Login lub e-mail Hasło   

Walentynki Singla - to da się przeżyć!

Wszystko dookoła dosłownie zalane jest czerwienią serduszek, czarem ściskających się par i innych walentynkowych symboli. Żyjący w pojedynkę w tym czasie mogą nie czuć się dobrze.
Wyświetlenia: 898 Zamieszczono 27/01/2011

Trzeba to zmienić! Ale jak? Mam się zamknąć na tydzień w ciemnym pokoju i nie wychodzić z niego? Może mam wyrzucić telewizor przez okno? Nieee....

Znajdzie się kilka sposobów, by Singiel przeżył ten walentynkowy szał.

1. Bądź zajęty/zajęta w Walentynki
Znajdź sobie jakieś zajęcie. Zrób coś co od dawna odkładałeś(-aś). Wybierz się gdzieś z przyjaciółmi. Obejrzyj zaległe filmy na DVD (byle nie były to ckliwe komedie romantyczne). Wybierz się na siłownię, basen, do sauny, solarium lub na masaż. Dla pań dobrym pomysłem na spędzenie walentynkowego czasu mogą być zakupy z koleżankami czy też wizyta u kosmetyczki lub fryzjera. Dla panów fajną sprawą może być wyjście z kumplami na piwo lub fajną imprezę sportową.

2. Wyjedź gdzieś z Singlami
Rusz się z domu. Wybierz się na weekend lub wczasy dla Singli. W internecie możesz znaleźć całkiem sporą liczbę ofert wypoczynku dla Singli. Na wyjazdach tych spotkasz ludzi podobnych do Ciebie. Ludzi, którzy nie za bardzo mają z kim wyjechać na wypoczynek. To właśnie w takim gronie będziesz czuć się lepiej w tym nieznośnym czasie.

3. Zrób sobie walentynkową niespodziankę
Od dawna marzę o …......................................... (tutaj wpisz swoje marzenie). Spróbuj spełnić swoje marzenie właśnie teraz. Poprawi Ci to zdecydowanie humor i pozwoli się odpowiednio wyluzować i zapomnieć o Walentynkach. Nie ma nic przyjemniejszego od zrobienia sobie małej przyjemności.

4. Jeśli jesteś samotnym rodzicem...
Właśnie, jeśli samotnie wychowujesz dziecko lub dzieci zróbcie sobie nawzajem Walentynki. Przecież to święto miłości (choć niektórzy twierdzą, że zakochanych, ale... przecież nie oto chodzi). Postaraj się znaleźć dla dzieciaków więcej czasu. Przygotujcie sobie walentynkowe karteczki... Po prostu w tym okresie bądźcie więcej razem i starajcie się jeszcze bardziej okazywać sobie miłość.

5. Spróbuj przestać być Singlem
Hmm... łatwo powiedzieć, gorzej zrobić, ale... może właśnie teraz warto zainteresować się szukaniem swojej drugiej połówki? Najłatwiejszy sposób to internetowe randki czy też ogłoszenia matrymonialne. Nie bój się, internet nie gryzie... a tym bardziej nie gryzą ludzie, którzy z niego korzystają. Oczywiście zawsze należy zachowywać zdrowy rozsądek, zgodnie z zasadą, że myślenie nie boli. Czasami wystarczy otworzyć się bardziej na ludzi, by następnych walentyneki nie spędzać już samotnie...

 

 

Darek Malinowski
http://singlerelax.pl 

Podobne artykuły


46
komentarze: 20 | wyświetlenia: 6478
22
komentarze: 14 | wyświetlenia: 1578
21
komentarze: 18 | wyświetlenia: 2641
13
komentarze: 4 | wyświetlenia: 33212
18
komentarze: 19 | wyświetlenia: 2780
15
komentarze: 4 | wyświetlenia: 29630
42
komentarze: 17 | wyświetlenia: 6697
31
komentarze: 31 | wyświetlenia: 6212
30
komentarze: 5 | wyświetlenia: 8312
30
komentarze: 22 | wyświetlenia: 4974
29
komentarze: 20 | wyświetlenia: 1924
24
komentarze: 17 | wyświetlenia: 2184
18
komentarze: 38 | wyświetlenia: 6379
18
komentarze: 8 | wyświetlenia: 1844
 
Autor
ArtykułTak sobie myślę, że zabrakło mi w tym artykule przesłania, że nie każdy singiel źle się czuje ze swoim singlostwem:))
Ja tam nie przejmuję się tym, że walentynki spędzę nie z " chłopakiem":)

trafna uwaga, ale to jest artykuł dla tych Singli co im w walentynki "jest źle"Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska