Login lub e-mail Hasło   

W kierunku Ziemi lecą 3 olbrzymie UFO

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://niewiarygodne.pl/
W kierunku Ziemi lecą 3 olbrzymie UFO Obraz, jaki rysuje się ostatnio przed mieszkańcami Ziemi, z pewnością nie zawiera zbyt wielu różowych odcieni. Apokaliptyczne w...
Wyświetlenia: 7.077 Zamieszczono 28/12/2010

 

W kierunku Ziemi lecą 3 olbrzymie UFO

 

 

 

Obraz, jaki rysuje się ostatnio przed mieszkańcami Ziemi, z pewnością nie zawiera zbyt wielu różowych odcieni. Apokaliptyczne wizje profetów nie napawają optymizmem, a kolejne informacje napływające właśnie z przedstawicielstw SETI na całym świecie sprawiają, że nawet w tym świąteczno - noworocznym okresie nie możemy spać spokojnie. Jeśli wierzyć ekspertom z SETI zajmującym się poszukiwaniem pozaziemskich form życia, już wkrótce czeka nas spotkanie z UFO. W kierunku naszej planety zmierzają podobno trzy gigantyczne obiekty, które w pobliżu Ziemi znajdą się w roku 2012.

Badacze skupieni wokół programu SETI (skrót od angielskiego: Search for Extra-Terrestrial Intelligence), którego zadaniem jest nawiązanie kontaktu z przedstawicielami obcych cywilizacji poinformowali właśnie, że w stronę Błękitnej Planety nadlatują trzy olbrzymie Niezidentyfikowane Obiekty Latające. Największy z nich ma średnicę 240 kilometrów, a dwa kolejne są nieco mniejsze. Wszystkie statki znajdują się w tej chwili nieopodal orbity Plutona - poinformował serwis pravda.ru.

Obiekty udało się wykryć dzięki zaangażowaniu specjalistycznej aparatury znajdującej się rejonie Alaski. Ów system został pierwotnie zaprojektowany z myślą o badaniu zjawiska zorzy polarnej. Nikt nie przypuszczał, że pozwoli on na dokonanie odkrycia tej skali. Wg zapewnień naukowców, wkrótce znaleziskiem będą mogli się również delektować posiadacze amatorskiego sprzętu do obserwacji nieba - wystarczy, że obiekty znajdą się w okolicach orbity Marsa

 

 

Specjaliści z SETI są przekonani, że tajemnicze obiekty zmierzają właśnie w naszą stronę i jeśli wszystko pójdzie "dobrze", znajdą się w pobliżu naszej planety ok. 2012 r. Co więcej, wg ich przypuszczeń są one tworem przedstawicieli obcych cywilizacji. O aktualnej sytuacji został już rzekomo poinformowany amerykański rząd, który jak zwykle w tego typu sprawach nabrał wody w usta.

Oprócz serwisu pravda.ru, o sprawie poinformowała także Niezawisimaja Gazieta oraz szereg innych - również tych prestiżowych - wydawnictw prasowych na całym świecie. Oczywiście nie oznacza to, że należy im bezkrytycznie ufać. Warto mieć na uwadze fakt, że ostatnio furorę robi tzw. marketing wirusowy, którego ofiarą padają największe i najbardziej uznane marki w świecie mediów. Sprawie będziemy się jednak bacznie przyglądać.

Zapraszam do obejrzenia video:

http://www.youtube.com/watch?v=tVASNuYB454

http://www.youtube.com/watch?v=qbkUkEWbN9g


Przygotowała:

Ania - Nibiru
Anna Modrzejewska

Grudzień - 2010 r.

Podobne artykuły


11
komentarze: 32 | wyświetlenia: 684
11
komentarze: 40 | wyświetlenia: 725
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 466
10
komentarze: 8 | wyświetlenia: 909
10
komentarze: 7 | wyświetlenia: 764
10
komentarze: 1 | wyświetlenia: 683
10
komentarze: 5 | wyświetlenia: 754
9
komentarze: 0 | wyświetlenia: 456
9
komentarze: 7 | wyświetlenia: 719
9
komentarze: 20 | wyświetlenia: 619
9
komentarze: 1 | wyświetlenia: 473
9
komentarze: 2 | wyświetlenia: 424
9
komentarze: 34 | wyświetlenia: 507
9
komentarze: 124 | wyświetlenia: 514
9
komentarze: 0 | wyświetlenia: 462
 
Autor
Dodał do zasobów: Ania Nibiru
Artykuł  ykes,  28/12/2010

http://www.seti.org - oficjalna strona SETI. Pokaż mi proszę jakikolwiek artykuł o zbliżających się talerzach, bo niczego takiego nie widzę.

  ykes,  28/12/2010

To nie jest artykuł ze strony SETI. Teraz matematyka. Przybysze znajdują się rzekomo w okolicach Plutona, czyli około 38,5 j.a. od nas (150 mln km * 38,5 - dane z Wiki). Mają więc do przebycia 5,7 mld kilometrów. Aby dotrzeć do nas w dwa lata, muszą przemieszczać się z prędkością ok. 330000 km/h, czyli jakieś 90 km/s. W naszej atmosferze obiekty te spalą się ze wstydu. :D
Niech jakiś matematyk sprawdzi moje wyliczenie, bo liczyłem na szybko w kalkulatorze google, mogę mieć poślizg.

@ykes
Transplutoniczny obiekt o średnicy 240 km obserwowalny (i wykryty, i z już policzona orbitą) z Ziemi? Cud prawdziwy, alleluja. ;)

SETI (Search for Extraterrestrial Intelligence), an independent non-commercial organization, released a sensational statement.

Three giant spaceships are heading towards Earth. The largest one of them is 240 kilometers wide. Two others are smaller. At present, the objects are beyond the orbit of Pluto.

The spaceships were detected by HAARP search system. The system, based in Alaska

...  wyświetl więcej

Przeglądnięcie przekazów od Kasjopejan pozwala się zorientować, że te 3 statki UFO wiozą 12 milionów gigantów Nefelin, którzy po wprowadzeniu na Ziemi NWO mają pełnić rolę nadzorców niewolników - a niewolnikami mamy być my ?!!! - już jesteśmy !!! Jednak ten tragiczny scenariusz nie wejdzie w życie - statki i bazy Federacji Galaktycznej orbitujące wokół Ziemi w 4-tym wymiarze niedługo zniszczą stat ...  wyświetl więcej

  swistak  (www),  28/12/2010

SETI bada daleki kosmos a ten bliższy zostawia paparazzim

  Ivi,  28/12/2010

Świstak jak Ty już coś pieprzniesz.....;D

  swistak  (www),  28/12/2010

ivi ! musiałem rozładować atmosferę bo ykes tak się wystraszył, że porobił obliczenia albo w pory !

  ykes,  29/12/2010

Myślę że Świstkowi i jego elokwencji można by poświęcić osobny tekst.

Ja tam nie wierzę w to co nie zobaczę

Jeśli coś już zobaczysz, to nie musisz w to wierzyć. Z definicji wierzy się (lub nie), w coś czego zweryfikować nie można. :)

jak z Bogiem

Przy czym nie należy zapominać, że choć nie można zweryfikować, można oszacować prawdopodobieństwo i stwierdzić czy widać jakieś obserwowalne efekty istnienia postulowanego bytu. Czyli tak samo jak z bogami, zresztą co za różnica czy wymyślamy bogów w różnych Edenach czy w 240 kilometrowych statkach kosmicznych? :)

  Robert_ja  (www),  29/12/2010

Przywitajmy ich chlebem i solą. A nuż na któreś z tego są uczuleni i uciekną :D

Ja bym ich kierował na lotnisko w Smoleńsku.

Ostatnio to w zasadzie na dowolne lotnisko w Europie czy USA, i tak ich nie przyjmą z powodu braku warunków. :D

  Layo  (www),  29/12/2010

Oni do Polski na Euro 2012 lecą, ciekawe czy drużynę wystawią? A może naszych chcą wzmocnić trochę o kilku zawodników.

Będą jaja jak przylecą a szamani różnych religii będą ich chcieli otumaniać.

SETI (Search for Extraterrestrial Intelligence), an independent non-commercial organization, released a sensational statement.

Three giant spaceships are heading towards Earth. The largest one of them is 240 kilometers wide. Two others are smaller. At present, the objects are beyond the orbit of Pluto.

The spaceships were detected by HAARP search system. The system, based in Alaska

...  wyświetl więcej

Jeśli coś faktycznie zagrażałoby Ziemi np UFO lub jakaś asteroida to na pewno jakiś hakier-renegat postarałby się by świat się o tym dowiedział. Jak sprawa z Chinami i zerwaniem sojuszu z Koreą lub włamanie do bazy danych NASA i nieznalezienie żadnej informacji o rzekomych lądowaniach i kontaktach UFO. Jeśli faktycznie byłoby to UFO to wg mnie poruszają się trochę zbyt wolno, skoro ich nie widzimy ...  wyświetl więcej

Tez nie wiem czy to prawda czy nie. Niekoniecznie jednak muszą lecieć z innego układu słonecznego, czy galaktyki.
Jeśli na prawdę są w okolicach orbity Plutona mogą to być np. Anunnaki według mitologii Sumerów mieszkają w naszym układzie na olbrzymiej planecie za gdzieś za Plutonem i to podobna właśnie oni udoskonalili nasz kod genetyczny.
Nie mówię, że to prawda mówię tylko, że taka jest legenda

Cos tutaj nie gra z logika i są powielane tylko czyjeś fantazje. Pojazd 240 km jest widoczny nawet dość sobie, a olbrzymia planeta Anunnakow jeszcze zostala odkryta. I jeszcze jedno, chyba wysłali SMS-a ze zamierzają nas odwiedzić.

  liwa,  04/09/2012

Warto przypomniec to sobie. Toż zbliża sie koniec roku więc i ufoldy mają do nas wpaść na wódkę... :))Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska