Login lub e-mail Hasło   

Jak czytać w myślach mężczyzny?

Ile razy chciałaś wiedzieć co myśli Twój facet kiedy zachowuje się w nielogiczny sposób albo zaczyna dziwnie milczeć.
Wyświetlenia: 19.436 Zamieszczono 29/06/2010


Czy chciałabyś nauczyć się czytać w męskim umyśle? Odgadywać jego potrzeby, wiedzieć czego mu trzeba i nie potrzeba – wszystko po to byś stała się mu jeszcze bliższa i ważniejsza w jego życiu.

Zadam Ci dziwne pytanie

Czy chciałbyś się nauczyć czytać w myślach mężczyzny? Czy chciałabyś wręcz nieomylnie wiedzieć czego twój facet potrzebuje, myśli jak się czuje, nawet jeśli on starałby się to przed Tobą ukryć?

A co by się stało, gdybym Ci powiedział, że jest bardzo prosty albo nawet banalny sposób na to, aby czytać w myślach mężczyzny jak w otwartej księdze i wcale nie potrzebujesz do tego szóstego zmysłu czy bycia jasnowidzem. Wszystko, czego potrzebujesz to odrobina wiedzy o męskiej psychice i szczypta kobiecego sprytu.

Dobrze, ale jak to działa, że można czytać w myślach mężczyzny?

Na pewno już wiesz, że mężczyźni nie potrafią radzić sobie z uczuciami. Słabo je okazują i nie potrafią tak dobrze, jak kobiety odczytywać emocji u innych. Inaczej mówiąc mężczyźni mają bardzo słabą empatię, więc nie masz co liczyć, że jeśli Twój facet będzie smutny, to zacznie Ci o tym opowiadać i dzielić się swoimi emocjami. To się najprawdopodobniej nie zdarzy, bo mężczyźni po prostu nie są tacy.

Skąd masz więc wiedzieć co mężczyzna myśli albo czego potrzebuje skoro nie chce ani o tym powiedzieć, ani w jakiś inny sposób okazać swoich potrzeb?

Możesz zrobić to przez obserwowanie jego zachowania. Wiem brzmi to dość dziwnie, ale dzięki uważnemu obserwowaniu tego, co facet robi możesz z dużym prawdopodobieństwem odgadnąć czego mu trzeba i co sobie myśli.

Jak wygląda czytanie męskich myśli w praktyce?

Powiedzmy, że razem ze swoim mężczyzną remontujecie kuchnie. Ty zajmujesz się sprzątaniem, a on cekoluje i maluje ściany. Kiedy on zacznie Cię chwalić albo podziękuję Ci za coś to z bardzo dużym prawdopodobieństwem będzie chciał tego samego od Ciebie.

Inny przykład. Jeśli mężczyzna przytula się do Ciebie to najprawdopodobniej chce, abyś Ty odwzajemniała się tym samym. Jeśli jest przygnębiony i siedzi cicho, a na każde Twoje pytanie tylko burczy coś pod nosem, to najlepiej, gdybyś po prostu przestała mówić cokolwiek i pomilczała z nim przez chwilę. Kiedy będzie chciał w końcu coś powiedzieć, to powie i nic nie da zadawanie kolejnych pytań. Wręcz przeciwnie, jeśli zaczniesz natarczywie go przepytywać co się stało on potraktuje to jako atak, a że już jest zirytowany to natychmiast zamknie się na jakąkolwiek dalszą rozmowę z Tobą albo będzie jeszcze bardziej niemiły.

Nie próbuj na siłę go rozweselać daj mu czas, aby przetrawił w sobie te wszystkie emocje.  Możesz nawet samej zrobić ponurą minę starając upodobnić się do niego. Takie zachowanie poprzez naśladowanie sprawi, że on poczuje w Tobie oparcie i będzie czuł się bezpiecznie, bo wie, że rozumiesz co czuje. Dzięki temu z czasem opowie Ci, co się stało, a jak tylko to zrobi poczuje się lepiej i zaraz wróci mu humor. Ty z kolei w jego oczach będziesz uchodziła jako wspaniała pocieszycielka, która stanowi oparcie i przy której może się rozweselić.

Podobnie jest też w tych sytuacjach, gdy on jest radosny. Przykładowo, kiedy przyjdzie i Cię przytuli nie możesz powiedzieć mu: „Nie zawracaj mi głowy, widzisz, że jestem zajęta”. Przez takie coś zrazisz go tylko do siebie i sprawisz, że on przyjmie postawę na przyszłość: „ Jak ja chciałem być miły i się przytulić to Ty nie chciałaś, to teraz nie będzie wcale przytulania”.

Zamiast tego pozwól się mu przytulić, a potem odwzajemnij gest. Przytul się do niego bez okazji albo pogłaskaj po twarzy, plecach czy ściśnij za rękę. Już ten prosty gest sprawi, że on będzie myślał o Tobie jako o kobiecie, która potrafi mu dać to, czego on chce i kiedy tego potrzebuje.

Na koniec tego tekstu chciałbym, abyś zapamiętał dwie bardzo ważne rzeczy.

Pamiętaj, mężczyzna inaczej trawi emocje niż kobieta. Kobiety wolą rozmawiać analizować swoje uczucia, mężczyźni wolą je przetrawić w sobie. Jeśli będziesz starała się na siłę wyciągnąć od niego co myśli osiągniesz dokładne przeciwieństwo. Z kolei, jeśli będziesz naśladować jego zachowanie on szybciej się otworzy, a Tobie będzie dużo łatwiej dowiedzieć się co mu siedzi w głowie.

Druga sprawa, że męskie myślenie jest czasami wręcz nieprawdopodobnie proste, kiedy się pozna jego podstawowe cechy. Wszystko, co musisz zrobić, to po prostu obserwować co on robi i go naśladować. Jeśli zapamiętasz tylko tę radę to będziesz w stanie dużo lepiej rozumieć swojego mężczyznę i jego potrzeby niż jakieś 80% kobiet .

Chcesz wiedzieć co zrobić, aby zdobyć wymarzonego mężczyznę i stworzyć z nim szczęśliwy związek. Wejdź na mój blog tam dowiesz się: Jak Poderwać Chłopaka

Podobne artykuły


17
komentarze: 32 | wyświetlenia: 1613
15
komentarze: 60 | wyświetlenia: 919
14
komentarze: 21 | wyświetlenia: 1194
13
komentarze: 9 | wyświetlenia: 772
13
komentarze: 93 | wyświetlenia: 466
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 1038
13
komentarze: 62 | wyświetlenia: 792
13
komentarze: 68 | wyświetlenia: 588
12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 738
12
komentarze: 3 | wyświetlenia: 726
12
komentarze: 72 | wyświetlenia: 510
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 999
12
komentarze: 144 | wyświetlenia: 1126
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  Tomasz Het  (www),  29/06/2010

Faceci podobno nie myślą, czytać się nie da bo jest to skomplikowany proces.

skoro nie myślą to nie da się czytać, bo procesu brak ;) Nie ma w tym nic skomplikowanego ;p

Czytać w cudzych myślach? Bez sensu, we własnych czasem trudno!

Zgadzam się z Tobą Skrzydlate:) jest to bez sensu !
Bo czytać w męskich myślach to stracić złudzenia, że można jeszcze coś z nim zrobić :)) ...

Kiedy facet wymownie milczy, to nie ma sensu pytać o czym myśli, bo odpowiedź jest niezmiennie ta sama: "O niczym" ;) Kwestię legendarnego, męskiego "pudełka nicości" świetnie zobrazował Mark Gungor : http://www.youtube.com/watch?v(...)lated=1 . Ubaw po pachy ;)Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska