Login lub e-mail Hasło   

Martwe ptaki spadają z nieba

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://niewiarygodne.pl/?ticaid=6b980
Martwe ptaki spadają z nieba Martwe ptaki tysiącami spadają z nieba na ziemię w różnych zakątkach świata, w miejscach oddalonych od siebie o tysiące kilometrów.Je...
Wyświetlenia: 1.845 Zamieszczono 13/01/2011

Martwe ptaki spadają z nieba

Martwe ptaki tysiącami spadają z nieba na ziemię w różnych zakątkach świata, w miejscach oddalonych od siebie o tysiące kilometrów.Jest to zjawisko budzące grozę, a spora część opinii publicznej nie daje już wiary w wyjaśnienia ekspertw

 

 


Do tego zjawiska dołączyło również zjawisko wymierania ryb.
Zjawisko masowej śmierci zwierząt ,nawet jeśli zdarzało się w przeszłości, nigdy nie występowało na taką ogromną , jak teraz skalę.
Co zatem spowodowało śmierć tych istot, jeśli wykluczyć oficjane " naturalne" dowody?
Oto kilka propozycji / ze strony http://niewiarygodne.pl/?ticaid=6b980 / :

1. HAARP

 

 

 

Głównym założeniem projektu badawczego HAARP (skrót od ang. High Frequency Active Auroral Research) jest testowanie wpływu różnych czynników na jonosferę i badanie efektów ingerencji w tę warstwę atmosfery. Sceptycy uważają jednak, że pod przykrywką badań zgłębiających wpływ różnych źródeł promieniowania na jonosferę, amerykańskie wojsko testuje nowe rodzaje broni, w tym broń elektromagnetyczną, która na niewielkiej przestrzeni potrafi skupić energię elektromagnetyczną.

Według innej z teorii, HAARP to niebezpieczna broń odpowiedzialna za kataklizmy pojawiające się w różnych zakątkach świata

2. DUGA3

 

 

 

Znajdujące się na terytorium Ukrainy Oko Moskwy, nazywane również Czarnobylem 2 lub "rosyjskim dzięciołem", to w rzeczywistości dwie gigantyczne anteny, które rozciągają się na szerokości ok. 900 m. Jedna z nich ma wysokość 135 m, a druga - 85 m. Stanowić miały część kompleksu zbudowanego w ramach systemu obronnego, czyli tzw. tarczy antyrakietowej. Każda z anten miała inne zastosowanie. Większa miała funkcję odbiorczą i obejmowała swoim zasięgiem obszar znajdujący się w promieniu 3000 km, podczas gdy 85-metrowy obiekt był przeznaczony do wysyłania sygnałów. Nadawane przez Oko Moskwy impulsy dało się słyszeć w odbiornikach radiowych na falach krótkich. Potężną moc i zasięg anten najlepiej obrazuje fakt, że emitowana przez nie wiązka promieniowania była tak silna, że docierała nawet do Stanów Zjednoczonych. Zdaniem jednego z rosyjskich ekspertów, jej potężne promieniowanie mogło doprowadzić do burzy w dowolnym miejscu na świecie. Nieopodal miejsca, w którym wzniesiono gigantyczne siatki, zlokalizowany jest okrągły plac, na terenie którego umiejscowione były prawdopodobnie wyrzutnie rakietowe.Podobno to, co widać gołym okiem, czyli anteny i plac z wyrzutniami, to tylko część tego tajemniczego kompleksu. W skład ośrodka miały wchodzić również cztery podziemne centra. Każde z nich posiadało inny zakres kompetencji. Nie wyklucza się, że jedna z podziemnych zon wyposażona była w antenę zdolną oddziaływać na ludzki mózg. Poprzez emisję fal o odpowiedniej częstotliwości, mogła skutecznie zakłócać jego pracę. Niektórzy tę samą funkcję przypisują gigantycznym antenom, które wg różnych teorii mogły być częścią wielkiego eksperymentu psychotronicznego. Miał on polegać na wpływaniu falami radiowymi na ludzki umysł, wywołując w człowieku obojętność i apatię oraz stany depresyjno-lękowe

3. Przebiegunowanie

Gwałtowne przyspieszenie zjawiska polegającego na "wędrowaniu" pola magnetycznego obserwowane jest od dawna. Już w 1831 r. naukowcom udało się odkryć magnetyczny biegun północny. Od tego czasu obserwowane były jego nieznaczne ruchy. Wszystko uległo zmianie w 1904 r., kiedy stwierdzono, że biegun zaczął się przesuwać z prędkością ok. 14 kilometrów rocznie. Kolejne przyspieszenie odnotowano w 1989 r. Ostatnie badania nie pozostawiły wątpliwości - magnetyczny biegun północny "zmierza" w kierunku Rosji.

 W przyrodzie istnieje też zjawisko określane mianem przebiegunowania Ziemi. Jest to proces, który oznacza zamianę północnego pola magnetycznego z południowym. Nie jest ono jednak niczym nowym. Zdarzenie polegające na odwróceniu kierunku pola magnetycznego Ziemi miało ostatnio miejsce ok. 780 tysięcy lat temu.

Wiele osób upatruje w tych osobliwościach potencjalnych przyczyn końca świata. Zdaniem naukowców, czasowe zaniki pola magnetycznego mogą doprowadzić do wzrostu bardzo szkodliwego promieniowania kosmicznego. W razie przebiegunowania pojawić się mogą m.in. przypadki dziwnych zachowań wśród zwierząt, które stracą orientację podczas wędrówek

4. Chemtrails

Sprawa tzw. chemtrails jest jedną z najbardziej znanych teorii spiskowych obok roku 2012, Nowego Porządku Świata czy też Iluminatów.

 

Sam termin został utworzony w oparciu o wyraz contrails (ang. skrót od condensation trail - smuga kondensacyjna). Określa on smugi wytworzone przez samoloty jednak nie w wyniku powstawania pary wodnej a związków chemicznych. Zwolennicy teorii o chemtrails utrzymują, że związki takie są rozpylane celowo przez "światowe rządy" lub bliżej nieokreśloną niecną siłę. Tylko w jakim celu?

Tutaj "eksperci" od spisków różnią się opiniami. Istnieją setki teorii. Jednak przyjrzyjmy się od czego się zaczęło. Prawdziwa histeria wokół chemtrails rozpoczęła się w Stanach Zjednoczonych w drugiej połowie lat 90-tych. Później rozlała się ona na inne kraje.

Jej źródła sięgają prawdopodobnie roku 1998, kiedy to Edward Teller (jeden uczestników Projektu Manhattan, nazywany "ojcem bomby wodorowej") przedstawił na "International Seminar on Planetary Emergencies" (Międzynarodowe Seminarium nt. Planetarnych Zagrożeń) raport, w którym ostrzegł, że spadek poziomu ozonu w stratosferze i spowodowany tym wzrost promieniowania UV i kosmicznego spowoduje do roku 2025 wyginięcie 89% ziemskich gatunków, w tym ludzi.

Z ostatniej chwili :

W Rumunii ptaki też już spadają! Zdaniem władz były pijane

Zdaniem ekspertów, zwierzęta objadły się winogronami, a pozostałości owoców uległy fermentacji. Ich organizmy nie były sobie w stanie poradzić z alkoholem, w związku z czym doszło do zgonu.

Opracowała:
Ania - Nibiru
Anna Modrzejewska
Styczeń - 2011 r.

 

Podobne artykuły


29
komentarze: 9 | wyświetlenia: 42052
16
komentarze: 7 | wyświetlenia: 1279
15
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1835
77
komentarze: 227 | wyświetlenia: 146950
48
komentarze: 229 | wyświetlenia: 288406
8
komentarze: 44 | wyświetlenia: 288
6
komentarze: 55 | wyświetlenia: 1699
31
komentarze: 13 | wyświetlenia: 6967
21
komentarze: 5 | wyświetlenia: 6973
16
komentarze: 13 | wyświetlenia: 1543
38
komentarze: 35 | wyświetlenia: 7646
33
komentarze: 11 | wyświetlenia: 5746
24
komentarze: 4 | wyświetlenia: 15091
 
Autor
Dodał do zasobów: Ania Nibiru
Artykuł

Powiązane tematy

  ulmed,  13/01/2011

Może dodać dziwne zachowania i utratę orientacji przez ludzi?

Jak mamy umierać to szybko. Przy takich kataklizmach nic się nie uchowa, więc nie ma się czym tak przejmować. Trzeba żyć tak jak by to był ostatni dzień :)Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska