Login lub e-mail Hasło   

Boski paszkwil

Jego niebieska trzyosobowa wysokość Jezus zwany Chrystusem z Ojcem i niejakim Duchem podobno świętym Uprzejmie donoszę, iż spora część Twojej trzody wyjątkowo sobie lekceważy...
Wyświetlenia: 2.726 Zamieszczono 28/11/2010

Jego niebieska trzyosobowa wysokość

Jezus zwany Chrystusem z Ojcem i niejakim Duchem podobno świętym

 

 

Uprzejmie donoszę, iż spora część Twojej trzody wyjątkowo sobie lekceważy zasady ziemskiego współżycia doczesnego. Opanowała ją wpierw choroba hipokryzji dotykając większość stada. Pasterze aby zawyżyć wartość stada w oczach niebieskich kontrahentów oraz samych owiec stworzyła pokrętne interpretacje prawa, zwane dogmatami oraz katechizmem. Od tej pory aby przejść przez niebiańską bramę wystarczy mieć certyfikat z pieczątką pasterza. Oczywiście nie obywa się bez korupcji oraz bez handlu boskimi papierami wartościowymi bez pokrycia. Jako że nigdzie na ziemi nie ma boskiej ambasady, ani innego organu urzędowego nikt ze skorumpowanych nie poniósł żadnej kary. Z braku jakiejkolwiek ziemskiej siedziby sądu ostatecznego nie była nawet prowadzona żadna sprawa dotycząca występków tej natury, jako że nikt nie czuł się ku temu kompetentny. A tymczasem powstają szkoły dowolnej pragmatycznej interpretacji jedynych praw jakie zesłałeś na ziemię. Ów zabiegi sprawiły, iż rybackie i pasterskie chatki zaledwie w tysiąc lat pozamieniały się w pałace bogactwem i pychą się mieniące. Interes z niebiańskimi akcjami stał się tak dochodowy, iż Rzymska stolica apostolska podpisała umowy o prawa do podobnej działalności, oraz przekazanie swoistego „know to how” z wieloma franczyzobiorcami z całego świata.

Przedstawiciele handlowi ów firm z ograniczoną odpowiedzialnością z czasem wkroczyli do szkolnictwa, aby za publiczne pieniądze zachwalać swoje usługi związane z nielegalnym handlem nieruchomościami po drugiej stronie Piotrowej bramy, jak i mniej przyziemnymi dotyczącymi firmowych gadżetów, wycieczek do miejsc wątpliwie świętych, związanych raczej z domniemaną historią firmy z ograniczoną odpowiedzialnością. Propaganda oparta o niedozwolone manipulacje psychologiczne odnosi niesamowite skutki. Spaczyła nawet wiele - z gruntu dobrodusznych i pobożnych owiec, które sprzedając pokraczne wizerunki stwórcy, choć sami nigdy nie widzieli jego facjaty. Chcą tylko zarobić na jednorodzinną stodołę, lub chociaż na samojezdny wóz drabiniasty aby zaoszczędzić sobie trudu chodzenia wszędzie o własnych nogach.

Wprowadzając talony na spowiedź podobno świętą, pasterze oraz ich managerowie doprowadzili do zabawnej sytuacji, kiedy owce grzeszą na potęgę, bo za wszystko można zapłacić udawanym żalem oraz kartą visa lub od biedy master card.

Niestety pasterze i managerowie aby zapewne nie rozpraszać gromadzonego od wieków świętego majątku, mają zakaz wiązania się w związki małżeńskie (wg. nich jedynie słuszne bo na to też sprzedają licencję i to nietanią oj nietanią...)prowadzi to do wielu gorszących i obrzydliwych sytuacji wyrządzających krzywdy innym. Często są to bezbronne dzieci przebywające w kościołach i salkach katechetycznych, które przebywają tam celem zapoznania się z obecną ofertą produktową wyżej wymienionej firmy z ograniczoną odpowiedzialnością. Oprócz odpowiedniej wiedzy bywa, iż dostają również dawkę niezaspokojonego pasterskiego libido. Ale proszę w związku z tym faktem o ścisłą anonimowość bowiem ta informacja jest warta miliony dolarów. Potężne lobby pasterskie i rybackie wprowadziło prawną ochronę swojego interesu na terenie całego kraju. Nie wolno komentować, dyskutować bo to mocno obraża wierzących i manipulujących wierzącymi. Tak więc w pewien sposób grupa lobbystów zdelegalizowała logikę oraz prawdomówność.

Jako że jesteś drogi Boże istotą pozaziemską oraz nie zdążyłeś posiąść żadnej osobowości prawnej lub chociaż stałego adresu pocztowego postanowiłem zamieścić ów tekst na portalu publicystycznym, wierząc że posiadasz chociaż stały dostęp do internetu. Proszę uprzejmie o naprostowanie wszystkich nakreślonych tutaj pokrótce spraw oraz o założenie swojego przedstawicielstwa na terenie każdego większego kraju, tak aby można było zapobiec w przyszłości podobnym wynaturzeniom wynikłym ze złej interpretacji Twoich praw. Celowo nie podaję nazwisk ani nie wyrażam zgody na zewnętrzne użycie mojego listu, ponieważ jak już wspomniałem prawdomówność i zdrowa logika jest karana więzieniem w naszej rzeczywistości.

 

Z wyrazami boskiego szacunku

Wojciech Mika

 

Podobne artykuły


17
komentarze: 71 | wyświetlenia: 2181
16
komentarze: 15 | wyświetlenia: 1213
14
komentarze: 15 | wyświetlenia: 1063
14
komentarze: 2 | wyświetlenia: 1119
13
komentarze: 5 | wyświetlenia: 535
13
komentarze: 53 | wyświetlenia: 791
11
komentarze: 92 | wyświetlenia: 640
11
komentarze: 70 | wyświetlenia: 677
11
komentarze: 37 | wyświetlenia: 486
11
komentarze: 34 | wyświetlenia: 978
11
komentarze: 137 | wyświetlenia: 620
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  goodbye...  (www),  28/11/2010

ależ ty odważny jesteś cholerka... ale mu dołożyłeś... :/

Mu? Tzn. komu? Jeśli już komuś, to raczej im, i to tym po tej stronie nieba.

  goodbye...  (www),  01/12/2010

ale dlaczego pismo do niego? to jakiś patron?

  jotko49,  28/11/2010

Wreszcie ktoś odważył się ich zakablować.Jeśli nie poskutkuje, proponuję wysłać bezpośrednią PETYCJE zebrawszy uprzednio podpisy w stosownej ilości.Mój zapewniony, a zapewne kilku (ciekawe ilu) pasterzy również się do petycji dopisze..http://www.petycje.pl/index.php,... A co mi tam,podpisałem w obronie chatki mogę i w Szczytnym celu odebrania skradzionych Boskich DÓBR.

coś ostatnio głośno było że Jezus Chrystus ma nocleg w Opolu ale czy kontaktuje się z Bogiem, może zna właściwy adres e-mail. Z eioba chyba już nie korzysta, a szkoda :).

  Elba,  30/11/2010

Wielu z nas uwierzyło w to, że Bóg jest okrutny i każe ludziom cierpieć. Kościół przez całe wieki nauczał, że cierpienie prowadzi do zbawienia, więc nie tylko nie należy go unikać, ale wręcz z radością "nieść swój krzyż", gdyż jest to jedyna droga do "nieba". Wpajano nam od najwcześniejszego dzieciństwa nieprawidłowe i pełne okrucieństwa poglądy, które sprawiły, że ludzie stali się nieczułymi, poz ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  01/12/2010

Człowiek nie potrafi stworzyć najprymitywniejszego robaka, a stworzył już dziesiątki bogów.

To nie boski paszkwil, a boski donos, albo raczej ludzki donos do Pana Boga, a jeszcze lepiej skarga.

  Noemi*,  01/12/2010

Sadzę że nie trzeba wyznawać żadnej instytucjonalnej religii i podporządkowywać się jej dogmatom , wystarczy być dobrym Człowiekiem , to jest religia uniwersalna .Większość tzw. duchowych pośredników używa powszechnie znanych metod manipulacji i psychomanipulacji , to od pojedyńczego człowieka zależy czy się temu podporządkuje czy nie , każdy ma w tym względzie wolny wybór .Gratuluje poczucia humoru!

Brawo,porostu dziekanując,jak chcesz to zagłosuję ,tylko startuj..pozdrawiam

  seb888,  01/12/2010

Ależ On założył swoje ambasady....ja jestem JEGO ambasadorem i z całą powagą mogę zaświadczyć i udowodnić, że opisany powyżej kościół nie ma nic wspólnego z chrześcijaństwem i czci innego boga/ a właściwie bogów. Jego trzoda jest ślepa i uważa, że ten PRAWDZIWY przymknie oko podczas Sądu Ostatecznego, ale jakże wielkie będzie ich zdziwienie, kiedy się okaże, że chybili celu mamieni przez pozorantów udających ambasadorów.

Zainteresowanym chętnie wszystko wytłumaczę.

  ...,  01/12/2010

Studencik filozofii naczytał się książek i teraz próbuje "błyszczeć" udając Friedricha Nietzschego w kostiumie Charliego Czaplina. Stek wynurzeń po końskiej dawce LSD. Cóż za błyskotliwość.

  ...,  01/12/2010

NIEPOROZUMIENIE !!! Zapomniałem się wylogować a niestety do komputera dostęp ma jeszcze ktoś. No i sobie popisał na moje konto. PANIE MIKA, POWYŻSZY KOMENTARZ NIE JEST MOJEGO AUTORSTWA. Mnie pana tekst się podoba, żeby była jasność.

Skarga pod zlym adresem. Kosciolek katolicki nie ma z wytycznymi Boga (przedstawionymi w Biblii, i nie ma tu znaczenia, czy ktos wierzy, czy nie) nic wspolnego, gdyz przez cale wieki robil sobie z Biblii jaja przekrecajac jej tresc (jaskrawym przykladem jest przeinaczenie Dekalogu) i dokladajac "z sufitu" wygodne dla siebie przepisy i dogmaty, np o czysccu czy duszy niesmiertelnej. Skarge nalezaloby zaniesc do "Lojca Swintego", tylko ze nie ma sensu kurom skarzyc sie lisowi na lasice :)))

  57kerenor  (www),  02/12/2010


PAPIEŻE I BISKUPI – SŁUDZY SZATANA!

Witaj Wojtku!

Na początku Twojego artykułu robisz sobie kpiny z Mojego Pana Boga, Jezusa Chrystusa i Boga Ojca.
Zauważ, że nie piszę o jakiejś trzeciej osobie boskiej, ponieważ ona nie istnieje. Nie istnieje w tej materii, by mieszkańców Nieba można nazwać TRÓJCĄ. Nauka o tzw. TRÓJCY, to raczej nauka oparta na podwalinach pogańskic

...  wyświetl więcej

"Jako że jesteś drogi Boże istotą pozaziemską oraz nie zdążyłeś posiąść żadnej osobowości prawnej lub chociaż stałego adresu pocztowego"
Blad, po pierwszym akapicie chciałem zapytać która z firm kurierskich dostarczy ten donos..
"Skarga pod zlym adresem. Kosciolek katolicki nie ma z wytycznymi Boga (przedstawionymi w Biblii, i nie ma tu znaczenia, czy ktos wierzy, czy nie) nic wspoln ...  wyświetl więcej

Dręczą Cie pytania, na które nikt nie zna odpowiedzi? zajrzyj do grupy: "Filozofia dla Każdego"Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska