Login lub e-mail Hasło   

Ateistyczna info wojna z Kościołem - to kpiny z Polaków

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://astral-projection.blog.onet.pl/AT(...)25910,n
katalizatorem ujawniającym skale i siłę oraz intencje była przepychanka z krzyżem pod pałacem
Wyświetlenia: 1.046 Zamieszczono 12/12/2010
Ten kolejny tekst z cyklu życie i wiara będzie moim podsumowaniem tego,co się dzieje od pewnego czasu. Otóż na portalu onet.pl i w innych mediach rozpętała się dyskusja. Ma miejsce info wojna z tym wszystkim, co dobre i cenne dla Polski i Polaków. Mają miejsce ataki na Kościół katolicki i papieża Jana Pawła II. Przodują w tym środowiska pseudo - ateistyczne, lewicowe, masońskie. Powszechnie głoszona jest jedna teza; otóż podobno w Kościele dzieje się bardzo źle, więc Kościół nie ma żadnego prawa pouczać ludzi w kwestii moralności i etyki. W atakach przodują szczególnie koszerne media i poszczególne grupki krzykliwych osób, domagających się tego, aby Kościół przestał wypełniać swoją misję, skoro nie ma do tego prawa. W dzisiejszym, zdehumanizowanym świecie Kościół katolicki jest już naprawdę ostatnią instytucją, która głośno nawołuje o moralności i prawie każdej istoty ludzkiej dożycia i godności. Taka postawa w oczywisty sposób bardzo nie pasuje dzisiejszym elitom, w tym masonerii. Dlaczego? Ponieważ jest budowana cywilizacja śmierci. Cywilizacja,w której jednostka nie ma żadnych praw, gdzie nie traktuje się zgodnością człowieka, gdzie przeżywają tylko najsilniejsi.Biograf Jana Pawła II, George Weigel mówi wprost:'Kościół katolicki jest ostatnim instytucjonalnym obrońcą idei,głoszącej, że są prawdy moralne w świecie i w ludziach. Na Zachodzie są potężne siły, które negują ich istnienie, które popychają ku temu, by wierzyć, że ludzkość jest giętka i uległa, że małżeństwo można zdefiniować ustawami, że seks to forma sportu, że istoty ludzkie nienarodzone, ciężko chore lub upośledzone nie liczą się, że siły przymusu państwa mogą i powinny narzucić to, co kardynał Ratzinger określił mianem dyktatury relatywizmu - cytuje Weigla serwis internetowy Polskiego Radia. Wszystkie te siły - zdaniem pisarza - 'widzą w uchybieniach niektórych synów i córek Kościoła i w błędach,popełnionych przez niektórych zwierzchników, okazję do zniszczenia nauczania Kościoła'. Link do całej wypowiedzi Weigel' a: 

Może misja Kościoła nie odpowiada ludziom bez zasad, takim - którzy sądzą iż moralność to jakieś archaiczne słowo i winno być wymazane ze współczesnego słownika ludzi. Lec napisał w swojej myśli: "Sumienie miał czyste, nieużywane". Sądzę że dotyka to zdanie niektórych wysoko postawionych, próbujących zaliczyć się do elit, mających się za nie
Nie zasłaniajmy się polityczna poprawnością, emancypacją, lewicowością źle pojętą. Ludzie na świeczniku, czasami ci na samym dole, przyswajają sobie treści medialne w których słychać fałszywą nutę, oby ją tylko dostrzec.
Wśród bogatej części elit np. UE, USA częstymi bywają przypadki pedofilii, okultyzmu, satanizmu. Mamona często gubi, sprowadza na manowce, obala granice, ludzie pragną mocnych wrażeń, nie chcą słyszeć pytania: Dobro to czy już zło?
Pozwólcie, że podam rezultaty śledztwa niemieckiej dziennikarki. Obnażyła prawdę o pedofilii - rzecz tyczyła najwyższych władz UE. Nie chce się już rozpisywać o Romanie Polańskim, wyraziłem już swoją opinie.
Minęły święta Wielkiej Nocy, święta ważne dla każdego chrześcijanina.W tym roku świętowali razem zarówno katolicy, protestanci, jak i prawosławni. Są to święta przypominające nam zmartwychwstanie Chrystusa i ponadczasowość idei, z jakimi wyszedł do zwykłych ludzi. Te idee głosi właśnie Kościół katolicki. Ale co wypełniało czas świąteczny w tzw 'polskich' mediach? Nasze media nie zawsze artykułowały silnie ten czas radości, czas wspólnoty rodzinnych spotkań. Były i takie, które w tym czasie szczególnym, akcent kładły na afery pedofilskie w Kościele. 

Jakie jest prawdziwe oblicze pedofilii w Kościele katolickim? To, co przedstawiają nam 'polskie' media tylko do złudzenia przypomina rzeczywistość. Moim zdaniem rzecz cała jest przejaskrawiona. Jednakże jeśli te przypadki miały miejsce, winny być ujawnione, napiętnowane.
Pojedyncze przypadki pedofilii w Kościele są wałkowane na wszelkie możliwe sposoby. Część skandali wywołuje się sztucznie. Tymczasem fakty mówią same za siebie. Może zapoznacie się, czytelnicy, z opinią blogera forumowego_paula, który przedstawia statystyki korzystne dla duchowieństwa - kliknij tutaj


Ale sprawy idą jeszcze dalej. W tekście 'Żydomasońska infiltracja Kościoła' pisałem, iż wśród środowiska nauczycielskiego przypadki molestowania seksualnego nieletnich zdarzają się 20 razy częściej. Otóż muszę sprostować tą liczbę, gdyż dotarłem do innego raportu. Jest to raport przygotowany dla amerykańskiego departamentu edukacji, który mówi,iż nauczyciele 100 (sto) razy częściej molestują dzieci niż księża.

 

Link do artykułu na ten temat - kliknij tutaj


Link do raportu poświęconego temu zagadnieniu (po angielsku) - kliknij tutaj 


Poza tym wszystko wygląda na to, iż Kościół na dobre poradził już sobie z pedofilią we własnych szeregach. Gdyż w 2009 roku w USA zanotowano zaledwie 6 przypadków nadużyć seksualnych wobec dzieci.Jak sprawa zaś ma się w sferze edukacji? Zadajmy sobie teraz kluczowe pytania. Skoro nauczyciele 100 razy częściej molestują dzieci niż księża, to dlaczego bezprecedensowe ataki mediów nie celują właśnie w środowiska nauczycielskie? Jest to pytanie czysto retoryczne, gdyż mediom i ich tajemniczym mocodawcom zależy nie na dobru dzieci i bynajmniej nie na dobru obywateli. Mediom, sterowanym przez wielkie korporacje zależy na zniszczeniu Kościoła i przekształceniu go w twór podobny do mieszanki grupy psychoterapeutycznej i instytucji charytatywnej. Czy ktokolwiek domaga się, aby odsunąć środowisko nauczycieli od dzieci? Czy ktokolwiek domaga się, aby zabrać nauczycielom prawo do ich misji? Nie, nikt nie domaga się czegoś takiego. Ba, sfera edukacji ma immunitet socjalistycznego państwa, gdyż w coraz większej liczbie krajów dzieci dowiadują się na lekcjach, że homoseksualizm i aborcja jest ok. Wielki koncern aborcyjny Planned Parenthood domaga się już wprost możliwości 'czerpania radości z własnej seksualności dla dzieci i młodzieży od lat 10'. Tak, nie pomyliłem się co do wieku - 10 lat. 

Kościół - kapłani, to różne osobowości. Zdarza się zboczyć z prostej drogi posługi. I w przypadku kapłanów i nauczających - pedagogów. Zjawisko trudne. Bądźmy jednak dobrej myśli, iż powołania, zarówno kapłańskie jak i nauczycielskie, będą prawdziwe. Będą służyć dobremu, nigdy złemu. Będą uczyć zasad, człowieczeństwa, wzmacniać moralność, budować samemu siebie - jednostkę wierząca, z wiedzą służącą ogółowi.


A teraz przedstawię wam, czytelnicy to, co obiecałem na początku tego tekstu, czyli sprawę powszechności pedofilii,okultyzmu i satanizmu wśród przedstawicieli elit Europy i Ameryki.
Otóż w 2001 roku na stronie internetowej niemieckiej dziennikarki śledczej, Bettiny Rohl, ukazał się fragment książki dzisiejszego europarlamentarzysty, Daniela Cohn - Bendita. Zasiada on w socjalistycznej frakcji Zielonych. Cohn - Bendit opisuje w swojej książce praktyki pedofilskie, których się dopuszczał będąc w przeszłości opiekunem w przedszkolu. Ale co się okazało? Okazało się, że niemieckie media zdławiły tą sprawę w zarodku,przepuszczając jednocześnie frontalny atak na dziennikarkę, która ujawniła tą aferę pedofilską (sic!). Podobnie było w 2009 roku,podczas kampanii wyborczej do europarlamentu. Polityk, który wypomniał Cohn - Benditowi jego własną przeszłość, został zaszczuty przez media i niemal zmuszony do publicznych przeprosin.Tak się załatwia takie sprawy, proszę państwa. Oczywiście, pojedyncze przypadki pedofilii u księży nagłaśnia się we wszelki możliwy sposób, zaś pedofili ze świecznika się broni. 

Teraz zacytuję:

'Pedofilia jako przejaw satanizmu jest zjawiskiem bardziej powszechnym niż nam się może wydawać. Jak starannie ukrywane są informacje na ten temat świadczyć może choćby przypadek filmu 'Conspiracy of Silence' ('Zmowa Milczenia') zrealizowanego przez telewizję Discovery na początku lat 90-tych. Film zniknął na godzinę przed emisją, a także wszystkie jego kopie. Na szczęście zachowała się wersja robocza, którą mimo cenzury Kongresu USA, obecnie można nawet obejrzeć na YouTube (kliknij nazwę filmu powyżej). Tematem była afera związana z uprowadzaniem dzieci z największego sierocińca w USA, Boys Town (Miasto chłopców) niedaleko Omahy w Nevadzie.Dzieci, zarówno chłopcy jak i dziewczynki, przewożone były helikopterami do Waszyngtonu, konkretnie do Białego Domu na orgie seksualne. Prezydentem był wtedy Ronald Reagan, a jego zastępcą George Bush Sr., o którym głośno się już mówi, że jest pedofilem.


Całością 'akcji' dowodził czarnoskóry, 150 kilogramowy Lawrence King, ongiś znany republikanin, zarządca unii kredytowej Franklin Community Credit Union, którą w końcu zdefraudował na kilkadziesiąt milionów dolarów. FBI dobrało mu się do skóry, odsiedział za defraudację wieloletni wyrok (obecnie jest już na wolności). Nikt jednak nie zajął się aferą, która przyniosła wielkie szkody psychiczne tym sierotom. King sam był gwałcicielem, przypalał dzieci papierosami, torturował je. Afera w efekcie przyniosła wiele ofiar, ponad 20 świadków i osób prowadzących dochodzenie zginęło w tajemniczych okolicznościach, a dziewczynkę, którą maltretowano wsadzono na lata do więzienia za rzekome przestępstwo.'
 

Źródło - Czy rządzą nami sataniści? kliknij tutaj
 


 

Na zakończenie wklejam link do artykułu, który warto przeczytać.Artykuł ten mówi o przedstawicielu masonerii wysokiego stopnia,który się nawrócił. Ten były mason zdradza dalszą taktykę elit w kontekście zniszczenia Kościoła. To, co obserwujemy teraz, to batalia finałowa. Czy dojdzie do zamachu na Papieża Benedykta XVI?

A o tym właśnie jest mowa w tym tekście - kliknij tutaj 

Może to co napisałem bulwersuje, ale przedstawiłem swoje widzenie tego problemu. Zakończę zdaniem: Protestuje przeciwko pedofilii,czy to w Kościele, czy szkole, czy domu rodzinnym, to trauma dla dziecka. A ono w tym wszystkim jest najważniejsze. Ale bądźmy także wyważeni w swoich opiniach - i tyczących świata kleru i świata uczących.
Nie tylko kler.

jarek_kefirek (

Podobne artykuły


17
komentarze: 32 | wyświetlenia: 1586
15
komentarze: 60 | wyświetlenia: 908
14
komentarze: 21 | wyświetlenia: 1174
14
komentarze: 33 | wyświetlenia: 1192
13
komentarze: 9 | wyświetlenia: 761
13
komentarze: 62 | wyświetlenia: 736
13
komentarze: 93 | wyświetlenia: 454
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 1024
13
komentarze: 68 | wyświetlenia: 576
12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 727
12
komentarze: 72 | wyświetlenia: 501
12
komentarze: 3 | wyświetlenia: 717
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 987
 
Autor
Dodał do zasobów: swistak
Artykuł

Powiązane tematy

  ykes,  12/12/2010

Czytając słowo "masoneria" w tekście mówiącym o polityce i okultyzmie, czuję się jakbym znowu był w latach 90. :D

  swistak  (www),  12/12/2010

Ykes ! Chodzi o masaż erotyczny ?

  ykes,  12/12/2010

Często odnoszę takie wrażenie, że czytasz mój komentarz w jednym tekście, a odpowiadasz na niego w zupełnie innym. ;)

Przynajmniej Świstak trochę rozładowuje napięcie które może się pojawić po przeczytaniu kontrowersyjnego artykułu;)

  swistak  (www),  12/12/2010

Ykes ! Intelektualny masaż masz na eioba http://eiba.pl/2v91

  ykes,  12/12/2010

Moja teoria nabiera mocy.

  Hamilton,  12/12/2010

Nie słyszałem, aby władze oświatowe tuszowały tego typu sprawy lub przenosiły nauczycieli do pracy w innych szkołach. Tego typu działania w kościele były wręcz obowiązującą procedurą. Problem tkwi właśnie w reakcji
kościoła na to zjawisko, nie w tym, że ono w kościele występuje, bo zgodnie z zasadami statystyki ma prawo wystąpić i nie jest winą kościoła . Nie odwracaj więc autorze kota ogon ...  wyświetl więcej

  swistak  (www),  13/12/2010

HS ! Nieodpowiednie akcentowanie i wybiórcze serwowanie wszelkiej prawdy to specjalność nieobiektywnych mediów. Nazywa się to polowaniem z nagonką. Nikt nie broni pedofilów. Kościół chce im dać szansę na poprawę, pokutę i refleksję. Nie chroni ich to przed odpowiedzialnością karną jako zwykłych obywateli danego kraju.

" Nie wyeliminujemy pewnych zachowań, choćbyśmy sięgnęli nawet po karabiny maszynowe. To tkwi w naturze ludzkiej, tak jak inne dewiacje, choroby i nieszczęścia dotykające człowieka."
" Wiem za to, że w USA najwięcej na nagłośnieniu tych przypadków zarobili adwokaci. Nie ulega wątpliwości, że doszło tam do manipulacji opinią publiczną."

" Mam tu na myśli wszelkie działania podejmowan

...  wyświetl więcej

To jest obrona Częstochowy, pokażcie mi taka organizację, kościół, partię gdzie nikt nie popełnił przestępstwa, kiedyś D.Prince napisał ciekawe zdanie "ludzie szukają idealnego kościoła. Przez 50 lat mojej służby nie znalazłem takiego, a gdybym tak znalazł nie mógłbym sie do niego przyłączyć, bo ten kościół przestał by być doskonały, przeze mnie, bo ja nie jestem doskonały" dzięki za oddanie głosu na mnieDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska