Login lub e-mail Hasło   

Śmierć głodowa sposobem na przejecie gruntów i mieszkań

Kilka krotnie pisałem o sposobach manipulacji, której celem jest przejęcie jak największej ilości gruntów, własności ziemskiej, nieruchomości, mieszkań, i oto po cichu dzięki ...
Wyświetlenia: 1.924 Zamieszczono 19/01/2011

Polska jako kolejny kraj przechodzi kolejna cichą ścieżkę manipulacji, manipulacji, która w zdrowym społeczeństwie nie miałaby miejsca, bowiem jest nie tylko nie etyczne, ale pokazująca siłę pieniądza, który skorumpował państwo polskie...

Kilka krotnie pisałem o sposobach manipulacji, której celem jest przejęcie jak największej ilości gruntów, własności ziemskiej, nieruchomości, mieszkań, i oto po cichu dzięki zbrodniczej polityce w stosunku do emerytów i rencistów banki powiązane z nowym porządkiem świata wprowadzają tak zwane fundusze hipoteczne, które maja być ratunkiem dla głodowych rent i emerytur...Za mało, aby żyć za dużo, aby umrzeć.

Brutalne realia rzeczywistości bieda i głód zmuszą emerytów i rencistów do oddania niekiedy wielopokoleniowych dziedzictw w obce ręce…W ręce manipulantów i przestępców ukrywających się za fasadami banków, rządów i uśmiechniętych masek pasożytów pragnących waszej własności nawet kosztem waszej śmierci. Sposób ten omija możliwość wykupywania przez obcokrajowców działek, mieszkań i terenów strategicznych z punktu widzenia marketingu.

 

(Własność ziemska:
PMS: Arystokracja gojów, jako siła polityczna nie istnieje i nie ma potrzeby liczenia się z nią,lecz jako posiadacze terenów, jest szkodliwa dla nas z tego powodu, że może być samodzielna, co do źródła swego utrzymania. Wobec tego za wszelka cenę musimy wyżyć ją z ziemi. Najlepszym sposobem do tego jest powiększenie, czyli obdłużenie ziemi. Sposób ten utrzyma własność ziemską w stanie bezwzględnego pognębienia. Arystokracja gojów, dziedzicznie nie umiejąc zadowolić się małym,szybko zbankrutuje. Należy, ażeby przemysł wyssał z zeń i prace i kapitał, oraz żeby przez spekulacje oddał w ręce nasze wszystkie pieniądze świata, a tym samym usunął wszystkich gojów do szeregu proletariatu. Wówczas goje ukorzą się przed nami byleby wyjednać dla siebie prawo istnienia. Ażeby zniszczyć przemysł gojów damy do pomocy spekulacji zasianą przez nas wśród gojów potrzebę zbytku, pochłaniającego wszystko.Fragment artykułu: Prawda Absolutna)

Rząd cienia obsadzający ludzie w rządzie polskim, ZUS-ie, bankach, funduszach powierniczych doprowadził do upadki polskiego systemu finansów i ubezpieczeń. Pamiętajmy,że wzrosty ekonomiczne służy tylko statystyce - wzrostu dochodów i obrotów państwa a nie jego obywateli...

Poziom życia grupy statystycznej nie odzwierciedla poziomu życia i zarobków obywateli, nie służy temu także statystyka średniej krajowej,  czy pensji minimalnej,…bowiem te pojęcia w zdrowej społeczności nie mają prawa bytu gdyż te kreowane są przez popyt i podaż a nie statystyki wyssane z palca! 

Schemat propagandy sukcesu i kłamstwa, które wynika z preparowanych raportów i wyników pokazuje jedno państwo w zuchwałych sposób okrada i bogaci się kosztem obywatela, utrzymując 90% obywateli w niebycie społecznym polegającym na niewolnictwie i wymuszeniu, jakim jest praca na obecnych warunkach zatrudnienia...

Człowiek uzależniony jest od pracy, z której może być zwolniony, od głodowej pensji, kredytów obarczonych lichwa i strachem, od zbrodniczych systemu ubezpieczeń, podatków i systemów emerytalno- rentowych wszystko to sprzyja depresji, deprawacji i śmierci na raty...

Brak perspektyw obywatela, szarości jego dnia poparta jest systemem nałogów i popędów wyzutych z moralności, etyki i prawdziwej ludzkiej rozrywki obleczonej w uczucia i przeżycia wyższego rzędu.

 

(Protokół Mistrzów Syjonu: natężone walki o supremacje, wstrząśnienia w życiu ekonomicznym wytworzą a nawet już wytworzyły inny rodzaj społeczeństwa zimnego, bez serca i pełnego rozczarowań. Społeczeństwa takie przepełnione będą wstrętem do religii i wyższej polityki. Kierownikiem ich będzie jedynie wyrachowanie, czyli złoto, dla którego będą miały kult prawdziwy za uciechy materialne, jakie ono dać może. (Z artykułu:Prawda Absolutna))


Jeśli mam wskazać winnych deprawacji, biedy, kłamstwa, manipulacji, wskaże tych samych ludzi, co 20 lat temu... Budujemy wizje państwa propagandowego osadzonych na pseudo wolności słowa i myśli... Terror, walka dnia codziennego przeplata się z beznadzieja życia młodych ludzi, emerytów, rencistów... System ten wprowadza za pomocą psychologii elementy depresyjne oparte na strachu o byt. Jeśli system mówi obywatelowi myśl o przyszłości nie mówi o tej za 10 czy 20 lat, ale dniu jutrzejszym, który teoretycznie może być ostatnim...


(Musimy mieć możność wywołania wojny z sąsiadami w tym kraju, który ośmielił się sprzeciwić naszym planom. W wypadku, kiedy sąsiedzi ci postanowią działać zbiorowo przeciwko nam, musimy odeprzeć atak podobny przy pomocy wojny powszechnej.
Do czynności pożytecznych dla naszego obszernego planu bliskiego już upragnionego końca, winniśmy zmuszać rządy gojów przy pomocy rzekomo opinii publicznej, urobionej w tajemnicy przez nas za pośrednictwem prasy, pozostającej całkowicie w naszych rękach, z małymi wyjątkami, z którymi nie warto się liczyć...Poszczególnym rządom pokażemy nasza sile przy pomocy zamachów, czyli terroru, wszystkim zaś, jeżeli dopuściły do powstania przeciwko nam odpowiemy armatami amerykańskimi, chińskimi lub japońskimi. Fragment artykułu: Prawda Absolutna)


Rząd polski za pomocą składek emerytalny rentowych  pozbawia Polaków kilkaset milionów złotych rocznie żyjąc i funkcjonujące z odsetek otrzymywanych z zagranicznych kont oraz kredytów zaciąganych na poczet wpływów z funduszy emerytalnych... Ledwo widoczne dokręcanie śruby obywatelowi jest zbyt słabe, aby wznieść bunt i zbyt duże, aby uczynić życie przeciętnego polaka zadawalającym i satysfakcjonującym...

 

(Musimy dzięki kapitałom, wypożyczonym państwom wykorzystać ich koleje, kopalnie,lasy, huty, fabryki nawet wziąć w zastaw podatki. Rolnictwo jest zawsze największym bogactwem kraju. Wielcy posiadacze zawsze będą mieli poważanie i wpływ. Z tego wynika ze dążenie musi być skierowane, aby nasz brat w Izraelu zawładnął obszarami ziemskimi. Pod pretekstem pomocy klasom robotniczym, musimy cały ciężar podatków przerzucić na właścicieli ziemskich.-Fragment Artykułu: Prawda Absolutna)

Coraz częściej prasa, radio, telewizja szydzi z tych, którzy nie mogą utrzymać swoich mieszkań i domów spychamy ich na margines tworząc z nich patologię, nie zastanawiając się, kto jest jej winny?! Słaby pogrążony w rozpaczy i beznadziei obywatel? Czy państwo, które doprowadziło do upadku tysiące osób postrzeganych dawniej jako zaradne i szczęśliwe w pracy, PGR-ach, fabrykach i innych tworach PRL-u., Który system jest bezwzględny, kłamliwy i niedający wizji lepszego jutra?!


Polska państwo przestępcze osadzone na Polskiej Mafii Politycznej służy tylko Nowemu Porządkowi Świata oraz jego przedstawicielom w UE, Komisji Trójstronnej i innych tworach dążących do nowej wizji świata… Świata, w którym obywatel staje się niewolnikiem systemu lub tym, który umrze, jeśli będzie walczył o swoją godność i byt!

Najbliższe miesiące pokażą wyraźnie schemat działań tego systemu, możecie sami prześledzić jego kroki za pomocą artykułu: Prawda Absolutna i doniesień ze stron WikiLeaks.

(Wyzyskując dobroduszność czy brak uświadomienia społeczeństwa rdzennego, potrzeba je zdemoralizować by w ten sposób osłabić i pozbawiać tak ziem jak i warsztatów pracy, zając następnie te ziemie, fabryki czy rzemiosła, by na ruinie tego społeczeństwa zbudować państwo, w którym żydzi będą mieli bezwzględna i nieograniczona władzeFragment artykułu: Prawda Absolutna)

 

Każdy ma prawo do wolnej myśli, wolnego wyboru i oceny sytuacji, schematy opisane przeze mnie są realizowane od setek lat w różnych społeczeństwach dostosowując je do momentu wielkiego przejęcia świata.

Jeśli myślisz,że system liczy się z Twoim zdaniem, słowem, głosem czy twojemu prawu wyborczemu mylisz się… wszystko jest już ustalone, sprawdzone i wprowadzone w ruch, tylko nagły przewrót może zmienić bieg historii i zamknąć drogę schematom….

Budowanie swego życia na obojętności, depresji, popędach, nałogach, wyparciu pewnych rzeczy służy tylko ich a nie twojej sile, ich a nie twojemu spokojowi.

 

(psychologia gojów ułatwia nam znacznie zadanie kierowania nimi. Te z pozoru tygrysy, maja dusze baranów, a w głowach przeciągi. Dzięki nam wsiedli na konika marzeń o pochłonięciu indywidualności ludzkiej przez jednostkę symboliczna kolektywizmu. Nie pojęli jeszcze i nie pojmą nigdy,ze kolektywizm stanowi jawne pogwałcenie najważniejszych praw natury, która od początku świata tworzyła jednostki,niepodobne do innych,mając na celu własne indywidualność. Jeśli byliśmy zdolni doprowadzić ich do tak szalonego zaślepienia, to czyż to nie dowodzi z zadziwiająca wyrazistością, do jakiego stopnia umysł gojów nie jest rozwinięty po ludzku w porównaniu z umysłem naszym. Okoliczność ta jest dla nas główna gwarancja powodzenia…Fragment artykułu- Prawda Absolutna)

Liga Świat w 2015 roku postara się przejąć władzę w Polsce w wyniku wyborów lub przewrotu… Zmiana polityki polski będzie całkowita pozbawiona manipulacji i wrogości wobec obywatela…Zamkniemy drogę ludziom, którzy tworzą system deprawacji obywatela.

Wprowadzimy 150 punktowy plan naprawy polski pozbawiony górnolotnych planów a zajmiemy się zrozumiałym dla każdego obywatela planem przebudowy szkolnictwa, służby zdrowia, rynku pracy, systemu emerytalnego…

 

dydymus

  

Podobne artykuły


24
komentarze: 20 | wyświetlenia: 8404
24
komentarze: 9 | wyświetlenia: 5026
13
komentarze: 9 | wyświetlenia: 5151
72
komentarze: 26 | wyświetlenia: 107823
22
komentarze: 19 | wyświetlenia: 5223
42
komentarze: 34 | wyświetlenia: 7847
42
komentarze: 23 | wyświetlenia: 3790
41
komentarze: 76 | wyświetlenia: 3936
40
komentarze: 24 | wyświetlenia: 5298
35
komentarze: 22 | wyświetlenia: 9558
35
komentarze: 26 | wyświetlenia: 10125
 
Autor
Artykuł
Dodatkowe informacjeWitam .. to jest właśnie miłość z małego w "m" objawionego działaniem trójstronnej władzy tego Systemy : Polityki, Ekonomii i Religii... wszystkie te siły pragną jednego - zabić jak najwięcej ludzi i tym sposobem przejąc majątki i ubezwłasnowolnić całe narody... niedługo mrówkami zarządzać będą ... najlepszy na nich sposób .. to plecy i tyłek im pokazać.. wcale nie podejmować , żadnej dyskusji .. ...  wyświetl więcej

  mojra  (www),  19/01/2011

Też jestem za reaktywacją LIgi Kobiet a dzięki parytetom dokonamy przewrotu !Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska