Login lub e-mail Hasło   

Misja Apollo 20 bada statek kosmitów na Księżycu

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://www.viewzone2.com/monalisa.html
Film i cala historia mogły zostać sfałszowane, ale obiekt, który został sfotografowany przez Apollo 15 jest w oczywisty sposób prawdziwy.
Wyświetlenia: 68.786 Zamieszczono 13/10/2010

 

 

 

STATEK KOSMICZNY OBCYCH NA KSIEZYCU


Oto historia, która krąży po Internecie od około 2007 roku. To zdumiewające i zastanawiające,że nie skupiła na sobie uwagi. Myślę,że wielu wydawała się tak nieprawdopodobna,że nie mogła być prawdziwa. Szczerze mówiąc,myśleliśmy, że to szustwo, dopóki jeden z pracowników  Viwzone nie postanowił nabyć taśmy filmowej z witryny NASA.

Zauważyłem,że były dostępne dwa zdjęcia obiektu zrobione z dwu różnych punktów i zostały opracowane w technice 3D. Nie jesteśmy przekonani do obrazu "istoty" /ciała kobiety/,to jednocześnie jesteśmy zdumieni,że obraz w 3D okazuje obiekt na powiechni księżyca.


Przebieg wydarzeń

Wiadomości te pochodzą od człowieka,który twierdzi,że brał udział w specjalnej misji NASA. Wiliam Rutledge jest obecnie na emeryturze i mieszka w Afryce.Niedawno ujawnił niesamowite fakty z jego współpracy z NASA w latach 70-tych. Twierdzi on, że brał udział w conajmniej dwu misjach na księżyc,w tym tej,która się nie powiodła, Apollo19 i Apollo 20, który wyleciał w sierpniu 1970 roku z Bazy Sił Powietrznych w Vanderberg.Oba te loty były zakwalifikowane, jako "wspólne kosmiczne misje" w ramach współpracy pomiędzy USA i ZSRR.Nie są też one ujęte,z ważnych państwowych powodów, w Planie Misji NASA.

Celem tych Misji było zbadanie dużego obiektu po drugiej stronie księżyca,w regionie Delporte-Izsak, który został rzekomo odkryty i sfotografowany podczas misji Apollo 15. Obiekt ten przypomina "X-Wing" wojownika,podobnego do tego z filmu Gwiezdne wojny. Statek kosmiczny jest bardzo dużych rozmiarów i można przypuszczać,że albo się rozbił,bądż też został porzucony na księżycu w czsach starożytnych.

Jak duży jest to statek?

Dzięki stronie internetowej ramistrip.com posiadamy grafikę demonstrującą  obiekt.Kiedy mówimy "ogromny",to słowo to nie oddaje właściwego rozmiaru jednostki.Pozwólmy przemówić zdjęciu tego obiektu. Obrazy i filmy o tym obiekcie pojawiły się w Internecie i zostały spopularyzowane przez uczonego Richarda C.Hoaglanda w ciągu ostatnich kilku lat.

Odnalezione ciało kobiety EBE

Rutledge twierdzi,że on i radziecki kosmonauta,Aleksiej Leonow,wylądowali w Księżycowym Module /produkcji radzieckiej /,blisko statku kosmicznego obcych i weszli do niego. Odkryli tam pewne artefakty,w tym ,rzekomo,ciała "dwóch pilotów".Jedno było w doskonałym stanie i okazało się być kobietą. Drugie było w bardzo złym stanie,ale zachowała się głowa,którą zabezpieczono i zabrano na Ziemię. Kobietę nazwano " Mona Lisa.".

 

 

Opowiada Rutledge:

"Znależliśmy się w środku ogromnego statku kosmicznego.Jedna z jego części misła trójkątny kształt.Był to statek-matka. Był bardzo stary,przemierzał wszechświat   przez co najmniej 1,5 miliarda lat.Znależliśmy tam wiele oznak życia iologicznego, pozostałości starej roślinności,trójkątne kamienie,które emitowały "łzy" z żołtym płynem,który miał jakieś specjalne właściwości lecznicze i również rysunki stworzeń z ukladu solarnego.Znależliśmy także szczątki "ciałek" długości 10cm,żyjących w sieci szklanych rurek ciągnących się wzdłuż ścian statku.Ale najważniejszym odkryciem były dwa ciała,w tym jedno nie naruszone.


Pewna struktura ,"Miasto",została tak nazwana na ziemi i zaplanowano tam Bazę 1,ale okazała się terenem pełnym kosmicznych śmieci,złomu,jakis złotych części,tylko jedna budowla wydawala sie nienaruszona,nazwaliśmy ją "Katedrą". Zrobiliśmy  zdjęcia kazdego kawałka metalu na którym widniały wyryte napisy,niewyrażne,bo narażone na działanie Slońca. "Miasto" wydaje się być tak stare ,jak statek.


Nie pamiętam kto nazwał dziewczynę,ja czy Leonow.Humanoid,1,65 cm wzrostu.Miala kobiece genitalia, włosy,sześć palców. Pełniła funkcję pilota,pilotażowe urządzenia  były zamocowane na palcach,oczach,byla bez ubrania.Musieliśmy przeciąc dwa kable przymocowane do nosa.Krew lub biociecz  wybuchła i zamarzla wokól ust,nosa i oczu.Inne częśći ciala były w niezwykle dobrym stanie /włosy /.Skóra zaś byla zabezpieczona przez cienką,przezroczystą warstwę jakiejs substancji. Powiedzieliśmy Stacji Kontroli,że wydawała się być w stanie posrednim między życiem a śmiercią. Nie mieliśmy ani doświadczenia ani sprzętu medycznego,ale Leonow i ja zrobiliśmy testy bilogiczne dla EBE i Kontrola Medyczna Misji potwierdziła ten stan.Ale to już inna historia.Niektóre jej części mogą byc wprost nie do uwierzenia teraz, wolę więc opowiedzieć całość innym razem,kiedy inne filmy video pojawią się online. Te doświadczenia zostały sfilmowane w LM.


Znależliśmy też drugie ciało,uszkodzone,ale miało głowę w dobrym stanie.Kolor skóry był błękitno-szary, pastelowo błękitny.Na skórze ,powyżej oczu,biegły dziwne napisy,pasek wokól głowy nie mial napisów.Za to "Kokpit" był pełen napisów i uformowany był z długich połsześciokątnych rur.

Kobieta przebywa teraz na Ziemi i nie jest martwa ,ale zdecydowanie wolę najpierw opublikować inne filmy video zanim opwiem ,co stało się POTEM.

  - Wiliam Rutledge - wywiad

 http://www.revver.com/u/retiredafb/


Konkluzja Viewzone

Podczas ,gdy film i cala historia mogły zostać sfałszowane,to obiekt,który został sfotografowany przez Apollo 15 jest w oczywisty sposób prawdziwy. Nie ma przebarwień powierzchni, a krater jest dziwnie oświetlony. Zdjęcia w technice 3 D wyrażnie pokazują nietypowy kształt i położenie tego obiektu.
 


Przetłumaczyła i opracowała na podstawie strony:  http://www.viewzone2.com/monalisa.html

ANIA NIBIRU  2010 r.

 

Wejdzcie na strone jednej z ostatnich sond ksiezycowych: http://wms.lroc.asu.edu/lroc i dajcie tam takie namiary: "Center latitude": -18.809 i gdzie jest okienko "Center Longitude" wpiszcie: 117.680. Nastepnie nacisnijcie po lewej "Toggle Layers" i wybierzcie funkcje "Lunar Orbiter Mosaic". Nastepnie zatwierdzcie ja na dole "Update Layers". Pozniej powiekszcie obraz, naciskajac drabinke po lewej na 12 "schodek". Bedzie widac ow krater z obiektem o ktory mowi artykul, oczywiscie dla zwyklych smiertelnikow nie ma powiekszen. Ale jego zarys tam widac. Jest to trzeci oficjalny dowod (po zdjeciach z misjii Apollo 15 i 17) ze ten obiekt tam jest. Zdjecie na tej stronie jest ustawione pod innym kontem nim te zdjecia z Apollo. Obiekt wystaje z krateru na linii gora dol.  Po wpisaniu tych liczb wspolrzednych, trzeba to zatwierdzic klikajac na "Recenter"

 

 

 

Jeśli ktoś ma stare czerwono-niebieskie okulary,to może zobaczyć statek kosmiczny dość wyrażnie :

 

 

 

http://wojmus.tnb.pl/print.php?type=A&item_id=29O

Przetłumaczyła i opracowała :
Ania - Nibiru
Anna Modrzejewska  2010rok 

 

.

Podobne artykuły


11
komentarze: 172 | wyświetlenia: 723
8
komentarze: 0 | wyświetlenia: 651
7
komentarze: 81 | wyświetlenia: 751
7
komentarze: 2 | wyświetlenia: 453
6
komentarze: 48 | wyświetlenia: 914
5
komentarze: 62 | wyświetlenia: 1264
124
komentarze: 52 | wyświetlenia: 142079
119
komentarze: 23 | wyświetlenia: 241707
91
komentarze: 20 | wyświetlenia: 111937
90
komentarze: 29 | wyświetlenia: 122468
 
Autor
ArtykułTo w co wierzyć? Poplątłam się całkowicie!

  Ania Nibiru  (www),  15/10/2010

APOLLO 20 E.B.E. Mona Lisa TV unscheduled transmission :

http://www.revver.com/u/retiredafb/

  less,  17/10/2010

"Niezwykła historia związana z dziwnym zdjęciem Księżyca, które opublikowała NASA" to tytuł artykułu który znajduje się w portalu Fundacji Nautilus : http://www.nautilus.org.pl/?p=(...)id=2224
Nie zależnie od zdania czytających te informacje przesłałem tam 2 razy mój komentarz na który składało się kilka konkretnych wniosków i ku m ...  wyświetl więcej

Szkoda, że nie podzieliłeś się swoimi wnioskami tutaj z nami. Dlaczego? Skoro tam Ci je wykasowano, to mógłbyś je opublikować chociaż tutaj.

  less,  17/10/2010

Obecnie nie mam na to czasu bo jestem bardzo zajęty. Zrobię to za jakiś czas o ile ten temat nadal będzie wzbudzał zainteresowanie a nie zrobiłem tego tutaj bo wcześniej nie wiedziałem ze ten temat jest na Waszym portalu. Pozdro
Less

Żeby już nie było wątpliwości,jestem również autorką artykułu w NAUTILUSIE.
Tam został zamieszczony jako pierwszy,a potem chciałam się podzielić również z czytelnikami na EIOBIE.
Nie widzę w tym nic złego.Ale jeśli tak,to proszę mi wyjaśnić.

Bzdury i bajeczki :)

  less,  12/11/2010

Wiadomość dla " Ani Nibiru"
Zamiast wdawać się w tłumaczenia dotyczące wniosków o których mówiłem polecam przeczytanie książki Zecharii Sitchina "Dwunasta Planeta". Moje wnioski są zbieżne z treścią tej publikacji choć powstały w oparciu o znacznie bardziej skromniejsze możliwości. Obecnie jestem w trakcie jej lektury i nie znam jeszcze całości. Myślę że zrozumiesz to co miałem na myśli. Au ...  wyświetl więcej

Dzięki, przeczytam.
Bardzo lubię Jego książki.
Wielka szkoda , że już nie żyje.

Wg mnie cała ta historia to fake. Na podstawie filmu z sondy Kaguya powstał filmik, który można obejrzeć na youtube:
ttp://www.youtube.com/watch?v=gKWkJDsUkEo
Wyraźnie widać, że rzekomy statek, to ukształtowanie terenu. Taka sama bzdura jak twarz na Marsie. Po zmiękczeniu w programie graficznym zdjęcia z Marsa, jak i rejonu krateru Izsak D widać na nich dokładnie to samo co na fotogr ...  wyświetl więcejDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska