Login lub e-mail Hasło   

Pomyłka Boga

Nie moje myśli,ale bardziej ciekawe...
Wyświetlenia: 4.483 Zamieszczono 26/12/2010
Świąt bez karpia na wigilijnym stole nie wyobraża sobie ponad 30 proc. ankietowanych - wynika z badania Instytutu Homo Homini dla Polskiego Radia.
  

Kler, pomyłka Pana Boga !

 

Zaroiło sie dziś od osobistości KK na łamach prasy. Nic dziwnego - dobry moment na nawracanie umykających owieczek. Tak więc były Pasterki.... Ta z Rzymu. Wszystko ociekające złotem, przepychem, bogactwem... Obrzydliwe. A wszystko to na chwałę Jezusa , który urodził się w stajence....

Abp DZIWISZ zastanawiał się głośno "czy jesteśmy ludźmi dobrej woli i czy naprawdę chcemy pokoju na polskiej ziemi ?" Otóż panie Dziwisz, w Polsce nie ma wojny, jest natomiast podział spoleczny stworzony przez prezesa Absmaka, PiS, Rydzyka i pana oraz panu podobnym. NORMALNI POLACY, umysłowo zdrowi mają dobrą wolę, dlatego dążą do tego ażeby ten "wirtualny Prezydent" który wierzy, iż odziedziczył tą rolę po swoim bracie w testamencie, zniknął  raz na zawsze z areny politycznej. Natomiast, jeśli chodzi o pana, to oczekują, że oczyści pan WAWEL.

Network GŁÓDŹ,  krzyczał prawie w mikrofon że "wiara to publiczna służba, a politycy to karierowicze, bez wizji, bez wyobraźni i bez ukształtowanych zasad i "dlatego KK czuwa poprzez modlitwę, pamięc i pragnienie prawdy o Smoleńsku". Skoro Głódź jest takim wielkim pariotą nienawidzącym dobrobyt i karierowiczów,  to niech może zacznie od siebie i przestanie wozic swoje wielebne cztery litery w niemieckim BMW, a  przesiądzie się na polski rower?! Sam dośc nagrabił od Skarbu Państwa, pławi się w przepychu, ta spasiona,  kościelna "święta krowa" żyjąca ponad stan na koszt państwa i wiernych.

Bp GUZDEK stwierdził, że "wiara nie jest prywatną sprawą i bez przekonań religijnych nie powinno byc wstępu do szkół, uniwersytetów i miejsc pracy". Panie Guzdek - Andersen, Bracia Grimm, czy Brzechwa pod względem estetycznym i moralno-wychowawczym mają więcej do zaoferowania niż ten wasz traumatyzujący młode umysły pretensjonalny bełkot zbudowany na schizifrenicznym poczuciu winy i bezsensownym religijnym folklorze o duchach, diabłach, piekle, czy gadąjących wężach.

Abp MICHALIK, wczoraj był najlepszy z ferajny (to on zmarnował życie policjanta i jego rodziny) - głosił z trwogą, że "świat chce wyeliminowac krzyż, a przeciez ta nasza kultura chrześcijańska nakazuje wszystkie wydarzenia odnosic do Boga" dodając z olbrzymią dozą hipokryzji - "UNESCO ma czelnośc propagowac bezpieczny seks, co oczywiście jest budzeniem instynktów biologicznychw tak wczesnym wieku szkolnymi zaniżaniem kultury, gdy należy wpajac pokonywanie siebie i egoizmu". Jego twarz wyrażała pogardę, nienawiść i agresję, czy to jest twarz człowieka oddanego Bogu? Czy to jest twarz miłosierdzia? Co miał na myśli Abp Michalik o tym wpajaniu? Wpajanie kultury we wczesnym wieku poprzez pedofilię?? FUCK YOU (przepraszam moich czytelników) panie Michalik!!

Propagandziści KK stosują stare metody socjo-techniczne - zastraszanie, obiecywanie, podporządkowanie, manipulacja i wykorzystywanie ludzi, nie chcących albo niezdolnych do racjonalnego i niezależnego myślenia. KK jak każdy inny system totalitarny ma swoją jedyną i nie podważalną prawdę, utopijną ideologię, nieomylnego ojca narodów, wiernych apostołów i męczenników i oczywiście swoja kiczowatą teatralną oprawę. Księża dzisiaj w Polsce nawołują do waśni narodowych i buntują wiernych przeciwko państwu za pośrednictwem ambony, wygłaszają nienawistne  katechezy w TVTrwam czy RM.

Te gadki-szmatki  hierarchów kościelnych im bardziej histeryczne i jątrzące, tym szybszy będzie zainicjowany już proces rozkładu struktur KK w Polsce. Kiedyś skończy się ich monopol na manipulowanie i nadzorowanie naszego życia tu i teraz od przysłowiowej kołyski do grobowej deski.  Mam nadzieję, że będą się smażyć w piekle. Z tego jedynego powodu chciałabym żeby to pieklo istniało.

Może czas najwyższy skończyc z tym cierpiętnictwem kultywowanym przez KK. Krzyż to symbol śmierci i tortur. Na krzyżu za czasów Chrystusa wieszano przestepców.
Ukrzyżowany nieszczęśnik umierał powoli i w cierpieniach. Modląc się do krzyża , modlimy się do narzędzia tortur. Za czasów Chrystusa , jedynym symbolem wspólnoty Chrystusowej był znak ryby. Kto wcisnął wierzącym ten paskudny symbol śmierci i po co?Gdyby na przykład Rzymianom wpadł pomysł kaźni przy pomocy innego narzędzia, to czy normalnym byłoby uznawanie za świętość katowski topór, stryczek lub szubienicę?

Europa nie boi się chrześcijaństwa - Europa boi się Kościoła, księży i ich dewiacji: nie rozliczonych od wieków morderstw, wojen i kaźni religijnych; pychy i buty; bogacenia się i wreszcie wszelkich możliwych dewiacji seksualnych, zwłaszcza z udziałem dzieci. Nikt nie neguje chrześcijaństwa, pomyłką okazał się kler. Pomyłką Pana Boga.

www.liiil.pl  promuj, dzięki

Podobne artykuły


17
komentarze: 93 | wyświetlenia: 2225
14
komentarze: 2 | wyświetlenia: 1128
14
komentarze: 15 | wyświetlenia: 1073
13
komentarze: 53 | wyświetlenia: 802
13
komentarze: 5 | wyświetlenia: 563
11
komentarze: 137 | wyświetlenia: 626
11
komentarze: 70 | wyświetlenia: 685
11
komentarze: 34 | wyświetlenia: 991
11
komentarze: 92 | wyświetlenia: 650
11
komentarze: 37 | wyświetlenia: 496
10
komentarze: 9 | wyświetlenia: 511
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  swistak  (www),  26/12/2010

Moja choinka w lesie

  feniks57,  28/12/2010

@ swistak
"KK oszczędzał przez wieki to ma !"- ciekawe z czego oszczędzał, z grabieży, z dojenia owieczek itd? Oszczędzał swoich funkcjonariuszy, natomiast 2000 lat historii dobitnie pokazuje, że nie oszczędzał istnień ludzkich.
Świstaku wytrzeźwiej!

Dobrze powiedziane

  Hamilton,  30/12/2010

Prezydent Białorusi Łukaszenka jest najbogatszym Białorusinem. Ma 9 mld dol. majątku. ( dane z depesz ujawnionych na WL ) Też jest bardzo oszczędny. To duże osiągnięcie zważywszy, że kilka lat temu sam sobie obciął znacznie swoje prezydenckie wynagrodzenie, ale czego nie robi się dla dobra owieczek i narodu.

Właśnie,właśnie,czego się nie robi...

RACJA ! OSZCZEDZAL.........CHYBA NAKRADŁ

  Elba,  26/12/2010

Pomyłki się zdażają po obu stronach, ale nie znaczy, że warto się na nich wzorować.

Na błędach się uczymy,pozdrawiam

  Tomasz Het  (www),  27/12/2010

A najbardziej podoba mi się obrazek. A czy pomyłka tego nie wiem co do tekstu.

Wiele chodzi po świecie przez omyłkę,przypadek ,nieuwagę bzy kaczy i są ofiarami pękniętych prezerwatyw....Oczywiście t ironia,żart,pozdrawiam,a co do boga,czasami wątpię w jego istnienie,wieki mijają ,a to samo kurewstwo...

  kev  (www),  29/12/2010

Zastanawia mnie taki problem wynikający pośrednio z tekstu: Jak Ci biedni Chrześcijanie powiesiliby akwarium nad drzwiami jeżeli Jezus zostałby utopiony, nie zaś ukrzyżowany ....

Bardzo trafne spostrzeżenie!

  kev  (www),  29/12/2010

Ale co do Jeusa i księży to może z jednej gliny są ulepieni? Wszak ukrzyżowanie było zarezerwowane tylko dla podżegaczy społeczeństwa przeciw władzy cesarskiej. Biblia jest raczej książką fabularną a kroniki to kroniki mniej metafor etc ... sam nie wiem :)

  sauvan,  30/12/2010

Ukrzyżowanie głową w dół, było karą dla jak to określiłeś „podżegaczy społecznych” W ten sposób ukrzyżowano właśnie św. Piotra. Właśnie za to „podżeganie” a nie jak twierdzi kler, dlatego że nie chciał zginąć jak Chrystus. Zwykła forma krzyżowania byłą przeznaczona dla pospolitych przestępców i niewolników.

Za takie opinie już jesteś ukrzyżowany na równi ze mną,pozdrawiam

Do: Wojciech Mika.
Właśnie dlatego, że krzyż stał się narzędziem kaźni - jak szubienica - jest dla Żydów obrazą. Oni nie wyobrażają, aby znakiem kultu religijnego była wspomniana szubienica - na podobieństwo pnia lub katowskiego topora. Tu dopiero postrzega się absurdalność religijnego czczenia różnych symboli.

Panie Wojciechu identyfikuję się z tymi myślami,chociaz wiem,ze innym to nie leży i nas uszminkują.P{ozdrawiam z Nowym Rokiem

No cóż... niech i mnie uszminkują... głosuję. Śmiać mi się chce, kiedy ludzie traktują tych z poglądami New Age jak sektę, a nie widzą jaka potężna sekta im się na własnym podwórku rozwija... toż przewielebny Rydzyk specjalizuje się w praniu mózgów... a metody ma bardziej wyszukane od hipnozy;) Zastanawiam się, kiedy ludzie otrząsną się i na oczy przejrzą... krzyż zdaje się dzielić, nie łączyć... ...  wyświetl więcej

No to jesteśmy uszminkowani,pozdrawiam

  Kitek,  02/01/2011

Dwóch Żydków stoi sobie przed Bazyliką św. Piotra w Rzymie i ją podziwiają. Ten pierwszy mówi:
-zobacz jaka ona wielka, jakie ma kolumny, jakie wspaniałe rzeźby, choćby sam ten plac i ten obelisk (podobno obelisk podnosiło 800 koni i 1200 ludzi).
Drugi mówi:
-choćmy zobaczyć do środka.
I znów ten pierwszy zachwyca się wnętrzem.
-ile tu miejsca, zobacz te nawy boc ...  wyświetl więcej

-A ZACZYNALI OD MAŁEJ DREWNIANEJ STAJENKI. dziękuję \ZA WESOŁY KOMENTARZ

  gr4nt,  04/01/2011

Należy sobie zadać pytanie po co nam Kościół i księża?
Czy ktoś kto ma swoje własne sumienie potrzebuje księdza? Odpowiem: Nie potrzebuje.
Ksiądz i kościół potrzebny jest ludziom uwstecznionym i zacofanym, ludziom którzy nie umieją korzystać z własnego sumienia i sami nie wiedzą co jest dobre a co złe. Takim ludziom osoba w sutannie musi powiedzieć "to rób a tego nie rób". I mówi i p ...  wyświetl więcej

bardzo TRAFNIE WZMOCNIONE ZOSTAŁY MOJE SPOSTRZEŻENIA,WIELKIE DZIĘKI!

To co napisałeś Szymonie jest typowym generalizowaniem, powtarzaniem argumentów przeciwników Kościoła, ale Ty - będąc lepszy, bo nie zabijasz, nie kradniesz itp., jesteś lepszy od tych ciemniaków, którzy spowiadają się, chodzą w niedzielę do kościoła, a później grzeszą? Załóżmy, skoro są tacy ciemni ludzie, to niech będą. Mnie to nie przeszkadza, zaś Tobie - czytam, że owszem . Dlaczego? Fakt: nie ...  wyświetl więcej

Sp[owiadalem sie,a ksiadz zdradził tajemnice spowiedzi....ubowcy mnie nekali,zeby wybijali i co mi z takiego ksiedza,kosciola co z oprawcami wspolpracuje?

bardzo trafny artykuł! :)

Pozdrawiam

Duzo racji - niestety.

PozdrawiamDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska