Login lub e-mail Hasło   

25 GRUDNIA 2010 - Bardzo smutny dzień!

Kłamstwo zanosicie Mu w darze, kłamstwo i Waszą papieską tradycję. Wyrzucacie z Biblii Drogocenne Słowa i nie zgadzacie się z Naukami Mistrza z Nazaretu.
Wyświetlenia: 1.570 Zamieszczono 07/12/2010

 

Już niebawem kolejny raz obchodzić będziecie Wasze święto.

To nie jest ważne, że data tegoż święta jest wymyślona i to wcale nie ma znaczenia, że to Wy, ustanowiliście ową datę narodzin Zbawiciela. Ważne jest, byście nasycili Wasze brzuchy i zadowolili własne ego, w te uroczyste, niezgodne z Ewangelią pogańskie święta ``gwiazdkowe``.

Zapiski Biblijne nie mają dla Was żadnego znaczenia.

Dodajecie do Biblijnej historii trzech króli i nadajecie im imiona: Kacper, Melchior i Baltazar.

Zakładacie na ich ramiona peleryny i korony na głowę.

Jednak Małego Zbawiciela odwiedzili nie królowie, a mędrcy ze wschodu słońca, ofiarując Mu swe drogocenne dary: Złoto, kadzidło i mirrę.

A wy, co ofiarujecie Zbawicielowi w te wymyślone dni? 

Wiem, ja to wiem…

Kłamstwo zanosicie Mu w darze, kłamstwo i Waszą papieską tradycję. Z tym kłamstwem na ustach i w sercach, padacie w ``Waszej stajence`` na kolana, by oddać pogardliwy ukłon przed PANEM WSZECHŚWIATA!

Wyrzucacie z Biblii Drogocenne Słowa, nie zgadzacie się z Naukami Mistrza z Nazaretu, usuwacie Jego Boże Prawa podane na Górze Synaj, modlicie się do Marii i wymyślonych przez Was jakichś świętych, a potem wydeptujecie dziedzińce świątyń, by oddać Zbawicielowi, szyderczy pokłon.

Encykliki papieskie mają dla Was większe znaczenie, niż Mowy Apostołów, Ewangelistów i Bożych Proroków.

Wasi papieże i biskupi, są dla Was ważniejsi, od Samego Pana Boga. Za nic macie Jego Drogocenne Słowa.

Nie wiadomo, kiedy Urodził się Pan Jezus. Jeżeli nie można ustalić roku narodzin, to tym bardziej miesiąca, czy dnia.

Nie wolno wykonywać figur i obrazów Pana Boga. Nie wolno kłaniać się przed ich kamiennym i zimnym obliczem. Nie wolno modlić się do Marii, ani do żadnego człowieka. Bałwochwalstwem jest, zaufanie człowiekowi w białym habicie bardziej, niż Mistrzowi. Bałwochwalstwem jest, nazwanie kłamcy z Watykanu, ``ojcem świętym``.

O Panu Jezusie Chrystusie, Bożym Synu:

12 ``I nie ma w żadnym innym zbawienia, gdyż nie dano ludziom pod niebem żadnego innego imienia, w którym moglibyśmy być zbawieni".

Dzieje Apostolskie 4/12

http://www.nonpossumus.pl/ps/Dz/4.php

 

Do Ciebie piszę człowieku, który wpatrujesz się w ekran monitora.

Może właśnie teraz zastanawiasz się nad swoją wiarą, nad sensem życia w skostniałej organizacji watykańskiej.

Powiem Ci coś:

Pomódl się do Jedynego Wysłannika Boga Ojca, Którym Jest Pan Jezus Chrystus, Bóg i Zbawiciel.

On, jeżeli zechce, to pomoże Ci wyjść z Babilonu. Nawróć się od bałwanów niemych, do Boga Żywego. 

A 25 grudnia?

Hm... To zaiste, pogańska tradycja…

----------

Przeczytaj również: ``Dlaczego ja, Keren Or, nie obchodzę świąt Bożego Narodzenia.``

http://www.eioba.pl/a114978/dlaczego_ja_kerenor_nie_obchodz_wi_t_bo_ego_narodzenia

Podobne artykuły


16
komentarze: 110 | wyświetlenia: 609
14
komentarze: 2 | wyświetlenia: 893
14
komentarze: 11 | wyświetlenia: 951
14
komentarze: 8 | wyświetlenia: 376
13
komentarze: 0 | wyświetlenia: 957
12
komentarze: 12 | wyświetlenia: 726
12
komentarze: 18 | wyświetlenia: 1637
12
komentarze: 1 | wyświetlenia: 496
11
komentarze: 4 | wyświetlenia: 426
11
komentarze: 0 | wyświetlenia: 984
11
komentarze: 298 | wyświetlenia: 439
11
komentarze: 9 | wyświetlenia: 913
11
komentarze: 0 | wyświetlenia: 493
10
komentarze: 0 | wyświetlenia: 345
10
komentarze: 13 | wyświetlenia: 356
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  jotko49,  07/12/2010

Prawdę którą pragniesz przekazywać ,otoczyłeś pogardą dla bliżniego.........nie tędy droga..

1 Nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni. 2 Bo takim sądem, jakim sądzicie, i was osądzą; i taką miarą, jaką wy mierzycie, wam odmierzą. 3 Czemu to widzisz drzazgę w oku swego brata, a belki we własnym oku nie dostrzegasz? 4 Albo jak możesz mówić swemu bratu: Pozwól, że usunę drzazgę z twego oka, gdy belka [tkwi] w twoim oku? 5 Obłudniku, wyrzuć najpierw belkę ze swego oka, a wtedy przejrzysz, ażeb ...  wyświetl więcej

Poczułeś chłopie zacięcie misjonarskie? Będziesz "uruchamiał swa czujność" przed każdym większym świętem i pieprzył te swoje nieustajaco takie same farmazony? Znakomicie zaoszczędzisz sobie czasu. jak zaprzestaniesz pisać "artykuły" tylko zmieścisz wielkimi literami napisane: "To samo co zwykle" i juz każdy będzie wiedział o co chodzi.
Popełniasz w swoim rozumowaniu jeden zasadniczy błąd (w ...  wyświetl więcej

"tautologia"
:-)

"Dowody na prawdziwośc słów zawartych w Biblii znajdusz w... Biblii." hah, jak mi się to podobało, właściwie to wystarczyłoby to jedno zdanie :)

Ja również nie obchodzę żadnych świąt nie tylko tych ale dokładnie powiedziawszy to wszystkich ! Dlaczego? Dlatego że są one daleko od Prawdy, i więcej w tym wszystkim jest obłudy niż Prawdy Biblijnej. W żaden sposób człowiek wierzący PRAWDZIWIE w Pana Jezusa nie pozwoli na to, by komercja i ciepło domowego ogniska wyparła z jego serca WIARĘ !

Keren napisałeś: ,,Kłamstwo zanosicie Mu w dar

...  wyświetl więcej

  Elba,  07/12/2010

I znów zbliżają się święta, które chrześcijanie nazwali Bożym Narodzeniem, bez podania imienia boga. Dociekliwym wiadomo, że chodzi o rzymskiego Saturna, którego poprzednikiem był perski Mitra, z którym łączy się kult niezwyciężonego Boga Słońca. Kulminacyjna data obchodzeń narodzenia Mitry i Jezusa ta sama - 25 grudnia. Wystarczy jednak przeczytać opis narodzenia Jezusa, a szczególnie opis paster ...  wyświetl więcej

Ktoś tu ma silne poczucie misji...

  Hamilton,  08/12/2010

Patrzcie jak mi kadzą, rzekł butnie do rodzeństwa
Kenor siedząc na ołtarzu podczas nabożeństwa
Lecz gdy z nadmiaru dymu krtań się zakrztusiła
Z boku wpadła misja, porwała go i ... udusiła.

  Ivi,  08/12/2010

oo witaj Kereonor:D Kopę lat.Wiesz, długo mnie nie było. I powiem Ci, że uważam że te daty, mędrcy w pelerynach nie mają aż tak wielkiego znaczenia. To SYMBOLIKA. Myślę że Bogu bardziej przeszkadza pogardzanie drugim człowiekiem niż świętowanie Bożego Narodzenia 25 grudnia.

  57kerenor  (www),  08/12/2010


STRASZNA TO RZECZ, WPAŚĆ W RĘCE BOGA ŻYWEGO!

Witaj Ivi!

Faktycznie dawno się nie ``widzieliśmy``. Znasz mnie, jestem keren or, ``promień światła``. Dla mnie prawda wynikająca z Ewangelii, ma kolosalne znaczenie. Wszelkie dodatki do wiary, czyli tak zwane tradycje, absolutnie mnie nie obchodzą.

Piszesz:
``I powiem Ci, że uważam że te daty, mędrcy w pelerynach

...  wyświetl więcej

  Ivi,  09/12/2010

Kereonor:)Co do urodzin to akurat trafiłeś bo mam na dniach więc dziękuje:D heheehh a czy dziś mi złożysz czy wtedy co mam faktycznie to już mi obojętne. Od niedzieli właściwie już przyjmuje i na nikogo się nie gniewam.
Nadal obstaje przy fakcie iż sama data i okoliczności dla Boga nie są aż tak ważne;)
Biblię poczytam jak znajdę natchnienie, póki co jakoś nie mogę znaleźć czasu i zebrać myśli.

To jest straszne, czytając wypowiedzi niektórych forumowiczów, stwierdziłem , że większość wypowiadających się osób, kompletnie nie zna, bądź nie chce znać Nauk Zbawiciela !
Czy ta polska przemądrzałość która początki swe , jak mniemam, bierze od naszej ,,kochanej góry" mogła by pozostać tam gdzie jest jej miejsce!?

Nie bierzmy przykładu wymądrzania się , i pisania byle czego , jest tyle innych miejsc do rozmów , by pokazać swą Mądrość i miejsca wystarczy dla każdego .

  57kerenor  (www),  14/12/2010


DLA KATOLIKÓW, CZY DLA ADWENTYSTÓW, TRADYCJA WAŻNIEJSZA JEST OD NAUK PANA JEZUSA CHRYSTUSA.

Witaj szymbla60!

Tradycja, tradycja, tradycja…
A Nauki Pana Jezusa? Po cóż katolikom? Przecież mają swojego nieomylnego papieża Jana Pawła II. To jest ich bożek, podobnie jak dla Adwentystów Dnia Siódmego, bożkiem jest Ellen White.

To kpiny! Jakże mało tutaj jest ludzi

...  wyświetl więcej

Keren! Do q...rwy nędzy!
Nie o minusy czy plusy tu idzie. Walisz ludzi po głowach narzędziem tęmpokrawędziastym . Ze zdecydowanym naciskiem na "tępo". Oceniasz, klasyfikujesz, dzielisz. A kto Ci dał do tego prawo! Bo jeśli myślisz, że Chrystus, to jesteś głupszy od mojego trampka. Z lewej nogi.

  57kerenor  (www),  14/12/2010


GRZEGORZ MNIEJSZY KLNIE NA EIOBA.PL

Grzesiu Drogi, napisałeś:

``Walisz ludzi po głowach narzędziem ``tępokrawędziastym``.

Nie Kolego, jeśli już, to moje ``walenie``, o którym piszesz dotyczy poglądów tychże, a nie samych ludzi, jako takich. Wyobraź sobie, jeśli potrafisz, że z wieloma katolikami żyję w ogólnej zgodzie i nikt jakoś nie uważa, że go czymś tam walę.

...  wyświetl więcej

Wielkie to szczęście, że nie Ty mnie będziesz sądził.
Widzisz Keren, czytając Twój tekst złapałem zwyczajnego wkurwa. O ile pamiętam za Chrystusem ludzie podążali dobrowolnie. A Ty usiłujesz ich pchać nahajem. A to jest gówno, nie miłość.
Śpij spokojnie.
Albo, lepiej, nie...

Grzegorzu, daj sobie spokój z Kerenem. Nie wiem dlaczego pisze tak jak pisze więc Go nie osądzam, ale jak każdy, mogę ocenić to, co pisze. To teksty idioty, fanatyka albo zwyczajne podpuchy. Ewentualnie człowieka chorego. Nie pomożesz mu. W żadnym z tych przypadków. A dopierdalać mu nie warto, bo i tak, jak widać, ma trudne życie.
A wkurw odciąga Cię tylko od fajnych tekstów, które możesz napisać. ;)
Pozdrówki

  ,  14/12/2010

57kerenor - ja wiem za co wstawiam Ci minusy, ale nie bede po raz ochnasty Ci tego tlumaczyc. Bo i po co ?

No , no , no , jak to się mówi potocznie : ,,wór się rozwiązał i prawda wyszła" Tak , prawdziwe oblicze niektórych zostało nam ukazane , zobaczymy co dalej . I to są ci którzy pozbawieni Ducha , będą innych nauczać , no , chyba że chodzi o słownictwo , ale i w tym są kiepscy , to widać !Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska