Login lub e-mail Hasło   

Alkohol wynalazkiem boga ?

Kto go wynalazł ,to nie ma najmniejszego znaczenia powiedzial alkoholik w drodze do knajpy
Wyświetlenia: 1.060 Zamieszczono 06/12/2010

Łatwiej nawodnić pustynię niż zmienić świadomość alkoholika  i o tym on   wie najlepiej sam Inni mogą gderać ,zmuszać do leczenia ,on i tak pójdzie do butelki na samo jej dno,mogą pisać uczone artykuły  o  jego chorobie,ale to będzie tylko dupa blada!.

Podawać liczby  nieszczęśliwych dzieci ,bo rodzice piją,to specjalność i rozkosz moralizatorow. Księża w miesiącach trzeźwości  z ambon wołają"nie pijcie"a chlopcy od butelki z tego tylko jajca robią. Nie ważne,ze nałóg zniewala kontrolę nad ich życiem, prowadzi od knajpy do izby wytrzeźwień Prośby groźby mają  tam,gdzie plecy kończą  szlachetną nazwę.,w sytuacjach podbramkowych mogą tylko obiecać,ze już nigdy więcej nie zajrzą do kieliszka ,a potem tankują ,w żyłach płynnie krew zmieszana z alkoholem,a że życie już wisi na włosku,to małe piwko!.Każdy musi umrzeć,czy nie lepiej kipnąć na wesoło, z butelczyną w ręku? W knajpie bełgocze, włóżcie mnie   do trumny chociaż ćwiarteczkę. Alkoholicy nie dorobili się własnego cmentarza ze sklepem monopolowym, lezą obok kaplicy. W innych krajach stoją  dla nich  pomniki z napisami"zeszedł z tego świata,przepiwszy  swoje  lata". "tu leży mąż który tankował wciąż ,teraz  w grobie ,ulżył   mnie  i sobie"Unas biedacy pospolu z  namaszczonymi  sakramentem   leżą i  na zaduszkach kazdego roku od dymu sie  sie duszą..

Kto zna syreni śpiew alkoholu  do domu  wraca  goły i wesoły , pije  samotne,pod chmurką ,w ogrodzie,łazience, w łóżku do utraty tchu. !Pić ostro, z gwinta do dna butelki potrafią tylko alkoholicy z klasą,a nie jakieś tam cienkie bolki,smakosze piwka z podwórka , z pod sklepu monopolowego .Oni już nie boją się śmierci i  ludzi tez, a tylko własnego cienia i potworów które rozsadzają  łeb,gdy alkohol z niego wietrzeje. Bają się  lustra w łazience, w nim  szczerzą  zęby demony,moze  z tego powodu  nieogoleni,brudni,smierdza nikotyną i  wodzia? . Przed  demonami  wtedy jest tylko  ucieczka  na strych, do piwnicy lub inne  ustronne miejsce by nikomu nie wadzić, tam pętlę na szyję, założyc szybko i skoczyć w nicosc .Dla takich" bohaterow ich  puste butelki śpiewają żałobne pieśnie...

Alkoholu z życia nie wyeliminuje się,wysysamy go z mlekiem matki i uczymy się pływać w nim w jej nawet łonie . Ojczyzna od morza do Karpat pływa w alkoholu Bezrobotni,biedni,bezdomni żyją i umierają z delirycznym błogosławieństwem, bogaci możni tylko drinkując urzędują i kierują krajem To  Bóg alkohol dał ludziom z myślą o Polakach powiedział ksiądz wychylając kielich wina.

Podobne artykuły


17
komentarze: 130 | wyświetlenia: 2440
13
komentarze: 5 | wyświetlenia: 779
13
komentarze: 53 | wyświetlenia: 864
11
komentarze: 37 | wyświetlenia: 551
11
komentarze: 70 | wyświetlenia: 771
11
komentarze: 92 | wyświetlenia: 703
11
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1568
11
komentarze: 137 | wyświetlenia: 680
10
komentarze: 97 | wyświetlenia: 446
10
komentarze: 9 | wyświetlenia: 540
9
komentarze: 42 | wyświetlenia: 518
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

No to cyk, Szymonie!

Napisz lepszy marynarzu z wielką bryzą

  Hamilton,  08/12/2010

Wznoszę toast za władzę......... w nogach Szymonie. Więcej ludzi utonęło w kieliszku niż marynarzy w morzu.

No to do siego roku,hip hip hura,pozdrawiam

Tak Szymonie , najtrudniej zmienić u alkoholika jego świadomość... bo świadomości nie można się nauczyć ... ją należy poczuć... kiedy alkoholik poczuje ból we wnętrzu swoim .. ten którym obdarzał bliskie mu osoby i skupi się na wyrządzanej przez siebie krzywdzie aby ją naprawić .. wówczas jest szansa , że znienawidzi trunek, który go za jego własną zgodą doprowadził do całkowitego upadku... I tu m ...  wyświetl więcej

Pani Tereso zgadzam się w pełni...pozdrawiam i pomyślnych wiatrów w życiu ..Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska