Login lub e-mail Hasło   

Globalna zmiana świadomości – egzamin dla ludzkości

Na naszych oczach rodzą się nowe wartości, wzorce i paradygmaty. Stary system z jego patologiami, chorobami i absurdami będzie powoli odchodził...
Wyświetlenia: 7.789 Zamieszczono 18/11/2010
Od samego początku mej przedziwnej i pełnej przygód podróży z krainy smutnego, szarego matrixa, ku przebudzeniu z iluzji i odkrywaniu ukrytego (co z resztą trwa po dziś dzień i trwać będzie zapewne, aż do oświecenia :D) obserwowałem jakże często dziś wspominane zjawisko – globalnej zmiany świadomości. Ale mój stosunek do tego zjawiska, ocena jego przewidywanego przebiegu i moja wizja najbliższej przyszłości wciąż się zmieniała i ewoluowała wraz ze wzrostem mojej wiedzy, doświadczenia i kontaktów z ludźmi.
Cóż, niechybnie zbliżamy się do magicznej daty roku 2012 i powoli musimy szykować się na to co nadejdzie. Nie, nie powoli – w zasadzie – jeśli dobrze zakładamy – lada dzień, dosłownie jutro, może zostać odpalony lont do ostatecznej rozgrywki tu na Ziemi, o to, jakie siły mają nad nią panować. To już dosłownie ostatnie sekundy w wielowiekowej batalii o ludzkość.  

Jak więc wygląda sytuacja? Jak wyglądają szanse i zagrożenia w naszej przyszłości?

Przede wszystkim muszę podkreślić jedno – na samym początku mej drogi, gdy po raz pierwszy uświadomiłem sobie, że ta sławetna ZMIANA ma nastąpić (już będąc po przerobieniu i odrzuceniu wersji wydarzeń „straszydeł” „ala” Patryk Geryl widzących jedynie kataklizmy, zmiany geologiczne śmierć i zniszczenie – nic poza tym) , wydawało mi się faktycznie, że może nastąpić dosłownie – globalna zmiana świadomości, że większość ludzi „zaskoczy”, zrozumie o co chodzi i świat się zmieni.

Wydawało mi się na początku to takie oczywiste, że jak pokażę wszystkim materiał NWO to wszyscy krzykną ” O kurcze – więc to się dzieje! Ale z nas robią idiotów – trzeba coś zrobić z tym!!””

Normalnie siedziałem przed kompem godzinami pochłaniając materiały, filmy i artykuły o NWO, reptilianach, roku 2012, chłonąc spisane channelingi (RA, Kasjopejan, Plejadian oraz Alexd Collier itp. itd) i wydawało mi się, ba mało tego – byłem święcie przekonanym, że kwestia jest tylko dostarczenia tego info do każdego, że wystarczy pokazać to ludziom, a oni zrozumieją – tak jak ja! Dla mnie cały ten system oszustw, manipulacji stał się oczywistością – klapka z oczu spadła momentalnie i byłem przekonany, że u innych zajdzie to samo zjawisko – bo czemu by nie? Sądziłem, że cały ten system to jedynie dostęp do informacji – więc skoro będziemy o tym każdemu mówić – wszystko się zmieni….

Taaaaak, byłem naiwny. Szczery, pełen dobrych chęci, huraoptymistyczny, naiwny. Ale to była lekcja, nauka. Teraz wiem, że ten system nie jest tak do końca nam narzucony.Zmanipulowany – tak. Ale nie narzucony. Ludzie lubią ten matrix. Lubią w nim żyć. Takie informacje nie są im potrzebne. Z takimi ludźmi nie ma porozumienia, nie ma wspólnej płaszczyzny.

Dla ludzi z matrixa jedynym celem życia jest zrobienie kariery, wychowanie dzieci, życie w dostatku materialnym, kariera, fajne ciuchy, niezły film i tyle. kwestia NWO, jedzenia mięsa, kosmosu i channelingów, duchowości w znaczeniu rozwoju wewnętrznego i poznania samego siebie, nadchodzącej wielkiej zmiany – to wszystko dla nich jest totalną abstrakcją! Nie ma nici porozumienia, nie ma możliwości dotarcia do takiej istoty choćbyś jej puścił najlepszy film, pokazał najlepszy artykuł – nic nie pomoże.

I nie chodzi tutaj o jakieś wywyższanie się. Te jednostki żyją na zupełnie innym poziomie percepcji samych siebie i otoczenia, ich myślenie jest oparte na zupełnie innych fundamentach, na zupełnie innych wartościach – więc nie ma mowy na dziś dzień porozumienie się z nimi – czego na pewno sami częstokroć na co dzień doświadczacie.

Tak więc nie zbawimy świata (teraz jakie to oczywiste :) ), nie uświadomimy wszystkich, nie obudzimy ich. Nie da rady. Mało tego – to nie nasza rola i nigdy nie była! To byłoby wręcz pogwałcenie ich wolnej woli. Są na takim etapie rozwoju, są na takim poziomie postrzegania siebie i otoczenia, żyją na takim poziomie energetycznym, moralnym, umysłowym itp, że nie rozumieją tych nowych wzorców i paradygmatów, bo nie mogą. Nie ten etap. I tak miało być.

Ale nowe wzorce, nowe paradygmaty przypływają, zmiana nadchodzi a stary system z jego patologiami, chorobami i absurdami musi odejść. I będzie odchodził. Będzie odchodził wraz z tymi, którzy będą się go kurczowo trzymać, bo bez którego nie wyobrażają sobie swojej egzystencji. Stary świat się sypie i każdy sam wybierze swój los, gdyż wielu nie będzie gotowych na życie wg innych zasad

Dusze tych ludzi tak naprawdę przed wcieleniem wiedziały co ich czeka, że transformacja będzie następowała, więc z tej perspektywy – nie jest to żadna tragedia. Wszystko jest planem. Fala zmiany nadejdzie – jeśli nie jesteśmy totalnymi wariatami, dobrze analizujemy rzeczywistość i nie uwierzyliśmy w zbiorową iluzję oraz nie zamkną nas wkrótce w zakładzie zamkniętym ( :D ) – i niestety fala ta zmyje to co stare, to co nie pasuje do systemu.

Wiem też, że mogą odezwać się głosy oburzenia, że jak to, że uważam, że powinny zginąć miliony itp…ale ja nic nie uważam. Zwyczajnie to i tak od nas – tu maluczkich – nie zależy. Są to procesy wymyślone i zaplanowane przez istoty znacznie mądrzejsze i potężniejsze od nas, a my wcielając się tu gramy według ustalonych zasad i tyle. Logicznym jest natomiast wniosek, że ze starym myśleniem nowego świata nie zbudujesz. Ludzie z matrixa nie zmienią świata, nie oddalą NWO, nie zrozumieją kim są – jeszcze nie teraz, jeszcze nie w tym wcieleniu. Jeśli więc, podkreślam – JEŚLI – ta zmiana ma nadejść ( za zakładamy, że tak), musi to oznaczać w pewnym sensie oczyszczające katastrofy, niepokoje, a także i śmierć w sporej ilości. Poza tym – czym jest śmierć, przecież nie końcem niczego… Normalna kolej rzeczy, nieprawdaż?

Jedyne co możemy robić – to robić swoje, działać, mówić do tych co chcą słuchać, co chcą się zmieniać, chcą uczestniczyć w tworzeniu tego nowego. Promieniujmy i działajmy póki czas, aby dotarło to do wszystkich chętnych.

Każdy więc sam wybierze swój los. I to jest sprawiedliwe. 

Pozdrawiam serdecznie

Podobne artykuły


12
komentarze: 32 | wyświetlenia: 872
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 717
11
komentarze: 40 | wyświetlenia: 885
10
komentarze: 11 | wyświetlenia: 415
10
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1043
10
komentarze: 14 | wyświetlenia: 398
10
komentarze: 7 | wyświetlenia: 856
10
komentarze: 1 | wyświetlenia: 850
9
komentarze: 1 | wyświetlenia: 576
9
komentarze: 2 | wyświetlenia: 514
9
komentarze: 0 | wyświetlenia: 571
9
komentarze: 0 | wyświetlenia: 584
9
komentarze: 34 | wyświetlenia: 643
9
komentarze: 4 | wyświetlenia: 795
9
komentarze: 18 | wyświetlenia: 587
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Mam coś dla Ciebie, może już czytałeś: http://uleszka.uprowadzenia.cb(...)aty.htm :)

Mam wrażenie, że przeszedłeś i nadal przechodzisz klasyczną wręcz drogę wzrostu świadomości :)). Nie Ciebie pierwszego to spotyka i ostatnim również nie będziesz. Ta - bardzo ciekawa przygoda - rodzi, oczywiście, pewne skutki. Jednym z nich jest zastanawianie się nad stanem własnego zdrowia psychicznego - można myśleć o sobie, że mamy coś nie porządku „z głową”. Tym bardziej, kiedy inni to autoryt ...  wyświetl więcej

  swistak  (www),  19/11/2010

Januszu ! Postawiłem stopę na eioba i widzę, że to zła droga ! Przekonał się o tym Grzegorz Rossa.

Do: Świstak
Spoko, Świstaku :). Dochodząc do celu przekonasz się, czy droga była właściwa...

Popieram zgadzam się w pełni , co do zmian w 2012 mam te same zdanie ; ) Jak i mam wiedzę na temat tego , że starszemu pokoleniu nie wytłumaczysz nadchodzących zmian. Oni żyją wojną, telewizacją XXI wieku(opium dla mas) Ogólnie by nie było , że nie lubię ludzi starszych , to powiem że oni tacy są i już , a ja lubię im wytykać błędy. I tyle :D Mam do tego pełne prawo . Nowe pokolenie , nowy świat, ...  wyświetl więcej

  sci,  20/11/2010

Ech... co to za różnica? Bóg? Reptalianie, Plejadanie? Wy, ludzie i tak jesteście...

  Psst,  20/11/2010

Narzucanie sobie blokady na umysł "wy ludzie i tak jesteście..." szkodzi ale tylko tobie.

  sci,  21/11/2010

Wybacz, znam te tematy... Po prostu wydaje mi się, że to nic nie znacząca, w większości nieprawdziwa wiedza podobna do tej która przekazują nam od pokoleń. Może i ma to swoje dobre strony, zachowanie, nadzieje, ale czy to cokolwiek zmienia? Wiesz dlaczego ludzie są tacy zepsuci? Bo ten świat jest taki sam, oni nie robią nic niezwiązanego z owym światem. Prawa tego świata są zepsute, a Ci którzy to ...  wyświetl więcej

O tym, że świat zwariował jestem przekonany od kilkudziesięciu lat. Tempo i głębia szaleństwa rozwija się i pogłębia w zawrotnym wirze absurdalności. Ale, czy rzeczywiście jest to coś nowego? Czy tylko kolejny cykl, z niezmierzonej ich ilości?
I kto decyduje o życiu i śmierci? Kto wybiera nasz los? Kto ma wiedzieć, a kto nie? I dlaczego? Czy są to jedynie kolejne kaprysy? Kaprysy kogo? ...  wyświetl więcej

  Psst,  20/11/2010

Jeśli liczysz, że zmienisz myślenie kogoś, kto tkwił w swoich przekonaniach 20,30,40 lat to się mylisz.
Każdy musi sam dojść do swojej prawdy, nie ma drogi na skróty.

Jeżeli zasiejesz w umyśle człowieka odrobinę prawdy, to może ona rozwinąć się do niewiarygodnych rozmiarów. Dlatego warto dbać o ludzi, nawet takich którzy wydają się przypadkami beznadziejnymi. Od nas wszystkich będzie zależała jakość naszej cywilizacji.

Szanowny panie Mikołaju Rozbicki, rok 2012 już był, a co do hipotezy globalnej transformacji świadomości, "Ziemi Zoo" czy kontrolowaniu rozwoju Ziemi przez jakieś jaszczury to uważam że są to bajki. Rośnie sobie samotnie stokrotka na trawniku. Co ma mysleć? Że za ogrodzeniem rośnie ich więcej?. Myślę, że UFO które przemieszcza się po Wszechświecie to takie skurczybyki, że mają gdzieś naszą planetę i nasz gatunek. Latają i zwiedzają. Zakaz ingerencji.

co oznacza skrót KKNŚ? Otóż dotyczy naszego ziemskiego życia i znaczy : KOLONIA KARNA NISKIEJ ŚWIADOMOŚCI. To mój skrót. Jest to bowiem bolesne czuć inaczej niż inni. Odczuwam teraz ze powinniśmy my ludzie wreszcie zrozumieć , że naszą prawdziwą ojczyzną jest cudowna planeta ZIEMIA. A my ludzie jesteśmy programowo skazani na poszerzanie poprzez bolesne doświadczenia.

  rzeczny,  21/11/2010

Drogi Autorze. Postaram się być jak najbardziej delikatny.
Twierdzisz, że przejrzałeś na oczy, że jesteś przedstawicielem nowego, pierwszego i może jedynego pokolenia, które "osiągnie prawdę". Otóż prawda jest taka, że reprezentujesz mentalność starożytnych Egipcjan, Asyryjczyków czy innych Azteków. Naprawdę wierzysz, że ktoś przygląda się nam "z zewnątrz"? I robi to 1000 000 lat. Tyle czas ...  wyświetl więcej

  w84u6  (www),  21/11/2010

Drogi rzeczny, ludziom niezwykle trudno przyjąć do wiadomości, że tzw. świadomość jest wytworem mózgu. Mózg „skleja" świat z czego tylko może. Jako ilustrację przygotowałem "Duchy mózgu" , pasjonujący film zrealizowany dla BBC przez V.S. Ramachandran'a , światowej sławy neurologa http://bit.ly/aWWihG Warto poświęcić pół godziny czasu aby móc sensownie dyskutować i mieć choćby szczątkowe informacje o świadomości ;)

  w84u6  (www),  21/11/2010

Korekta. Link bezpośredni do playlisty http://goo.gl/cGZqX

  ,  21/11/2010

Drogi rzeczny. Postaram sie byc jak najbardziej delikatna.
Twierdzisz, ze wiesz o czym jest ten tekst ? Otoz prawda jest taka, ze nie wiesz i reprezentujesz mentalnosc tych wszystkich, ktorzy w tym wcieleniu sie nie obudza.

  rzeczny,  21/11/2010

Z tego co wiem to mam jedno wcielenie i nie przewiduje innych. Skąd mają być te inne wcielenia i do czego mają służyć? Urodziłem się bo plemnik mego ojca dotarł szczęśliwie do jaja mojej matki. Umrę, za jakieś 50 lat o ile nie przyplącze się jakaś wstrętna choroba albo nie przejedzie mnie samochód. Dlaczego tak sadzę? Otóż od początku świata, a świat ma niemałe doświadczenie w narodzinach i umiera ...  wyświetl więcej

Taka ciekawostka - przepowiednia Majów nie mówiła o 2012 jako o końcu świata, tylko o nadejściu nowej ery. Mam nadzieję, że przynajmniej autor jest tego świadom.
"I nie chodzi tutaj o jakieś wywyższanie się" - doprawdy?

  ,  21/11/2010

Z artykulu wynika, ze jest tego swiadom. Tak to odebralam.
Masz racje rzeczny : z tego, co wiesz.

Jak zwykle - przy tego typu tekstach, w pewnym sensie filozoficznych, bez możliwości prowadzenia eksperymentów i obliczeń matematycznych, rozwija się dyskusja - oparta przede wszystkim na mniejszej lub większej dozie mniemanologii - co zrozumiałe. Czasem jednak warto podyskutować, ponieważ przynajmniej można mniemaniami się wymienić... :)) Sama tylko matematyka typu 2+2=4 byłaby straszliwie nudna ...  wyświetl więcej

  w84u6  (www),  21/11/2010

CYT. :
"Ogólny pogląd głosi, że umysł ma charakter epifenomenalny, to znaczy wtórny w stosunku do funkcji mózgu. Uważa się, że umysł generuje świadomość. Nie jest to logiczne założenie, ale brzmi stosunkowo rozsądnie. W jaki sposób coś, co nie ma fizycznego charakteru, może być tworem czegoś, co mam charakter wyłącznie fizyczny? A jednak takim założeniem posługuje się w codziennej praktyce ...  wyświetl więcej

Bolączek mamy bez liku:(

Nie do końca zbadany, ale ogromny jest wpływ inteligencji na rozwój umysłu ludzkiego.

najważniejsze, że jesteś częścią tych, którzy niosą światło... :):):) Masz rację z tym, że my, którzy wiemy, co się tak naprawdę dzieję na Ziemi, za wiele nie zmienimy...Możemy tylko mówić, to co wiemy, kto to pojmie w końcu, oznacza, że ma otwarty umysł i nie ma czarnych okularów. Możemy pisać artykuły na róznych stronach, możemy mówic o tym ludziom nam bliskim, którzy mogą okazac się albo też "o ...  wyświetl więcej

  w84u6  (www),  03/12/2010

"najważniejsze, że jesteś częścią tych, którzy niosą światło... :):):) "
to znaczy, że on Lucyfer? łac. lux: światło oraz ferre: nieść - niosący światło ;P

Promieniujmy i nie przejmujmy się za bardzo niezrozumieniem u innych... cieszmy się byciem "normalnymi inaczej"
Pozdrawiam :)

Wyścig szczurów niech trwa, pyskówki niewiele zmienią, a więc Róbmy Swoje!

"ze starym myśleniem nowego świata nie zbudujesz" - otóż to!
proponuję ci odrzucić wszystko co do tej pory przyjąłeś na barki swoich szarych komórek i zacznij jeszcze raz od samego początku, od tego co przywiodło cię na ten świat. skup się na punkcie zero i napisz coś od siebie. chętnie to przeczytam. powodzenia.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska