież fotel Prezydenta, bo przecież władza...należy się bratu bliźni

...  wyświetl więcej

Pierwszego tematu nie znam ,choć nie można odmówić nikomu startowania na urząd ,to jednak coś jest nie tak z powiązaniami pomiędzy bliżniakami ,przynajmniej u braci Kaczyńskich .Jeśli pisze Pan o próbie powstańców ,to proszę skoczyć z wieżowca na ziemię i spróbować się nie zabić .Dobrze się próbuje czyimś życiem ,a samemu podpisuje kapitulację.Pan Rydzyk ma już miejsce podgrzane i zarezerwowane ,m ...  wyświetl więcej

Co do powstania, łatwiej oceniać po fakcie, niż przed. Było wiele starć w historii, które teoretycznie nie miały żadnej szansy powodzenia. Choćby Kircholm, a wiemy jak się skończyło. Ludzie, którzy tam walczyli wiedzieli, że ryzykują życiem, ale walczyli o wolność dla Ojczyzny. Nie było tak, że kazano im walczyć - wysyłając ich na śmierć, to nie był wyrok.
Co do skoku z wieżowca... głupie p ...  wyświetl więcej

  dzepson,  11/05/2010

Nikt nie będzie chciał go usuwać, bo to zwykły w sumie nieszkodliwy oszołomek jest. Tak samo żyją sobie mniej lub bardziej śmieszne ludki jak np. Leszek Bubel, Marek Jurek, Gabryś Janowski i Mulat Lepper. Poza tym Rydzykowi dziennie ubywa około 100 słuchaczy:)

Zwykły, nieszkodliwy... a nawet w takich artykułach jak ten znajdzie się miejsce by się go doczepić. W co drugiej wypowiedzi Wałęsy czy Niesiołowskiego też jest o nim wzmianka, pewnie przypadkowo :)
Co do ilości ubywających słuchaczy, to sporo musiał ich mieć sporo na początku, bo radio ma już prawie 19 lat... chyba że ilość słuchaczy już na minusie?

Czyli można powiedzieć że popiera Pan włoską mafię bo utrzymuje kościoły ,a także japońskich żołnierzy ginących w beznadziejnych ,samobójczych atakach za cesarza.

"jego brat mówi, że to jemu należy się fotel brata i żeby mi tu nikt nie śmiał... bo przecież spuścizna po bracie, bo przecież fotel Prezydenta, bo przecież władza...należy się bratu bliźniakowi"
To jest ta prawda? To kiedy tak powiedział?..." tako rzekli ludzie z PIS kiedy kazali Komorowskiem zawetować nowy projekt ustawy o IPN argumentując, że "taka była wola śp Lecha"

Pytałem o zacytowane słowa, nie o argumentację w sprawie ustawy IPN (czyli całkiem inne słowa) - której wcale nie chciano wetować, a jedynie odesłać do Trybunału.

Cytuję Ciebie koleżanko- rpawelek
Prawdzie? Twój artykuł z tym akurat ma mało wspólnego, ale żeby ten komentarz nie był do niego podobny to może bardziej merytorycznie: (odniosę się nie tylko do artykułu, ale również Twoich komentarzy):koniec cytatu

Cóż, tym stwierdzeniem, że niby mój artykuł ma mało wspólnego z prawdą dałaś dowód na to, że żyjesz chyba na innej planecie, albo nie c

...  wyświetl więcej

Niniejszym przyznaję twojemu komentarzowi Marianie, tytuł "TL;DR Roku". ;)

Nie bardzo kumam co to za tytuł TL DR Roku? A skoro nie wiem co oznacza to również nie wiem czy mam dziękować, czy może lepiej zignorować owo wyróżnienie

  Firstborn  (www),  11/05/2010

@marian R: Google mym pasterzem i nie brak mi niczego: "Too long; didn't read" ;)

  rpawelek,  12/05/2010

Dwie rzeczy na wstępie... Cieszę się, że jednak odpisałeś, zapewniam, że to nie była strata czasu (chyba, że ten komentarz miał mnie przekonać do zmiany poglądów i być ostatnim w dyskusji). Druga sprawa - nie koleżanko, nie mam pojęcia po czym wywnioskowałeś płeć, ale zakładam, że nie chciałeś w ten sposób mnie obrażać. Teraz więc do rzeczy - czyli Twojego komentarza.

Pozwolę sobie odpowia

...  wyświetl więcej

  marian R,  12/05/2010

Cóż, wiedziałem, że właśnie tak podsumujesz moją pracę: cytuję..."Poza tymi wszystkimi bzdurami - bo nic złego nie zostało udowodnione mimo wielkich starań to pisałeś o bezkarności za rządów PiS - a wymieniłeś okres ostatnich ok. 15 lat - chciałbym zauważyć, że PiS rządził 2 lata...." koniec cytatu
Wiem, znaczy przepraszam za zwracanie się do Ciebie per. koleżanko. Dlaczego tak się zwracałe ...  wyświetl więcej

Bzdury - dotyczyły fragmentu o Rydzyku (gdzie wygranie przez RM wyborów to była największa z nich), podobno nie Twojego autorstwa, więc jeżeli myślałeś, że tak ocenię Twoją pracę, to się myliłeś. Ucieszyłem się, że ktoś zdecydował się na dyskusję, szkoda że w takim stylu i już uznałeś ją za skończoną. Dalej (tak samo jak w poprzednim komentarzu, w którym nie chciałeś obrażać) piszesz do mnie:"mohe ...  wyświetl więcej

" Wam kury szczać prowadzać a nie za politykę się brać " to oczywiście niestety nie moja złota myśl ale pasuje tu i teraz jak ulał. Poszukałem i wkleiłem Tobie kolego powiedzmy, że dwadzieścia przykładów ewidentnej winy że Rydzyk to złodziej, oszust i naciągacz, a Ty wybrałeś sobie jeden z nich, który wydał Ci się jakoś niepewny, jakoś być może możliwy do obalenia, być może najmniej mocno pewny. C ...  wyświetl więcej

Wybrałem trochę więcej niż jedno, ale faktem jest, że nie ustosunkowałem się do wszystkich. Dla mnie osobiście, żeby jakaś informacja była wiarygodna, to wszystkie jej części muszą takie być, dlatego znajdując moim zdaniem kilka bzdur uznaję, że inne informacje mogą być warte tyle samo.
Jednak po kolei:
Co do słów Jarosława, a raczej domniemanego poglądu na prezydenturę, to nie widzę ...  wyświetl więcej

  marian R,  13/05/2010

Tak właśnie jest. Życie składa się z samych KOMPROMISÓW, niestety dla Ciebie / do tego ostatniego komentarza/ życie składa się tylko z faktów, które Tobie odpowiadają. Cieszę się, że nareszcie zrozumiałeś co to takiego dyskusja. Cieszę się, bo naprawdę uwielbiam dyskutować a nie lubię bardzo jak dwie osoby prowadzą dwa oddzielne monologi i na dodatek są przekonani, że dyskutują. Polska to właśnie ...  wyświetl więcej

  rpawelek,  13/05/2010

W takim razie dzięki za dyskusję. Natomiast co do tych dwóch kandydatów - nie popierając żadnego można oddać głos nieważny, wtedy z czystym sumieniem można powiedzieć: "Nie mogłem zrobić nic więcej".

Wałęsa byłby tematem na kolejną dyskusje... Moim zdaniem trzeba mówić o nim prawdę (niezależnie od tego czy był "Bolkiem" czy też nie), miał osiągnięcia, miał porażki i robił błędy, bezbłędnyc

...  wyświetl więcej

Często starzyki mówili ,że jak PAN BÓG chce kogoś ukarać to mu najpierw rozum odbiera .Jest to sprzeczne z teorią PIS ,gdyż oni mają sposób na wszystko i są najmądrzejsi.Ale spójrzmy prawdzie w oczy ,czy głupiec przyzna że jest głupi.Jeszcze myślę o jednym powiedzeniu: lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znależć .

  maxelk,  26/05/2010

Wskaz tych madrych i madrego, moze na niego zaglosuje ? Mowie powaznie.

Dokładnie jak mówisz, moi rodzice głosowali na Pis i Kaczyńskich, gdy próbowałem z nimi podyskutować, dlaczego akurat na nich odpowiadali - Dlatego- to był ich argument nie do obalenia. Nawet do niego nie mogłem się ustosunkować a co tu mówić o jakiejkolwiek dyskusji. nie docierały do nich żadne argumenty. To samo widać tu w internecie. My - tj. przeciwnicy PiS i moherów, używamy dziesiątek, setek ...  wyświetl więcej

Koronnym powodem poparcia PiS jest wg mnie to, że członkowie tej makabrycznej partii są tacy prokatoliccy. Większość moherów zagłosuje na nich, ponieważ "ksiundz na mszy łobiecoł zbawinie za jeden głosik na Jarusia".

  feniks57,  01/06/2010

@Wiśniowa
Niestety, masz rację. To dzięki moherom przerabialiśmy już IV RP. Raz wystarczy, myślę, że następnego nie będzie.
Wszystkim fanatykom PiS polecam. http://patrz.pl/zdjecia/pis-pr(...)alajcie

Po ostatnich audycjach w RM, sporo starszych ludzi zagłosuje na Jarosława Kaczyńskiego, zwyczajnie ze strachu.
http://glosrydzyka.blox.pl/201(...)ow.html

Ciekawe ilu nie przeżyło tej audycji lub dzięki niej nie dociągnie do wyborów? Swoją drogą, jak długo jeszcze państwo będzie tolerować takie wypowiedzi?

Rydzykowy matrix. Zastanawiałam się niejednokrotnie co ten pingwin zażywa na przypływ weny twórczej, wykorzystywanej w kazaniach. Ci biedni staruszkowie, jeśli mają odrobinę instynktu samozachowawczego, dadzą głos na Kaczuchę. Strach ma wielkie oczy, zwłaszcza kiedy ucieka się przed kostuchą ;/

> Zastanawiałam się niejednokrotnie co ten pingwin zażywa na przypływ weny twórczej, wykorzystywanej w kazaniach.<
Podobno władza upaja lepiej, niż najlepszy narkotyk. :)

Święta trójca: władza, kasa i sex.

  dzepson,  01/06/2010

jeśli idzie o sex:
7-letniemu chłopcu matka zachorowała na raka. Walczyła, walczyła, ale nadszedł dzień, że widziała już ostatnią prostą. Leży w domu w swoim łóżku, pożegnała się z synem. Synek nie dał rady, wyszedł przed dom, usiadł na ławce i zapłakał.
Przechodzi sąsiad i pyta co się stało:
- Mama moja umiera.
- To może zadzwonię po lekarza?
- Nie, nie ma już s ...  wyświetl więcej

Marianie, świetny artykuł. Choć nie musisz mnie przekonywać o tym co i jak był i choć nie zagłosuję na JKM, artykuł jest znakomity.
Sporo musiałeś się napracować, zeby wszystko to pozbierać i fajnie uorządkować, ale warto było. Wyszło znakomicie i przekonująco. Masz kapitalny zmysł przekonywania do siebie czytelników, czego Ci (wstyd się przyznać) zazdroszczę, bo ze mną jest odwrotnie: zarz ...  wyświetl więcej

  maxelk,  26/05/2010

Nie masz komu wyplakac sie w rekaw? Dlaczego tu ?

  wieda,  22/05/2010

Sama prawda. Tak trzymac! Nie dajmy sie PiS-owcom zwariowac!

  marian R,  24/05/2010

Dzięki za poparcie, miło mi , pozdrawiam i zapraszam do grupy - Przeciwników PiS

znaczy miałem zamiar napisać, abyś napisał artykuł a tym samym przyłączył się do grupy, której już jesteś członkiem.......pozdrawiam

  maxelk,  26/05/2010

Sondaz ? Pewnie robiony bezstronnie i za darmo. Firma , ktora go przeprowadzila nie miala zadnego zlecenia ani sponsora. Ot, tak sobie postanowili , ze beda zyc z robienia sondazy . Kto w Polsce przeprowadza ,,sondaze" ? Niezalezne i obiektywne firmy? Gratuluje naiwnosci ! Co do reszty tekstu sie nie wypowiadam, bo to ,,dno i wodorosty'. Dowcip swietny. Dziekuje.

  marian R,  29/05/2010

Dno i wodorosty? Świetne porównanie. Co do sondaży pewnie masz rację. Czytałem gdzieś nie dawno, że Nasz Dziennik znaczy jakiś dziennikarz tego Dziennika przeprowadził sondaż i wyszło mu, że na Kaczyńskiego głosuje 100 procent wyborców zaś na Komorowskiego już tylko 28 a na pozostałych razem 17. Jak widać Ci dziennikarze wiarę mają wielką ale z matematyką to im troszkę nie poszło. pozdrawiam maxelku drogi, życzę zdrowia

  maxelk,  29/05/2010

O tym wlasnie mowilem. Ten ,,+' jest odemnie. Szkoda, ze nie trafilem na te sondaz, tez bym sie posmial. Pozdrawiam.

спасиба мой друг макселк ты можеш мне сказатъ од куда ты? какий тфой город?

  maxelk,  31/05/2010

Pudlo !. Domysl sie po moim zdjeciu. Odpowiadam, chociaz moim skromnym zdaniem nie jest to miejsce na pogaduszki prywatne. Pozdrawiam.

"Umarł Król, niech żyje Król" wrzasnął dziko tłum moherowych beretów z antenkami do odbioru jedynie słusznej rydzykowej rozgłośni.

  maxelk,  01/06/2010

Piekny tekst, poezja, miod dla moich uszu. Poki zachwyt mi nie minal + daje.

Nie wiem, czy jest się czym zachwycać... To raczej makabryczna wizja politycznej apokalipsy naszego pięknego kraju ;/

  maxelk,  01/06/2010

Zachwycilo mnie tooooo zdanie - ,,Umarł Król, niech żyje Król" wrzasnął dziko tłum moherowych beretów z antenkami do odbioru jedynie słusznej rydzykowej rozgłośni".

Co prawda nie specjalnie lubię Kaczyńskich, przede wszystkim za podpisanie traktatu lizbońskiego przez Lecha.
Ale z drugiej strony to co mu możecie zarzucic? Potraficie rzucic tylko kilka szyderczych dowcipów, za to nie macie jakiś sensownych argumentów przeciwko niemu.
Za dużo telewizji moi drodzy.

  marian R,  10/06/2010

Nie mamy przykładów?????????? Nie chce mi się z Tobą gadać bo zapewne powiesz: Wyborcza kłamie, prawdę mówi tylko "Nasz dziennik" radio "Zawsze dziewica" i tv. Trwam........ "pij mleko będziesz wielki" kolego Romanie Dmowski

Z marszu mogę mu zarzucić niepodpisanie Karty Praw Podstawowych która chroni obywatela i jego własność a urzędnik ma służyć obywatelowi wszelką pomocą bez względu na koszty.

No i jesteśmy po wyborach. Na szczęście dla mojej Ojczyzny odpadł ten, który niby to się zmienił, dziś widać jak się zmienił. hihihiDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska