Login lub e-mail Hasło   

Sztuka uwodzenia: pierwsze wrażenie w uwodzeniu

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://sagio.pl
Pierwsze wrażenie dla kobiety jest najważniejsze, ponieważ podobnie jak facet ocenia najpierw to jak wyglądasz, a dopiero po tym jak mówisz i kim jesteś. Musisz mieć na u...
Wyświetlenia: 1.462 Zamieszczono 12/06/2010

Pierwsze wrażenie dla kobiety jest najważniejsze, ponieważ podobnie jak facet ocenia najpierw to jak wyglądasz, a dopiero po tym jak mówisz i kim jesteś. Musisz mieć na uwadze fakt, że kobieta potrafi zaklasyfikować mężczyznę w ciągu pierwszych 2 min. Tylko tyle i aż tyle zajmuje przeciętnej dziewczynie, aby oszacować czy będzie się z Tobą dobrze bawiła czy i jak zareagować na to, że podszedłeś.

Tylko od Ciebie zależy czy zobaczy człowieka sukcesu który raczył się do niej odezwać i trzeba to traktować jak wygraną w totka, czy frajer, który przeczytał parę podręczników o uwodzeniu, aby zdobyć się na odwagę i podejść do kobiety.

 

Fot: realistic japanese sex dolls

Wielcy podrywacze często omijają temat pierwszego wrażenia skupiając się na tym co i jak jej przekazać, a kobieta jednak ocenia wasz sposób autoprezentacji, a dopiero potem gdy uzna, iż przypadłeś jej do gustu zacznie z Tobą rozmawiać. Większość mężczyzn uważa, że kobiety skupiają się na tym co w Tobie najlepsze i w gruncie rzeczy to Twoje wrażliwe wnętrze jest kluczem do jej serca- to wielki błąd. Ona zna setki wrażliwych i ułożonych facetów, a chodzi jej właśnie o tego niepokornego, który sprawi, że w ciągu minuty się w nim bez pamięci zakocha. Brzmi jak bajka? To prawda.

Kobieta już na początku poznania wie czy jesteś facetem dla niej czy przyjacielem i w zależności jak wypadniesz w takiej grupie się znajdziesz. Tak więc, jeżeli zobaczy Cię jako faceta uśmiechniętego, pozytywnego i silnego duchem zrobisz na niej duże wrażenie, a jak smutnego, negatywnie nastawionego i zastraszonego to dasz jej znak, że nie zasługujesz na nią. Grunt to pewność siebie i naturalność, stres zabija pierwsze wrażenie i powoduje, że te 2 min są 2 godzinami.

Co na to Kasia:

Pierwsze wrażenie jest dla mnie bardzo ważne, w zasadzie w ciągu pierwszej minuty podejmuję decyzję czy mi się podobasz czy nie. Chociaż nie, jak podchodzisz to już wiem, nie musisz się nawet odzywać. Dla mnie najważniejsza jest ogólna prezencja i uśmiech. Gdy widzę głupkowaty lub lubieżny uśmiech u podchodzącego faceta to na pewno mnie nie poderwie. Dobre pierwsze wrażenie nie zrobisz jak jesteś wyprostowany, masz swój styl i ładny uśmiech. Jeśli to spełnisz to możemy pogadać.

www.Sagio.pl – już ponad 100 unikalnych filmów o uwodzeniu! 

Podobne artykuły


36
komentarze: 31 | wyświetlenia: 25641
41
komentarze: 9 | wyświetlenia: 90499
30
komentarze: 13 | wyświetlenia: 16465
27
komentarze: 5 | wyświetlenia: 5691
14
komentarze: 4 | wyświetlenia: 22970
13
komentarze: 4 | wyświetlenia: 33131
22
komentarze: 4 | wyświetlenia: 3810
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 17269
14
komentarze: 3 | wyświetlenia: 2140
27
komentarze: 28 | wyświetlenia: 1972
26
komentarze: 4 | wyświetlenia: 4036
25
komentarze: 18 | wyświetlenia: 4199
 
Autor
ArtykułNajważniejsze jest aby się ona dobrze bawiła i była Wesoła w naszym towarzystwie.

  Gamka  (www),  12/06/2010

:)Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska