Login lub e-mail Hasło   

Milczenie jest złotem, a może chłopem

Czas płynął nawet dość szybko i pierwsze dni nie zapowiadały zbliżającego się sukcesu
Wyświetlenia: 2.220 Zamieszczono 28/08/2010

Taki mężczyzna jak ja ma coś z małego chłopca - jestem zazdrosny o pieszczoty. Dlatego gdy patrzyłem jak żona wracała z pracy i na powitanie, czule przytulała naszego kotka, serce mi się krajało z bólu nienasyconej czułości. Dla mnie zostawało na odczepne zwykłe – cześć.

Wieczorem znów kot wysiadywał na nogach mojej partnerki, a Ona czule kotka pieściła i głaskała i mówiła takie czułe słówka.Stawałem się pomału zazdrosny i nieco poirytowany. Po głowie świstało mi pytanie - czym ten kot zasłużył sobie na takie względy? – muszę to zmienić! 
Dumałem, dumałem i wydumałem. Pomysł pojawił się nagle, byłem tak olśniony i poczułem ulgę, że byłem pewny - to jest to!

Ciekawi jesteście zapewne cóż to za genialny pomysł. Kot nie mówi – milczy, czasem coś zamiauczy. Postanowiłem iść śladem zwierzaka, zamilknąć i czekać co przyniesie czas. Długo się przygotowywałem i wreszcie nadszedł czas realizacji tajemnego planu, odzyskania miejsca zajętego przez kota. Pewnego pięknego niedzielnego poranka twarz mojej żony, uległa ogólnej wesołości. Informowałem, że wyjeżdżam, mówiąc ściślej będę milczał. Będę w domu nadal, ale tak jakby mnie nie było. Nie będę odpowiadał na żadne pytania i nie będę, też słuchał tego co mówisz. Dawno tak radosnej roześmianej żony nie widziałem. Dosłownie fruwała z radości. Czułem jak sobie myśli – dwa dni i nie będzie śladu po chłopskim buncie. 

Czas płynął nawet dość szybko i pierwsze dni nie zapowiadały zbliżającego się sukcesu. Po tygodniu milczenia twarz zony zdecydowanie zmieniła wyraz, na nieco zatroskany o mój stan zdrowia. Wpadła nawet na pomysł, że skoro nie mogę się odzywać, to może mi załatwić kurs języka migowego. Nadal była rozbawiona. Po dwóch tygodniach milczenia, moja partnerka była całkiem inną kobietą Zatęskniła za mną i moim głosem i zaczęła się przytulać a nawet głaskać czule. Na powitanie dostawałem całusa i nawet kawę zrobiła. Było zaproszenie na kolację przy świecach. Poczułem się spokojny o swój los, a kot zasłużył na karmę z górnej półki. Dodam, że wzbudziło to ogromne zdziwienie, i zaskoczenie nie tylko u kota. Polecam ten sposób wszystkim. Przetestowali go też  moi koledzy. Potwierdzają: dwa tygodnie milczenia i nasza wybranka jest całkowicie odmieniona. Dla tych, którzy boją się szoku i zaskakujących reakcji swych kobiet, proponuję na początek jeden tydzień milczenia. Dawkowanie milczenia stosować odwrotnie proporcjonalnie do temperamentu kobiety. Mniejszy temperament wymaga dłuższego milczenia partnera. Przy wysokim poziomie temperamentu wystarczy tydzień a nawet 5 dni. Jeszcze raz potwierdziło się powiedzenie, że milczenie jest złotem, a może chłopem.

Podobne artykuły


17
komentarze: 130 | wyświetlenia: 2432
13
komentarze: 5 | wyświetlenia: 769
13
komentarze: 53 | wyświetlenia: 863
11
komentarze: 37 | wyświetlenia: 550
11
komentarze: 70 | wyświetlenia: 764
11
komentarze: 92 | wyświetlenia: 702
11
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1559
11
komentarze: 137 | wyświetlenia: 679
10
komentarze: 97 | wyświetlenia: 445
10
komentarze: 9 | wyświetlenia: 540
9
komentarze: 42 | wyświetlenia: 517
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  Elba,  28/08/2010

Tylko prawdziwa miłość pozwala nam poskromić mniemanie o sobie, otworzyć się na drugiego człowieka, zrozumieć problem i dzięki temu zmienić dawną strategię osiągania celów oraz odnoszenia sukcesów.
Bardzo pozytywny tekst! Polecam.

Masz świętą racje,ale z tym kotem to zabawna historyjka,można sobie poczytać,

  Tomasz Het  (www),  29/08/2010

Ciekawie napisane i myśli wyłania

  Robert_ja  (www),  29/08/2010

Po takiej historii to powiedzenie te nabiera całkiem nowego znaczenia
gratulacje pomysłowości

Jestem radosny ...pozdrawiam

Jestem radosny ...pozdrawiam - ten drugi raz to oczywiście robota kota

Dlatego ja posiadam psa :)

  Marek Lee  (www),  31/08/2010

Jak dla mnie, takie zachowanie to dziecinada...

To niech sobie głupie chłopy myślą, że w ten sposób dorobią się majątku.

bamber.pl,....jesteś genialny szkoda tylko, że przeczytałeś pierwsze zdanie tekstu....Taki mężczyzna jak ja ma coś z małego chłopca - jestem zazdrosny o pieszczoty

...aleś odkrył Amerykę ....)))))))))...poczytaj dalej może coś pokumasz ...))))

Wiecie jakby takie zachowanie zadziałało w druga stronę? Gdybym ja jako kobieta zamilkła na dwa tygodnie mój szanowny małżonek nie posiadałby się ze szczęścia. Nie mogłabym artykułować wobec niego żądań, na przykład wynieś śmieci, wykąp dzieci itd. Czysta radość :)

synelle, a może spróbuj a potem dasz znać co słychać u Ciebie ...))))))Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska