Login lub e-mail Hasło   

J. Kaczyński zwariował - wprowadza cenzurę do internetu.

Idzie zima, a dzieci Szkoły nr. 1 w Rumi nadal marzną bez dachu nad głową, bo Radni PiS i tzw."Niezależni" bojkotują następną Sesję nie dając pieniędzy na budowę.
Wyświetlenia: 4.809 Zamieszczono 23/10/2010

W czwartek po raz drugi nie odbyła się nadzwyczajna Sesja Rady Miasta.

Co doprowadziło do zamordowania członka znienawidzonej przez większość Polaków partii "Prawo i Sprawiedliwość" w Łodzi? Czy to co robią Radni Miasta Rumia, członkowie właśnie tej obłudnej partii PiS i ich "klakierów w Radzie Miasta członków tzw. "Niezależnych" nie jest jednym z powodów do takiego właśnie reagowania Polaków, którzy nie wytrzymują psychicznie tego co wyprawia kłamca i obłudnik  Jarosław Kaczyński?

PiS chce monitorować Internet

Sobota, 23 Październik 2010 52  komentarzy

Prawo i Sprawiedliwość chce kontrolować poziom agresji w sieci. W tym celu chce powołania parlamentarnego zespołu ds. monitorowania Internetu, m.in. portali politycznych. Posłowie PiS będą zawiadamiać organy ścigania o niebezpiecznych i agresywnych treściach.

 

Internet Fot. BE&W/www.bew.com.pl

Zdaniem polityków PiS, zespół musi powstać w odpowiedzi na tragiczne wydarzenia w łódzkim biurze Prawa i Sprawiedliwości. Chcą wraz z grupą wolontariuszy - internautów "bardzo skrupulatnie filtrować" treści w Internecie, gdzie partia Jarosława Kaczyńskiego jest ich zdaniem brutalnie atakowana. O agresywnych treściach zespół nie tylko powiadomi organy ścigania, ale także będzie monitorował, co dalej dzieje się ze sprawą./koniec cytatu/

Jarosław Kaczyński straszy Polaków Cenzurą w internecie. Jarosław Kaczyński straszy nas Polaków utworzeniem komisji złożonych z członków jego partii, którzy będą teraz czytać wszystko w internecie  i wszystko co ktokolwiek napisze przeciw NIM zgłoszą na Policję a ta będzie ścigała na ich wniosek wszystkich, którzy obrażą jaśnie wielmożnych Panów z PiS . Jarosław Kaczyński - główny Cenzor kraju nad Wisłą chce nam Polakom dziś powiedzieć jasno i otwarcie co znaczy słowo "prawo" a co "sprawiedliwość" Donosy na policję - Polacy słyszycie do czego nawołuje ten obłudnik? Karać Polaków za to, że piszą o tym co widzą.

Proszę bardzo Panie Jarosławie Kaczyński, niech będę pierwszy na Twojej liście, tych, którzy mają odwagę nazwać Was po imieniu. Był rok 1939 pamiętasz? Ja jestem Kaszubą z dziada pradziada wiesz? Moi dziadowie i ojce walczyli o prawo do mówienia w języku swoich ojców, do prawa mówienia prawdy. Takich jak ja, wtedy tacy jak Ty wymordowali 12 tysięcy w Piaśnicy i taki obłudnik jak Ty nie będzie zamykał mi ust komisjami złożonymi z członkami Twojej obłudnej partii rozumiesz? Taki kłamca jak Ty nie będzie mnie straszył więzieniem za mówienie prawdy. Cenzura to relikt przeszłości, cenzura co relikt komunizmu, a Ty tak niedawno wmawiałeś nam, że nasz bohater narodowy jest zdrajcą, nawoływałeś by zastąpić Naszego Wodza Walki z Komuną Wałęsę swoim bratem Lechem Kaczyńskim, a dziś znowu zmieniasz zdanie i nawołujesz do metod komunistycznych? Znowu wiatr zawiał z innej strony? Gdzieś od wschodu? Znowu zaczniesz dziękować Rosjanom za uratowanie swojego "ziomala" ?

Co robią Radni Miasta Rumia? Robią to samo co Ty wodzu nawołujący do powrotu cenzury czym sam wołałeś do Polaków zdrowo myślących, że coś trzeba z Wami obłudnikami zrobić. Ja w tej chwili absolutnie nie popieram tego co stało się w Łodzi, ale twierdzę, że sam Jarosław Kaczyński swoi obłudnym zachowaniem sprawił, że ktoś pomyślał, że należy takiego szefa partii postraszyć. Rada miasta Rumia w osobach członków PiS i tzw " Niezależnych" jednak tak naprawdę zależnych od PiS, doprowadza do bojkotu drugiej już nadzwyczajnej Sesji Rady podczas której miała paść decyzja o "być" albo " nie być" dachu nad głowami dziesiątek, co ja mówię setek, a dokładniej ponad 600 dzieci mieszkańców naszego miasta. Jakim prawem? Pytam -  jakim prawem garstka członków i klakierów obłudnej partii nawołującego do wprowadzenia cenzury szefa znienawidzonej partii decyduje o tym, że przeznacza się 95 tysięcy złotych na pomnik, który ma upamiętnić śmierć, w której tak naprawdę jeszcze nie stwierdzono kto jest winny, a już stawia się pomniki? Jak słyszę już w Polsce nazwano jegi imieniem Szkołę. Dlaczego tak bardzo spieszy się komuś by zrobić z niego świętego, bo niby dlaczego, niby do czego miało doprowadzić położenie go na Wawelu? A co będzie jak się okaże, że to właśnie Prezydent jest winny tej katastrofy? Oczywiście Świętego, położonego na Wawelu nikt nie ruszy. Oczywiście łatwiej jest zamknąć usta Polakom wprowadzeniem cenzury niż pozwoleniem Polakom na osobiste wyciąganie wniosków. Łatwiej jest utworzyć komisję "cenzorów" w internecie niż pozwolić Narodowi na ujawnianie tego co myślą o tym, że samolot wyleciał po prostu o parę godzin za późno, łatwiej jest zamknąć Polaków niż pozwolić nam twierdzić, że w takiej mgle po prostu nie powinno się lądować. Łatwiej jest słuchać Jarosława Kaczyńskiego, który ma czelność szantażować panującego nam prezydenta cytuję..." spotkam się z Nim, jak mnie przeprosi" ... a ja pytam - kim Ty jesteś u diabła, żeby prezydent większości Polaków Cię przepraszał?

- Kto doprowadził do śmierci członka PiS w Łodzi? Ilu z Polaków sądzi, że to członkowie Platformy Obywatelskiej? Oczywiście tylko około 35 % "prawdziwych Polaków" z PiS

- Kto twierdzi, że za tym morderstwem stoją dziennikarze? Oczywiście tylko członkowie PiS

- Kto twierdzi, że za tą całkiem niepotrzebną zbrodnią stoi SLD? Oczywiście tylko, mały procent tych z PiS

           Co robicie bezmyślni członkowie PiS i "Niezależni" Radni Miasta Rumia?

Oto co napisała lokalna gazeta" Dziennik Bałtycki "

 W czwartek wieczorem miała się odbyć sesja nadzwyczajna, zwołana na wniosek burmistrz Elżbiety Rogali-Kończak w sprawie Szkoły Podstawowej nr 1, jednak i tym razem większość radnych nie przyszła na obrady. Jako że nie zebrało się quorum, obrady zostały przeniesione na kolejny tydzień. Tyle że wtedy odbędzie się już regularna comiesięczna sesja.

Tym razem nieprawomocna sesja trwała jeszcze krócej niż poprzednio. Zaledwie 5 minut dzieliło dzwonek początkowy od dźwięku kończącego obrady. Uzasadnienie nieobecności było takie samo jak w ubiegłym tygodniu. Wtedy radny Janusz Wolański w imieniu obu klubów przeczytał oświadczenie: Uporczywe i nieuzasadnione wnioskowanie o zwoływanie kolejnych sesji uważamy za urągające powadze burmistrza i Rady Miasta.

- To brak odpowiedzialności za miasto, za jego budżet i próba zastopowania inwestycji w "jedynce" - komentuje radny opozycji Józef Chmielewski. - Ci radni lekceważą mieszkańców.

W poniedziałek upływa 14 dni od daty złożenia przez rodziców pisma do przewodniczącego Rady Miasta z wezwaniem do usunięcia naruszenia prawa. Rodzice uważają bowiem, że warunki panujące w szkole i wstrzymywanie dalszych prac remontowych w placówce stwarza realne zagrożenie dla ich dzieci. Jeśli radni do tego czasu nie odpowiedzą na wezwanie, rodzice zapowiadają złożenie pozwów do sądu.
- Pozwy już mamy przygotowane - informuje Rafał Szopa z Rady Rodziców./koniec cytatu/
 
Radni PiS i tzw. "Niezależni" zastanówcie się może... kto naprawdę jest winien tragedii w Łodzi?

Podobne artykuły


12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1381
11
komentarze: 278 | wyświetlenia: 1242
10
komentarze: 195 | wyświetlenia: 668
10
komentarze: 75 | wyświetlenia: 785
9
komentarze: 31 | wyświetlenia: 821
8
komentarze: 20 | wyświetlenia: 538
8
komentarze: 1 | wyświetlenia: 494
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  swistak  (www),  23/10/2010

Marian ! Twój poziom agresji dorównuje inteligencji więc nic Ci nie grozi.

Podpisuje się pod wszystkim tym, co zawarte w artykule. Mamy wolność słowa, więc dlaczego nie możemy mówić tego, co myślimy? A że o PiS myślimy źle, to głównie zasługa samego PiS-u. Jarosławie Kaczyński, przegrana w wyborach nie uprawnia cię do mszczenia się na narodzie.

PS. Przydałoby się poprawić drobne literowki w artykule (wiem, że się czepiam).

Brawo!!!!!!!

  Peter K,  27/10/2010

Wolność słowa, w tym kraju stała się karykaturą, a wręcz patologią wolnego wyrażania swego zdania . Wystarczy przejrzeć dowolne fora by szybko stracić wiarę w jakikolwiek rozwój umysłowy piszących, czy raczej bluzgających bezmózgowców.
Nie twierdzę , że w tym konkretnym przypadku Marian R. nie ma racji...jak nawalają radni PiS trzeba ich ,,ścigać,, ..wybory ,,za chwilę,, , ale ...bez kultury, raczej będzie się tylko plującym żółcią oszołomem niż racjonalnie oceniającym sytuacje.

  ulmed,  24/10/2010

Zupa była za słona?

wiesz koleżanko " ulmed" na jednym z portali gdzie również piszę jeden z komentujących "mmarek-jan" napisał :
O czym ty Alek mówisz i piszesz , o jakich hakach
na Tuska . Mnie Tusk wisi , ale pisać na niego
idiotycznych zarzutów nie pozwolę .
O bezpośredniej przyczynie katastrofy , napisał
M R wyżej i to znakomicie , nie trzeba nic
dodawać . A jego ocena w ...  wyświetl więcej

tak za to jak widzę myślenie to Twoja specjalność "rons"

  rons,  24/10/2010

No dobra marian, powiedz, które z twoich opini i informacji są twoim OSOBISTYM DOŚWIADCZENIEM.
TAM GDZIE MOŻESZ DAĆ ŚWIADECTWO PRAWDY. BYŁEŚ, WIDZIAŁEŚ, SŁYSZAŁEŚ

NO WAL FACET NIE OCIĄGAJ SIĘ

  leszekw,  25/10/2010

@marian R
Ciekaw jestem Pana riposty, nie ma Pan żadnych faktów na podorędziu. Cisza oznacza przyznanie się do winy.

nie rozumiem o co co chodzi. Przecież nie jestem pilotem, żebym wiedział że nie należało lądować, a jednak tak mówili piloci, którzy wylądowali godzinę wcześniej, tak też mówili inni piloci, nawet sam pilot powiedział "odchodzimy" a jednak nie odeszli. Nie rozumiem "byłeś" widziałeś" o czym Ty mówisz, przecież Ci co widzieli nie żyją. Czy trzeba być fachowcem w dziedzinie, aby domyśleć się, że zaw ...  wyświetl więcej

  w84u6  (www),  27/10/2010

Dwóch znanych specjalistów amerykańskich. Prof. R.S. Robins z Instytutu Historii Nauki w Londynie oraz z Uniwersytetu Tulane oraz Prof. J.M. Post z George Washington University wydali książkę ?Paranoja polityczna. Psychopatologia nienawiści?. Książka ukazała się w Polsce przekładem Hanny Jankowskiej (KiW 1999 r.). Poniżej skrót definicji choroby:
PARANOJA
Choroba psychiczna, dla któr ...  wyświetl więcej

  leszekw,  29/10/2010

@marian
Czyli nie masz żadnych doswiadczeń własnych i to sa tylko twoje domysły bo piszesz jakbys był ekspertem, jakbys wiedział. Wysnuwasz wnioski nie mając zadnych wiarygodnych informacji. To moze zajmij sie literaturą science fiction, facet przy twoich układach dostaniesz nagrode, a może i medal.
MEDAL DLA MARIANA

  mtelisz,  24/10/2010

Znowu marianek bredzi

Poproś autorze kogoś żeby ci przeczytał i wytłumaczył sens informacji.
Bo jak widać masz ewidentny problem ze zrozumieniem słowa pisanego.

Ale ten brak nie przeszkadza ci w rozpowszechnianiu bredni.

  kev  (www),  24/10/2010

A mi się wydaje żę wszystko co napisał "marian R" jest prawdą, lecz podaną w dość emocjonalny sposób. Tylko co do pewności mordowania kaszubów nie mam żadnej wiedzy :p Natomiast każdy ma prawo do wolności słowa a Kaczorowi wszyscy będą mieli okazję podziękować w przyszłych wyborach. Zapewne po takich zapowiedziach straci większość młodych wyborców aż w końcu wszyscy jego zwolennicy wymrą a PIS stanie się historycznym przykładem bezmyślności Polaków.

  rons,  24/10/2010

@wojtuś
To już całkowita schizofrenia. Facet młody, przypuszczalnie takze szukajacy swojego miejsca w życiu wydaje opinie bez ich potwierdzenia i jeszcze angażuje sie w to emocjonalnie. Nowy narybek do kariery w polityce czy wrodzona głupota? Bez zastanowienia myślę, że jedno i drugie.

Piszcie to co jest waszym osobistym doswiadczeniem, inaczej obracamy się tylko w oparach kłamstwa i półprawd.

  kev  (www),  24/10/2010

Piszemy o tym co widzimy czy wg ciebie jesteśmy ślepi? Nie mamy prawa do własnej oceny tego co się dzieje? Jeśli nie mamy prawa komentować tego co widzimy i jest to powszechne prawo wnioskuję że albo jesteś hipokrytą albo wąchałeś lub polizałeś monitor i stąd całą Twoja wiedza o poziomie artykułu.
Ponad to człowiek szuka swojego miejsca przez całe życie (chyba że się nie rozwija), schizofre ...  wyświetl więcej

  rons,  24/10/2010
  kev  (www),  24/10/2010

bez obawy Twoje komentarze są jedynie bezsensowne i sprzeczne z logiką faszyzmu się tam nie doszukuję :p

Faszystowska logika suchego rozumu vs emocjonalna prawda łkającego serduszka. :D

  leszekw,  25/10/2010

@wojtek mika
Pan nie rozumie co pisze rons. On z ciebie kpi, z twoich poglądów. Może ma troche racji.

  ykes,  24/10/2010

Lubi ten nasz Jarek hipokryzję. Najpierw o katastrofę smoleńską i tragedię w Łodzi oskarża obecny rząd, a teraz chce zrobić z siebie świętą krowę.
+1 za artykuł.

Każdy wie że cenzura Internetu to byłby jego koniec [Kaczyńskiego]

  oneiroo,  24/10/2010

Widzę, że ludzie mają bardzo krótką pamięć. Jakaś pani chce zakazywać internetu, to od razu wielkie halo, a jak nie cały rok temu za to samo zabierał się (i to nie raz) rządzący PO z Tuskiem na czele to wszystko jest OK - wielka hipokryzja.

  ulmed,  25/10/2010

@ oneiroo To jest skleroza (wybiórcza).

  ulmed,  24/10/2010

Próbuję otworzyć stronę www.wpolityce.pl, a tam straszą atakiem! Zapewne Kaczyński ocenzurował?

absurdalność i hipokryzja

  ...,  25/10/2010

Jakie jest PiS i jego Naczelny, każy widzi. Jest to partia tak samo beznadziejna jak 99,9% "polskiej klasy politycznej". Jednak tekst ten napisany jest w tonie takiej histerii i wrogości, że nic tylko sie pośmiać i zapomnieć. Nie wiem czy autor żywi jakiś osobisty uraz do Kaczyńskiego bo poziom zacietrzewienia panie Marian jaki tu pan prezentuje jest godny politowania. Język tego "artykułu" jako ż ...  wyświetl więcej

  leszekw,  26/10/2010

Wydaje sie, że to choroba psychiczna człowieka straconego i beznadziejnego. Nie ma w sobie nic optymistycznego, stĄd same KŁAMSTWA

POGRZEB ROSIAKA W CZWARTEK O 12 - ŁÓDŹ KATEDRA

same kłamstwa powiadasz? Proszę, wymień kilka...

Hrmpf...
Raczej nie przejdzie już raz próbowali z tego co wiem i nie weszło.
Będzie nas ścigał za wyrażanie swego zdania w tym "demokratycznym" narodzie ta?
O tym co się dzieje itd? Jestem ciekaw czy to czasem nie nasuwa się pod prawo wolności słowa i czy Kaczyński czasem sam na tym nie straci, gdyż nie może zabraniać nam tej wolności tym bardziej w miejscu tak rozpowszechnion ...  wyświetl więcej

Bez względu na racje albo ich brak - poziom argumentów niedopuszczalny. Niestety, nawet przy najlepszej woli nie sposób traktować ich tak, jak na to zasługują.

A pieniacze, swoją drogą, po staremu ujadają.

Dzięki za artykuł!
Kliknij raz tu:
http://pokazywarka.pl/pomaganie/

no tak, nie ma jak skrzywiony psychicznie i emocjonalnie despota KaczyńskiDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska