Login lub e-mail Hasło   

Szkolenia z zakresu umiejętności osobistych

Pewne cechy nie są uwarunkowane naszą osobowością, ale wymagają doszkolenia.
Wyświetlenia: 886 Zamieszczono 28/06/2010

Pewne cechy nie są uwarunkowane naszą osobowością, ale wymagają doszkolenia. Oczywiście doświadczenie w tym zakresie jest czynnikiem, którego w żaden sposób nie da się nauczyć, lecz także doświadczenie powinno przemawiać za tym, żeby dobrze i efektywnie uczestniczyć w biznesie należy posiadać umiejętności interpersonalne, osobiste. Pozwalają nam one na zawieranie atrakcyjnych umów, negocjowaniu korzystnych warunków itp.

 

Nowoczesny biznesmen, pracownik, stale rozwija swoje umiejętności, również z zakresu swojej osobowości. Dlatego właśnie z tej dziedziny istnieje cały wachlarz szkoleń, przydatnych dla biznesmenów, pracowników administracji czy pracodawców oraz osób wykonujących wolny zawód.

 

Umiejętność negocjacji i technik negocjacyjnych jest podstawowym elementem pracy każdego inwestora. Jeżeli nasze predyspozycje w tym kierunku są dość słabe warto zapisać się na szkolenie z tego zakresu. Takie szkolenia również cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem wśród klientów. 

 

Negocjacje w biznesie to podstawowy przymiot tej branży. Sztuka prezentacji oraz wystąpień publicznych jest bardzo ważna dla tych, którzy pracują głosem, a efektywność ich pracy zależy od błyskotliwości oraz atrakcyjności wypowiedzi. Sztuka oratorska znana była już państwom starożytnym i ma bardzo bogatą historię, a jej użyteczność jest nieoceniona zarówno na polu zawodowym jak i w życiu prywatnym. Dlatego szkolenie z tego zakresu powinno być podstawowym elementem doskonalenia umiejętności każdego, komu zależy na poprawności i retoryce jego wypowiedzi.

 

--------------------------------------

Szkolenia

Podobne artykuły


11
komentarze: 172 | wyświetlenia: 801
8
komentarze: 0 | wyświetlenia: 735
7
komentarze: 81 | wyświetlenia: 947
7
komentarze: 2 | wyświetlenia: 595
6
komentarze: 48 | wyświetlenia: 990
124
komentarze: 52 | wyświetlenia: 142235
119
komentarze: 23 | wyświetlenia: 242575
91
komentarze: 20 | wyświetlenia: 112315
90
komentarze: 29 | wyświetlenia: 122566
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Takie szkolenia wbrew pozorom dają najwięcej. Wydaje mi się, że jest jden z najlepszych sposobów szkolenia swoich pracowników i rozwijana ich umiejętności. Przykładem takiego szkolenia jest np. "Prawa ręką szefa"- szkolenie prowadzone przez May Agency. Rzecz bardzo dobra, szczególnie dla tych osób, które maja dużo obowiązków i nie potrafią ze wszystkimi sobie do końca poradzić.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska