Login lub e-mail Hasło   

Śmierć Chrystusa dla naszego zbawienia

Czy wierzysz w to, że Jezus Chrystus umarł na krzyżu dla naszego zbawienia?
Wyświetlenia: 1.479 Zamieszczono 20/12/2010

Napisanie tego artykułu zostało podyktowane artykułami niskiej jakości napisanymi w internecie na temat kościoła i Boga. Nawet ta strona www.eioba.pl zawiera artykuły w których są kłamstwa. Ludzi którzy piszą takie artykuły nazywa się w komentarzach myślącymi. Ja bym ich raczej nazwał bezmyślnymi i tych, którzy tak komentują również.

   Siostra Faustyna miała za życia wizje w której widziała dużą ilość ludzi idących szeroką drogą, każdy z nich podskakiwał, śmiał się i ogólnie dobrze bawił. Nawet się nie spostrzegli, kiedy wpadali jeden po drugim do odchłani, która była na samym końcu drogi. Widziała też inną drogę, a raczej ścieżynę na której było mase cierni, przeszkód i różnorakich cierpień. Szli tamtędy ludzie, ale było ich naprawdę nie wielu w porównaniu do tego ogromnego tłumu. Ludzie ci upadali i powstawali, żeby iść dalej, płakali w drodze, ale kiedy doszli na sam koniec czekał ich przepiękny ogród pełny szczęścia rozmaitego jakiego człowiek dotąd nie widział.

 

Powyższa wizja potwierdza to co Jezus powiedział, a co napisane jest w ewangelii:

 

"Wchodźcie przez ciasną bramę. Bo szeroka jest brama i przestronna ta droga, która prowadzi do zguby, a wielu jest takich, którzy przez nią wchodzą. Jakże ciasna jest brama i wąska droga, która prowadzi do życia, a mało jest takich, którzy ją znajdują."

 

Jasno jest napisane, że większość ludzi zostanie potępionych, ja przyjmuje, że to może być jakieć 90 procent lub nie co mniej.

Anneliese Michel zanim zmarła powiedziała ostatnie słowa: "Zabiegajcie z drżeniem i bojaźnią o własne zbawienie"

 

Na czym polega potępienie? Na twoim wyborze. Ty sam wybierasz czy chcesz być z Bogiem czy przeciwko, jeśli grzeszysz ciężko lub atakujesz w oszczerczych artykułach Boga to jesteś przeciwko niemu i odrzucarz jego i jego śmierć za ciebie. Jezus zrobił wszsytko co tylko było możliwe i każdy z nas jest zbawiony i wykupiony z piekła mocą okropnej męki człowieka całkowicie niewinnego i świętego. Teraz musimy tylko wybrać czy chcemy poddać się jego woli i uczestniczyć w życiu kościoła czy będziemy  nienawidzieć kościół i Boga.  Nie łudźcie się jeśli się nie nawrócicie traficie do miejsca straszliwego gdzie samotność będzie was dręczyć w nieskończoność. O kościół nie ma się co martwić, bo on i tak przetrwa. Powiedział to Jezus, kiedy ustanawiał go głową kościoła, że "bramy piekielne go nie przemogą". To samo powiedział szatan, kiedy opetał młodą dziewczynę z Niemczech  Anneliese Michel. Powiedział, że ludzi powinni modlić się na różańcu, żeby pokonać zło na świecie i, że kościoła katolickiego szatan i współpracownicy nie potrafią zniszczyć mimo usilnych starań.

Gdyby ludzie przeciwni kościołowi byli choć trochę myślący zauważyli by, że niemożliwe jest, aby kościół potrafił przetrwać przez tyle wieków prześladowań bez nadprzyrodzonej internwecji Boga. Systemy totalitarne upadły właśnie dzięki walce niektórych ludzi kościoła, a kościół przetrwał. Dla wielu z was mam bardzo smutną wiadomość, otóż jedna z współczesnych nam świętych Służebnica Boża Rozalia Celakówna zapytała zbawiciela czy Poska dotrzyma mu wierności, czy będziemy krajem religijnym. Jezus odpowiedział, że tak będziemy do końca krajem religijnym. Dlatego wieszczenie rychłego końca kościoła katolickiego nie jest dobrym pomysłem. Żadne artykuły w prasie czy na portalu eioba.pl nie są w stanie zwyciężyć z mocą Boga. A może myslisz inaczej? Siostra Faustyna zanotowała w dzienniczku, że nagle dostała światło od samego Boga, czym tak naprawdę jest Bóg, a czym, całe stworzenie na ziemi. Całe stworzenie świata jest nie jako pyłem pod jego stopami, a Jezus wielokrotnie mówił siostrze Faustynie, że jego woli nikt się sprzeciwć nie może.

 

   Objawienia Fatimskie

 

Matka najświętsza powiedziała trójce pastuszków, że zaniedługo wojna się skończy, a potem wybuchnia następna jeszcze gorsza jeśli ludzie się nie nawrócą. To nie są zabobony tylko fakty historyczne, bo tak się faktycznie stało. Kiedy wybuchła druga wojna światowa Ojciec Pio prosił Jezusa o pokój dla świata, lecz ten nic nie mówiąc pokazał ręką "spokojnie" .

Dlaczego Jezus tak pokazał? Bo ludzie sami tego chcieli, więc zostawił ich niech się "pozabijają moji przeciwnicy sami".

Trójka dzieci z Fatimy powiedziała, że prawie wszscy z drugiej wojny światowej którzy zginom pójdą do piekła, ponieważ Bóg ze względu na zagniewanie rzadko komu dawał łaskę zbawienia. Dostawali tylko ci, którzy na to zasłużyli i tego chcieli, a tych, którzy  byli przeciwni Bogu zostawiał samych sobie. Choć jak pokazują wydarzenia z życia Świętego Ojca Pio niektórzy w tamtym czasie byli nawracani przez Boga poprzez posługę Ojca Pio.

Pokój, który w tej chwili jest pochodzi od Boga, ale wystarczy, że on nas zostawi samych, a znowu czeka nas wojna.

Uważasz, że kościól to twój wróg? Popierasz SLD? I w swej nienawiści tak jak oni liczysz dni do końca kościoła? Masz do tego prawo, ale myślę, że jeśli się nie nawrócisz trafisz tam gdzie oni. Uważaj na siebie, bo ten artykuł to ostrzeżenie. Wiem doskonale jaka fala krytyki czeka mnie i ten artykuł.

 


Do zobaczenia w niebie. 

 

 

Jestem jednym z redaktorów bazy wiedzy i informacji. Artykuł można kopiować na inne serwisy pod warunkiem umieszczenia linku do strony autora www.pierwszyportal.pl

Podobne artykuły


31
komentarze: 49 | wyświetlenia: 6761
77
komentarze: 112 | wyświetlenia: 37751
18
komentarze: 29 | wyświetlenia: 3324
29
komentarze: 13 | wyświetlenia: 3747
17
komentarze: 19 | wyświetlenia: 7889
25
komentarze: 19 | wyświetlenia: 6324
26
komentarze: 16 | wyświetlenia: 2371
6
komentarze: 39 | wyświetlenia: 672
18
komentarze: 18 | wyświetlenia: 5803
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 4059
8
komentarze: 6 | wyświetlenia: 948
6
komentarze: 119 | wyświetlenia: 888
386
komentarze: 337 | wyświetlenia: 414362
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  ykes,  20/12/2010

Nawet przedstawiciele katolickiego kościoła mówią, że świętego pisma nie można rozumieć dosłownie. W takim razie każdy zostanie zbawiony w taki sposób, w jaki sobie zinterpretował.

"Popierasz SLD?" - haha :D

O rany, moja droga jest taka jakaś nierówna i kamienista, a wąska jaka! czasem się potrafię zaklinować! za to krzaczory rosną.... to co to znaczy, proszę autora? że popieram Zielonych? ;)))

O rany, moja droga jest taka jakaś nierówna i kamienista, a wąska jaka! czasem się potrafię zaklinować!

Nie... to znaczy że twoja osoba powinna wybrać inną drogę....głupców nie brakuje...

>> Nie... to znaczy że twoja osoba powinna wybrać inną drogę....głupców nie brakuje...<<

Doprawdy, iście katolicka miłość bliżniego. Czy tego nauczał Chrystus? Przypomnij sobie treści zawarte w NT.
Np:

Mt 5
(37) Niech wasza mowa będzie: Tak, tak; nie, nie. A co nadto jest, od Złego pochodzi.
(41) Zmusza cię kto, żeby iść z nim tysiąc kroków, idź dwa

...  wyświetl więcej

Bardzo dobry artykuł, ciekawe przemyślenia. Gratuluję.

  ...,  21/12/2010

Najlepsze jest określenie "zginom". Wiecej nie komentuje bo nie ma czego.

  w84u6  (www),  21/12/2010

@frutas, umówmy się, ja ci dam teraz punkcika za kawał dobrej roboty. (nie będę się musiał w komentarzach produkować i udowadniać, że religie zinstytucjonalizowane to wrzód na d...ie cywilizacji, dowiodłeś tego doskonale), natomiast kiedy przeniesiesz artykuł do działu Rozrywka, dodam go do rekomendowanych. OK?
Nie wiem, czy zauważyłeś, prawie wszyscy bohaterowie twojego arta pomarli byli n ...  wyświetl więcej

  w84u6  (www),  21/12/2010

c.d.
PS. Przynajmniej rok przedszkola, sześć podstawówki, trzy gimnazjum i trzy jakiejś ponadgimnazjalnej i pytam się PO CO? Rozdzieramy szaty, załamujemy ręce, że dzieci w Somalii, Bangladeszu, Ruwanda idą na zatracenie, marnuje się potencjał intelektu ludzkiego, odbiera się szanse nauki... po co jednak marnować podatki, miliony złotych, czas nauczycieli, zaangażowanie tysięcy ludzi, aby po dwunastu latach nauki produkt końcowy edukacji nie różnił się od materiału wsadowego?

  57kerenor  (www),  09/01/2011


FAUSTYNA, CZY PAN JEZUS? - Oto jest pytanie!

Witaj

Spodobał mi się tytuł Twojego artykułu: ``Śmierć Chrystusa dla naszego zbawienia``.
Również jestem tego samego zdania. Dodam, że Śmierć Zbawiciela, Była Najdoskonalszą Ofiarą, jaką Syn Boży Złożył na ołtarzu, ku miłej wonności dla Boga Ojca.

Nie było i nigdy nie będzie doskonalszej ofiary.
Śmierć Syna

...  wyświetl więcejDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska