Login lub e-mail Hasło   

Metoda Silvy

Samokontrola Umysłu Metodą SilvyCo to jest - sekta, magia, czy zwykła umiejętność kontroli swojego umysłu ?
Wyświetlenia: 1.534 Zamieszczono 07/12/2010
Zgłoszony przez 1 użytkowników jako niskiej jakości

 

Zdania na temat technik samokontroli umysłu opracowanych przez Jose Silvę są podzielone. Osoby o wąskich horyzontach myślowych, dla których niezrozumiałe są pojęcia takie jak samoświadomość, kontrola własnych myśli i siła pozytywnego myślenia kwalifikują kursy Metody Silvy razem z mniejszościowymi ugrupowaniami religijnymi. W ten sposób odrzucają wszystko to co jest dla nich niezrozumiałe. 

Jeśli jednak Ty jesteś człowiekiem pewnym siebie który wie czego chce od życia zapewne potwierdzisz, że wszystko co robisz w swoim życiu zależy przede wszystkim od Ciebie. Jeśli nie przyjmujesz biernie tego co daje ci los tylko chcesz sięgać po więcej jest to właśnie nic innego jak posiadanie poczucia kontroli nad samym sobą i swoimi myślami. Kontrola myśli opiera się na założeniu, że nasze myśli tworzą naszą rzeczywistość. Wszystko zaczyna się od myśli. Jeśli są pozytywne działaja jak lawina która pociąga za soba całą resztę i powoduje że czujesz pełną satysfakcję ze swojego zycia. Można to przedstawic na przykładzie schematu:

Jeżeli jednak dominujące myśli mają charakter negatywny, negatywne są też emocje, samopoczucie, zachowanie, samoocena, ocena otoczenia, niezadowalające stosunki międzyludzkie które w konsekwencji utwierdzają negatywne myśli i powodują, że tracisz sens życia.

Dlatego aby zmienić cokolwiek w życiu na lepsze, trzeba to najpierw zmienić na poziomie myśli. Tego właśnie uczy Silva. Jest to nic więcej jak zwykła umiejętność kontroli swojego umysłu którą jest w stanie rozwinąć w sobie każdy. Bez wyjątku.

Czy wiesz, że metoda Silvy jest oparta na badaniach naukowych ?

To co wyróżnia Metodę Silvy spośród innych technik czy metod samokontroli umysłu to fakt, iż od samego początku jej powstania (rok 1944) opierała się na mocnych podstawach naukowych. Badania naukowców dowiodły, że nasz mózg generuje impulsy impulsy elektryczne przetwarzane przez neurony z rożną częstotliwością.

Na podstawie licznych badań wyróżniono podstawowe częstotliwości mózgu:

 

1.     Beta - dominująca w stanie przebudzenia, w czasie naszych codziennych zajęć

2.     Alfa - na ogół pojawia się w stanie głębokiego relaksu oraz tuż przed zaśnięciem lub zaraz po przebudzeniu.

3.     Theta - podczas której mózg pracuje na granicy przebudzenia.

4.     Delta - która jest charakterystyczna dla głębokiego snu.

5.     Gamma - wysoki energetyczny stan charakterystyczny dla ekstazy

Klasyfikacja według Prof. A. Nowberga

W wyniku wieloletnich badań twórca metody - Jose Silva równolegle z wieloma innymi naukowcami badającymi ludzki mózg, odkrył, że głęboki relaks, koncentracja, procesy zdrowotne, wszelkie przejawy ludzkiej genialności związane się z obniżoną częstotliwością mózgu - przede wszystkim częstotliwością alfa. Na bazie tego odkrycia Jose Silva opracował zbiór technik służących do praktycznego wykorzystania nieskończonych możliwości ludzkiego mózgu jakie otwierają się przed nami gdy nasz mózg pracuje na częstotliwościach niższych niż beta.

Dlaczego warto wziąć udział w kursie ?

To, co proponuje współczesna dydaktyka to o wiele za mało w stosunku do możliwości umysłu człowieka. Metoda Silvy jest to 28-godzinny kurs podczas którego zdobędziesz poparty naukowo zbiór technik mających zastosowanie praktycznie w każdej dziedzinie Twojego życia. Prostota tego wszystkiego jest niesamowita, a jednak fascynuje się tym ponad 12 mln ludzi na całym świecie - absolwentów Metody Silvy. Kursy Silvy kończą profesorowie uniwersytetów, robotnicy, nauczyciele, taksówkarze, biznesmeni, lekarze, psychologowie, studenci, młodzież szkolna. Niezależnie od wykształcenia, wieku, religii i pozycji społecznej.

Jaka jest cena kursu i gwarancja jakości Twojej inwestycji ?

Uczestnictwo w szkoleniu „Samokontrola umysłu metoda Silvy” stwarza możliwość dokonania najpewniejszej inwestycji - zainwestowania w samego siebie. Zdarza się również bardzo często, ze osoby które nie mogą samemu wziąć udział w kursie wysyłają swoich najbliższych w ramach wsparcia i okazania zainteresowania. Cena kursu podstawowego to jedyne 450 zł aż za całe 3 dni szkolenia. Zajęcia są prowadzone intensywnie z krótkimi przerwami kawowymi. Zajęcia w głównej mierze opierają się na pracy indywidualnej, które są wsparte ćwiczeniami w małych grupach.

W cenie kursu każdy uczestnik kursu otrzymuje:

·      Dyplom ukończenia kursu stopnia podstawowego

·      Legitymację upoważniającą do uczestnictwa w kursach Metody Silvy na poziomie zaawansowanym

5 głównych korzyści, które dają gwarancje inwestycji

1.     ogromny rozwój intuicji przy podejmowaniu ważnych decyzji życiowych i biznesie

2.     wykorzystywanie pozytywnego sposobu myślenia dla osiągnięcia satysfakcji życiowej

3.     redukcja napięć wewnętrznych i nadmiernego stresu

4.     poprawa pamięci i kontroli własnego zdrowia

5.     osiąganie lepszych wyników w szkole, na studiach, w pracy

Dodatkowo

abyś mógł sam trenować zdobyta wiedzę otrzymasz od nas zupełnie bezpłatnie „Podręcznik kursu podstawowego Metodą Silvy”, który zawiera wszystkie ćwiczenia i techniki poznawane podczas kursu.

Najwyższy czas abyś i Ty poznał i zrozumiał skuteczność Metody Silvy

Aktualnie organizowane kursy:

11-13 marca 2011. w Radomiu

8-10 kwietnia 2011. w Lublinie

 

Już dziś zarezerwuj sobie miejsce na kursie!

 

ZAPISY: www.unlimitedgroup.pl

 

UNLIMITED GROUP POLSKA

Podobne artykuły


16
komentarze: 110 | wyświetlenia: 668
14
komentarze: 11 | wyświetlenia: 958
14
komentarze: 8 | wyświetlenia: 383
14
komentarze: 2 | wyświetlenia: 899
13
komentarze: 0 | wyświetlenia: 963
12
komentarze: 1 | wyświetlenia: 517
12
komentarze: 18 | wyświetlenia: 1660
12
komentarze: 12 | wyświetlenia: 735
11
komentarze: 0 | wyświetlenia: 500
11
komentarze: 4 | wyświetlenia: 432
11
komentarze: 24 | wyświetlenia: 480
11
komentarze: 298 | wyświetlenia: 450
11
komentarze: 0 | wyświetlenia: 991
11
komentarze: 9 | wyświetlenia: 921
10
komentarze: 2 | wyświetlenia: 782
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska