Login lub e-mail Hasło   

Z życia słodkiego człowieka...

W życiu każdego człowieka można znaleźć słodycz i gorycz...sami oceńcie...
Wyświetlenia: 1.619 Zamieszczono 19/11/2010

…budzę się,… nie wiem gdzie jestem, nie wiem kim jestem, nie wiem…

…powoli wraca świadomość, przed oczami migają obrazy i nie mogę ich zatrzymać, moje ciało uderza         o jakiś przedmiot – to oparcie fotela…rozglądam się  wokół,…otaczają mnie spojrzenia dziwnych postaci…zdeformowane twarze, dłonie, karki, sylwetki zrośnięte z przedmiotami, które wychodzą z ich ciał, są z nimi połączone tak naturalnie – błyszczący metal wychodzi niektórym z czoła, oko…otwiera i zamyka się na policzku…to androidy, dziwnie uformowane androidy…Dlaczego mnie obserwują, widzę to teraz dokładnie w przekontrastowanej ostrości i niesamowitych ostrych barwach…zaraz, zaraz…Przecież ja      nie mogę tak ostro widzieć bez okularów, szukam…leżą obok fotela – zgniecione…Dlaczego te androidy tak na mnie patrzą…wiem jestem cały mokry, łącznie z ubraniem…ach te podróże w czasie – przychodzi mi myśl do głowy…zaczynam się bać…odczuwam igiełki na swoich ustach i odruchowo patrzę na zegarek…dochodzi 14…i co z tego wynika…Przestańcie mnie obserwować!... mówię głośno podnosząc rękę, i…o dziwo większość odwraca wzrok… Dostrzegam na swojej ręce niebieską opaskę z białymi literami…czytam nieskładnie i powoli: I ‘ m…..dia……..be….tic………If I…pass out call………..emergency………………      Dlaczego nikt nie zacallował……..myślę podświadomie……..Zaczynam rozumieć i robię się dziwnie spokojny……..Jestem w Polsce cholera…Jestem przecież w Polsce….

 

Tak było. Tego dnia jechałem z miasta Dęblin do miasta Lublin autobusem. Celem moim były wizyty u lekarzy: okulisty i diabetologa. Wyjechałem o godzinie 5:52 i więcej grzechów nie pamiętam. ZASŁABŁEM WE ŚNIE. SILNA HIPOGLIKEMIA.

Kurs do Lublina i z powrotem zrobiłem kilkakrotnie. Nikt nie zareagował…, ale tak sobie myślę, że większość myślała: pijak lub narkoman…A co to mnie obchodzi…Niech zdycha.

 

OD 27 LAT MAM CUKRZYCĘ.

NIE JESTEM, ANI PIJAKIEM, ANI NARKOMANEM.

 

1. NIEBIESKA, ŻÓŁTA LUB POMARAŃCZOWA OPASKA NA MOIM NADGARSTKU NIE JEST OZDOBĄ, A TYLKO INFORMACJĄ – RÓWNIEŻ          W JĘZYKU POLSKIM:

MAM CUKRZYCĘ

JEŚLI ZEMDLAŁEM WEZWIJ LEKARZA

2. W MOIM TELEFONIE JEST MIĘDZYNARODOWE OZNACZENIE W SPISIE TELEFONÓW:

ICE  - (W RAZIE NAGŁEGO WYPADKU): NR. TELEFONU DO OSOBY,       KTÓRA MOŻE UDZIELIĆ WYJAŚNIEŃ - LEKARZ LUB/I OSOBA BLISKA.

3. W MOIM PORTFELU, W WIDOCZNYM MIEJSCU JEST KARTA RATOWNICZA Z INSTRUKCJĄ POSTĘPOWANIA

4. W KIESZENI SPODNI, KOSZULI, KURTKI JEST ZAWSZE LUB PRAWIE ZAWSZE COŚ SŁODKIEGO I DLA WTAJEMNICZONYCH GLUCAGEN W POSTACI JEDNORAZOWEGO ZASTRZYKU

 

NA BOGA…PROSZĘ O POMOC W RATOWANIU MOJEGO ŻYCIA!!!

 

NASTĘPNY RAZ ZDARZYĆ SIĘ MOŻE W KAŻDEJ CHWILI…

…PROSZĘ POMÓŻCIE MI WTEDY…

…PROSZĘ…

Podobne artykuły


17
komentarze: 32 | wyświetlenia: 1776
15
komentarze: 60 | wyświetlenia: 1040
14
komentarze: 21 | wyświetlenia: 1324
13
komentarze: 62 | wyświetlenia: 1009
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 1185
13
komentarze: 68 | wyświetlenia: 693
13
komentarze: 93 | wyświetlenia: 549
13
komentarze: 9 | wyświetlenia: 943
12
komentarze: 144 | wyświetlenia: 1224
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1105
12
komentarze: 72 | wyświetlenia: 574
12
komentarze: 3 | wyświetlenia: 800
12
komentarze: 31 | wyświetlenia: 1057
12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 885
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Ruszające teksty

...dzięki...tak chciałem, ...by taki był - jest prawdziwy i tekst i ja

rozumiem Cię bardzo dobrze
moja przyjaciółka cierpi na tą chorobę, a także jej czternastoletnia córka
kiedyś nie wiedziałam jak pomóc, teraz wiem
żałuję, że nie było mnie tego dnia w tym autobusie
pozdrawiam Cię :)

...jeśli można się cieszyć w mojej sytuacji to cieszę się z Twoich wniosków...Pozdrawiam! Powodzenia w codzienności.

Dzięki, Tobie życzę radości życia. Każde jest cudem :)

No cóż... szkoda ze nie było mnie w tym autobusie , ja podchodze do wszystkich leżących czy siedzacych w dziwnych pozach ludzi , najczęściej są to rzeczywiscie osoby nietrzeźwe ale nikt z nich nigdy nie był wobec mnie agresywny , natomiast ci tzw. obserwatorzy zawsze głośno udzielają mi rad co powinnam w tym momencie zrobić , jak proszę ich o pomoc znikają albo zaczynaja sie śpieszyć , ech ta ludzka przewrotność i ignorancja ....

...tak, jest niestety, ale to nie zwalnia ludzi myślących od postępowania jak człowiek. Pozdrawiam i dobrych dni na tej planecie Życzę!

Coś mi się zdaje, że mamy podobne nazwisko. :-)
Pozdrawiam

Znieczulica... Gdy ludzie są w grupie nie czują się odpowiedzialni. Nie powinno tak być. Trzymaj się chłopie...

Nigdy nie spotkalam sie z informacja, ze kolorowa opaska na nadgarstku oznacza osobe chora na cukrzyce. Mysle, ze warto by bylo bardziej rozpropagowac takie informacje - jakas kampania w tv lub wlasnie plakaty w autobusach. Tylko nie wiem, kto mialby za to placic ;-/Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska