Login lub e-mail Hasło   

Polska oficjalnie – Bankrutem

Droga do niewolnictwa wiodła Polskę przez niezliczoną ilość wojen i rozbiorów, a wolność odbieramy sobie sami poprzez własne wybory i własne zaniechanie walki o wolność narodu...
Wyświetlenia: 4.962 Zamieszczono 31/01/2011

Nie wiem czy śledzicie Państwo tylko Polską zmanipulowaną prawdę medialną czy sięgacie również po trochę bardziej wolne zachodnie dzienniki i spoglądacie w okienko telewizora nastawionego na zachodnie stacje informacyjne… A warto, bowiem nie można żyć tańcem z gwiazdami, propagandowym tvn24 lub wiadomościami rodem z klakierskiej telewizji polskiej.

 

Czy ktokolwiek z nas wie z oficjalnych źródeł, jaka jest prawdziwa sytuacja finansowa Polski?! Czy zastanawialiście się jak szybko spotka nas rozwiązanie Greckie?!

Według kilku niezależnych informatorów medialnych taka sytuacja może spotkać Polaków już w tym roku, za sprawą „polityki śmierci na raty”, jaką prowadzi Państwo Polskie od 20 lat.

 

Kiedy pisałem o zależności państw europejskich od grupy Bilderberga i występujących w ich imieniu banków, oraz o polityce tworzenia pieniądza z niczego poprzez drukowanie pieniędzy na potrzeby kredytów dla takich Państw jak Grecja, Polska, Egipt, Francja, Czechy, Słowacja, Niemcy, Włochy… Jak zwykle społeczeństwo traktowało takie słowa jak teorię spisku – dziwne skoro piszą o niej coraz chętniej wszyscy poza mediami polskimi (z kilkoma wyjątkami).

 

Spijcie obywatelem snem spokojnym, snem zmanipulowanej polityki medialnej, spijcie i nie pytajcie, jaka jest sytuacja w kraju, rządzie…

 

Według raportu specjalistów z Barclays Capital (Grupa Bildenberga) Polska nie ma wiarygodnego planu naprawy finansów publicznych i obniżenia poziomu zadłużenia wewnętrznego i międzynarodowego!

„To nie wieszczenie bankructwa” – to bankructwo.

 

Ten sam raport Barclays Capital sugeruje swoim klientom zakup instrumentów CDS (Credit Defult Swap) na polski dług – wskazujących na prawdopodobieństwo bankructwa danego państwa. CDS to instrumenty pochodne, stanowiące zabezpieczenie dla posiadaczy papierów dłużnych danego kraju w razie jego bankructwa. Cena CDS rośnie wraz ze wzrostem prawdopodobieństwa bankructwa danego kraju. Raport ten sugeruje, wprost,że prawdopodobieństwo bankructwa rośnie w tempie wykładniczym.

 

I nie są to działania marketingowej grupy BC jak sugerują to politycy i analitycy zależni od kręgów rządowych. Działania te mają na celu jak najszybsze rozwiązanie problemu polskiego - poprzez politykę manipulacji finansowej i przymusu bezpośredniego, którego kierunek zostanie wskazany przez rząd cieni Bilderberga, a oprze się on na zaostrzeniu polityki wewnętrznej wobec obywateli.

 

Oczywiście polski wiceminister finansów opowiada nam bajki nie poparte żadnym szczegółowym raportem na temat stanu finansów Polski- czas przestać wierzyć ludziom, którym płaci się za tworzenie propagandy sukcesu nie popartej wynikami działań rzeczywistych.

 

Zepchnięcie obywatela do roli marionetki i tworu wykorzystywanego w maksymalny sposób poprzez katorżniczą pracę, podatki, ubezpieczenia i kredyty stwarzają pytanie, kto stoi za planem upadków kolejnych państw i jak bardzo przybliża się wizja Państwa Globalnego opartego na kontroli i terrorze!

 

Jako obywatele i podatnicy a tym samym zwierzchnicy tego swoistego elektoratu cieni mamy prawo rozliczyć ich z działań, które wpływają na nasze życie… Mamy prawo wymusić na nich publikacje prawdziwych raportów dotyczących sytuacji finansowej Państwa i podania się do dymisji całego rządu, oraz marionetek w postaci sejmu i senatu, które są niesamowitym obciążeniem podatnika i wpływają niekorzystnie na politykę Polski i na wizerunek Państwa na świecie.

 

Polski polityk debatuje tylko wtedy, gdy ma to wpływ na jego własną kieszeń i uposażenie. Polski polityk to latawiec, który poleci tam gdzie wieje wiatr, pokazujący się tam gdzie może pokazać polakom, jaki jest dla nich dobry… Polski polityk to człowiek bez charakteru, moralności i etyki …

 

Każdy ustrój polityczny dąży do samozagłady poprzez hierarchizacje władz i podział elektoratu na kilka grup prowadzących wojnę o władze - a nie siłę państwa. Polityka ustrojowa nie ma innego celu jak tylko tworzenie kast uprzywilejowanych na bazie prowadzonej przez siebie polityki.

 

Polityka manipulacji zawsze prowadzi to konfliktów w wyniku, których państwa zostają wciągnięte w wojnę manipulacji zewnętrznej i wewnętrznej, co pochłania ofiary fizyczne i materialne. Zabawa w ustrój to powolny proces podporządkowywania sobie obywateli za pomocą siły, terroru, pracy, władzy i nałogów.

 

Zarząd komisaryczny, który obejmie władzę w Polsce po jej bankructwie wprowadzi w Polsce prawo Unii Europejskiej oraz system rozliczeniowy oparty na euro. Oznacza to ni mniej ni więcej jak to, iż zachowane zostaną pensje i ceny przeliczone nie w złotówka, lecz w euro. Emeryt utrzymujący się z 600 złotowej emerytury dostanie do ręki ok. 150 euro;-).

 

Jeśli chcemy budować taką wizje Polski, zastanówmy się, po co przez wieki budowaliśmy własną niezależność, niepodległość, indywidualność narodową i kulturową?! Nie można opuszczać rąk, nie można pozostawiać wyborów losowi, nie wolno patrzeć i nie widzieć prawdy, nie można lekceważyć swoich wyborów i losów państwa.

 

Dzisiaj wojna konwencjonalna nie jest potrzebna, aby ją wygrać - wystarczy pieniądz i polityka. Wybieramy nie tych, których chcemy, ale tych, których już wybrano przed wyborami i podłożono nam jak śmierdzące jajo. Zastanówmy się czy aby wolność nie pomieszała nam w głowie…

 

Wolność to nie prawo, ale przywilej, który powinien być kształtowany przez ludzi odpowiedzialnych i dojrzałych a nielekceważących i obojętnych - mylących nałogi i rozrywkę z wolnością opartą na moralności i etyce - mądrego wyboru własnej przyszłości.

 

Droga do niewolnictwa wiodła Polskę przez niezliczoną ilość wojen i rozbiorów, a wolność odbieramy sobie sami poprzez własne wybory i własne zaniechanie walki o wolność narodu i słowa.

 

dydymus

Podobne artykuły


7
komentarze: 2 | wyświetlenia: 5612
24
komentarze: 20 | wyświetlenia: 8489
24
komentarze: 9 | wyświetlenia: 5118
22
komentarze: 19 | wyświetlenia: 5325
26
komentarze: 32 | wyświetlenia: 18360
19
komentarze: 12 | wyświetlenia: 6047
72
komentarze: 26 | wyświetlenia: 109178
72
komentarze: 36 | wyświetlenia: 91876
13
komentarze: 12 | wyświetlenia: 5200
17
komentarze: 10 | wyświetlenia: 2015
16
komentarze: 6 | wyświetlenia: 1700
 
Autor
Artykuł
Dodatkowe informacjeŚwietne - "Zepchnięcie obywatela do roli marionetki i tworu wykorzystywanego w maksymalny sposób poprzez katorżniczą pracę, podatki, ubezpieczenia i kredyty stwarzają pytanie, kto stoi za planem upadków kolejnych państw i jak bardzo przybliża się wizja Państwa Globalnego opartego na kontroli i terrorze!"

PLUS!!Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska