Login lub e-mail Hasło   

Jak korzystać z Prawa Przyciągania ?

Mógłbym dać Ci multum technik i sposobów korzystania z tego prawa ale to nie koniecznie znaczy, że jesteś w stanie z niego korzystać.
Wyświetlenia: 3.500 Zamieszczono 01/02/2011

Prawdą jest, że wielu z nas, gdy już nauczy się kilku technik korzystania z prawa przyciągania i tego jak ich używać nigdy nie korzysta z nich na tyle długo by coś nimi zdziałać Nasz słomiany zapał gaśnie długo zanim zdążymy cokolwiek przyciągnąć.

Zatem zamiast kolejnych technik dam Ci kilka rad, które pomogą Ci rozjaśnić sobie to co musisz zrobić. Podzieliłem moje rady na małe porcje żeby było łatwiej je przetrawić : )

1. Zrozum prawo przyciągania

Pewnie sądzisz, że dokładnie wiesz o co chodzi w tym całym prawie przyciągania, ale czy naprawdę rozumiesz je na poziomie emocjonalnym ? Monitorujesz swoje myśli i uczucia po to by pozostać w synchronizacji w pozytywnych "ustawieniach" ? Jeśli nie to źle używasz Prawa Przyciągania. To jak się czujesz ma ogromny wpływ na to co pojawia się w Twoim życiu ponieważ emocje mają swoje wibracje i te wibracje przyciągają do siebie podobne [emocje]. Czyli mając negatywne myśli i emocje przyciągamy więcej negatywnych myśli i emocji ! Blokuje to możliwość spełnienia naszych pragnień. Naucz się czuć dobrze niezależnie od sytuacji. Zawsze da się znaleźć jakieś pozytywne strony : )

2. Zanim dostaniesz to czego pragniesz doceń to co już masz !
 
Doceń wszystkie rzeczy, które sprawiają, że Twoje życie jest ciekawsze lub, które cenisz sobie bardziej od innych. Rzeczy, które dają Ci radość. Każdy ma pragnienia, nadzieje i marzenia ponieważ to naturalne dla ludzi mieć chęć rozwijania się i zdobywania więcej niż się ma do tej pory. Jednakże często zapominamy docenić to co już mamy i zamiast skupiać się na uczuciu spełnienia i radości ciągle myślimy o tym czego nam brakuje. To jest duży błąd ponieważ dostajesz więcej tego na czym się skupiasz, czyli uczucia braku czegoś. To generuje więcej tego uczucia i tak zamyka się koło. Doceniaj to co zdobyłeś do tej pory i dziękuj za to (Bogu, Światu, Kosmosowi, czemukolwiek) każdego dnia. Skup się na tym co masz, na uczuciu spełnienia i wdzięczności. Zaczniesz wtedy przyciągać więcej tego uczucia : )
 
3.Odnajdź to czego pragniesz w głębi serca a poznasz swoje przeznaczenie.
 
Niektórzy myślą, że zanim nasze dusze połączą się z ciałem wybieramy cel swojego istnienia oraz lekcje, które chcemy przeżyć podczas naszej wędrówki. Ale haczyk polega na tym, że w momencie połączenia z ciałem wszystko zapominamy. Zapominamy o tym kim naprawdę jesteśmy i myślimy, że te ciała to my. Nigdy nie dowiemy się jaki jest powód naszego istnienia dopóki nie nauczymy się słuchać swojego serca, które mówi nam dokładnie co powinniśmy zrobić. Nasze serce jest odpowiedzialne za uczucia, których doświadczamy oraz za to błogie uczucie podczas, którego tracimy poczcie czasu. To uczucie towarzyszy nam wtedy kiedy robimy to do czego zostaliśmy stworzeni. Mamy wtedy wrażenie, że czas stoi w miejscu, gdy spełniamy swoje przeznaczenie : )
Powodzenia !
 
 
 

Artykuł można umieścić na swojej stronie wyłącznie w danej formie oraz z powyższym linkiem : )

Podobne artykuły


54
komentarze: 32 | wyświetlenia: 5209
121
komentarze: 33 | wyświetlenia: 34116
19
komentarze: 21 | wyświetlenia: 5842
20
komentarze: 10 | wyświetlenia: 14900
39
komentarze: 18 | wyświetlenia: 5932
14
komentarze: 6 | wyświetlenia: 2583
33
komentarze: 83 | wyświetlenia: 2985
31
komentarze: 27 | wyświetlenia: 4495
29
komentarze: 17 | wyświetlenia: 20584
27
komentarze: 12 | wyświetlenia: 1850
25
komentarze: 32 | wyświetlenia: 1499
20
komentarze: 22 | wyświetlenia: 9820
19
komentarze: 29 | wyświetlenia: 1559
 
Autor
Artykuł
Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska