Login lub e-mail Hasło   

Już wiem ! … dlaczego ciągle brakuje nam czasu !

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://www.spryciarze.pl/
Dla współczesnych dorosłych, pseudo - intelectoneuro - hipochondryków * Czyli dla nas...*
Wyświetlenia: 6.199 Zamieszczono 21/01/2011

   Już wiem !!!  

… dlaczego ciągle brakuje nam czasu  !   

   

 Dla współczesnych dorosłych, pseudo - intelectoneuro - hipochondryków

* Czyli dla nas...*


Mówią, iż należy codziennie jeść jedno jabłko ze względu na żelazo i jednego banana ze względu na potas, też jedną pomarańczę, bo witamina C i pół melona, żeby poprawić trawienie oraz filiżankę zielonej herbaty bez cukru aby zapobiegać cukrzycy.

Każdego dnia należy pić dwa litry wody !  (tak, a potem je wysikać na co schodzi dwukrotnie więcej czasu niż na wypicie) ...

Codziennie należy pić Activię lub inny jogurt, żeby mieć L. Casei Defensis i choć nikt nie wie co to za g.. jest,  wygląda na to, że jeśli codziennie nie zjesz  tego półtora miliona, zaczynasz widzieć ludzi niewyraźnych..

Codziennie jedną aspirynę, żeby zapobiegać zawałowi i lampkę czerwonego wina w tym samym celu, plus jeszcze jedną białego na układ nerwowy, no i jedno piwo - już nie pamiętam na co.
Jeśli wypijesz to wszystko razem, to nawet jeśli od razu dostaniesz wylewu, to nie masz się co przejmować, bo nawet się nie zorientujesz..

Codziennie trzeba jeść błonnik i to dużo, ogromne ilości błonnika, aż zdołasz wypróżnić cały sweter. Należy przyjmować między sześcioma a ośmioma posiłkami dziennie, lekkimi i oczywiście nie zapominając o dokładnym pogryzieniu sto razy każdego kęsa. Robiąc małe obliczonko już na samo jedzenie zejdzie Ci z pięć godzinek.

A po każdym posiłku należy umyć zęby, to znaczy po Activii i błonniku zęby, po jabłku zęby, po bananie zęby... i tak dokąd starczy zębów..

Lepiej powiększ łazienkę i wstaw sprzęt audio, ponieważ między wodą, błonnikiem i zębami spędzisz tam dziennie wiele godzin..

Trzeba spać osiem godzin i pracować kolejne osiem, plus pięć jakie potrzebujemy na jedzenie = 21.

Jeśli nie spotka Cię coś niespodziewanego zostają Ci trzy.

Wg statystyk oglądamy telewizję trzy godziny dziennie.
No dobrze teraz już nie możesz, bo codziennie trzeba spacerować co najmniej pół godziny.

Należy dbać o przyjaźnie, gdyż są jak rośliny, należy je podlewać codziennie i jak jedziesz na wakacje to jak sądzę również.

Ponadto należy być dobrze poinformowanym, więc trzeba czytać co najmniej dwa dzienniki i jeden artykuł z czasopisma, żeby skontrastować informacje.

A i trzeba uprawiać seks każdego dnia, ale bez popadania w rutynę, trzeba być innowatorskim, kreatywnym i odnowić uczucie pożądania.

To wymaga swojego czasu. A co dopiero jeśli ma to być seks tantryczny! (celem przypomnienia: po każdym posiłku myjemy zęby!)

Na koniec z moich obliczeń wychodzi mi jakieś 29 godzin dziennie.

Jedyne rozwiązanie jakie przychodzi mi do głowy to robienie kilku rzeczy na raz, na przykład :
-  Bierzesz prysznic w zimnej wodzie z otwartymi ustami i w ten sposób połykasz 2 litry wody .
-  Wychodząc z łazienki ze szczoteczką do zębów w ustach uprawiasz seks (tantryczny ) ze swoim partnerem, który w między czasie ogląda telewizję i opowiada Ci co się dzieje na ekranie, w czasie gdy szczotkujesz zęby, masz jeszcze jedną wolną rękę?
-  Zadzwoń do przyjaciół !!
-  I do rodziców !!
-  Wypij wino !!

Uff.. Jeśli zostały Ci jeszcze dwie minuty, to prześlij to dalej do przyjaciół (których trzeba podlewać jak rośliny).

A teraz już Cię zostawiam, bo z jogurtem, połową melona, piwem, pierwszym litrem wody i trzecim posiłkiem z błonnikiem, nie wiem już co zrobić, ale pilnie potrzebuję ubikacji.

A! po drodze wezmę szczoteczkę do zębów..

Jeśli już wcześniej Ci to pisałam, to wybacz, to pewnie Alzheimer, którego mimo tylu środków zapobiegawczych nie uniknęłam...    Z głębokim poważaniem i  ku pamięci .....

Podobne artykuły


12
komentarze: 1 | wyświetlenia: 800
10
komentarze: 21 | wyświetlenia: 1313
9
komentarze: 21 | wyświetlenia: 1936
9
komentarze: 618 | wyświetlenia: 1121
9
komentarze: 154 | wyświetlenia: 1079
8
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1040
8
komentarze: 39 | wyświetlenia: 647
8
komentarze: 2 | wyświetlenia: 1995
7
komentarze: 1 | wyświetlenia: 521
6
komentarze: 2 | wyświetlenia: 508
6
komentarze: 1 | wyświetlenia: 437
294
komentarze: 62 | wyświetlenia: 104740
181
komentarze: 48 | wyświetlenia: 1185549
153
komentarze: 44 | wyświetlenia: 130755
105
komentarze: 29 | wyświetlenia: 114441
 
Autor
Dodał do zasobów: Gamka
Artykuł

Powiązane tematy

  ,  22/01/2011

Fantastyczne ! :-) Ale z tym seksem kazdego dnia...to chyba lekka przesada :-)

  kaczita,  22/01/2011

jedno jest pewne, choleryk może sobie skrócić ten czas i może nawet być kilka godzin do przodu, ale flegmatykom to ja serdecznie współczuję:)) pozdrawiam serdecznie!

  swistak  (www),  22/01/2011

Zmęczyłem się od samego czytania, ale to chyba zastąpi mi obowiązkowy fitness

A ja się uśmiałam i fitness club mam z głowy... spaliłam tyle kalorii w pięć minut , ze zaoszczędziłam sobie godzinki na bieżni... no i co najważniejsze, w tym samym czasie przeczytałam artykuł na eioba, wypiłam kubek zielonej herbaty, zadbałam komentarzami o wirtualnych przyjaciół i ...żałuje tylko, ze nie było z kim tego tantrycznego przeżycia wypróbować..hihi ;)

  ykes,  22/01/2011

To ja pójdę podlać kwiaty... ;)

Gamko, fantastyczny artykuł, a to piwo to na wypłukanie piasku z nerek :)

  lilith123  (www),  22/01/2011

Ostatnio kupela mi to podesłała, ale jest to jeden z tych tekstów które można przeczytać kolejny raz i dalej działa na poprawkę humoru;)

  Elba,  22/01/2011

I tak daliśmy się zapędzIć w kozi róg. Kiedyś najwięcej czasu spędzaliśmy w kolejkach, dzisiaj niestety w papierkach…Niby nic ale niech ktoś powie, jak z tej nakręconej karuzeli się wyplątać? Nic i nikt nie czeka, nie nadążasz – odpadasz z gry …
Wszyscy mamy do dyspozycji tylko 24 ha na dobę i tylko od nas zależy, na co zużyjemy ten czas ... Sami decydujemy co jest dla nas ważne. Tylko dopi ...  wyświetl więcej

  Ivi,  22/01/2011

hahahaaaha super art!!

  Robert_ja  (www),  23/01/2011

No to wszyscy jesteśmy juz w plecy z tym planem, bo przeczytaliśmy tekst :) No i widzisz Elbo, popsułaś nasz plan! Oj nie ładnie, kiedy ja teraz zjem 4 posiłek? ;)

  Elba,  24/01/2011

Również Magda Umer i Andrzej Poniedzielski w piosence: My i E-mail :) śpiewająco wyjasniają nam, dlaczego nie mamy czasu - http://www.youtube.com/watch?v(...)related

  swistak  (www),  24/01/2011

bo czas to pieniądz, dla Przyjaciół diamenty a chciwym w drugą stronę to nie działa !

  vismaior,  25/01/2011

Super, dzięki za ten artykuł.

Ten artykuł obrazuje też inną rzecz : próbują nam wmówić , zrób to , zrób tamto , bo jak nie to będziesz chory i umrzesz itp. Nie można dużo jeść , nie można jeść mało , tylko "w sam raz "... Życie grozi śmiercią , wszystko się zużywa i przemija i nic na to nie poradzimy.
Dobry artykuł!

Ja idę przez życie z przeświadczeniem: nie traktuj życia zbyt poważnie, bo i tak nie wyjdziesz z niego żywy...
Te wszystkie obowiązki idealnego życia zastawiam dla innych,a teraz idę sobie zrobić kanapkę z masłem orzechowym, żeby trochę cukier podnieść, bo spadł za bardzo od tej zielonej herbaty;)
Dziękiza art.
pozdrawiam i miłego dnia

  Ada M,  06/02/2011

"Jak se pościelisz- tak się wyśpisz"... Świetnie podsumowana nasza "gonitwa" w życiu... właściwie nie wiadomo za czym, chyba, że za tymi czystymi zębami:D. EXTRA!!!

Muszę zanotować... Kupić chusteczki do czytania artykułów Gamki:)Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska