Login lub e-mail Hasło   

Pomagamy pomagać - pomocne kartki

Biały puch za oknami, za nami wizyta świętego Mikołaja, sklepowe wystawy błyszczą już od bombek i migających światełek... Pomóż dzieciom korzystając z PocztaKartkowa.pl
Wyświetlenia: 680 Zamieszczono 06/12/2010

Biały puch za oknami, za nami wizyta świętego Mikołaja, sklepowe wystawy błyszczą już od bombek i migających światełek, gdzieniegdzie można już nawet spotkać przystrojoną choinkę.

W powietrzu unosi się już  świąteczna atmosfera…

Nucąc pod nosem Kolędy  zaczynamy planować wigilijne menu, biegamy po sklepach w poszukiwaniu idealnych prezentów dla najbliższych,  którzy razem z nami zasiądą przy  świątecznym stole, a tym którzy są daleko i nie będą mogli spędzić z nami tych wyjątkowych chwil, wysyłamy piękne kartki z życzeniami, aby wiedzieli, że o nich pamiętamy.

Bo Święta Bożego Narodzenia to przecież właśnie taki czas, który powinno się spędzić z rodzina przy stole zastawionym smakołykami, czas w którym spełniają się marzenia dzieci, z wypiekami na małych twarzyczkach rozpakowujących gwiazdkowe prezenty.

Jednak nie wszyscy mogą spędzać święta w taki sposób . Mała Paulinka, Krzyś, Nikola… mieszkają w Domu Dziecka – tam też jest choinka, Panie które starają się dać maluchom jak najwięcej ciepła…, ale nie ma Mamy, której można by pomóc w świątecznych przygotowaniach ani Taty,  któremu można by wgramolić się na barana, aby zawiesić gwiazdę na czubku choinki.

A przecież to takie same dzieci – mądre, wrażliwe, wspaniałe… dzieci,  które marzą nie tylko o prawdziwym domu, ale tez o tym aby znaleźć wśród gwiazdkowych prezentów upragnione zabawki, pójść czasem do kina, spędzić wakacje nad morzem.

Niewidomy Tomek chciałby dostać dostosowany do swoich potrzeb komputer, a Karolina i Mateusz, którzy świetnie radzą sobie na łyżwach, sprzęt do shorttrack`a .

Tutaj nie wszystkie świąteczne marzenia mogą się spełnić, ale niektóre mogłyby być całkiem realne gdyby nie brak funduszy.

Z tego samego powodu dzieci  cierpiące na choroby zagrażające życiu – podopieczni fundacji MAM MARZENIE, nie zawsze mogą znaleźć pod choinką prezent, który wywołałby uśmiech na dziecięcej twarzyczce.

Ania, Zosia i Piotruś nawet nie marzą o tradycyjnym próbowaniu 9 wigilijnych potraw – są objęci programem Polskiej Akcji Humanitarnej – PAJACYK  i dzięki temu nie będą głodni w te święta, ale takich dzieci jest więcej…

Żeby im pomóc wystarczy wysłać kartkę z  życzeniami do najbliższych, wchodząc na stronę www.PocztaKartkowa.pl

Serwis świadczy nowa usługę – wystarczy wybrać kartkę z wirtualnej galerii, wpisać życzenia, określić odbiorcę…- piękny , składany karnet w eleganckiej kopercie trafi fizycznie do skrzynki pocztowej adresata. Koniec z kolejkami na poczcie – teraz można złożyć tradycyjne życzenia najbliższym nie wychodząc z domu! Każda wysłana w ten sposób kartka to dodatkowe środki na pomoc dzieciom.

Weź udział w Akcji POMAGAMY POMAGAĆ!

 Wyślij kartkę ze strony www.PocztaKartkowa.pl i spełnij marzenia dzieci!

Podobne artykuły


17
komentarze: 32 | wyświetlenia: 1608
15
komentarze: 60 | wyświetlenia: 918
14
komentarze: 21 | wyświetlenia: 1190
13
komentarze: 9 | wyświetlenia: 772
13
komentarze: 93 | wyświetlenia: 464
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 1036
13
komentarze: 62 | wyświetlenia: 772
13
komentarze: 68 | wyświetlenia: 586
12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 736
12
komentarze: 3 | wyświetlenia: 724
12
komentarze: 72 | wyświetlenia: 508
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 997
12
komentarze: 144 | wyświetlenia: 1125
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska