Login lub e-mail Hasło   

Jak radzić sobie ze stresem podczas uwodzenia?

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://sagio.pl
Stres towarzyszy nam każdego dnia. Pojawia się znikąd i przeszkadza w normalnym życiu. Najbardziej drażni nas jego obecność podczas rozmów z kobietami ponieważ nie odczuw...
Wyświetlenia: 2.566 Zamieszczono 24/06/2010
Zgłoszony przez 3 użytkowników jako spam

Stres towarzyszy nam każdego dnia. Pojawia się znikąd i przeszkadza w normalnym życiu. Najbardziej drażni nas jego obecność podczas rozmów z kobietami ponieważ nie odczuwamy przyjemności ze spotkania, a spinamy się i myślimy tylko jak tutaj dobrze wypaść, aby zdobyć jej serce. Mam dla Ciebie dobrą nowinę – ona myśli tak samo.

Jeżeli uważasz że kobieta się nie stresuje, jesteś w błędzie – kobiety stresują się o wiele bardziej od facetów ponieważ z natury zwracają uwagę na różne dla nas mało znaczące detale takie jak strój, fryzura, makijaż, zapach etc… Idąc na randkę zapewne wychodzisz z siebie, aby się udała i aby nie dać ciała. Ja w kilku radach przedstawię Ci jak postępować ze stresem i czemu nie powinieneś się stresować na spotkaniach.

Aby pozbyć się stresu i zwątpienia przed randką z nowo poznaną kobietą musisz:

Przebywać z innymi kobietami i rozmawiać z nimi jak najczęściej - ponieważ im

więcej przebywasz między kobietami tym bardziej się oswajasz z ich obecnością co w efekcie powoduje wyluzowanie i otrzaskanie się z tematem kobiet. Jeżeli jesteś typem samotnika, zmień to jak najszybciej, gdyż stresu nie pozbędziesz się tak prosto.

(fot: www.sxc.hu)

Uświadomić sobie, że i ona stresuje się równie mocno jak Ty na tej randce– chce przecież dobrze wypaść w Twoich oczach i zdobyć Twoje zaufanie.

Pamiętać, że to Ty chcesz ją poznać i to ona powinna sprostać Twoim warunkom. Błędem jest myślenie, że musisz się jej przypodobać, kobiety wolą mężczyzn którzy mają własne życie i cele do, których dążą. Jeżeli będziesz próbował za wszelką cenę przypaść jej do gustu to popełnisz błąd, gdyż ona takich właśnie gości zna 1000 i nie wyróżniasz się niczym nowym od reszty

Nie zachowuj się jak ktoś kim nie jesteś - ona umie wyczuć, kiedy grasz, a kiedy jesteś prawdziwy. Jeżeli zaczniesz udawać kogoś kim nie jesteś, stracisz w jej oczach i prędzej czy później przejedziesz się na tym. Nie wspominając o fakcie, że próba rzetelnego ściemniania wymaga nie lada wprawy co wiąże się z powstawaniem stresu.

Chwytaj chwilę i bądź ponad tą randką – pamiętaj że wcześniej jej nie znałeś i teraz masz szansę poznać kogoś ciekawego. Nie nastawiaj się na – poderwę lub nie, a na poznanie kogoś innego i ciekawego. Kobiety czują czy chcesz je poderwać czy je poznać. Więc poznając ją możesz się do niej zbliżyć i przy okazji wybadać czy jest w Twoim typie czy nie.

Im więcej wychodzisz na randki tym jesteś naturalniejszy i tym większe masz szanse na podryw - nic nie zabija stresu jak rutyna, im więcej się spotykasz tym szybciej się oswajasz z nowymi sytuacjami i tym mniej stresu one powodują.

Jeżeli uważasz że na trzeźwo nic nie zdziałasz zaproponuj lampkę wina lub drinka dla rozluźnienia atmosfery - nie od dziś wiadomo, że alkohol zbliża ludzi, ale pamiętaj z umiarem. Nie przyszedłeś przecież upić się i przy okazji jej, a zdobyć nową dziewczynę. Zapomnij także o przychodzeniu już wstawionym na randkę – jest to najgorsza rzecz jaką można uczynić – automatycznie się spalisz w jej oczach jako facet.

Pamiętaj, jeżeli się z Tobą spotkała, to znaczy, że coś do Ciebie czuje i nie jest Obojętna, a to z kolei znaczy że nie musisz się stresować, gdyż przetrwałeś selekcję wstępną i ona chce Cię poznać bliżej. Inaczej dostałbyś kosza już na dzień dobry i nie chciałaby się z Tobą spotkać.

Myśl pozytywnie- jeżeli randka będzie denna to po prostu ją zakończ i idź do domu- w końcu nie idziesz tam z przymusu, a dla własnej satysfakcji. Po co masz tracić czas i stresować się jak wypadniesz jeżeli możesz poszukać innej dziewczynę przy której będziesz czuł się naturalniej i pewniej.

Co na to Ania:

My też się stresujemy przed randką, chyba każdy tak ma. Ale rzeczywiście mam wrażenie, że mężczyzną brakuje kontaktu z kobietami, tak na co dzień. Rada, żeby więcej przebywać w ich towarzystwie jest najlepszą jaką słyszałam. Mężczyźni po prostu nas nie znają. Jeśli stres jest silny to najlepiej wypić lampkę wina lub kufel zimnego piwo- każdego puszcza…

www.Sagio.pl – już ponad 100 unikalnych filmów o uwodzeniu!

Podobne artykuły


131
komentarze: 42 | wyświetlenia: 101834
39
komentarze: 11 | wyświetlenia: 10122
31
komentarze: 17 | wyświetlenia: 2372
30
komentarze: 9 | wyświetlenia: 2787
28
komentarze: 22 | wyświetlenia: 2166
28
komentarze: 55 | wyświetlenia: 3646
27
komentarze: 22 | wyświetlenia: 2614
27
komentarze: 10 | wyświetlenia: 20069
26
komentarze: 18 | wyświetlenia: 4334
26
komentarze: 26 | wyświetlenia: 3554
24
komentarze: 18 | wyświetlenia: 3825
24
komentarze: 9 | wyświetlenia: 2009
23
komentarze: 42 | wyświetlenia: 3495
23
komentarze: 10 | wyświetlenia: 2530
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  ykes,  24/06/2010

Chcę poznać Anię.

A ja chciałabym poznać Sagio, ciekawe czy na żywo też jest z niego taki z niego spec od rozmów z kobietami ;-)

  ykes,  25/06/2010

Istnieje też możliwość, że to kobieta ;)

nie wiem czy jakaś babka by takie pierdoły wypisywała, ale też chcę poznać Sagio ;p albo w sumie wystarczyłoby mi zobaczyć jego profil na facebooku ;P

  ykes,  25/06/2010

To chyba to: http://www.facebook.com/pages/(...)5878874 ale nie jestem do końca pewny, bo nie mam konta na FB.

ykes prawdziwy z Ciebie internetowy detektyw ;) Ale chodziło mi o prywatny profil tajemniczego Sagio ;) Na jego podstawie możnaby na prawdę wieeeeele powiedzieć :D to lepsze niż wróżenie z fusów ;)

  Sagio,  06/07/2010

Anie możesz poznać na Sagio.pl

Jaki ta stres, trzeba wyłączyć mózg tylko

chyba włączyćDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska