Login lub e-mail Hasło   

Prozą o Miłości

Miłość to zespół uczuć to stan wyższej kondygnacji duchowej jest nieświadomą ucieczką od świata rzeczywistego jest największą skrajnością na świecie gdyż potrafi wywołać...
Wyświetlenia: 2.905 Zamieszczono 13/06/2010
Zgłoszony przez 4 użytkowników jako niskiej jakości

 

Miłość to zespół uczuć to stan wyższej kondygnacji duchowej jest nieświadomą ucieczką od świata rzeczywistego jest największą skrajnością na świecie gdyż potrafi wywołać niepowtarzalne stany emocjonalne jednostki a potem przyjąć postać piekielnych doświadczeń i zmienić swoje oblicze zatem to miłość jest względnym pojęciem ale przede wszystkim łączącym ze sobą sytuacje emocje i cechy zarówno bardzo pokrewne jak i biegunowe kto ufa miłości ten zbłądzi choć raz a mimo to przyznajmy jak pięknie jest kochać tego uczucia nie zastąpi nic to maksymalny i naturalny rodzaj aktywności psychicznej. Miłość nie jest jedynie kompromisem dwóch osób w swej naturze nieustannie chyli się ku upadkowi jest zatem okres intensyfikacji miłości w fazie początkowej rozwija się ona wedle naszego zaangażowania i indywidualnych uwarunkowań emocjonalnych zatem przyjąć możemy iż prawdziwa idealna miłość jest prawie niemożliwa do zaistnienia gdyż musi zetknąć się ze sobą wiele czynników współgrających ze sobą instrumentalnie i psychosomatycznie lecz one bardzo rzadko się spotykają teza że miłość to cierpienie jest prawdziwa lecz nigdy wolicjonalna i holistyczna to jest kwestia nie tyle spraw empirycznych i racjonalnych lecz wypierają się tutaj siły świata pozazmysłowego i dlatego miłość każda nie spełnia warunków swej definicji.

Podobne artykuły


11
komentarze: 172 | wyświetlenia: 808
8
komentarze: 0 | wyświetlenia: 746
7
komentarze: 81 | wyświetlenia: 971
7
komentarze: 2 | wyświetlenia: 616
6
komentarze: 48 | wyświetlenia: 999
124
komentarze: 52 | wyświetlenia: 142266
119
komentarze: 23 | wyświetlenia: 242665
91
komentarze: 20 | wyświetlenia: 112380
90
komentarze: 29 | wyświetlenia: 122581
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Kamilu, jak na studenta 3. roku nie postarałeś się zbytnio. 13 linijek tekstu i tylko 2 znaki interpunkcyjne...

treść nad formą...

Z moich obserwacji na eioba wynika, że czytelnicy (na szczęście) nie uznają stwierdzenia "treść nad formą" i na Twoim miejscu poprawiłabym powyższy tekst.

Ktoś powinien człowieka zapoznać z fascynująca ideą używania przecinków. ;)

Zastanawiam się dlaczego niektórzy autorzy to robią. Nie wierzę, że student 3. roku nie wie gdzie postawić kropkę, a gdzie przecinek. Nie odezwałabym się gdyby to były błędy interpunkcyjne, ale tutaj nie ma niczego. Ale najbardziej dziwię się autorom, którzy na taką uwagę odpowiadają, że bardziej liczy się treść niż forma. Z tego co widzę taka odpowiedź pada w 90% przypadków.

The answer is: WANNABE AWANGARDA :)

  boskaagatka  (www),  14/06/2010

Nie kumam. Wiem, że każdy robi błędy. Ja też i to mnóstwo, szczególnie ortograficznych, ale walczę z tym jak mogę. Jak mi ktoś wytknie, że zrobiłam błąd to jest mi mega głupio, bo wiem, że poprawne posługiwanie się językiem polskim jest zasranym obowiązkiem KAŻDEGO Polaka i NIC nie tłumaczy braku tej umiejętności. Wkurza mnie strasznie podejście "forma nad treścią". Stwierdzono kiedyś u mnie dysor ...  wyświetl więcej

  swistak  (www),  13/06/2010

Dajcie sobie spokój ! Miłość mu wybaczy brak interpunkcji.

Przecinki baboki zjadły? Masło maślane - wierzę, że potrafisz miłować lepiej niż pisać o tym ;)Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska