Login lub e-mail Hasło   

PiS - jak " dopalacze ", zabija, a jednak jest legalny..

Jarosław Kaczyński wzywa do stawiania pomników ku czci i dla upamiętnienia największego błędu Lecha Kaczyńskiego, uwieńczonego "katastrofą smoleńską"
Wyświetlenia: 4.029 Zamieszczono 01/10/2010
Mamy wydać miliony złotych z własnych podatków by pokazać swoje przywiązanie do Prezydenta, którego w dniu jego śmierci popierało 27 % Polaków.
Kto w końcu powie temu choremu  człowiekowi, że nie jest pępkiem Polski? Kto w końcu skieruje tego gościa do odpowiednich lekarzy by Ci wskazali mu jego miejsce w domu dla psychicznie chorych?
kto w końcu stwierdzi, że największym wrogiem Polski nie są "DOPALACZE" , które są szkodzące ale legalne.
 
Jarosław Kaczyński jest za upamiętnieniem katastrofy w całym kraju. - Ja wierzę, że tak będzie  - przekonywał prezes PiS, który udzielił obszernego wywiadu jedynie prawdziwemu i prawdomównego radiu "Zawsze Dziewica" z Torunia. Przewodniczący dzisiejszy brak pomników upamiętniających katastrofę smoleńską do braku pomników upamiętniających męczeńską śmierć księdza Jerzego Popiełuszki, a dziś po latach jak mówi Kaczyński pomników w całej Polsce mamy wiele.
- powinniśmy to uczcić i to nie tylko w Warszawie, ale to powinno być uczczone w całym kraju, ja wierzę, że tak będzie - podkreślił Kaczyński
 
Jarosław Kaczyński, fot. G. Jakubowski
Jarosław Kaczyński, fot. G. Jakubowski /PAP
 
 
 

"Mamy do czynienia z gigantycznym skandalem"

Polska praktycznie znajduje się w przeddzień katastrofy finansowej, a szef partii opozycyjnej wzywa Naród do stawiania pomników swojemu bratu.

Tak dla przykładu wspomnę, jak to  w powiatowym mieście jakich w Polsce tysiące, gdzie niby to nie rządzi PiS - partia Jedynego w trójcy Kaczyńskiego, Rydzyka i Dziwisza, a jednak...Od dziesięciu lat mieszkańcy miasta walczą o rozbudowę Szkoły Podstawowej Nr.1 Od wielu lat dzieci przechodzą z sali do sali, z szatni do klasy i z powrotem bez względu na pogodę, czy to w deszcz, czy w słoneczne dni, czy to w mróz czy śnieżycę, dzieci nie raz mokre po lekcji w-f. Za przeproszeniem psa z domu by na spacer nie wypuścił, a dzieci przecież muszą przejść do drugiego pomieszczenia szkoły bo członkowie Władz miasta pochodzący z partii PiS przez wiele lat wstrzymują budowę tzw. łącznika tych budynków jednej szkoły.

Co okazało się parę tygodni temu? Władze miasta Rumia przegłosowały wydatek rzędu 100 tysięcy złotych na postawienie pomnika ku czci Lecha Kaczyńskiego ustawionego na nowo wybudowanym Rondzie.  Jak nazwać taki proceder? Debilizm władz miasta Rumia? A może to wręcz sabotaż polityczny? Ale przecież to nie polityka, przecież tu chodzi o zdrowie naszych pociech, zdrowie dzieci, naszych dzieci. Czy może do tej szkoły nie chodzą dzieci członków tej bezmyślnej Partii, która w swojej nazwie o paradoksie ma dwa ważne słowa PRAWO i SPRAWIEDLIWOŚĆ. Powiedzcie mi internauci, jakim perfidnym oszołomem trzeba być, by dziesięć lat wstrzymywać budowę tego łącznika budynków jednej szkoły, być nie czułym na hasła, nawoływania, udowadniania przez dyrekcję owej Szkoły Podstawowej Nr. 1, Parę tygodni temu koleżanka, której czwórka dzieci chodzi do tej szkoły robiła wspólnie z innymi rodzicami protest w dzień i w nocy przebywając na terenie wstrzymanej budowy tego łącznika, a w tym samym czasie nieczułe i bezmyślne władze wraz z biskupem Leszkiem Głódziem i jakimiś przedstawicielami Władzy wojewódzkiej województwa pomorskiego z wielką pompą otwierały Rondo im. Lecha Kaczyńskiego. A co na to dzieci?  Uczniowie Szkoły Podstawowej nr. 1 w Rumi nadal będą marzły, nadal będą odwiedzać lekarzy, a ich rodzice nadal będą kupować lekarstwa, bo przecież Władza miasta Rumia ma rację, przecież Rondo im. Lecha Kaczyńskiego jest ważniejsze od zdrowia naszych dzieci.

Panowie i panie  członkowie władz Miasta Rumia będący członkami tej niewiarygodnie nieczułej na dobro dzieci partii o nazwie Prawo i Sprawiedliwość, jaki będzie Wasz następny bezmyślny ruch  przeciw zdrowiu, a nawet życiu naszych dzieci?

Kryzys finansowy Polski to sprawa Tuska i jego rządu

Tak zapewne odpowiedzą członkowie PiS mojego miasta. Jednak na opisanym dziś przykładzie jasno widać kto tu w Rumi jest winien kryzysowi. Przecież dzieci chodzące do tej Szkoły nie rozumieją tego, ze następny miesiąc, albo rok muszą czekać na dach nad głową bo dziś władzę miasta Rumi tworzą członkowie partii, dla których pomnik ku czci nie żyjącego już prezydenta jest ponad zdrowy rozsądek, jest ponad PRAWO i ponad SPRAWIEDLIWOŚĆ.

Jarosław Kaczyński majątek państwowy nazwał " srebrami rodowymi"

Jak donoszą media w/wymieniony ostatnio kilka godzin spędził u swojego sponsora w Toruniu, gdzie dyskutował o tym na co winno się wydawać owe "srebra rodowe" a co tam uradzili pokaże się w połowie października.

Dziś wspólnie uradzili, że wszyscy, którzy są przeciw budowaniu pomników Świętemu Lechowi Kaczyńskiemu tworzą "GRUPĘ"
 

                   " Ta  grupa  jest  gotowa  zniszczyć  także  Radio  Maryja"

O wsparcie dla Radia Maryja zaapelował do prezesa PiS dyrektor rozgłośni, o. Tadeusz Rydzyk. Jak podkreślił, czuje się zagrożony ze strony władz państwowych, które według duchownego dążą wszelkimi środkami do likwidacji radia redemptorystów, jako środka przekazu prezentującego opinie nieprzychylne rządowi.

- Nie mam żadnych wątpliwości, że ta grupa jest gotowa zniszczyć także Radio Maryja, bo ona nie chce nawet żadnych "wentyli bezpieczeństwa", ona się panicznie boi prawdy, chce wmawiać ludziom że jest inaczej niż jest, że białe jest czarne, że czarne jest białe, bo tylko w oparciu o tego rodzaju mechanizm jest w stanie rządzić. Plus Palikotowie, plus różnego rodzaju ludzie zajmujący się zawodowo obrażaniem, wyśmiewaniem wszelkich wartości i ludzi, którzy te wartości reprezentują, plus odrzucenie wszelkich reguł - te wszystkie rzeczy dziejące się wokół ofiar katastrofy, wokół poległych, mojego poległego świętej pamięci brata, są tego najlepszym przykładem - podkreślił Kaczyński.

- Jeżeli się zjednoczymy, jeżeli nie będziemy ulegać fali oportunizmu zalewającej nasz kraj, to się obronimy. Jestem przekonany, że przyjdzie taki moment, w którym będziemy mogli Polskę odbudowywać; modlić się o tych, którzy zgrzeszyli, ale też w tym naszym, ziemskim wymiarze ich grzechy wytknąć, a tam gdzie były zbyt ciężkie - odpowiednio rozliczyć - zakończył prezes PiS...koniec cytatu.

"fala oportunizmu? a co znaczy to słowo?

oportunizm konformizm, ugodowość, rezygnacja z zasad dla doraźnych korzyści
   

Nie wiem jak dla Was drodzy internauci, ale dla mnie oportunistą jest raczej sam mówiący, sam oskarżający czyli Kaczyński i Rydzyk. Jak dla mnie to Oni właśnie rezygnują z zasad dla własnych korzyści.

Podobne artykuły


13
komentarze: 5 | wyświetlenia: 955
13
komentarze: 53 | wyświetlenia: 1102
12
komentarze: 70 | wyświetlenia: 1005
12
komentarze: 283 | wyświetlenia: 632
11
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1843
11
komentarze: 37 | wyświetlenia: 692
11
komentarze: 137 | wyświetlenia: 843
10
komentarze: 97 | wyświetlenia: 543
10
komentarze: 57 | wyświetlenia: 986
10
komentarze: 9 | wyświetlenia: 636
9
komentarze: 13 | wyświetlenia: 501
 
Autor
Artykuł
Dodatkowe informacje

Powiązane tematy

  oculus,  01/10/2010

Kaczyński jest sługą ciemnych mocy, jest pewny zwycięstwa i dlatego nie może zrozumieć przegranej w wyborach. Kto staje na drodze Kościoła, ten ginie, tak było z Bolesławem II Zapomnianym i Bolesławem III Smiałym, tak działo się przez ostatnie 1000 lat w Polsce z małymi wyjątkami za panowania Jagiellonów. Problem to nie Kaczyński, a stado otumanionych baranów i ich herszta z Torunia. Religia katol ...  wyświetl więcej

  rons,  02/10/2010
  oculus,  02/10/2010

@rons. Kościół Rzymsko- Katolicki to neopogańska instytucja i z wiarą pierwszych chrześcijan wiąże ją tylko odwołanie do Jezusa, którego idee wykorzystali do stworzenia imperium finansowego. Wszystkie partie i organizacje przestepcze wzorują się na strukturach powyższej organizacji. Dni panowania Kościoła w Polsce są policzone i dlatego jego kierownictwo tak łapczywie odzyskuje dawne majątki i wal ...  wyświetl więcej

Wykasowali cię @rons, więc i ja kasuję .

  oculus,  02/10/2010

Tu też.

  marian R,  01/10/2010

sam pomaleńku zaczynam to rozumieć.....kolego

  swistak  (www),  02/10/2010

Marian ! Ty już nie kochasz Polaków !

  marian R,  02/10/2010

dobry dowcip, oj dobry. Ja nie kocham tylko "prawdziwych" Polaków bo to nieuleczalnie chorzy, niereformowalni i odporni na wiedzę ludzie - przekonani, że tylko Radio zawsze dziewica" i "Nasz Dziennik" mówi prawdę i tylko prawdę.

  nivejka  (www),  02/10/2010

Polska krajem bezużytecznych pomników. A wystarczyłoby łącznik nazwać imieniem ofiar albo bardziej imiennie (jeśli ktoś by się koniecznie upierał) i przysłowiowy wilk był by syty, a owieczki wreszcie miały normalne przejście.

  marian R,  02/10/2010

,ale do tego trzeba myśleć, a we władzach Rumi jak widać jakoś myślących brakuje.

Panie Marianie wspaniale,trafnie i realistycznie,a wiadomo,ze kowalski bez krzyża,modlitwy i pomników,pielgrzymek itp,nie będę wyliczał "cnót narodowych" rodaków,bo to i tak będzie śmierdziało- nie potrafi życ.Polska biedna,ale wierna kościołowi i basta .Pozdrawiam i gratuluję

Ta stowka jest nie na pomnik tylko na budowe wlasnie tego ronda, ktore ma nosic imie sp. Lecha. i jak cos to nie pomnik tylko tablica i nie z buzdzetu miasta tylko z "lokalnych inicjatyw spolecznych"

http://rumia.naszemiasto.pl/ar(...),t.html

no chyba, ze sie bardzo myle, ale tak tu jest napisane....Jesli zle mowie/pisze odszczekam wszystko

Rumia. Pieniądze na rondo im. Lecha Kaczyńskiego

Polska Dziennik Bałtycki Anna Rembowska

2010-07-16 11:07:30 , Aktualizacja 2010-07-16 14:54:25
Na nowo budowane rondo imienia Prezydenta Lecha Kaczyńskiego znalazły się w budżecie miasta dodatkowe pieniądze w wysokości 95 tys. zł. Przeznaczone one zostaną na oznakowanie ronda trzema tablicami. Część kwoty przekazana zostanie n

...  wyświetl więcej

hau hau hau:] pozd.

  marian R,  03/10/2010

no dobra Józek, nie musiałeś, przecież trochę racji miałeś Ty a troszkę ja. Więc może żeby było sprawiedliwie to i ja troszkę odszczekam - hau, hau, hau, Ty zmniejszyłeś tę złowioną rybę a ja zgasiłem światła w tym motorze po czterdziestu latach pod ziemią. Znasz ten dowcip? W każdym razie Józek, fajny gość z Ciebie - słowo ważniejsze pieniędzy..... pozdrawiam, jesteś wielki

No to troche poszczekalismy i popsztkasmy sie troche nawzajem pozdr. glos na Ciebie :]

chyba jednak nie odszczekam :]

http://administracja.ngo.pl/x/523851

Tylko tak na marginesie nie chce tutaj bronic w zaden sposob Pisiorow, tylko chcialem zeby byla jasnos. Chcialbym akurat obronic randch tego miasta....(nie wierze xD) Z tymi pisorami trez jest inaczej na 21 radnych miasta 6 jest z PiS....... W budzecie na ten laczn

...  wyświetl więcej

na miejscu cmentarza? Moja wiedza na ów temat jest taka że znaleziono szczatki jednej może 2 osób dlatego, ze teren mieści się blisko kościoła a kiedyś chowano właśnie w pobliżu tychże, ale mnie nie chodzi o to ze parę tygodni wstecz wstrzymano budowę ale o to że prawie 10 lat nie rozpoczeto tej budowy, ze względu na braki finansowe, a tu nagle wywala się 95 tysięcy na jakiś tam pieprzony pomnik c ...  wyświetl więcej

*Polska praktycznie znajduje się w przeddzień katastrofy finansowej, a szef partii opozycyjnej wzywa Naród do stawiania pomników swojemu bratu.*
Marianie, niestety, tak już on ma. A pomniki najlepiej budować przed finansową klapą - to takie pompatyczne. Sporo błędów popełniłeś, Marianie, ale dam plus za dostrzeżenie zjawiska, choć języka używasz zbyt ciętego (jak na moje subtelne ucho/oko).

Marian z Rumii
Kto ci taką krzywdę zrobił?
Łazisz po rożnych forach i wylewasz żółć na Kaczyńskich.
Zakochałeś się w Jarku bez pamięci (i co ważniejsze dla ciebie), jak też bez wzajemności?

Biedaczku ty. Znajdź sobie ukojenie w ramionach jakiegoś innego mena i przestań już spamować.

Spam
Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Skocz do: nawigacji, szukaj
Spam w folderze programu KMail

Spam – niechciane lub niepotrzebne wiadomości elektroniczne. Najbardziej rozpowszechniony jest spam za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz w Usenecie. Część użytkowników doświadcza także spamu w komunikatorach (np. ICQ czy Gadu-Gadu). Zwykle (choć nie zawsze) jest wysy

...  wyświetl więcej

  andrzejs,  04/10/2010

A ty co kolego "mtelisz? Łazisz po różnych forach i ścigasz wylewających żółc na Kaczyńskich?
Może byś tak coś mądrego napisał, zamiast wylewa żółc na wylewających żółc.

Super Marian ;)
Jak zwykle znakomity tekst.
Pozdrawiam ;)

O!
Pojawił się już " brat w bólu" :)))
Następny spamer
Aha, wikipedia nazywana jest przez ludzi myślących IDIOPEDIĄ, taką właśnie dla ...
Tylko matoł przyjmuje za pewnik informacje pochodzące ze źródła, które może każdy przeredagować jak mu wygodnie.

A takich waszych reakcji się spodziewałem.
Jesteście tolerastami. Nigdy do was nie dotrze , ze jednak świat jest kolorowy a nie tylko czarno-biały.

SAM JESTEŚ SPAMER.

dobrze to ująłeś Andrzeju S..."Może byś tak coś mądrego napisał, zamiast wylewa żółc na wylewających żółc...." ozdrawiam i dziękuję

Ja mam skromne pytanie. Czy to prawda, że wszyscy ludzie z PI$ nadal w żałobie? I biorą pensję za USTAWIANIE KWIATÓW NA BIURKACH I NIC NIE ROBIENIE!

bardzo dobre pytanie

SZUKAM IDIOTKI NA NOCNE KOTŁOWANIE i gdzie to mozna spotkać?

Sezon grzewczy się rozpoczął i poszukują chętnych do kotłowania (pilnowania kotłów grzewczych, w tym ładowania pod nimi opału stałego).

  dzepson,  05/10/2010

chyba chodzi o dofinansowanie z PFRON dla palaczki:)

Pani Anno, ja rozumiem, że Pani jak straci bliską osobę to strzeli sobie Pani po prostu kielonka za pomyślność na nowej drodze życia? Bo żałoby Pani nie będzie miała nawet w sercu? Nie pojmuję jak można kpić z czyjejś śmierci, jak można kpić z czyjegoś smutku po stracie? Dla mnie poniżej krytyki.

  andrzejs,  07/10/2010

@Synelle
Pewnie, że nie powinno sie kpić. Ale pod warunkiem: nie kpię, kiedy widzę, że ta żałoba naprawdę jest "przeżywana". Tymczasem facet w żałobie "mówi": "Popatrzcie! Jestem w żałobie!!! Muszę być prezydentem, bo mój brat by tak chciał!!!!!!!" Czy ciebie Synelle całkiem pogięło??? Jaja sobie robisz, czy masz nas za idiotów? Mam żałobę, to utulam się w bólu! Załatwiam sobie urlop bezpła ...  wyświetl więcej

  synelle,  13/10/2010

"Ja mam skromne pytanie. Czy to prawda, że wszyscy ludzie z PI$ nadal w żałobie? I biorą pensję za USTAWIANIE KWIATÓW NA BIURKACH I NIC NIE ROBIENIE!" - w moim mieście członków PiSu jest około stu, część z nich, która znała osoby mające nieszczęście zginąć w katastrofie nadal noszą żałobę w sercu. Jeśli autor wypowiedzi którą skrytykowałam zrozumie, że członkowie PiSu nie są jedną osobą, to będzie ...  wyświetl więcej

Tak jak na eiobie mogę czytać na prawie każdy temat tak widzę po liczbie punktów tego tematu, że polityka nie jest mocną stroną tego portalu hahahahhaha.
Aż mi szkoda słów, no ale sklecę coś jeszcze naprędce.
Widać, że autor po pierwsze nie zna się na polityce, a po drugie jego myślenie nie jest racjonalne tylko emocjonalne, a myślałem zawsze, że to domena kobiet (ups!).
Próbu ...  wyświetl więcej

>> . I dodam, że wąsaty sołtys podpisał się pod tą ustawą w czasie gdy nie był prezydentem, tylko po to żeby odwrócić od tego tematu media, które były zajęte kafastrofą w smoleńsku. <<

Po pierwsze: Ten “wąsaty sołtys” miał wszystkie uprawnienia prezydenta, poza rozwiązaniem Sejmu. Mógł podpisywać, wetować lub kierować do Trybunału Kontytucyjego. Tak stanowi Konstytucja RP.

...  wyświetl więcej

mhhh, brawo za wiedzę !
wiem, że miał wszystkie uprawnienia prezydenta, to był tylko mój skrót myślowy, mój błąd. Szkoda, że błędów interpunkcyjnych się nie czepiasz. Ale oczywiście ludzie tacy jak Ty łapią się wszystkiego kiedy nie mają argumentów. Najważniejsze w tym było to, kiedy to zrobił. A oczywiście zrobił to wtedy, że 95% Polaków nawet nie wie, że dzięki sołtysowi opieka społeczna ...  wyświetl więcej

albo jeszcze napiszę coś do ostatniego akapitu.
Oczywiście dla prostaków takich jak ty istnieje tylko białe i czarne: "nie jesteś z nami to jesteś z tymi drugimi, złymi".
Nie wiem skąd w twojej ograniczonej głowie powstał pomysł, że stoję za pisem. No ale biorąc pod uwagę rzeczy, które piszesz można się spodziewać każdego możliwego uchybienia w racjonalnym myśleniu.
A twoje ch ...  wyświetl więcej

Do: Michał Kowalczyk.
CYTATY.:
„(…) WĄSATY SOŁTYS (…)
„(…) które odwracają uwagę HOŁOTY (…)
„(…) sołtysa i tuska (…)”
„(…) Jak ktoś tego nie zauważył jest dla mnie prawdziwym KRETYNEM.”
„Jeszcze mógłbym pisać i pisać, ale szkoda słów na HOŁOTĘ.”
”(…) władze Rumii postąpili jak ostatni DEBILE.”
„Jestem po prostu racjonalnie myślącym człowiekie ...  wyświetl więcej

czy nikt tutaj nie potrafi się ustosunkować do moich argumentów ?
bo dowalić się do słownictwa, ortografii czy interpunkcji potrafi się każdy, ale wypowiedzieć na dany temat to już macie problemy
używanie takich słów jak 'hołota', 'ograniczone' czy nawiązywanie do prostactwa nie jest bezpodstawne, przykro mi, że Pan Janusz nie zwraca uwagi na kontekst tylko na obecność tych słów

>>Najważniejsze w tym było to, kiedy to zrobił. A oczywiście zrobił to wtedy, że 95% Polaków nawet nie wie, że dzięki sołtysowi opieka społeczna może odebrać im dziecko za byle co.<<

Nie interesuje mnie kiedy to zrobił, ważne że ogóle to zrobił. Lepiej żeby opieka społeczna zajęła się maltretowanymi dziećmi, niż miałby zostać zatłuczone przez swoich niedojrzałych emocjonalnie r

...  wyświetl więcej

Panie Michale!
Zawsze można ustosunkować się do argumentów. Nawet powinno. Proszę się jednak nie dziwić, że nie są spełnione Pana oczekiwania. Po prostu sam Pan nie daje innym szansy na to obrażając albo eiobowiczów, albo osoby, o których mówi się tekstach. To, że ktoś ma inne zdanie niż Pan nie oznacza, że jest Pana wrogiem, którego należy zniszczyć.

Oczekuje Pan spokojnej, merytor

...  wyświetl więcej

no może mnie poniosło i mogę nie używać już różnych epitetów, żeby innych opisywać, ale i tak zdania o was nie zmienię, bo tu nie chodzi tylko o inne poglądy niż moje, ale nie rozwódźmy się nad tym tematem.
Co do ustawy o przeciw działaniu przemocy w rodzinie proszę o zainteresowanie się tematem, chociażby przeczytać link, który podałem w komentarzach wyżej, bo widać braki i to spore.
/ ...  wyświetl więcej

  marian R,  08/10/2010

popatrz, popatrz, panie Kowalczyk...jakiś Ty inteligentny, nie to co ja...bezosobowy plebs...

plus od znajomego za to, że nie potraficie ustosunkować się do żadnej krytyki PO, bo kaczyńscy są brzydcy i wredni.
hahahahahaha

  Psst,  09/10/2010

Panie Marianie, proponuję zimny prysznic i herbatkę z rumianku przed zabraniem się za pisanie na takie tematy. Forma kole w oczy.

  andrzejs,  11/10/2010

@Piechur
Każdy pisze tak, jak potrafi, zawsze można zignorować albo odrzucić. Ja na przykład uczę się pisac do dzisiaj, chociaz piszę od ponad trzech lat dość intensywnie. I Eiobę w pewnym sensie traktuję nie tylko jako "pokazanie" mojego punktu widzenia, ale też jako nabieranie doświadczenia. Gdybym miał formę, która by Cię zadowoliła, byćmoże pisałbym dla GW albo Rzepy.

  andrzejs,  11/10/2010

@Michał Kowalczyk
Jak można się odnosić do Twoich argumentów, skoro są one napomknięte, poza tym poprzetykane inwektywami.
Śmiać mi się chce jak Ciebie tutaj czytam, bo przypomina mi sie takie powiedzenie - porównanie:

" - Wiesz po czym poznać durnia?
- Nie. Po czym?
- Po tym, że wszyscy wiedzą, że on jest durniem, oprócz niego własnie".

Nie lubię oczywi

...  wyświetl więcej

Pierwsze pytanie bo już z wami nie mogę :) Jaki jest twój poziom wiedzy ekonomicznej i skąd czerpiesz informacje na ten temat?
Jak slyszę kryzys światowy to chce mi się śmiać. Do tego jak piszesz mi tutaj, że on dalej trwa to nie mogę się pohamować :) Skąd te informację!? I czy potrafisz powiedziec jaki wpływ na budżet Polski ma owy straszny kryzys? :) Może taki, że premier musi zatrudniac ...  wyświetl więcej

  andrzejs,  11/10/2010

Tak się składa kolego, że akutat (pech chciał) jestem ekonomistą, hehe. Ale co tam, JKM (np.) nie jest a i tak wszystko wie najlepiej.
A zwolennikiem PO nie jestem az takim jak ci się wydaje. Owszem, głosowałem na nich, ale nie jestem bezkrytyczny.
Gratuluję ci tw2ojej ekonomicznej wiedzy, skoro uważasz, ze Niemcy wydają 80 mld Euro na przemysł spożywczy to rzeczywiście ekonomistą je ...  wyświetl więcej

>skoro uważasz, ze Niemcy wydają 80 mld Euro

nie uważam tak :) coś nadinterpretowałeś

cała reszta nie warta mojej odpowiedzi, bo nic sensownego nie napisałeś do czego miałbym się ustosunkować
wiem, że moje pojmowanie rzeczywistości jest porażające dla większości osób, ale nie biorę tego za swoją wadę

>> wiem, że moje pojmowanie rzeczywistości jest porażające dla większości osób, ale nie biorę tego za swoją wadę <<

A powinieneś!

mówi mi to osoba, która mnie nigdy nie widziała, tylko żyje w Internecie, gratuluje
oczywiscie jak przestałem używać obraźliwtych epitetów w twoją stronę to skonczyły ci sie od razu argumenty w rozmowie ze mną - gratuluje obeznania tematu, w których próbowaleś się nieudolnie wypowiedzieć

na wasze minusiki leje, jeden obrazek na zakończenie bo nikt nie napisze nic sensownego jak widze :)
http://img259.imageshack.us/im(...)e9c.jpg

  sore20,  19/11/2010


,

No jasne Jakubie....zgadzam się z Tobą, a nawet troszkę jestem przeciw. To oczywista oczywistość.
Dzięki za koment. pozdrawiamDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska