Login lub e-mail Hasło   

Zobacz film " Uwierz w Ducha " a uwierzysz w Miłość

Dziś w sobotę w programie TVN godz 22 15
Wyświetlenia: 1.550 Zamieszczono 25/12/2010

Sam (Patrick Swayze) i Molly (Demi Moore) są szczęśliwą, kochającą się parą. Pewnego wieczoru, w drodze powrotnej z teatru, zostają napadnięci i Sam ginie w walce. Zostaje uwięziony w postaci ducha do czasu, aż wyjaśni się, że jego śmierć nie była przypadkiem. Stara się ostrzec Molly przed grożącym jej niebezpieczeństwem, ale jak się okazuje, nie jest to takie łatwe dla ducha...

Bez obejrzenia tego filmu i wyciągnięcia wniosków nie da się dokonać przełomu w nauce. Zjawisko przeniesienia naszej świadomości w inną poza materialna czasoprzestrzeń nosi nazwę NDE. Doświadczyło tego 15 mln. obywateli USA gdzie od 50 lat rejestruje się te zjawiska. Podobnym filmem jest "Duch" z Bilem Crosby i "Awake" z Jessiką Alba.

Zajmuję się tym tematem gdyż sam doświadczyłem tego co spotkało bohaterów w.w filmów. Najważnieszym przesłaniem, informacją dla cywilizacji, jest to, że życie jest wieczne, co potwierdza choćby fizyczna zasada zachowania energii, bo wszystko jest energią.

Świętym Graalem dla fizyków jest poszukiwanie pola wspólnego dla wszystkich oddziaływań. Tym polem jest przestrzeń w którym egzystuje ludzka świadomość po opuszczenie ciała. Może to być pole Higgsa wypełnione bozonami.To pierwotne pole wypełniające próżnię w której nastąpił wielki wybuch, dla fizyków energii od punktu osobliwego, a dla mnie, być może nastąpiła ekspansja informacji która przekształciła pole Higgsa w materialny wszechświat. Tak się dzieje każdorazowo. gdy wyświetlamy trójwymiarowy hologram wykorzystując ciecz jako luminofor. Wielu fizyków podejrzewa, że wszechświat pulsuje cyklicznie dzieląc się bez przerwy na światy równoległe. czego potwierdzeniem jest de jawu i sny, także świadome. Bez uwzględnienia lewitacji, telekinezy, teleportacji, telepatii będących udziałem mistyków, którym zwisa i powiewa naukowy sceptycyzm, nie dokonamy przełomu w nauce. Ludzka istota też rozwija się od punktu osobliwego jakim jest komórka jajowa po zapłodnieniu informacją zawartą w DNA  plemnika w, o wiele większy od jaja, makrokosmos. Nie wybucha !

Zjawiska UFO potwiedzają, że nie jesteśmy sami w Kosmosie. Gro inteligentnego życia dzieje się obok nas w duchowym wymiarze ignorowanym przez skostniałą i zarozumiałą naukę. Jesteśmy dla nich technologicznym i duchowym skansenem w który nie wolno im ingerować. Mogą się wcielać w procesie inkarnacji w nasze ciała. Jak coś im nie wychodzi. dokonują poprawek wyciągając fantom swojego ziomka z ludzkiego ciała. Stąd opowieści o uprowadzeniach przez UFO. Najlepszym żródłem informacji o Astralu są relacje podróznika i badacza zjawiska OOBE, czyli świadomego śnienia, Roberta Monroe i Brucea Moena.

 


Podobne artykuły


17
komentarze: 32 | wyświetlenia: 1610
15
komentarze: 60 | wyświetlenia: 918
14
komentarze: 21 | wyświetlenia: 1191
13
komentarze: 9 | wyświetlenia: 772
13
komentarze: 93 | wyświetlenia: 464
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 1036
13
komentarze: 62 | wyświetlenia: 776
13
komentarze: 68 | wyświetlenia: 586
12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 736
12
komentarze: 3 | wyświetlenia: 724
12
komentarze: 72 | wyświetlenia: 508
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 997
12
komentarze: 144 | wyświetlenia: 1125
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Sama nazwa Życie.. mówi nam, że ono nie może umrzeć... gdyż nie można byłoby nazwać Życiem... Poszukujemy Graala na zewnątrz nas... i to chyba jest nasz największy błąd ... Graal jest wewnątrz nas ... tylko droga do niego nam wydaje się zbyt trudna i zaprzestajemy poszukiwań... szukamy wszystkiego .. tylko nie siebie... znamy niemal wszystko... nie znając samych siebie .... żyjemy zakodowani świad ...  wyświetl więcej

  swistak  (www),  25/12/2010

Byt kształtuje świadomość ? Tym steruje się masami ! Powinno być, że to nauka i duchowy rozwój kształtuje świadomość !

Świadomość jest Duchem i on winien mieć decydujący wpływ na nasz umysł... doświadczenie odczuwania a nie teoria - winny znajdować odzwierciedlenie w nauce ... przykro, ale tak nie jest ... teoretycy błądzą po omacku.. oddalając się od Życia... ufając własnemu umysłowi , który jedynie jest kodowany przeróżnymi programami ..

  swistak  (www),  25/12/2010

Śmiech satyryków to broń masowego rażenia od której giną politycy. Śmieszność jest tym co paraliżuje naukowców z nobliwym dorobkiem. Nie dotyczy to naukowców z poczuciem humoru na dorobku naukowym. Takimi są dziś awangardowi fizycy teoretycy. Nazwanie bozonu Higgsa cząstką Boga jest tego przykładem.

  pirx,  25/12/2010

Znakomity artykuł świstaku. Polecam twojej uwadze LAWRENCE KRAUSS "FIZYKA PODRÓŻY MIĘDZYGWIEZDNYCH". Krauss w tej książce poświęca akapit Twojemu ulubionemu filmowi.

  swistak  (www),  25/12/2010

pirx ! Przeczytałem całego Lema, obejrzałem Ucieczkę w Kosmos, Gwiezdne wrota, Ziemia ostatnie starcie, itp.
Dzięki za wskazówkę, postaram się przeczytać

W świadomości tego systemu.. liczy się zapotrzebowanie na dar przekonywania.. teoretycy zazwyczaj go posiadają ... a że to tylko teoria ... to zakłada się z góry niepowodzenie.. a to co się wypowie .. niejednokrotnie krąży jako pewniak i nakręca innych... tak powstają bajeczki.. Życie nie jest wymysłem... życie jest scaleniem energii ze Świadomością.. która potrafi samoistnie stwarzać istoty żywe ...  wyświetl więcejDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska