Login lub e-mail Hasło   

6 Najczęstszych Błędów Na Randkach Przez Internet Popełnianych Przez Mężczyzn

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://www.randkiprzezinternet.pl
Dlaczego kobiety nie odpisują na wiadomości? To częste pytanie jakie zauważyłem przeglądając fora dotyczące randek przez internet. Ten artykuł powinien rozwiać część wątpliwości.
Wyświetlenia: 1.318 Zamieszczono 17/07/2010

1) Wysyłanie oczek

Ile razy zdarzyło Ci się po wysłaniu oczka dostać odpowiedź od atrakcyjnej kobiety? Możliwe, że odpowiedziała Ci kobieta, która dostaje jedną wiadomość na miesiąc ale pewnie nie była to kobieta której szukasz.

Co kobiety myślą o wysyłaniu oczek, całusów, mrugnięć?

- brak kreatywności- nie jesteś wstanie wymyślić sensownej wiadomości

- brak pewności siebie- brakuje Ci odwagi, żeby napisać do kobiety przez internet

- jesteś taki sam jak tysiące innych facetów, którzy wysłali jej w tym miesiącu oczko- nudny facet


2) Wysyłanie nudnych wiadomości

Skrzynka odbiorcza kobiet pełna jest wiadomości: „Może się poznamy się?”, „Pogadamy?”, "hej", "Co słychać?", "Ładna jesteś", ":-)", "może kawa?", ” kwiatek ”, „Naprawdę jesteś inna niż wszystkie”,

Te wiadomości są nudne i można je wysłać każdej kobiecie. Pewnie, to nawet wygodne.

Wyślesz tego emaila do stu kobiet i może dwie czy trzy kobiety odpowiedzą. Tak odpowiedzą z grzeczności albo dlatego, że nikt się nimi nie interesuje.

Jeśli będzie w wciąż pisał tak jak do tej pory pisałeś, będziesz dostawał to co do tej pory dostawałeś. Jeżeli chcesz to zmienić zacznij robić to co działa.


3) Nie wpisywanie tytułu

Niektóre kobiety, zwłaszcza te bardziej pociągające, dostają dziesiątki wiadomości. Możliwe, że Twoja zostanie w ogóle pominięta

95% mężczyzn nie pisze tytułu więc umieszczając tytuł już na stracie się wyróżniasz. Dzięki odpowiedniemu tytułowi kobieta otworzy i przeczyta Twoją wiadomość.


4) Nie umieszczanie, żadnego zdjęcia w swoim profilu

Wstawiając zdjęcie, zwiększasz ilość odpowiedzi o co najmniej 75%. Ponadto kobiety wyszukując mężczyzn, wstawiają w kryteriach „tylko ze zdjęciem”. Masz więc dodatkową szansę, że kobieta sama Cię znajdzie i do Ciebie napisze.

Nie wstawiając zdjęcia kobieta pomyśli sobie, że albo jesteś brzydki, masz żonę i szukasz tylko przelotnego seksu albo brak Ci pewności siebie. Każdy z tych przypadków zmniejsza Twoje szanse na spotkanie.

Z jakiegoś powodu nie chcesz, żeby ktoś cię rozpoznał? Są sposoby, żeby wstawić zdjęcie,  zaintrygować kobietę i żeby nikt Cię nie poznał. Wysil się trochę.


Zdjęcie też musi być odpowiednie. Zdjęcia paszportowe, z piwnej libacji z kumplami czy też zrobione aparatem z ręki też zmniejszają Twoje szanse.

5) Mówienie o sobie wszystkiego


Przedstawianie całej historii swojego życia. Pisanie niemalże życiorysu w którym brakuje tylko numeru buta. Oto jedna z wiadomości jaką dostała moja przyjaciółka. (Zmieniłem dane tej osoby)

Witaj :-)
Twój profil wydał mi się bardzo sympatyczny, więc postanowiłem do Ciebie napisać.
Może przedstawię się w kilku słowach. Mam na imię Bartek. Moim rodzinnym miastem jest Lublin, tam się urodziłem, wychowałem :-)
Od siedmiu lat mieszkam we Wrocławiu, od półtora roku we własnym mieszkaniu niedaleko rynku.
Pracuję w Panoramie Firm od 12 lat, przez pierwsze 7 lat w Warszawie, a od 5 właśnie we Wrocławiu.
Lubię grać ze znajomymi w bowling, chodzić do kina, poznawać nowych ludzi. Czasami również wychodzę do pubów potańczyć. Kocham morze.
Jeśli odpiszesz na moją wiadomość będzie mi bardzo miło.
Pozdrawiam
Bartek :-)

Ta wiadomość to duże przegięcie. Wiem, że na pewno nie wysyłałeś takich emaili. Widzisz o co chodzi? Żadnej tajemniczości, zupełny brak romantyzmu- kobieta wszystko o tobie wie. Wie w dodatku wszystko podane w postaci nudnych faktów. Nie ma powodu żeby się z tobą spotkać.


Nie odkrywaj od razu wszystkich kart. Rób to tak żeby wzbudzić w niej fascynację i pożądanie.


6) Nie przenoszenie znajomości w odpowiednim czasie do rzeczywistego świata


Jeżeli zrobisz to zbyt szybko możesz kobietę wystraszyć, jeżeli zbyt późno staniesz się jej internetowym przyjacielem i możliwe, ze nigdy jej nie zobaczysz.


Musisz to zrobić w odpowiedni sposób, żeby nie wyjść na desperata i tak, żeby jej nie wystraszyć. Jeżeli wiesz jak to zrobić możesz dostać jej numer telefonu w drugim emailu i często jeżeli oboje macie czas możesz pójść na spotkanie tego samego dnia.

 

Popełniając te błędy kobiety świadomie lub nie bedą omijać Twój profil i Twoje wiadomości. Dlatego warto ich unikać.

 

Grzegorz_M

www.randkiprzezinternet.pl

Podobne artykuły


21
komentarze: 13 | wyświetlenia: 34872
13
komentarze: 3 | wyświetlenia: 975
34
komentarze: 19 | wyświetlenia: 6055
80
komentarze: 20 | wyświetlenia: 27092
31
komentarze: 14 | wyświetlenia: 2576
30
komentarze: 20 | wyświetlenia: 1940
26
komentarze: 42 | wyświetlenia: 2005
25
komentarze: 24 | wyświetlenia: 1581
24
komentarze: 30 | wyświetlenia: 4195
23
komentarze: 25 | wyświetlenia: 2974
21
komentarze: 20 | wyświetlenia: 3603
 
Autor
ArtykułPoradniki nie pomogą, trzeba mieć takt do takich rzeczy. I zawsze jest obawa kto siedzi po drugiej stronie ekranu.

Pomogą, pomogą tylko trzeba je czytać ze zrozumieniem a do tego później się do nich zastosować ;)

  bula,  04/05/2015

Wystarczy trochę myślenia i intuicji gdy chcemy kogoś poznać przez portal randkowy. Polecam szczególnie takie dla dorosłych np. https://www.sexuarium.pl Poznałam tam kilka ciekawych osób.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska